VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: «Winter melody». Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event «Winter melody»
Date Start Dec 7, 2018, 11:00 PM

Broadcasts Price
8:00 2011 «В» б/п Stream 1Group
8:20 2011 «В» б/п Stream 2Group
8:55 2011 «А» б/п Stream 4Group
9:15 2011 «А» б/п Stream 5Group
9:35 МС Stream 6+7. Apparatus 1Group
9:35 МС Stream 6+7. Apparatus 2Group
10:30 КМС Stream 8. Apparatus 1Group
10:30 КМС Stream 8. Apparatus 2Group
11:00 КМС Stream 9. Apparatus 1Group
11:00 КМС Stream 9. Apparatus 2Group
11:25 КМС Stream 10. Apparatus 1Group
11:25 КМС Stream 10. Apparatus 2Group
11:50 2010 «В» б/п Stream 11Group
12:10 2010 «В» б/п Stream 12Group
12:30 2009 «В» б/п Stream 13Group
12:50 2009 «В» б/п Stream 14Group
13:10 2009 «В» б/п Stream 15Group
13:30 Парад награждения: 2011 В, 2011 А, 2010 ВFree
14:30 2009 «А» б/п +вид Stream 16. Apparatus 1Group
14:30 2009 «А» б/п +вид Stream 16. Apparatus 2Group
15:00 2009 «А» б/п +вид Stream 17. Apparatus 1Group
15:00 2009 «А» б/п +вид Stream 17. Apparatus 2Group
15:0 2009 «А» б/п +вид Stream 18. Apparatus 1 Pach 1Group
15:0 2009 «А» б/п +вид Stream 18. Apparatus 1 Pach 2Group
15:0 2009 «А» б/п +вид Stream 18. Apparatus 2Group
16:00 2008 «А» б/п +вид Stream 19. Apparatus 1Group
16:00 2008 «А» б/п +вид Stream 19. Apparatus 2Group
16:45 2008 «А» б/п +вид Stream 20. Apparatus 1Group
16:45 2008 «А» б/п +вид Stream 20. Apparatus 2Group
17:30 2007 «В» б/п +вид Stream 21. Apparatus 1Group
17:30 2007 «В» б/п +вид Stream 21. Apparatus 2Group
18:15 2007 «А» б/п +вид Stream 22. Apparatus 1Group
18:15 2007 «А» б/п +вид Stream 22. Apparatus 2Group
18:45 2007 «А» б/п +вид Stream 23. Apparatus 1Group
18:45 2007 «А» б/п +вид Stream 23. Apparatus 2Group
19:15 2006 «А» б/п +вид Stream 24. Apparatus 1Group
19:15 2006 «А» б/п +вид Stream 24. Apparatus 2Group
19:50 2006 «А» и 2006 «Б» б/п +вид Stream 25. Apparatus 1Group
19:50 2006 «А» и 2006 «Б» б/п +вид Stream 25. Apparatus 2Group

Description

8:00 2011 «В» б/п
Лазеева Алиса / Новотроицк
Баукова Ева / Салават
Почанина Виктория / Магнитогорск Вега
Алиева Самира / Ульяновск
Разинкина Полина / Оренбург
Карабатова Элла / Тюмень
Галиахметова Самира / Уфа СШ №28
Тюрина Арина / Уфа СШ Батыр
8:20 2011 «В» б/п
Митрофанова Василина / Оренбург
Шумаева Аксинья / Ульяновск
Пыльнова Мария / Оренбург
Сайфутдинова Камила / Уфа Лина
Шафикова Амели / Стерлитамак
Фролова Виктория / Оренбург
Костина Полина / Ульяновск
Решетникова Дарья / Уфа СШ №28
8:40 2011 «В» б/п
Докучаева Анастасия / Оренбург
Зайдуллина Анна / Уфа СШ №28
Сабитова Милена / Ульяновск
Волохова Василиса / Оренбург
Ишмуратова Султана / Салават
Ганеева Ясмин / Уфа СШ Батыр
Ибрагимова Азалия / Стерлитамак
Арматович Карина / Тюмень
8:55 2011 «А» б/п
Копытова Ульяна / Оренбург
Ащаулова Валерия / Магнитогорск СШ №3
Реуцкая Екатерина / Тольятти МБОУДО ДДЮТ
Разумова Дарья / Уфа Лина
Махмедова Сабрина / Оренбург
Фролова Ника / Уфа СШ Батыр
Обмелюхина Арина / Ульяновск
Химчак Яна / Тольятти МБОУДО ДДЮТ
Самородова Анастасия / Салават
Туголукова Светлана / Тольятти МБОУДО ДДЮТ
Хисамиева Аделина / Уфа городская федерация
9:15 2011 «А» б/п
Мантрова Вера / Тольятти МБОУДО ДДЮТ
Каштанова Ульяна / Оренбург
Аккикелова Аделина / Оренбург
Жданова София / Салават
Коурова Юлия / Тольятти МБОУДО ДДЮТ
Воробьева Алиса / Уфа Лина
Салимова София / Уфа СШ Батыр
Леонтьева Варвара / Уфа Лина
Садриева Сафина / Оренбург
Кембель Полина / Оренбург
Прыткова Полина / Уфа горородская федерация
9:35 МС
Лутченко Мария / Омск СДЮСАШОР
Никитина Мария / Москва ЦС и О САМБО -70
Красильщикова Полина / Омск СДЮСАШОР
Бачурина Кристина / Магнитогорск
Корнюшина Дарья / Омск СДЮСАШОР
Снисаренко Эвелина / Уфа СШОР №11
Ромашова Полина / Москва СШОР №74
10:00 КМС
Байтурина Карина / Уфа СШОР №11
Куркина Софья / Челябинск
Бабкина Олеся / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Анисимова Наталья / Байконур
Казакова Мария / Москва СШОР №74
Седова Аксинья / Уфа Лина
Курнаева Екатерина / Уфа СШ Батыр
10:30 КМС
Рожкова Екатерина / Байконур
Докучаева Алеся / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Эдиярова Алина / Байконур
Карабаза Ксения / Магнитогорск Вега
Якшибаева Аделина / Уфа Лина
Петина Анна / Омск СДЮСАШОР
Полякова Анна / Москва СШОР №74
11:00 КМС
Комарова Алина / Магнитогорск Вега
Халилова Даяна / Уфа СШ Батыр
Досекеева Зарина / Байконур
Литвинова Анита / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Муратова Диана / Уфа СШ №28
Риваненкова Надежда / Санкт-Петербург
Ачилова Лейли / Москва, СШОР Юность Москвы
Подгорнова Виктория / Москва САМБО -70
11:25 КМС
Мамцева Полина / Байконур
Залилова Алина / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Петрова Вероника / Омск СДЮСАШОР
Товарушкина Влада / Байконур
Рыжова Дарья / Омск СДЮСАШОР
Пастухова Мария / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Посохина Софья / Екатеринбург СДЮСШОР №1
11:50 2010 «В» б/п
Байзулла Жумагуль / Казахстан, г. Актау
Морозова Мария / Магнитогорск СШ №3
Мурзина Таисия / Уфа городская федерация
Демина Яна / Димитроград
Богатова Анна / Димитроград
Муллаянова Алана / Уфа СШ №28
Рагозина Ника / Тюмень
Буренина Ульяна / Орск
Горбушина Анастасия / Тольятти ПСК Олимпиец
12:10 2010 «В» б/п
Аминова Амелия / Димитровград
Зайдуллина Александра / Уфа СШ №28
Малкова Вера / Магнитогорск СШ №3
Герман Милена / Тюмень
Макарова Анна / Тольятти ПСК Олимпиец
Лимаева Мария / Новотроицк
Гладышева Екатерина / Самара СШОР №3
Тарабанова Алена / Ульяновск
Чарикова Анна / Стерлитамак
Скардина Полина / Уфа
Шибанова Варвара / Москва СШОР №25
12:30 2009 «В» б/п
Дружинина Дарья / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Рящикова Анастасия / Самара СДЮСШОР № 5
Мордвинова Арина / Самара СШОР №3
Димитрова Дарья / Уфа СШ Батыр
Васильева София / Самара СШОР №3
Митрохина Кристина / Уфа СШ №28
Слипуха София / Самара СШОР №3
Киренкина Кристина / Ульяновск
Грищук Ульяна / Самара СШОР №3
Дудникова Анфиса / Самара СШОР №3
12:50 2009 «В» б/п
Буркатовская Арина / Магнитогорск СШ №3
Глактионова Ксения / Самара СШОР №3
Исаева Дарья / Тюмень
Зангионова Мария / Самара СШОР №3
Кривцова Варвара / Самара СШОР №3
Никифорова Алена / Уфа Лина
Милова Валерия / Самара СШОР №3
Дмитриенко Елизавета / Уфа СШ №28
Милова Софья / Орск
Подкапаева Полина / Оренбург
Кореева Софья / Уфа
13:10 2009 «В» б/п
Хлызова Дарья / Димитровград
Маслова Виктория / Самара СДЮСШОР № 5
Хабарина Валерия / Самара СШОР №3
Мозговая Дарья / Самара СШОР №3
Клюшкина Дарья / Самара СДЮСШОР № 5
Аветисова Диана / Ульяновск
Шаталова Дарья / Тольятти ПСК Олимпиец
Якупова Диана / Уфа СШ №28
Берестинская Арина / Самара СШОР №3
Синекопова Екатерина / Самара СДЮСШОР № 5
Арсланова Милана / Оренбург
Хлызова Дарья / Димитровград
Пядык Диана / Москва СШОР 25
Минмухаметова Эмилия / Уфа Батыр
13:30 Парад награждения: 2011 В, 2011 А, 2010 В

14:30 2009 «А» б/п +вид
Сагитова Анеля / Магнитогорск Вега
Ермакова Валерия / Уфа СШОР №11
Корнеева Софья / Уфа СШОР №11
Борисова Софья / Самара СДЮСШОР
Шалина Полина / Самара СШОР №3
Фролова София / Тольятти МБОУДО ДДЮТ
Шаповалова Мария / Тольятти МБОУДО ДДЮТ
Толкушенкова Виктория / Салават
15:00 2009 «А» б/п +вид
Калашникова Алиса / Оренбург
Есипова Алиса / Самара СШОР №3
Соловьева Варвара / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Зыбенская Кристина / Магнитогорск Вега
Васькина Таисия / Москва СШОР 25
Булгачева Полина / Магнитогорск Вега
15:0 2009 «А» б/п +вид
Андреева София / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Ворожейкина Дарья / Самара СШОР №3
Беляева Элина / Тольятти МБОУДО ДДЮТ
Елагина Надежда / Самара СШОР №3
Добрянская Кира / Оренбург
Катаева Элина / Самара СШОР №3
Мустяцэ Татьяна / Байконур
16:00 2008 «А» б/п +вид
Карсанова Ксения / Москва СШОР №74
Белова Анна / Самара СШОР №3
Красильникова Анастасия / Самара СШОР №3
Федеева София / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Горбунова Кристина / Самара СДЮСШОР №5
Погожих София / Магнитогорск Вега
Скрипчинская Ольга / Москва ГБПОУ Воробьевы горы
16:45 2008 «А» б/п +вид
Уткина Анастасия / Самара СШОР №3
Шамина Мария / Салават
Пшеничная Анастасия / Байконур
Ремиханова Сабина / Самара СШОР №3
Голубкина Анна / Салават
Николаева Алена / Магнитогорск СШ №3
Карева Кира / Байконур
Казначеева Дарья / Самара СШОР №3
Рябова Полина / Салават
Садовая Софья / Челябинск
Слободчикова Анна / Салават
Задорожная Дарья / Самара СШОР №3
17:30 2007 «В» б/п +вид
Люциус Полина / Новотроицк
Леонтьева Дарья / Уфа Лина
Поспелова Яна / Самара СДЮСШОР №5
Строгалова Елизавета / Москва СШОР 25
Короткова Олеся / Тольятти ПСК Олимпиец
Захарчева Дарья / Новотроицк
Ликаренко София / Самара СШОР №3
Фирсова Ирина / Новотроицк
Плещук Валерия / Самара СДЮСШОР №5
Бикбулатова Малика / Уфа Лина
Капустникова Валерия / Москва СШОР 25
18:15 2007 «А» б/п +вид
Алферова Александра / Самара СШОР №3
Гарипова Диана / Уфа СШ Батыр
Мосеева Ксения / Москва ГБПОУ Воробьевы горы
Низамова Виолетта / Уфа СШОР №11
Темникова Ульяна / Самара СШОР №3
Шарафутдинова Дарина / Уфа СШОР №11
Ледяева Кристина / Магнитогорск СШ №3
Пряхина Дарья / Уфа СШОР №11
18:45 2007 «А» б/п +вид
Насырова Самира / Уфа СШ Батыр
Даутова Милана / Уфа СШОР №11
Белобородова Дарья / Магнитогорск СШ №3
Безворотняя Элиза / Уфа СШОР №11
Зарубина Мария / Уфа СШ Батыр
Малышева Анна / Самара СШОР №3
Филатова Дарья / Самара СШОР №3
Фаттахова Азалия / Уфа СШОР №11
Капустникова Валерия / Москва СШОР 25
19:15 2006 «А» б/п +вид
Рыбалченко Виктория / Магнитогорск СШ №3
Базарова Софья / Москва СШОР №74
Иванова Ирина / Самара СДЮСШОР №5
Сахабутдинова Лиза / Уфа СШ Батыр
Вейс Анисия / Екатеринбург СДЮСШОР №1
Садакбаева Диана / Байконур
Исламгулова Ангелина / Уфа СШ №28
Рогозина Лидия / Байконур
Егорова Виктория / Москва СШОР №74
Сулейманова Полина / Юность Москвы
19:50 2006 «А» и 2006 «Б» б/п +вид
Хамидова Ольга / Байконур
Царева Ева / Самара СДЮСШОР №5
Баркова Анастасия / Самара СДЮСШОР №5
Байрит София / Уфа городская федерация
Гамзатова Алина / Юность Москвы
Рубцова Яна / Бирск ДЮСШ Юность
Юрченко Арина / Тюмень
Боева Жанна / Магнитогорск Вега
Букреева Виктория / Самара СДЮСШОР №5
Задкова Анастасия / Новотроицк