VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: All-Russian Tournament in Memory of Natalia Lavrova. Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event All-Russian Tournament in Memory of Natalia Lavrova
Date Start Dec 15, 2018, 1:00 AM

Broadcasts Price
09.00 2006 разряд 1 Stream 1. Apparatus 1Group
09.00 2006 разряд 1 Stream 1. Apparatus 2Group
09.25 КМС, групповое упражнение Stream 2Group
10.00 МС, групповое упражнение Stream 3Group
Парад награжденияFree
12.00 1999-2002 МС, Индивидуальная программа Stream 4. Apparatus 1Group
12.00 1999-2002 МС, Индивидуальная программа Stream 4. Apparatus 2Group
12.40 2000-2002 Stream 5. Apparatus 1Group
12.40 2000-2002 Stream 5. Apparatus 2Group
13.15 1999-2002 Stream 6. Apparatus 1Group
13.15 1999-2002 Stream 6. Apparatus 2Group
13.50 1998-2002 Stream 7. Apparatus 1Group
13.50 1998-2002 Stream 7. Apparatus 2Group
15.00 2003-2005 КМС, Индивидуальная программа Stream 8. Apparatus 1Group
15.00 2003-2005 КМС, Индивидуальная программа Stream 8. Apparatus 2Group
15.40 2004-2005 Stream 9. Apparatus 1Group
15.40 2004-2005 Stream 9. Apparatus 2Group
16.20 2003-2005 Stream 10. Apparatus 1Group
16.20 2003-2005 Stream 10. Apparatus 2Group
17.00 2003-2005 Stream 11. Apparatus 1Group
17.00 2003-2005 Stream 11. Apparatus 2Group
17.50 2003-2005 Stream 12. Apparatus 1Group
17.50 2003-2005 Stream 12. Apparatus 2Group
18.30 2003-2005 Stream 13. Apparatus 1Group
18.30 2003-2005 Stream 13. Apparatus 2Group
19.10 2003-2005 Stream 14. Apparatus 1Group
19.10 2003-2005 Stream 14. Apparatus 2Group
20.00 2003-2005 Stream 15. Apparatus 1Group
20.00 2003-2005 Stream 15. Apparatus 2Group
20.40 2003-2005 Stream 16. Apparatus 1Group
20.40 2003-2005 Stream 16. Apparatus 2Group

Description

09.00 2006 разряд 1
Доценко Софья / Пенза
Терехина Мария / Пенза
Беженарь Дарья / Санкт-Петербург
Серебрякова Елизавета / Пенза
Шумилина Валерия / Пенза
Пономарева Алиса / Пенза


09.25 КМС, групповое упражнение
СШОР № 16-2 / Нижний Новгород
Сапфир / Нижний Новгород
СШОР № 16-1 / Нижний Новгород
Московская область
Сальма / Казань
Пензенская область / Пенза
Виктория / Казань


10.00 МС, групповое упражнение
СШОР № 16 / Нижний Новгород
Московская область
ДЮСШ Радий / Нижний Новгород
Республика Татарстан
Пензенская область -1
Нижний Новгород
Дмитров
Самара
Астраханская область
Республика Мордовии
Пензенская область-2
Ника / Казань
Москва -2
Удмуртская Республика
Камчатский Край
СШОР № 12 / Мурманск
Рязань
Москва -1
Кировская область
СШОР № 24 / Москва
Хабаровский край
Сборная Казани
СШОР № 1 / Киров
Санкт-Петербург
Пензенская область-3
Самарская область
ХМАО Югра / Сургут
СШОР № 13 / Мурманск
Ульяновская область


Парад награждения


12.00 1999-2002 МС, Индивидуальная программа
Максимова Валерия / Мурманск СШОР № 12
Холкина Анастасия / Энгельс
Коробанова Екатерина / Москва
Давыдова Карина / Пенза
Никифорова Алина / Петрозаводск
Игошина Валерия / Пенза
Антонова Ирина / Мурманск СШОР № 13
Красникова Кристина / Саратов
Павлова Анастасия / Мурманск СШОР № 13
Просылова Ульяна / Самара


12.40 2000-2002
Салина Алина / Пенза
Мустафина Алина / Мурманск СШОР № 13
Штанько Виктория / Саратов
Шестакова Мария / Казань
Шпанерова Полина / Нижний Новгород
Панченко Екатерина / Самара
Суслова Александра / Пенза
Ахтямова Эвелина / Казань
Тимофеева Диана / Сургут
Любушкина Анастасия / Жуковский


13.15 1999-2002
Шуракова Анна / Киров
Зайцева Дарья / Пенза
Пекшуева Мариамна / Костомукша
Мухтарова Алиса / Астрахань
Агагулян Ясмина / Нижний Новгород
Степанова Виолетта / Ижевск
Рябцева Яна / Мурманск СШОР № 12
Цуран Екатерина / Пермь
Будникова Вероника / Казань


13.50 1998-2002
Васильева Яна / Пермь
Малякина Полина / Пенза
Барцайкина Дарина / Саранск
Балташова Рената / Казань
Иванова Анастасия / Санкт-Петербург
Бушняк Дарья / Мурманск СШОР № 12
Власова Янина / Мурманск СШОР№ 13
Ивашура Александра / Сургут
Межина Маргарита / Пенза


15.00 2003-2005 КМС, Индивидуальная программа
Косерова Анастасия / Санкт-Петербург
Зива Кристина / Мурманск СШОР № 13
Калинина Евгения / Мурманск СШОР № 13
Веприцкая Валерия / Люберцы
Хохлова Ольга / Чебоксары
Пронина Елизавета / Пенза
Черкасова Мария / Пермь
Фадеева Руслана / Казань
Лысова Вероника / Пенза
Галяева Светлана / Санкт-Петербург


15.40 2004-2005
Тарасова Ильдана / Самара
Никитина Таисия / Санкт-Петербург
Захарова Алена / Пенза
Сирота Елизавета / Мурманск СШОР № 13
Чернова Ирина / Пенза
Чикарева Олеся / Самара
Полбина Юлия / Пенза
Кучеренко Алина / Санкт-Петербург
Дубова Елизавета / Москва СШОР № 24
Локтева Софья / Самара
Сидорова Анна / Саранск


16.20 2003-2005
Орлова Полина / Ижевск
Голубова Кристина / Пенза
Марченко Дарья / Мурманск СШОР № 13
Кубарская Анастасия / Санкт-Петербург
Буторина Есения / Мурманск СШОР № 12
Хомччик Елизавета / Люберцы
Гневышева Ирина / Самара
Каткова Алина / Нижний Новгород
Паловская Мария / Санкт-Петербург
Беззубова Екатерина / ЦСКА Москва
Кантемирова Ирина / Пенза


17.00 2003-2005
Баканова Вера / Химки
Федотова Алена / Люберцы
Сенжапова Амина / Пенза
Уланова Дарья / Пенза
Переверзева Елизавета / Москва СШОР № 24
Сатрихина Кристина / Санкт-Петербург
Качурина Валерия / Пенза
Добина Софья / Самара
Рожкова Юлия / Саранск
Давыдова Элина / Саранск


17.50 2003-2005
Карелина Дарья / Самара
Иванова Екатерина / Чебоксары
Копаева Алина / Самара
Гуцунаева Милана / Йошкар-Ола
Филиппова Дарья / Саратов
Карпенко Анастасия / Пенза
Григорьева Полина / Санкт-Петербург
Трофимова Татьяна / Чебоксары
Самиева Карина / Химки


18.30 2003-2005
Кокорева Маргарита / Самара
Богданова Юля / Чебоксары
Лутфуллина Далия / Казань
Отмахова Ксения / Йошкар-Ола
Швецова Алина / Самара
Спицина Светлана / Астрахань
Сопнева Ева / Шахты
Прихожденко Валерия / Москва СШОР № 24
Гриднева Ксения / Люберцы


19.10 2003-2005
Кирдянова Василиса / ЦСКА Москва
Катеринич Яна / Москва СШОР № 25
Киселева Валерия / Киров
Удод Анна / Люберцы
Бекетова Софья / Пенза
Ананьева Анастасия / Люберцы
Дружинна Виктория / Пенза
Воронцова Екатерина / Мурманск СШОР № 12
Ануфриева Анастасия / Чебоксары


20.00 2003-2005
Степаненко Алина / Санкт-Петербург
Микаилова Камилла / ЦСКА Москва
Фазылзянова Элина / Казань
Ивашкина Софья / Пермь
Иванова Ксения / Пенза
Безрукова Варвара / Чебоксары
Петрова Александра / Химки
Кузнецова Карина / Нижнекамск
Михайлова Екатерина / Чебоксары
Ошкина Елизавета / Саранск


20.40 2003-2005
Сазонова Мария / Астрахань
Попова Мария / Нижний Новгород
Чирикова Полина / Самара
Давыдова Дарья / Мурманск СШОР № 13
Осмоловская Наталья / Люберцы
Белонучкина Елизавета / Пенза
Буклина Виктория / Пенза
Чуканова Амина / Москва СШОР № 24
Быкова Дарья / Мурманск СШОР № 13
Колчина Софья / Пенза
Баранова Софья / Чебоксары