VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Day 1

Discipline: Rhythmics Gymnastic

Event: Center Open Championship gymnastics Olympic champion Yulia Barsukova 13-16 January 2016

Date Start: 14 January 2016, 09:30
MSK: 14 January 2016, 09:30
Broadcasts PhotoPrice
2010 BP 1 stremGroup
2010 BP 2 stremGroup
2009 BP 1 stremGroup
2009 BP 2 stremGroup
2009 BP 3 stremGroup
2008 (B) BP 1 stremGroup
2008 (B) BP 2 stremGroup
2008 (A) 1 strem ex 1Group
2008 (A) 1 strem ex 2Group
2008 (A) 2 strem ex 1 AGroup
2008 (A) 2 strem ex 1 BGroup
2008 (A) 2 strem ex 2Group
2008 (A) 3 strem ex 1Group
2008 (A) 3 strem ex 2Group
Awarding CeremonyFree
2007 (B) BP 1 strem Group
2007 (B) BP 2 strem Group
2007 (B) BP 3 strem Group
2007 (A) BP 1 strem Group
2006 (В) BP 1 потокGroup
2006 (В) BP 2 streamGroup
2006 (А) BP 1 streamGroup
2006 (А) BP 2 streamGroup
2005 (В) BP Group
2005 (А) BP Group
2004 (В) BP Group
2004 (А) BP Group
2003 ex 1Group
2002 ex 1Group

Description

Center Open Championship gymnastics Olympic champion Yulia Barsukova 13-16 January 2016 Day 1

9:30-9:55        2010 г.р.,  Б.П.    1-й поток

1    Пак Анна    2010    Чебоксары
2    Чернова Валерия    2010    Москва 11
3    Величко Виктория    2010    Санкт-Петербург
4    Савина Алена    2010    Екатеринбург
5    Каракаш Алина    2010    Москва ЦХГ
6    Трусова Ксения    2010    Москва ЦХГ
7    Ванеева Василиса    2010    Казань
8    Токаева Мелисса    2010    Сочи
9    Хабибуллина Милана    2010    Казань
10    Лукашевич Агния    2010    Екатеринбург
11    Телятникова Влада    2010    Казань
12    Свирина Александра    2010    Волгоград

9:55-10:20        2010 г.р.,  Б.П.    2-й поток

1    Новикова Полина    2010    Москва
2    Кухаркина Дарья    2010    Екатеринбург
3    Бабич Эвелина    2010    Сочи
4    Петрова Агата    2010    Санкт-Петербург
5    Клепикова Мария    2010    Новосибирск
6    Калюжная Вероника    2010    Сочи
7    Чаава Виктория    2010    Чебоксары
8    Фролова Ева    2010    Тюмень
9    Артюхова Анастасия    2010    Екатеринбург
10    Мязина Ирина    2010    Москва
11    Лунегова Лада    2010    Москва ЦХГ
12    Асадуллина Джамиля    2010    Казань
13    Горовикова Ульяна    2010    Москва ЦХГ
            
10:20-10:40        2009 г.р.,  Б.П.    1-й поток

1    Гаврилова Софья    2009    Москва ЦХГ
2    Игнатенко София    2009    Белгород
3    Щелкунова София    2009    Санкт-Петербург
4    Чеботарева Карина    2009    Казань
5    Пушилина Алена    2009    Санкт-Петербург
6    Цветкова Стефания    2009    Москва ЦХГ
7    Александрова Полина    2009    Москва ЦХГ
8    Дубовикова Екатерина    2009    Волгоград
9    Абрашкина Ярослава    2009    Балашиха
10    Стрельцова Дарья    2009    СОТ Беларусь
11    Махова Кристина    2009    Мурманск

10:40-11:00        2009 г.р.,  Б.П.    2-й поток

1    Николашина Валерия    2009    Тюмень
2    Леонова Анастасия    2009    Москва
3    Березюк Анастасия    2009    Москва ЦХГ
4    Растатурина Ралина    2009    Казань
5    Якубова Сабина    2009    Казань
6    Филатова Кристина    2009    Москва ЦХГ
7    Семенова Алиса    2009    Тюмень
8    Гибадуллина Алиса    2009    Казань
9    Шадрина Василиса    2009    Балашиха
10    Назмутдинова Динара    2009    Казань
11    Колесникова Вера    2009    Екатеринбург

11:00-11:20        2009 г.р.,  Б.П.    3-й поток

1    Полякова Милана    2009    Казань
2    Ремчукова Злата    2009    Волгоград
3    Сафиуллина Камилла    2009    Казань
4    Филатова Полина    2009    Екатеринбург
5    Широкова Алиса    2009    Екатеринбург
6    Каретко Алина    2009    Москва ЦХГ
7    Чертихина Марина    2009    Волгоград
8    Муцоева Вита    2009    Москва ЦХГ
9    Копылова Арина    2009    Казань
            
11:20-11:40        2008 г.р., гр. В,  Б.П.    1-й поток


1    Лепешева Ксения    2008    Москва ЦХГ
2    Русанова Анастасия    2008    Тюмень
3    Бобкова Ксения    2008    Москва ЦХГ
4    Гришкина Анастасия    2008    Лыткарино
5    Дмитриева Анастасия    2008    Екатеринбург
6    Блинова Валерия    2008    Москва ЦХГ
7    Науменко София    2008    Тюмень
8    Кульневская Валерия    2008    Москва ЦХГ
9    Бабич Доминика    2008    Сочи
10    Петрунина Тая    2008    Сочи

11:40-12:00        2008 г.р., гр. В,  Б.П.    2-й поток

1    Кудрявцева София    2008    Москва ЦХГ
2    Шабалина Кира    2008    Архангельск
3    Деревянная Екатерина    2008    Балашиха
4    Марусова Даниэлла    2008    Москва ЦХГ
5    Марьина Софья    2008    Новосибирск
6    Рычкова Анна    2008    Волгоград
7    Бобакова Ксения    2008    Москва ЦХГ
8    Коткина Арина    2008    Москва ЦХГ
9    Куклева Татьяна    2008    Тюмень
10    Абрамчук Виктория    2008    Москва ЦХГ
            
12:00-12:35        2008 г.р., гр. А, Б.П+вид    1-й поток

1    Лукина Василиса    2008    Электросталь
2    Годовицына Екатерина    2008    Тверь 2
3    Карапиреа Яна    2008    Лыткарино
4    Твердова Елизавета    2008    Сергиев Посад
5    Резакова Варвара    2008    Нефтеюганск
6    Ерофеева Диана    2008    Череповец
7    Калиникина Мария    2008    Белгород
8    Чуприкова Мария    2008    Москва ЦХГ
9    Мишина Ксения    2008    Москва ЦХГ

12:35-13:10        2008 г.р., гр. А, Б.П+вид    2-й поток

1    Крутиховская Анастасия    2008    Астана
2    Шамугнова Эльвина    2008    Казань
3    Белова София    2008    Казань
4    Горячева Елизавета    2008    Санкт-Петербург
5    Нуруллина Дина    2008    Казань
6    Титова София    2008    Белгород
7    Михеева Анастасия    2008    Екатеринбург
8    Старостина Анна    2008    Екатеринбург
9    Бакалдина Анастасия    2008    Чебоксары

13:10-13:50        2008 г.р., гр. А, Б.П+вид    3-й поток

1    Горзиева Елизавета    2008    Волгоград
2    Агулова Милена    2008    Москва ЦХГ
3    Манухина Полина    2008    Лыткарино
4    Шрамова Каролина    2008    Екатеринбург
5    Мухтарова Хадижа    2008    Бишкек
6    Маркелова Алина    2008    Саратов
7    Мустакимова Дарина    2008    Казань
8    Чернова Жанна    2008    Новосибирск
9    Федулова Варвара    2008    Электросталь
            
13:50-14:30. Перерыв
            
14:30-15:00. Парад-открытие            
            
15:00-15:25        2007 г.р., гр. В, Б.П.    1-й поток

1    Горенко Арина    2007    Балашиха
2    Сидняева Ульяна    2007    Чебоксары
3    Банных Арина    2007    Белгород
4    Дущанова Валерия    2007    Тюмень
5    Бобровская Варвара    2007    Балашиха
6    Аненова Жанель    2007    Астана
7    Ю Ариза    2007    Бишкек
8    Галактионова Василина    2007    Москва ЦХГ
9    Разуваева София    2007    Тюмень
10    Муцоева Амира    2007    МоскваЦХГ
11    Рогожина Алена    2007    Электросталь

15:25-15:50        2007 г.р., гр. В, Б.П.    2-й поток

1    Нагимова Карина    2007    Казань
2    Теребилкина Диана    2007    Тюмень
3    Васильева Мария    2007    Чебоксары
4    Вахромова Анна    2007    Балашиха
5    Соколова Татьяна    2007    Магадан
6    Гильманова Алсу    2007    Казань
7    Швидкая Виктория    2007    Санкт-Петербург
8    Котельникова Екатерина    2007    Балашиха
9    Иванцова Снежана    2007    Магадан
10    Лысова Арина    2007    Белгород
11    Укошева Аружан    2007    Астана

15:50-16:10        2007 г.р., гр. В, Б.П.    3-й поток

1    Алтынбеккызы Акмарал    2007    Астана
2    Ковалева Вероника    2007    Белгород
3    Громова Елзавета    2007    Москва ЦХГ
4    Каретко Диана    2007    Москва ЦХГ
5    Авджян Диана    2007    Сочи
6    Сатыкеева Тинатин    2007    Бишкек
7    Марчукова Варвара    2007    Волгоград
8    Нарыкова Алиса    2007    Новосибирск
9    Шелепова Алиса    2007    Н.Новгород
10    Воронкина Екатерина    2007    Белгород
11    Ситникова Анна    2007    Москва
12    Марковская Милана    2007    МоскваЦХГ
13    Юларжи Алина    2007    Химки
            
16:10-16:30        2007 г.р., гр. А,  Б.П.    1-й поток

1    Судикова Татьяна    2007    Чебоксары
2    Шахмаева Камилла    2007    Тюмень
3    Гудыма Виолетта    2007    Волгоград
4    Горбоконенко Полина    2007    Саратов
5    Морозова Виктория    2007    Чебоксары
6    Лукашевич Кира    2007    Екатеринбург
7    Кожнякова Ирина    2007    Пенза
8    Близеева Камила    2007    Казань
9    Купрякова Валерия    2007    Электросталь
10    Пряжникова Ольга    2007    Лыткарино
11    Ямскова Дарья    2007    Сергиев Посад
12    Андреева Софья    2007    Новосибирск
            
16:30-16:45        2006 г.р., гр. В, Б.П.    1-й поток

№    Имя    Год    Город
1    Лаас Кира    2006    Балашиха
2    Солныкова Елизавета    2006    Балашиха
3    Таран Ева    2006    Петропавловск-Камчатский
4    Шаталова Александра    2006    МоскваЦХГ
5    Ендина Софья    2006    Волгоград
6    Черепанова Алина    2006    Тюмень
7    Жакупова Арина    2006    Тюмень

16:45-17:00        2006 г.р., гр. В, Б.П.    2-й поток

1    Евсеева Виктория    2006    Москва
2    Осипова Алиса    2006    Москва ЦХГ
3    Первухина Алина    2006    Санкт-Петербург
4    Генераленко Анна    2006    Тюмень
5    Коноваленко Елена    2006    Санкт-Петербург
6    Гнучева Евгения    2006    Волгоград
7    Белова Ангелина    2006    Казань
8    Хаитова Севара    2006    Бишкек
            
17:00-17:25        2006 г.р., гр. А, Б.П.    1-й поток

1    Веренич Дарья    2006    СОТ Беларусь
2    Гордеева Яна    2006    Чебоксары
3    Давыдова Алена    2006    Сергиев Посад
4    Данилина Мария    2006    Сергиев Посад
5    Жирова Валерия    2006    Екатеринбург
6    Загнойко Мария    2006    Ростов-на-Дону
7    Игнатьева Виктория    2006    Тюмень
8    Каленова Екатерина    2006    Электросталь
9    Калиманова Анастасия    2006    Волгоград
10    Колено Полина    2006    Москва
11    Котлова Нелли    2006    Саратов
12    Курникова Алина    2006    Электросталь

17:25-17:45        2006 г.р., гр. А, Б.П.    2-й поток

1    Малюкова Василиса    2006    Магадан
2    Накоскина Елена    2006    Астана
3    Островская Анастасия    2006    Казань
4    Рамзаева Яна    2006    Магадан
5    Рукавишникова Кира    2006    Тюмень
6    Семенникова София    2006    Волгоград
7    Трофименко София    2006    Лыткарино
8    Федина Екатерина    2006    Тула
9    Филиппова Елизавета    2006    Сергиев Посад
10    Шайдуллина Алия    2006    Казань
11    Шукшина Полина    2006    Чебоксары
12    Хаитова Севара    2006    Бишкек
            
17:45-18:10        2005 г.р., гр. В,  Б.П.    

1    Минеева Олеся    2005    Сочи
2    Николаева Ксения    2005    Сергиев Посад
3    Беляева Анна    2005    Сочи
4    Корчагина Марина    2005    Белгород
5    Пятанова Маргарита    2005    Н.Новгород
6    Баранник Анна    2005    МоскваЦХГ
7    Мазалова Дарья    2005    Санкт-Петербург
8    Подольникова Анна    2005    Екатеринбург
9    Куницына Анастасия    2005    Волгоград
10    Прокофьева Анна    2005    Москва ЦХГ
11    Уразбахтина Арина    2005    Н.Новгород
12    Тютина Алиса    2005    Саратов
            
18:10-18:30        2005 г.р., гр. А,  Б.П.    

1    Сахарова Алена    2005    Электросталь
2    Левадская Полина    2005    Электросталь
3    Пак Хи Вон    2005    Сеул, Корея
4    Илюнова Полина    2005    Тверь
5    Полбина Юлия    2005    Саратов
6    Кравцова Дарья    2005    Белгород
7    Алонсо Мария    2005    Тверь 2
8    Лейвина Вероника    2005    Белгород
9    Гончарова Екатерина    2005    Электросталь
10    Олексенко Полина    2005    Магадан
11    Майорова Екатерина    2005    Электросталь
            
18:30-18:40        2004 г.р., гр. В,  Б.П.    

1    Теребилкина Алина    2004    Тюмень
2    Мельникова Екатерина    2004    Электросталь
3    Еланская Софья    2004    Химки
4    Кошкина Екатерина    2004    Балашиха
5    Осмоналиева Алина    2004    Бишкек
            
18:40-18:55        2004 г.р., гр. А,  Б.П.    

1    Пупова Екатерина    2004    Магадан
2    Мальцева София    2004    Химки
3    Чекан Елизавета    2004    Санкт-Петербург
4    Шевченко Анна    2004    Белгород
5    Воронкевич Анжелина    2004    Москва 3
6    Захарова Софья    2004    Электросталь
7    Александренок Елизавета    2004    СОТ Беларусь
8    Полякова Елизавета    2004    Москва
            
18:55-19:10        2003 г.р., 1 вид    

1    Кралечкина Алина    2003    Саратов
2    Сямтомова Полина    2003    Санкт-Петербург
3    Санкина Арина    2003    Арзамас
4    Ерещенко Алесия    2003    Сергиев Посад
5    Дубинина Елена    2003    Волгоград
6    Козлова Белина    2003    Нефтеюганск
7    Караджикова Дарья    2003    Сочи
            
19:10-19:35        2002 г.р., 1 вид    

1    Иванюшина Зоя    2002    Воронеж
2    Макшанцева Дарья    2002    Тюмень
3    Погодина Ангелина    2002    Н.Новгород
4    Геращенко Марина    2002    Саратов
5    Давыденко Анастасия    2002    Владивосток
6    Мордакова  Екатерина    2002    Раменское
7    Быкова Виктория    2002    Раменское
8    Яранова Елена    2002    Саратов
9    Казанцева Елизавета    2002    Электросталь
10    Кулибаба Арина    2002    Сочи
11    Завгородняя Ирина    2002    Москва ЦХГ
12    Быковская Агата    2002    Бишкек
13    Битарова Лора    2002    Москва ЦХГ