VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Russ. Day 4

Discipline: Rhythmics Gymnastic

Event: Cup "Rus" in group exercises and the individual program

Date Start: 28 January 2016, 10:30
MSK: 28 January 2016, 10:30
Broadcasts PhotoPrice
10.30 1StreamGroup
11.10 2 StreamGroup
11.35 3 StreamGroup
11.55 4 StreamGroup
12.25 5 StreamGroup
12.50 6 StreamGroup
13.10 7 StreamGroup
DemoFree
Award ceremonyFree

Description

Cup "Rus" in group exercises and the individual program. Day 4

1 поток 10.30

 

Михайловская София Москва

Балицкая Милалика Шуя

Прокошина Софья Красноярск

Исайчикова Софья Красноярск

Загузина Злата Киров

Аксенова Софья Орехово-Зуево

Смирнова Варвара Ступино

Комлева Дарья Волгоград

Гулакова Алиса Ставрополь

Евдокимова Мария Киров

Майорова Валерия Тула

Семешко Александра Орехово-Зуево

Супряга София Уссурийск

Нафикова Сафина Казань

Прокофьева Полина Псков

Баландина Диана Волгоград

 

2 поток 11.10

Евстратова Анастасия Москва

Копытина Ольга Щелково

Земскова Анастасия Клин

Сопова Дарья Москва

Горячева Алена Жуковский

Барсегян Алина Симферополь

Качурина Валерия Липецк

Давыдова Дарья Мурманск

Купченко Анна Жуковский

Гришина Александра Псков

Гайнулина Екатерина Казань

Романюк Ангелина Рязань

Сидорова Варвара Рязань

 

3 Поток 11.35

Сафонова Анастасия Хабаровск

Шуварикова Алена Рязань

Аверина Анастасия Луга

Кондратьева Анастасия Рязань

Щербакова Ольга Челябинск

Ольмезова Арина Челябинск

Фокина Софья Орел

Антипова Екаткрина Красноярск

Никоноркина Полина Орел

 

4 Поток 11.55

Потапова Александра Обнинск

Малыгина Юлия Мурманск

Филон Наталья Киров

Астапченя Мария Кировск-Луга

Скачко Ксения Мурманск

Хаханова Валерия Рязань

Морозова Ульяна Кингисепп

 

5 Поток 12.25

Макина Алина Ступино

Волкова Анна Ярославль

Никитина Алена Челябинск

Солдатова Эльвира Псков

Филлипова Елизавета Казань

Габова Александра Сыктывкар

Король Диана Хабаровск

Копытина Елена Воронеж

Гузикова Виктория Мурманск

Пеленицина Екатерина Орел

 

6 Поток 12.50

Павлова Екатерина Казань

Олефирова Полина Ставрополь

Колесникова Мария Иваново

Сысоева екатерина Кингисепп

Каменская Алла Ярославль

Павловская Апполинария Иваново-С.Петербург

Бирюлина Карина Н.Тагил

Курмаева Мария Шуя

Озтюрк Аделя Пушкино

 

7 Поток 13.10

Борисова Дарья Липецк

Просветова Валерия Ступино

Басалаева Ульяна

Малявина Софья Рязань

Черных Марина Воронеж

Любушкина Анастасия Щелково

Суслова Юлия Иваново-Липецк

Алексеева Александра Иванова-Тутаев

Бард Янина Киров

Рудычева Вероника Иваново-С.Петербург

Федотова Софья Иваново-Липецк