×For unregistered users default TimeZone on website is Europe/Moscow.

Description

9:00 Girls 2010 A
Kirilina Ekaterina / RUS
Hrynova Kataryna / AUT
Kasymov Amira / AUT
Strelkova Aliona / AUT
VOLKOVA Liliana / RUS
Meilune Meta / LTU
Dimitrova Anania / BUL
Lopčalija Sarah / BIH
Namurš Brina / SLO
KACERAUSKAITE Ugne / LTU
Pfeifer Nika / CRO
Ivanova Danaya / BUL
9:36 Girls 2009 A
KOLAR Ela / SLO
Lišnić Iva / CRO
Benčić Iana / CRO
SHVETS MAIIA / UKR
Crljenić Petra / CRO
Podbevšek Nara / SLO
Cof Elli / SLO
Stoicheva Ema / BUL
Tomašković Paulina / CRO
Khamzatova Salima / AUT
BOIKO Alisa / RUS
Dizdarević Ema / SLO
SUSLOVA Agata / RUS
DeČko Kronegger Lucija / SLO
KOROVKINA Elizaveta / RUS
KOLAR Ela / SLO
Lišnić Iva / CRO
Benčić Iana / CRO
SHVETS MAIIA / UKR
Crljenić Petra / CRO
Podbevšek Nara / SLO
Cof Elli / SLO
Stoicheva Ema / BUL
Tomašković Paulina / CRO
Khamzatova Salima / AUT
BOIKO Alisa / RUS
Dizdarević Ema / SLO
SUSLOVA Agata / RUS
DeČko Kronegger Lucija / SLO
KOROVKINA Elizaveta / RUS
11:00 Pre Juniors A Group B
Abramchuk Victoria / RUS
BEŠIĆ LANA / CRO
KosanoviĆ Hana / CRO
Nickonchuk Maya / AUT
Gorshkov Anastasia / AUT
Smajić Ena / BIH
Marina Miriam / ITA
Vardjan Nika Eva / AUT
PATRK Stella / CRO
Podvratnik Mija / SLO
Müller Anja / AUT
Pencheva Jana / BUL
Abramchuk Victoria / RUS
BEŠIĆ LANA / CRO
KosanoviĆ Hana / CRO
Nickonchuk Maya / AUT
Gorshkov Anastasia / AUT
Smajić Ena / BIH
Marina Miriam / ITA
PATRK Stella / CRO
Vardjan Nika Eva / AUT
Podvratnik Mija / SLO
Pencheva Jana / BUL
Müller Anja / AUT
12:17 Pre Juniors A Group A
Slovaček Helena / CRO
TAVANO Isabelle / ITA
Lomakina Polina / MNE
Cizel Lua / CRO
FEDUN YELYZAVETAMISHEL / UKR
Janjić Iva / CRO
MARUSOVA Daniella / RUS
STURA Iva / CRO
Nemeš Inka / SLO
Burkova Anna / BUL
Milićević Helena / SRB
GregoriČ Luna / SLO
VAJDA Anja / SLO
Javh Arko Lana / SLO
Slovaček Helena / CRO
TAVANO Isabelle / ITA
Lomakina Polina / MNE
Cizel Lua / CRO
FEDUN YELYZAVETAMISHEL / UKR
Janjić Iva / CRO
MARUSOVA Daniella / RUS
STURA Iva / CRO
Nemeš Inka / SLO
Burkova Anna / BUL
Milićević Helena / SRB
GregoriČ Luna / SLO
VAJDA Anja / SLO
Slovaček Helena / CRO
TAVANO Isabelle / ITA
Lomakina Polina / MNE
Cizel Lua / CRO
FEDUN YELYZAVETAMISHEL / UKR
Janjić Iva / CRO
MARUSOVA Daniella / RUS
STURA Iva / CRO
Nemeš Inka / SLO
Burkova Anna / BUL
Milićević Helena / SRB
GregoriČ Luna / SLO
VAJDA Anja / SLO
Javh Arko Lana / SLO
Slovaček Helena / CRO
TAVANO Isabelle / ITA
Lomakina Polina / MNE
Cizel Lua / CRO
FEDUN YELYZAVETAMISHEL / UKR
Janjić Iva / CRO
MARUSOVA Daniella / RUS
STURA Iva / CRO
Nemeš Inka / SLO
Burkova Anna / BUL
Milićević Helena / SRB
GregoriČ Luna / SLO
VAJDA Anja / SLO
Javh Arko Lana / SLO
13:30 Award ceremony I part Girls A 2010, 2009, 2008, 2007

14:00 Juniors A Group B
GREGL Anja / SLO
ZEMLYANSKAYA Olesia / RUS
Sidorenko Eugenia / AUT
Tayel Daria / AUT
BiŠČan Lara / SLO
GROZDANOVA Denitsa / BUL
Strelkova Aliona / AUT
LOMAHA SOFIIA / UKR
Krstić Doroteja / SRB
Tasch Vanessa / AUT
KVITSIANI Milana / RUS
ZEMLYANSKAYA Olesia / RUS
GREGL Anja / SLO
Sidorenko Eugenia / AUT
BiŠČan Lara / SLO
Tayel Daria / AUT
Strelkova Aliona / AUT
GROZDANOVA Denitsa / BUL
Krstić Doroteja / SRB
LOMAHA SOFIIA / UKR
KVITSIANI Milana / RUS
Tasch Vanessa / AUT
15:17 Juniors A Group A
MUSA Lara / BIH
Asenova Presiyana / BUL
SHISHELOVA Darina / RUS
Jelošek Lorena / CRO
Mironova Adriana / BUL
Mate Patricija / CRO
Ališah Leila / BIH
Parvanova Hristina / BUL
StankoviČ Lia / SLO
Yordanova Elitsa / BUL
Ramić Asja / BIH
Marashlyan Ema / BUL
Asenova Presiyana / BUL
MUSA Lara / BIH
Jelošek Lorena / CRO
SHISHELOVA Darina / RUS
Mate Patricija / CRO
Mironova Adriana / BUL
Parvanova Hristina / BUL
Ališah Leila / BIH
Yordanova Elitsa / BUL
16:25 Award ceremony II part Juniors A

16:50 Opening ceremony