VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Unions. Day 1

Discipline: Rhythmics Gymnastic

Event: All-Russian competition "Prizes of world and European champion, Yana Kudryavtseva"

Date Start: 16 February 2016, 10:00
MSK: 16 February 2016, 10:00
Broadcasts PhotoPrice
2007 Stream 1 Group
2007 Stream 2 Group
2006 Stream 1 Group
2006 Stream 2Group
2006 Stream 3Group
2005 Stream 1 Ex 1Group
2005 Stream 1 Ex 2Group
2005 Stream 2 Ex 1Group
2005 Stream 2 Ex 2Group
2005 Stream 3 Ex 1Group
2005 Stream 3 Ex 2Group
2005 Stream 4 Ex 1Group
2005 Stream 4 Ex 2Group
2004 Stream 1 Ex 1Group
2004 Stream 1 Ex 2Group
2004 Stream 2 Ex 1Group
2004 Stream 2 Ex 2Group
2004 Stream 3 Ex 1Group
2004 Stream 3 Ex 2Group
2004 Stream 4 Ex 1Group
2004 Stream 4 Ex 2Group
2003 Stream 1 Ex 1Group
2003 Stream 1 Ex 2Group
2003 Stream 2 Ex 1Group
2003 Stream 2 Ex 2Group
2003 Stream 3 Ex 1Group
2003 Stream 3 Ex 2Group
2002 Stream 1 Group
2001 Stream 1 Group

Description

All-Russian competition "Prizes of world and European champion, Yana Kudryavtseva"

 

15.02.2016 - Стартовый протокол 2007 год рождения 3 разряд

18.02.2016

16.02.2016 упражнение без предмета__________________

10:00 10:30 1 поток

1 Кайсина Софья 2007 Н.Тагил

2 Чуприна Вероника 2007 Казань

3 Полуэктова Ангелина 2007 Нижневартовск

4 Пряжникова Ольга 2007 Лыткарино

5 Хрусталева Мария 2007 Воронеж

6 Черемисина Ксения 2007 Лыткарино

7 Насрединова Амира 2007 Казань

8 Небольсина Ирина 2007 Рязань

9 Колпакова Алиса 2007 Выкса

10 Кисилева Ярослава 2007 Реутов

11 Лубенская Александра 2007 Белгород

12 Ямскова Дарья 2007 Сергиев-Посад

13 Умерова Альбина 2007 Воронеж

14 Ковалева Юлия 2007 Шахты

15 Микрюкова Полина 2007 Н.Тагил

16 Слабикова Софья 2007 Балашиха

10:30 11:02 2 поток

1 Игнатова Юлия 2007 Шахты

2 Борисова Мария 2007 Санкт-Петербург

3 Пыхтина Агния 2007 Белгород

4 Чеканова Екатерина 2007 Новосибирск

5 Чёбина Анфиса 2007 Шахты

6 Соколова Алина 2007 Ярославль

7 Лукашевич Кира 2007 Екатеринбург

8 Торбина Любовь 2007 Ярославль

9 Романова Марьяна 2007 Сергиев-Посад

10 Сомичева Камилла 2007 Ярославль

11 Шибанова Алиса 2007 Раменское

12 Водопьянова Юлиана 2007 Обнинск

13 Третьяковва Виолетта 2007 Уссурийск

14 Маклакова Арина 2007 Белгород

15 Кособуцкая Анастасия 2007 Ярославль

 

15.02.2016 - Стартовый протокол 2006 год рождения 2 разряд

18.02.2016

16.02.2016 упражнение без предмета_______________

11:02 11:26 1 поток

1 Рякина Анна 2006 Киров

2 Яснобулкова Ева 2006 Уссурийск

3 Федорова Анна 2006 Тверь

4 Алимова Алина 2006 Балашиха

5 Филиппова Елизавета 2006 Сергиев-Посад

6 Анисимова Полина 2006 Юность Москвы

7 Трофименко София 2006 Лыткарино

8 Григорьева Валерия 2006 Н.Тагил

9 Жезлова Доминика 2006 Воронеж

10 Шкабардина Софья 2006 Балашиха

11 Прусова Светлана 2006 Раменское

12 Романова Ксения 2006 Мурманск

11:26 11:50 2 поток

1 Давыдова Алёна 2006 Сергиев-Посад

2 Ведёхина Дарья 2006 Обнинск

3 Шевченко Анастасия 2006 Уссурийск

4 Белобородая Анастасия 2006 Дзержинский

5 Бабак Анна 2006 Черноголовка

6 Богачева Кира 2006 Люберцы

7 Кириллова Алёна 2006 Н.Новгород

8 Гришина Татьяна 2006 Люберцы

9 Ижикова Анастасия 2006 Ярославль

10 Коробейникова Алина 2006 Уссурийск

11 Попкова Алина 2006 Санкт-Петербург

12 Пирогова Дарья 2006 Киров

11:50 12:15 3 поток

1 Тихонова Кристина 2006 Новосибирск

2 Поснова Алена 2006 Н.Тагил

3 Шведова Снежана 2006 Люберцы

4 Грошевая Александра 2006 Нижневартовск

5 Кириллова Анастасия 2006 Н.Новгород

6 Кузнецова Ксения 2006 Дзержинский

7 Попова Виктория 2006 Воронеж

8 Жирова Валерия 2006 Екатеринбург

9 Радкевич Полина 2006 Нижневартовск

10 Шубина Мария 2006 Обнинск

11 Данилина Мария 2006 Сергиев-Посад

12 Колено Полина 2006 Уор

 

2005 год рождения 1 разряд

СТАРТОВЫЙ ПРОТОКОЛ

16.02.2016 упражнение без предмета+ первый вид на выбор_______

12:15 12:50 1 поток

1 Билевич Снежана 2005 Н.Тагил

2 Алонсо Мария 2005 Тверь

3 Герасимова Александра 2005 Новосибирск

4 Микаилова Камилла 2005 Москва Цска

5 Квициани Милана 2005 Дзержинский

6 Заикина Елизавета 2005 Новосибирск

7 Васина Виолета 2005 Уор

12:50 13:25 2 поток

1 Кузнецова Мария 2005 Раменское

2 Болховитинова Мария 2005 Юность Москвы

3 Сирота Елизавета 2005 Мурманск

4 Шмакова Александра 2005 Новосибирск

5 Гринюк Нелли 2005 Юность Москвы

6 Бугаёва Екатерина 2005 Обнинск

7 Шайдурова Елизавета 2005 Люберцы

13:25 13:55 3 поток

1 Савенкова Галина 2005 Тверь

2 Серова Олеся 2005 Дзержинский

3 Васецова Дарья 2005 Люберцы

4 Пушилина Екатерина 2005 Новосибирск

5 Есинская Алёна 2005 Обнинск

6 Потапова Ксения 2005 Кингисепп

7 Грунда Варвара 2005 Раменское

13:55 14:25 4 поток

1 Агафонова Софья 2005 Шахты

2 Берестова Алёна 2005 Кингисепп

3 Лукашова Алёна 2005 Воронеж

4 Филодор Серафима 2005 Юность Москвы

5 Графчикова Анастасия 2005 Шахты

6 Кузнецова Вероника 2005 Раменское

7 Забаринова Ксения 2005 Кингисепп

8 Илюнова Полина 2005 Тверь

9 Иванова Елизавета 2005 Люберцы

 

2004 год рождения 1 разряд

СТАРТОВЫЙ ПРОТОКОЛ

16.02.2016 упражнение без предмета + первый вид на выбор

14:50 15:25 1 поток

1 Фалалеева Ольга 2004 Киров

2 Давиденко Анастасия 2004 Балашиха

3 Сайфетдинова Диана 2004 Лениногорск

4 Ярцева Дарья 2004 Новосибирск

5 Бондарчук Виктория 2004 Люберцы

6 Сильченко Виктория 2004 Шахты

7 Полежайковская Кристина 2004 Кингисепп

8 Горбатова Елизавета 2004 Н.Новгород

9 Шибанова Ангелина 2004 Выкса

15:25 16:00 2 поток

1 Пересторонина Ульяна 2004 Киров

2 Шерешевская Елизавета 2004 Н.Новгород

3 Марцынюк Виктория 2004 Кингисепп

4 Вершинина Вика 2004 Киров

5 Лакова Софья 2004 Ярославль

6 Васильева Николь 2004 Тверь

7 Титова Ева 2004 Тверь

8 Калаева Алина 2004 Шахты

9 Сюккя Алиса 2004 Уор

16:00 16:30 3 поток

1 Маслий Владлена 2004 Шахты

2 Каткова Алина 2004 Н.Новгород

3 Ладвищенко Елизавета 2004 Киров

4 Вережникова Дарья 2004 Уор

5 Сукачева Мария 2004 Черноголовка

6 Колчанова Софья 2004 Шахты

7 Турбина Дарья 2004 Рязань

16:30 17:02 4 поток

1 Пилкова Виктория 2004 Черноголовка

2 Кобылина Елизавета 2004 Юность Москвы

3 Авилова Инга 2004 Ярославль

4 Румянцева Анастасия 2004 Выкса

5 Овсепян Тируи 2004 Люберцы

6 Голец Анна 2004 Киров

7 Младова Виктория 2004 Ярославль

8 Игонина Елизавета 2004 Киров

 

2003 год рождения кмс

СТАРТОВЫЙ ПРОТОКОЛ

16.02.2016 Упражнение со скакалкой и обручем ВЕРТУШКА!!!!!!!!!!!!

17:02 17:37 1 поток

1 Склярова Екатерина 2003 Раменское 1р.

2 Перевощикова Мария 2003 Киров 1р.

3 Мешкова Анастасия 2003 Тверь 1р.

4 Нефедова Ксения 2003 Н.Тагил 1р.

5 Савинова Софья 2003 Тверь 1р.

6 Поляк София 2003 Мурманск 1р.

7 Дорофеева Валерия 2003 Раменское 1р.

8 Кулешова Софья 2003 Уор 1р.

9 Сафронова Мария 2003 Дзержинский 1р.

17:37 18:13 2 поток

1 Гарифулина Елизавета 2003 Ярославль 1р.

2 Кузнецова Алина 2003 Новосибирск 1р.

3 Олефиренко Юлия 2003 Кингисепп 1р.

4 Комарова Яна 2003 Химки 1р.

5 Ерещенко Алесия 2003 Сергиев-Посад 1р.

6 Тарасова Анастасия 2003 Реутов 1р.

7 Павлинова Кристина 2003 Ярославль 1р.

8 Леонтьева Ульяна 2003 Мурманск 1р.

9 Дубоделова Екатерина 2003 Юность Москвы 1р.

10.Медведева Полина 2003 Реутов

18:13 18:50 3 поток

1 Моржухина Ульяна 2003 Уор 1р.

2 Кисилева Валерия 2003 Киров 1р.

3 Самуйлина Екатерина 2003 Юность Москвы 1р.

4 Буркова Екатерина 2003 Киров 1р.

5 Волкова Виктория 2003 Черноголовка 1р.

6 Бекасова Анастасия 2003 Калининград 1р.

7 Кудряшова Анастасия 2003 Раменское 1р.

8 Прозорова Анастасия 2003 Киров 1р.

9 Манченко Ева 2003 Шахты 1р.

10 Судьина Дарья 2003 Реутов

 

2002 год рождения кмс

СТАРТОВЫЙ ПРОТОКОЛ

16.02.2016 Упражнение со скакалкой_____________

19:20 20:00 1 поток

1 Гурова Полина 2002 Реутов КМС

2 Куликова Анастасия 2002 Ярославль 1р.

3 Иксанова Маргарита 2002 Лениногорск 1р.

4 Камалетдинова Лилия 2002 Тверь КМС

5 Абдулкадырова Мария 2001 Москва-Сшор-24 КМС

6 Постникова Екатерина 2001 Москва-Сшор-24 КМС

7 Карась Екатерина 2002 Москва Цска 1р.

8 Никулина Ирина 2002 Н.Тагил КМС

9 Филиппова Полина 2001 Москва-Сшор-24 КМС

10 Макеева Дарья 2002 Химки КМС

11 Зуй Елена 2001 Москва-Сшор-24 КМС

12 Чеканова Анастасия 2002 Черноголовка 1р.

13 Дворецкая Дарья 2002 Люберцы КМС

14 Рахманова Зарина 2002 Дзержинский КМС

15 Наумова Дарья 2002 Екатеринбург 1р.

16 Золотарева Стелла 2002 Калининград КМС

17 Сирицына Полина 2002 Москва-Сшор-24 КМС

18 Кантаурова Екатерина 2002 Москва-Сшор-24 КМС

19 Галоян Адилина 2002 Москва-Сшор-24 КМС

20 Саковская Алина 2002 Тверь КМС

 

2001 год рождения кмс

СТАРТОВЫЙ ПРОТОКОЛ

16.02.2016 упражнение со скакалкой

20:00 20:36 1 поток

1 Быкова Анастасия 2001 Юность Москвы КМС 1

2 Плешова Анастасия 2000 Юность Москвы КМС 2

3 Костина Елизавета 2000 Юность Москвы КМС 3

4 Гришина Александра 2001 Реутов КМС 4

5 Алиева Алина 2000 Юность Москвы КМС 5

6 Кучер Яна 2001 Шахты КМС 6

7 Упадышева Алина 2001 Дзержинский КМС 7

8 Гончарова Анна 2001 Уор КМС 8

9 Дорохова Анна 2001 Люберцы КМС 9

10 Ларькина Валерия 2001 Обнинск КМС 10

11 Меша Анна 2001 Черноголовка КМС 11

12 Величко Кристина 2001 Юность Москвы КМС 12

13 Аникина Анастасия 2001 Раменское КМС 13

14 Кукинова Лилия 2001 Обнинск КМС 14

15 Лучинкина Дарья 2001 Москва Цска КМС 15