VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Day 2

Discipline: Rhythmics Gymnastic

Event: Center Open Championship gymnastics Olympic champion Yulia Barsukova 13-16 January 2016

Date Start: 15 January 2016, 09:00
MSK: 15 January 2016, 09:00
Broadcasts PhotoPrice
2007 (В) 1 streamGroup
2007 (В) 2 streamGroup
2007 (В) 3 streamGroup
2007 (A) ex 1Group
2007 (A) ex 2Group
2007 (В) 1 streamGroup
2007 (В) 2 streamGroup
2006 (A) 1 stream ex 1Group
2006 (A) 1 stream ex 2Group
2006 (A) 1 stream ex 1Group
2006 (A) 1 stream ex 2Group
2005 (В) Group
2005 (А) ex 1Group
2005 (А) ex 2Group
2005 (В) Group
2004 (А) ex 1Group
2004 (А) ex 2Group
2003 ex 1Group
2003 ex 2Group
2002 ex 1Group
ShowFree
ShowFree
2002 ex 2Group

Description

Center Open Championship gymnastics Olympic champion Yulia Barsukova 13-16 January 2016 Day 2

            
15 января 2016            
            
9:30-9:55        2007 г.р., гр. В, 1 вид    1-й поток

1    Горенко Арина    2007    Балашиха
2    Сидняева Ульяна    2007    Чебоксары
3    Банных Арина    2007    Белгород
4    Дущанова Валерия    2007    Тюмень
5    Бобровская Варвара    2007    Балашиха
6    Аненова Жанель    2007    Астана
7    Ю Ариза    2007    Бишкек
8    Галактионова Василина    2007    Москва ЦХГ
9    Разуваева София    2007    Тюмень
10    Муцоева Амира    2007    МоскваЦХГ
11    Рогожина Алена    2007    Электросталь
12    Нагимова Карина    2007    Казань

9:55-10:20        2007 г.р., гр. В, 1 вид    2-й поток

1    Теребилкина Диана    2007    Тюмень
2    Васильева Мария    2007    Чебоксары
3    Вахромова Анна    2007    Балашиха
4    Соколова Татьяна    2007    Магадан
5    Гильманова Алсу    2007    Казань
6    Швидкая Виктория    2007    Санкт-Петербург
7    Котельникова Екатерина    2007    Балашиха
8    Иванцова Снежана    2007    Магадан
9    Лысова Арина    2007    Белгород
10    Укошева Аружан    2007    Астана
11    Алтынбеккызы Акмарал    2007    Астана
12    Ковалева Вероника    2007    Белгород

10:20-10:40        2007 г.р., гр. В, 1 вид    3-й поток

1    Громова Елзавета    2007    Москва ЦХГ
2    Каретко Диана    2007    Москва ЦХГ
3    Авджян Диана    2007    Сочи
4    Сатыкеева Тинатин    2007    Бишкек
5    Марчукова Варвара    2007    Волгоград
6    Нарыкова Алиса    2007    Новосибирск
7    Шелепова Алиса    2007    Н.Новгород
8    Воронкина Екатерина    2007    Белгород
9    Ситникова Анна    2007    Москва
10    Марковская Милана    2007    МоскваЦХГ
11    Юларжи Алина    2007    Химки
            
10:40-11:25        2007 г.р., гр. А, 2 вида    

1    Судикова Татьяна    2007    Чебоксары
2    Шахмаева Камилла    2007    Тюмень
3    Гудыма Виолетта    2007    Волгоград
4    Горбоконенко Полина    2007    Саратов
5    Морозова Виктория    2007    Чебоксары
6    Лукашевич Кира    2007    Екатеринбург
7    Кожнякова Ирина    2007    Пенза
8    Близеева Камила    2007    Казань
9    Купрякова Валерия    2007    Электросталь
10    Пряжникова Ольга    2007    Лыткарино
11    Ямскова Дарья    2007    Сергиев Посад
            
11:25-11:40        2006 г.р., гр. В, 1 вид    1-й поток

1    Лаас Кира    2006    Балашиха
2    Солныкова Елизавета    2006    Балашиха
3    Таран Ева    2006    Петропавловск-Камчатский
4    Шаталова Александра    2006    МоскваЦХГ
5    Ендина Софья    2006    Волгоград
6    Черепанова Алина    2006    Тюмень
7    Жакупова Арина    2006    Тюмень

11:40-11:55        2006 г.р., гр. В, 1 вид    2-й поток

1    Евсеева Виктория    2006    Москва
2    Осипова Алиса    2006    Москва ЦХГ
3    Первухина Алина    2006    Санкт-Петербург
4    Генераленко Анна    2006    Тюмень
5    Коноваленко Елена    2006    Санкт-Петербург
6    Гнучева Евгения    2006    Волгоград
7    Белова Ангелина    2006    Казань
8    Хаитова Севара    2006    Бишкек
            
11:55-12:45        2006 г.р., гр. А, 2 вида    1-й поток

1    Веренич Дарья    2006    СОТ Беларусь
2    Гордеева Яна    2006    Чебоксары
3    Давыдова Алена    2006    Сергиев Посад
4    Данилина Мария    2006    Сергиев Посад
5    Жирова Валерия    2006    Екатеринбург
6    Загнойко Мария    2006    Ростов-на-Дону
7    Игнатьева Виктория    2006    Тюмень
8    Каленова Екатерина    2006    Электросталь
9    Калиманова Анастасия    2006    Волгоград
10    Колено Полина    2006    Москва
11    Котлова Нелли    2006    Саратов
12    Курникова Алина    2006    Электросталь

12:45-13:30        2006 г.р., гр. А, 2 вида    2-й поток

1    Малюкова Василиса    2006    Магадан
2    Накоскина Елена    2006    Астана
3    Островская Анастасия    2006    Казань
4    Рамзаева Яна    2006    Магадан
5    Рукавишникова Кира    2006    Тюмень
6    Семенникова София    2006    Волгоград
7    Трофименко София    2006    Лыткарино
8    Федина Екатерина    2006    Тула
9    Филиппова Елизавета    2006    Сергиев Посад
10    Шайдуллина Алия    2006    Казань
11    Шукшина Полина    2006    Чебоксары
            
13:30-14:10. Перерыв            
            
14:10-14:35        2005 г.р., гр. В, 1 вид    

1    Минеева Олеся    2005    Сочи
2    Николаева Ксения    2005    Сергиев Посад
3    Беляева Анна    2005    Сочи
4    Корчагина Марина    2005    Белгород
5    Пятанова Маргарита    2005    Н.Новгород
6    Баранник Анна    2005    МоскваЦХГ
7    Мазалова Дарья    2005    Санкт-Петербург
8    Подольникова Анна    2005    Екатеринбург
9    Куницына Анастасия    2005    Волгоград
10    Прокофьева Анна    2005    Москва ЦХГ
11    Уразбахтина Арина    2005    Н.Новгород
12    Тютина Алиса    2005    Саратов
            
14:35-15:20        2005 г.р., гр. А, 2 вида    

1    Сахарова Алена    2005    Электросталь
2    Левадская Полина    2005    Электросталь
3    Пак Хи Вон    2005    Сеул, Корея
4    Илюнова Полина    2005    Тверь
5    Полбина Юлия    2005    Саратов
6    Кравцова Дарья    2005    Белгород
7    Алонсо Мария    2005    Тверь 2
8    Лейвина Вероника    2005    Белгород
9    Гончарова Екатерина    2005    Электросталь
10    Олексенко Полина    2005    Магадан
11    Майорова Екатерина    2005    Электросталь
            
15:20-15:30        2004 г.р., гр. В, 1 вид    

1    Теребилкина Алина    2004    Тюмень
2    Мельникова Екатерина    2004    Электросталь
3    Еланская Софья    2004    Химки
4    Кошкина Екатерина    2004    Балашиха
5    Осмоналиева Алина    2004    Бишкек
            
15:30-16:05        2004 г.р., гр. А, 2 вида    

1    Пупова Екатерина    2004    Магадан
2    Мальцева София    2004    Химки
3    Чекан Елизавета    2004    Санкт-Петербург
4    Шевченко Анна    2004    Белгород
5    Воронкевич Анжелина    2004    Москва 3
6    Захарова Софья    2004    Электросталь
7    Александренок Елизавета    2004    СОТ Беларусь
8    Полякова Елизавета    2004    Москва
            
16:05-16:35        2003 г.р., 2 вида    

1    Кралечкина Алина    2003    Саратов
2    Сямтомова Полина    2003    Санкт-Петербург
3    Санкина Арина    2003    Арзамас
4    Ерещенко Алесия    2003    Сергиев Посад
5    Дубинина Елена    2003    Волгоград
6    Козлова Белина    2003    Нефтеюганск
7    Караджикова Дарья    2003    Сочи
            
16:35-17:30        2002 г.р., 2 вида    

1    Иванюшина Зоя    2002    Воронеж
2    Макшанцева Дарья    2002    Тюмень
3    Погодина Ангелина    2002    Н.Новгород
4    Геращенко Марина    2002    Саратов
5    Давыденко Анастасия    2002    Владивосток
6    Мордакова  Екатерина    2002    Раменское
7    Быкова Виктория    2002    Раменское
8    Яранова Елена    2002    Саратов
9    Казанцева Елизавета    2002    Электросталь
10    Кулибаба Арина    2002    Сочи
11    Завгородняя Ирина    2002    Москва ЦХГ
12    Быковская Агата    2002    Бишкек
13    Битарова Лора    2002    Москва ЦХГ
            
18:00-18:30. Парад-закрытие. Церемония награждения