VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: International tournament «Cup of The Capital». Day 3

Discipline: Rhythmics Gymnastic

Event: International tournament «Cup of The Capital». Minsk

Date Start: 5 June 2016, 10:00
MSK: 5 June 2016, 10:00
Broadcasts PhotoPrice
Final 2009 AGroup
Final 2008 AGroup
Final 2007 A WAGroup
Final 2007 A HoopGroup
Final 2006 A WAGroup
Final 2006 A HoopGroup
Awarding CeremonyGroup
Final 2005 A HoopGroup
Final 2005 A ClubsGroup
Final 2004 A HoopGroup
Final 2004 A BallGroup
Final 2004 A ClubsGroup
Final 2003 A HoopGroup
Final 2003 A BalsGroup
Final 2003 A ClubsGroup
Awarding CeremonyGroup
Final 2001-2002 A RoupGroup
Final 2001-2002 A HoopGroup
Final 2001-2002 A BallGroup
Final 2001-2002 A ClubsGroup
Final Seniors A HoopGroup
Final Seniors A BallGroup
Final Seniors A ClubsGroup
Final Seniors A RibbonGroup
Awarding CeremonyGroup

Description

International tournament «Cup of The Capital». Day 3

ФИНАЛЫ

международного турнира «Кубок Столицы»

по художественной гимнастике.

5 ИЮНЯ 2016.

 

10.00-10.10 2009 категория А

STRELTSOVA DARIA;GOMEL

PARMONIK POLINA;MINSK USiT

SOLOPOVA ALISA;RAMENSKOE

VYSHNIKOVA ELIZAVETA;MINSK USiT

SAFRONOVA ELINA;TALLIN

VILE SPERSKAITE;VILNIUS

 

10.10-10.25 2008 категория А

SAKOVICH SABINA;MINSK USiT

KORNELIJA LATYSOVIC;VILNIUS

SKURATOVICH YANA;MINSK USiT

GABRIELA BELOUS;VILNIUS

SHAKUN ANNA;MINSK USiT

SHARDYKO ARINA;MINSK DINAMO

 

 

10.25-10.50 2007 категория А

KOVALEVA YANA;MOGILEV

EMA MUCHARSKYTE;VILNIUS

ZHYTNYAK VIKTORIA;LVIV

VYSHNIKOVA DARIA;MINSK USiT

OZIGINA KSENIA;TALLIN

MEREZHKO ARINA;YIKUTSK

2007 категория А

ZHYTNYAK VIKTORIA;LVIV

KOVALEVA YANA;MOGILEV

DUDASOVA TATJANA;TALLIN

MEREZHKO ARINA;YIKUTSK

VYSHNIKOVA DARIA;MINSK USiT

EMA MUCHARSKYTE;VILNIUS

10.50-11.15 2006 категория А

VERENICH DARIA;GRODNO

TUDVASEVA SATI;MINSK RTSOP

SOVPEL SOFIA;MINSK DINAMO

GERASIMENOK EKATERINA;MINSK USiT

NICOLETE GEDIMINATE;VILNIUS

TIHONOVICH NATALIA;GRODNO

2006 категория А

HOLONETS KSENIA;MINSK DINAMO

VERENICH DARIA;GRODNO

TUDVASEVA SATI;MINSK RTSOP

NICOLETE GEDIMINATE;VILNIUS

TIHONOVICH NATALIA;GRODNO

GERASIMENOK EKATERINA;MINSK USiT

 

11.15-11.30 Награждение 2009, 2008, 2007,2006.

 

11.30-11.55 2005 категория А

KONSTANTINOVA EVGENIA;ST.-PETERSBURG

SHULYAKOVSKAYA NELLI;MINSK USiT

GRIBOVA DARIA;GOMEL

BIATRICE MIKALAUSKAITE;KAUNAS

BORISEVICH SOFIA;MOGILEV

LOZKO MAYA;LVIV

 

2005 категория А

HLAZKO VARVARA;MINSK GODIEVA

KAMELIJA KULIESIUTE;VILNIUS

KONSTANTINOVA EVGENIA;ST.-PETERSBURG

BORISEVICH SOFIA;MOGILEV

LOZKO MAYA;LVIV

GRIBOVA DARIA;GOMEL

 

11.55-12.30 2004 категория А

LIM DIANA;YIKUTSK

KEL EVGENIA;MINSK RTSOP

KITAEVA POLINA;TALLIN

FAUSTA SOSTAKAITE;VILNIUS

DESHKOVSKAYA DARIA;MINSK DINAMO

GONCHAROVA IRINA;MOGILEV

 

2004 категория А

YATSEVSKAYA MARGARITA;GRODNO

LIM DIANA;YIKUTSK

KITAEVA POLINA;TALLIN

GONCHAROVA IRINA;MOGILEV

FAUSTA SOSTAKAITE;VILNIUS

DESHKOVSKAYA DARIA;MINSK DINAMO

 

2004 категория А

KITAEVA POLINA;TALLIN

GOMATINA ALEKSANDRA;ST.-PETERSBURG

LIM DIANA;YIKUTSK

DESHKOVSKAYA DARIA;MINSK DINAMO

FAUSTA SOSTAKAITE;VILNIUS

GONCHAROVA IRINA;MOGILEV

 

12.30-13.05 2003 категория А

 

LITVINOVA OLGA;ST.-PETERSBURG

PUGASH ANASTASIA;LVIV

YURUTS DARIA;MINSK RTSOP

SUDOVTSEVA EMMELGELINA;TALLIN

BERESCHENKO VALERIA;MOGILEV

MARCHENKO DARIA;MINSK GODIEVA

STRIGA YANA;MINSK RTSOP

 

2003 категория А

 

CHAEVSKAYA DANA;MINSK USiT

LITVINOVA OLGA;ST.-PETERSBURG

SUDOVTSEVA EMMELGELINA;TALLIN

MARCHENKO DARIA;MINSK GODIEVA

PUGASH ANASTASIA;LVIV

RADIONOVA MARIA;MINSK RTSOP

STRIGA YANA;MINSK RTSOP

 

2003 категория А

MAKUTSEVICH ANASTASIA;MINSK DINAMO

MARCHENKO DARIA;MINSK GODIEVA

HAMID LINA;ST.-PETERSBURG

PUGASH ANASTASIA;LVIV

SUDOVTSEVA EMMELGELINA;TALLIN

RADIONOVA MARIA;MINSK RTSOP

STRIGA YANA;MINSK RTSOP

 

13.05-13.30 Награждение 2005, 2004, 2003.

 

13.30-14.20 2001-2002 категория А

YARASHUK ALINA;GRODNO

INCHINA ULYANA;ST.-PETERSBURG

NALIVAIKO TATIANA;MINSK RTSOP

HAN VIKTORIA;SEUL

MALIMON ANNA;MINSK DINAMO

KARTASHOVA VERONIKA;ST.-PETERSBURG

2001-2002 категория А

HAN VIKTORIA;SEUL

INCHINA ULYANA;ST.-PETERSBURG

KARTASHOVA VERONIKA;ST.-PETERSBURG

YARASHUK ALINA;GRODNO

MALIMON ANNA;MINSK DINAMO

NALIVAIKO TATIANA;MINSK RTSOP

2001-2002 категория А

KARTASHOVA VERONIKA;ST.-PETERSBURG

MALIMON ANNA;MINSK DINAMO

YARASHUK ALINA;GRODNO

HAN VIKTORIA;SEUL

INCHINA ULYANA;ST.-PETERSBURG

NALIVAIKO TATIANA;MINSK RTSOP

2001-2002 категория А

MALIMON ANNA;MINSK DINAMO

NALIVAIKO TATIANA;MINSK RTSOP

YARASHUK ALINA;GRODNO

KARTASHOVA VERONIKA;ST.-PETERSBURG

HAN VIKTORIA;SEUL

INCHINA ULYANA;ST.-PETERSBURG

 

 

14.20-15.10 сеньоры категория А

KRIUKAITE RUTA;KAUNAS

DOLGOVA MARIA;MINSK USiT

BUBENSHCHIKOVA ANNA;YIKUTSK

ZAKREVSKAYA ANASTASIA;MINSK DINAMO

BAZHKO HANNA;MINSK RTSOP

TRUBASH MARIA;MINSK RTSOP

BARANOVSKAYA DARIA;MOGILEV

сеньоры категория А

BUBENSHCHIKOVA ANNA;YIKUTSK

ZAKREVSKAYA ANASTASIA;MINSK DINAMO

DOLGOVA MARIA;MINSK USiT

TRUBASH MARIA;MINSK RTSOP

KRIUKAITE RUTA;KAUNAS

BAZHKO HANNA;MINSK RTSOP

BARANOVSKAYA DARIA;MOGILEV

сеньоры категория А

TRUBASH MARIA;MINSK RTSOP

PANTUKHOVA YANA;MINSK USiT

BUBENSHCHIKOVA ANNA;YIKUTSK

BAZHKO HANNA;MINSK RTSOP

ZAKREVSKAYA ANASTASIA;MINSK DINAMO

KRIUKAITE RUTA;KAUNAS

BARANOVSKAYA DARIA;MOGILEV

сеньоры категория А

PANTUKHOVA YANA;MINSK USiT

BUBENSHCHIKOVA ANNA;YIKUTSK

TRUBASH MARIA;MINSK RTSOP

KRIUKAITE RUTA;KAUNAS

ZAKREVSKAYA ANASTASIA;MINSK DINAMO

BAZHKO HANNA;MINSK RTSOP

BARANOVSKAYA DARIA;MOGILEV