VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: All-Russia Open competition "Young Graces" (DINAMO). Day 1

Sport: Rhythmics Gymnastic

Event: All-Russia Open competition "Young Graces" (DINAMO)

Date Start: Sep 26, 2015, 2:30 AM
Broadcasts PhotoPrice
Group Group
2005 Stream 1 Ex 1Group
2005 Stream 1 Ex 2Group
2005 Stream 2 Ex 1Group
2005 Stream 2 Ex 2Group
2005 Stream 3 Ex 1Group
2005 Stream 3 Ex 2Group
2005 Stream 4 Ex 1Group
2005 Stream 4 Ex 2Group
2005 Stream 5 Ex 1Group
2005 Stream 5 Ex 2Group
2005 Stream 6 Ex 1Group
2005 Stream 6 Ex 2Group
Open Free
ShowFree
2003-2004 Stream 7 Ex 1Group
2003-2004 Stream 7 Ex 2Group
2003-2004 Stream 8 Ex 1Group
2003-2004 Stream 8 Ex 2Group
2003-2004 Stream 9 Ex 1Group
2003-2004 Stream 9 Ex 2Group
2003-2004 Stream 10 Ex 1Group
2003-2004 Stream 10 Ex 2Group
2003-2004 Stream 11 Ex 1Group
2003-2004 Stream 11 Ex 2Group
2003-2004 Stream 12 Ex 1Group
2003-2004 Stream 12 Ex 2Group
2003-2004 Stream 13 Ex 1Group
2003-2004 Stream 13 Ex 2Group
2003-2004 Stream 14 Ex 1Group
2003-2004 Stream 14 Ex 2Group
2003-2004 Stream 15 Ex 1Group
2003-2004 Stream 15 Ex 2Group
2003-2004 Stream 16 Ex 1Group
2003-2004 Stream 16 Ex 2Group
2003-2004 Stream 17 Ex 1Group
2003-2004 Stream 17 Ex 2Group
2003-2004 Stream 18 Ex 1Group
2003-2004 Stream 18 Ex 2Group
2003-2004 Stream 19 Ex 1Group
2003-2004 Stream 19 Ex 2Group
2003-2004 Stream 20 Ex 1Group
2003-2004 Stream 20 Ex 2Group
2003-2004 Stream 21 Ex 1Group
2003-2004 Stream 21 Ex 2Group
2003-2004 Stream 22 Ex 1Group
2003-2004 Stream 22 Ex 2Group

Description

All-Russia Open competition "Young Graces" (DINAMO). Day 1


10.00-10.35 Групповые упражнения 5 мячей

1.Нижний Новгород

2.Тула

3.Ростов-на-Дону

4.Рязань

5.Саратов

6.Пенза

7.Элиста

-------------------------------------------------------

10.45-11.10 2005 г.р. 1 поток

1.Маштанова Екатерина 2005 Элиста

2.Вяткина Дарья 2005 Пенза

3.Глущенко Виолетта 2005 Саратов

4.Уланова Дарья 2005 Пенза

5.Поспелова Ольга 2005 Тверь

6.Летова Надежда 2005 Рязань

7.Храмова Елизавета 2005 Нижний Новгород

-------------------------------------------------------

11.10-11.30 2005 г.р. 2 поток

1.Тараева Иляна 2005 Элиста

2.Гетман Анастасия 2005 Саратов

3.Маслова Анастасия 2005 Краснодар

4.Соловьева Надежда 2005 Омск

5.Цепернят Милана 2005 Екатеринбург

6.Валеева Аделина 2005 Казань

7.Газизова Сабина 2005 Казань

-------------------------------------------------------

11.30-11.55 2005 г.р. 3 поток

1.Агафонова Елизавета 2005 Чита

2.Митенкова Дарья 2005 Пенза

3.Титова Александра 2005 Псков

4.Ражева Ангелина 2005 Пенза

5.Силантьева Анастасия 2005 Пенза-Екатеринбург

6.Моисеенко Дарья 2005 Тула

7.Иванова Дарья 2005 Новосибирск

-------------------------------------------------------

11.55-12.15 2005 г.р. 4 поток

1.Чуракова Алиса 2005 Ульяновск

2.Габидова Камилла 2005 Астрахань

3.Илясова Дарья 2005 Кемерово

4.Захарова Алена 2005 Пенза

5.Белева Екатерина 2005 Нижний Новгород

6.Земляная Влада 200 Волгоград

7.Шаповалова Валерия 2005 Волжский

-------------------------------------------------------

12.15-12.40 2005 г.р. 5 поток

1.Козлова Ксения 2005 Санкт-Петербург

2.Куликова Екатерина 2005 Екатеринбург

3.Назарова Кристина 2005 Астрахань

4.Ферулева Яна 2005 Тула

5.Чекменева Юлия 2005 Чита

6.Баталиева Арина 2005 Ульяновск

7.Городничая Аксиния 2005 Пенза

8.Попенко Валерия 2005 Элиста

-------------------------------------------------------

12.40-13.05 2005 г.р. 6 поток

1.Овсянникова Мария 2005 Псков

2.Старикова Злата 2005 Пенза

3.Хомякова Анастасия 2005 Пенза

4.Тумасова Виктория 2005 Пенза

5.Морозова Влада 2005 Астрахань

6.Даильнева Ксения 2005 Тула

7.Сохиева Милена 2005 РСО-Алания

8.Иртуганова Диана 2005 Пенза

-------------------------------------------------------

13.15 ПАРАД

-------------------------------------------------------

14.00-14.25 2003-2004г.р. 7 поток

1.Ивлева Лариса 2004 Астрахань

2.Кугаевская Елизавета 2003 Екатеринбург

3.Бахаева Стефания 2004 Волгоград

4.Климашаускайте Юлия 2003 Волгоград

5.Стальмакова Александра 2003 Краснодар

6.Неустроева Анна 2004 Пенза

7.Лыкова Анастасия 2004 Краснодар

-------------------------------------------------------

14.25-14.45 2003-2004г.р. 8 поток

1.Артемкина Александра 2004 Саранск

2.Крайнова Полина 2004 Волгоград

3.Сенцова Варвара 2003 Челябинск

4.Дзубутова Арина 2003 РСО–Алания

5.Бикова Лилия 2003 Новосибирск

6.Чаплина Екатерина 2003 Кемерово

7.Ростунова Алина 2004 Екатеринбург

-------------------------------------------------------

14.45-15.10 2003-2004г.р. 9 поток

1.Юшина Алина 2004 Калининград

2.Максимова Станислава 2003 Екатеринбург

3.Михайлова Александра 2003 Ульяновск

4.Кимуржи Анжелика 2004 Астрахань

5.Новоселова Елизавета 2004 Омск

6.Утемисова Камила 2003 Астрахань

7.Лысова Вероника 2004 Пенза

-------------------------------------------------------

15.10-15.30 2003-2004г.р. 10 поток

1.Ганус Юлия 2003 Волгоград

2.Кулькова Светлана 2003 Астрахань

3.Максимкина Елизавета 2004 Челябинск

4.Виноградова Алина 2003 Тверь

5.Секержицкая Аделиина 2004 Тверь

6.Ефремова Анастасия 2004 Саратов

7.Мараева Мария 2003 Псков

-------------------------------------------------------

15.30-15.55 2003-2004г.р. 11 поток

1.Кулакова Кристина 2003 Саратов

2.Черныш Софья 2003 Волжский

3.Скоробогатова Яна 2003 Краснодар

4.Поздина Мария 2002 Челябинск

5.Постухова Софья 2003 Волжский

6.Богданова Алина 2004 Элиста

7.Никонова Алина 2004 Тверь

-------------------------------------------------------

16.00-16.25 2003-2004г.р. 12 поток

1.Скопинова Марина 2004 Челябинск

2.Колобаева Полина 2003 Пенза

3.Чучмар Кристина 2003 Волгоград

4.Гурулева Ангелина 2004 Чита

5.Попова Мария 2003 Нижний Новгород

6.Махошвили Елизавета 2004 Астрахань

7.Муслимова Алина 2003 Волгоград

-------------------------------------------------------

16.25-16.45 2003-2004г.р. 13 поток

1.Потапчук Валерия 2003 Омск

2.Изотова Мария 2003 Астрахань

3.Марьясова Полина 2003 Новосибирск

4.Зубкова Софья 2003 Челябинск

5.Абрамова Яна 2003 Чита

6.Сенжапова Амина 2003 Пенза

7.Тимофеева Валерия 2003 Волгоград

-------------------------------------------------------

16.45-17.10 2003-2004г.р. 14 поток

1.Боваева Александра 2004 Элиста

2.Попова Виктория 2003 Элиста

3.Кантемирова Ирина 2003 Пенза

4.Фензель Елизавета 2003 Кемерово

5.Белявская Валерия 2003 Пенза

6.Гапошкина Эвелина 2003 Кемерово

7.Плачинда Валерия 2004 Пенза

-------------------------------------------------------

17.10-17.30 2003-2004г.р. 15 поток

1.Зиневич Мария 2003 Ульяновск

2.Свалова Алена 2003 Екатеринбург

3.Хам Анна 2004 Новосибирск

4.Писанова Кира 2004 Нижний Новгород

5.Никульцева Нина 2004 Саратов

6.Жукова Анна 2003 Волгоград

7.Волкова Алиса 2004 Волгоград

-------------------------------------------------------

17.30-17.55 2003-2004г.р. 16 поток

1.Герстнер Ирина 2004 Омск

2.Пищулина Надежда 2004 Ульяновск

3.Сидорова Виктория 2004 Нижний Новгород

4.Шевцова Арина 2004 Волгоград

5.Туаева Аделина 2004 РСО–Алани

6.Иванова Виктория 2004 Тверь

7.Кирасирова Дания 2003 Пенза

-------------------------------------------------------

18.00-18.25 2003-2004г.р. 17 поток

1.Шперлинг Мария 2003 Новосибирск

2.Мартынова Юнона 2004 Краснодар

3.Каламбаева Наргиза 2003 Ростов-на-Дону

4.Аронова Наталья 2003 Ульяновск

5.Коновалова Евгения 2004 Кемерово

6.Трофимова Полина 2003 Калининград

7.Барашкова Анастасия 2003 Кемерово

-------------------------------------------------------

18.25-18.45 2003-2004г.р. 18 поток

1.Болданова Амуланга 2004 Элиста

2.Попова Анна 2003 Екатеринбург

3.Корякина Анастасия 2004 Новосибирск

4.Манукян Карина 2004 Псков

5.Сухова Елена 2004 Волгоград

6.Варакина Александра 2004 Волгоград

7.Майер Ева 2003 Калининград

-------------------------------------------------------

18.45-19.10 2003-2004г.р. 19 поток

1.Мифтахова Аделина 2004 Казань

2.Смирнова Анжелина 2003 Екатеринбург

3.Вагабова Арина 2004 Астрахань

4.Пономарева Ксения 2004 Ростов-на-Дону

5.Котельникова Полина 2003 Саратов

6.Нестеркина Алена 2004 Саранск

7.Рыбалко Амина 2004 Саратов

-------------------------------------------------------

19.10-19.30 2003-2004г.р. 20 поток

1.Сабанаева Милана 2003 Волгоград

2.Марьясова Валерия 2004 Волгоград

3.Сидорова Анна 2004 Саранск

4.Водянова Мария 2004 Пенза

5.Шихалиева Александра 2004 Астрахань

6.Белонучкина Елизавета 2003 Пенза

7.Никулина Анастасия 2004 Тула

-------------------------------------------------------

19.30-19.55 2003-2004г.р. 21 поток

1.Яковлева Ярослава 2004 Новосибирск

2.Шумская Екатерина 2003 Новосибирск

3.Яловая Светлана 2004 Новосибирск

4.Милованова Лидия 2003 Волгоград

5.Мурзайкина Дарья 2004 Ульяновск

6.Нещадим Камилла 2004 Краснодар

7.Бесолова Амина 2004 РСО–Алания

-------------------------------------------------------

19.55-20.30 2003-2004г.р. 22 поток

1.Рыбалкина Екатерина 2003 Астрахань

2.Воробьева Валерия 2004 Волгоград

3.Поповцева Милена 2004 Волжский

4.Ширшова Милана 2004 Ростов-на-Дону

5.Мадьярова Маргарита 2003 Пенза

6.Митенкова Евангелина 2003 Пенза

7.Спицина Светлана 2003 Астрахань


News

Championship of Russia 2017

The competition will be attended by athletes from all Federal districts of Russia. Including will participate gymnasts from the national team of Russia, Junior composition. The main judge of competitions - the Deserved master of sports of Russia, Honored coach of Russia, world and European champion in group exercises, the official judge of the international class-national team of Russia, member of the Russian Collegium of judges Victoria Anikina.
Tatarstan will be represented by three gymnasts from national team – the winner of the Championship of the Republic of Tatarstan Yanyshev Polina, Polina Smirnova and Diana Nemcova. View details

Feb 6, 2017, 6:23:58 AM

In Belgorod will pass championship of CFA of Russia in rhythmic gymnastics

From 19 to 22 January 2017 in the educational and sports complex of S. Khorkina will pass inter-regional competitions of the championship of the Central Federal district of Russia in rhythmic gymnastics. In competitions will take part more than 250 athletes from 15 regions of the Central Federal district of Russia, have informed in a press-service of the mayoralty of Belgorod. View details

Jan 12, 2017, 12:55:00 PM