VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: All-Russian Tournament in Memory of Natalia Lavrova. Day 1


Sport Rhythmics Gymnastic
Event All-Russian Tournament in Memory of Natalia Lavrova
Date Start Dec 14, 2018, 1:00 AM

Broadcasts Price
09.00 2006 разряд 1 Stream 1. Apparatus 1Group
09.00 2006 разряд 1 Stream 1. Apparatus 2Group
09.25 КМС Stream 2Group
11.30 КМС Stream 4. Apparatus 1Group
11.30 КМС Stream 4. Apparatus 2Group
12.05 2003-2005 Stream 5. Apparatus 1Group
12.05 2003-2005 Stream 5. Apparatus 2Group
12.40 2003-2005 Stream 6. Apparatus 1Group
12.40 2003-2005 Stream 6. Apparatus 2Group
13.15 2004-2005 Stream 7. Apparatus 1Group
13.15 2004-2005 Stream 7. Apparatus 2Group
14.00 Парад открытия соревнованийFree
14.30 2003-2005 Stream 8. Apparatus 1Group
14.30 2003-2005 Stream 8. Apparatus 2Group
15.10 2003-2005 Stream 9. Apparatus 1Group
15.10 2003-2005 Stream 9. Apparatus 2Group
15.50 2003-2005 Stream 10. Apparatus 1Group
15.50 2003-2005 Stream 10. Apparatus 2Group
16.40 2003-2005 Stream 11. Apparatus 1Group
16.40 2003-2005 Stream 11. Apparatus 2Group
17.20 2003-2005 Stream 12. Apparatus 1Group
17.20 2003-2005 Stream 12. Apparatus 2Group
18.10 1998-2002 МС Stream 13. Apparatus 1Group
18.10 1998-2002 МС Stream 13. Apparatus 2Group
18.55 2000-2002 Stream 14. Apparatus 1Group
18.55 2000-2002 Stream 14. Apparatus 2Group
19.35 1999-2002 Stream 15. Apparatus 1Group
19.35 1999-2002 Stream 15. Apparatus 2Group
20.15 1999-2002 Stream 16. Apparatus 1Group
20.15 1999-2002 Stream 16. Apparatus 2Group

Description

09.00 2006 разряд 1
Беженарь Дарья / Санкт-Петербург
Пономарева Алиса / Пенза
Серебрякова Елизавета / Пенза
Шумилина Валерия / Пенза
Доценко Софья / Пенза
Терехина Мария / Пенза
09.25 КМС
Виктория / Казань
Сапфир / Нижний Новгород
Сальма / Казань
СШОР № 16-1 / Нижний Новгород
Пенза
СШОР № 16-2 / Нижний Новгород
Жуковский
10.00 МС
Пензенская область - 2 / Пенза
Ника / Казань
Москва СШОР № 74 - 2 / Москва
Ижевск
Камчатский край
СШОР № 12 / Мурманск
Рязань
Москва СШОР №74-1 / Москва
СШРОР № 16 / Нижний Новгород
СШОР № 24 / Москва
Хабаровск
Санкт-Петербург
Киров
Саранск
Пензенская область-3 / Пенза
Казань
ХМАО Югра / Сургут
СШОР № 13 / Мурманск
Ульяновск
Самара
Астрахань
Московская область
ДЮСШ Радий / Нижний Новгород
Самара Русь / Самара
Пензенская область -1 / Пенза
Нижний Новгород
Дмитров
Сборная Казани
СШОР № 1 / Киров
11.30 КМС
Карелина Дарья / Самара
Иванова Екатерина / Чебоксары
Копаева Алина / Самара
Гуцунаева Милана / Йошкар-Ола
Филиппова Дарья / Саратов
Карпенко Анастасия / Пенза
Григорьева Полина / Санкт-Петербург
Трофимова Татьяна / Чебоксары
Самиева Карина / Химки
12.05 2003-2005
Кокарева Маргарита / Самара
Богданова Юля / Чебоксары
Лутфуллина Далия / Казань
Отмахова Ксения / Йошкар-Ола
Швецова Алина / Самара
Спицина Светлана / Астрахань
Сопнева Ева / Шахты
Прихожденко Валерия / Москва СШОР № 24
Гриднева Ксения / Люберцы
12.40 2003-2005
Кирдянова Василиса / ЦСКА Москва
Катеринин Яна / Москва СШОР № 25
Киселева Валерия / Киров
Удод Анна / Люберцы
Бекетова Софья / Пенза
Ананьева Анастасия / Люберцы
Дружинна Виктория / Пенза
Воронцова Екатерина / Мурманск СШОР № 12
Ануфриева Анастасия / Чебоксары
Силантьева Виктория / Сургут
13.15 2004-2005
Степаненко Алина / Санкт-Петербург
Микаилова Камилла / ЦСКА Москва
Фазылзянова Элина / Казань
Ивашкина Софья / Пермь
Иванова Ксения / Пенза
Безрукова Варвара / Чебоксары
Петрова Александра / Химки
Кузнецова Карина / Нижнекамск
Михайлова Екатерина / Чебоксары
Ошкина Елизавета / Саранск
14.00 Парад открытия соревнований
14.30 2003-2005
Сазонова Мария / Астрахань
Попова Мария / Нижний Новгород
Чирикова Полина / Самара
Давыдова Дарья / Мурманск СШОР № 13
Осмоловская Наталья / Люберцы
Белонучкина Елизавета / Пенза
Буклина Виктория / Пенза
Чуланова Алина / Москва СШОР № 24
Быкова Дарья / Мурманск СШОР № 13
Матвеева Виктория / Самара
Колчина Софья / Пенза
15.10 2003-2005
Косерова Анастасия / Санкт-Петербург
Зива Кристина / Мурманск СШОР № 13
Калинина Евгения / Мурманск СШОР № 13
Веприцкая Валерия / Люберцы
Хохлова Ольга / Чебоксары
Пронина Елизавета / Пенза
Черкасова Мария / Пермь
Фадеева Руслана / Казань
Ражева Ангелина / Пенза
Галяева Светлана / Санкт-Петербург
Лысова Вероника / Пенза
15.50 2003-2005
Тарасова Ильдана / Самара
Никитина Таисия / Санкт-Петербург
Захарова Алена / Пенза
Сирота Елизавета / Мурманск СШОР № 13
Чернова Ирина / Пенза
Чикарева Олеся / Самара
Полбина Юлия / Пенза
Кучеренко Алина / Санкт-Петербург
Смирнова Алина / Пенза
Дубова Елизавета / Москва СШОР № 24
Локтева Софья / Самара
Сидорова Анна / Саранск
16.40 2003-2005
Орлова Полина / Ижевск
Голубова Кристина / Пенза
Марченко Дарья / Мурманск СШОР № 13
Кубарская Анастасия / Санкт-Петербург
Буторина Есения / Мурманск СШОР № 12
Хомччик Елизавета / Люберцы
Гневышева Ирина / Самара
Каткова Алина / Нижний Новгород
Паловская Мария / Санкт-Петербург
Беззубова Екатерина / ЦСКА Москва
Кантемирова Ирина / Пенза
Киселева Валерия / Киров
17.20 2003-2005
Баканова Вера / Химки
Халилова Дарья / Казань
Федотова Алена / Люберцы
Сенжапова Амина / Пенза
Уланова Дарья / Пенза
Переверзева Елизавета / Москва СШОР № 24
Сатрихина Кристина / Санкт-Петербург
Качурина Валерия / Пенза
Добина Софья / Самара
Рожкова Юлия / Саранск
Давыдова Элина / Саранск
Баранова Софья / Чебоксары
18.10 1998-2002 МС
Васильева Яна / Пермь
Малякина Полина / Пенза
Барцайкина Дарина / Саранск
Баширова Камилла / Казань
Иванова Анастасия / Санкт-Петербург
Безрукова Анастасия / Пенза
Бушняк Дарья / Мурманск СШОР № 12
Власова Янина / Мурманск СШОР № 13
Ивашура Алесандра / Сургут
Межина Маргарита / Пенза
Балташова Рената / Казань
18.55 2000-2002
Салина Алина / Пенза
Мустафина Алина / Мурманск СШОР № 13
Штанько Виктория / Саратов
Шестакова Мария / Казань
Шпанерова Полина / Нижний Новгород
Панченко Екатерина / Самара
Суслова Александра / Пенза
Ахтямова Эвелина / Казань
Тимофеева Диана / Сургут
19.35 1999-2002
Шуракова Анна / Киров
Зайцева Дарья / Пенза
Пекшуева Мариамна / Костомукша
Мухтарова Алиса / Астрахань
Агагулян Ясмина / Нижний Новгород
Степанова Виолетта / Ижевск
Рябцева Яна / Мурманск СШОР № 12
Цуран Екатерина / Пермь
Будникова Вероника / Казань
20.15 1999-2002
Максимова Валерия / Мурманск СШОР № 12
Холкина Анастасия / Энгельс
Коробанова Екатерина / Москва
Давыдова Карина / Пенза
Никифорова Алина / Петрозаводск
Игошина Валерия / Пенза
Антонова Ирина / Мурманск СШОР № 13
Красникова Кристина / Саратов
Павлова Анастасия / Мурманск СШОР № 13
Просылова Ульяна / Самара
Баширова Камилла / Казань