×For unregistered users default TimeZone on website is Europe/Moscow.

Description

10.00 КМС А
Прозорова Светлана / Красноярск
Баштынская Стефания / Новосибирск
Кондратенко Анастасия / Королев
Шелякина Дарья / Москва, СШОР 74
Устименко Алина / Курган
Николенко Диана / Красноярск
Герасименко Анна / Королев
Юхневич Ксения / Новосибирск
Белоногова Зоя / Москва, СШОР 74
Немкова Диана / Казань
10.35 КМС А
Ступина Юлиана / Казань
Янковская Арина / Москва, УОР №1
Пальгуева Дарья / Нижняя Тура
Ильина Полина / Петрозаводск
Чернышова Мария / Екатеринбург
Михно Ксения / Королев
Семенова Александра / Москва, СШОР 74
Тюрина Дарья / Москва, УОР №1
Данилевич Екатерина / Саратов
11.15 КМС А
Шатрова Мария / Красноярск
Толстых Ирина / Самара
Лётова Надежда / Рязань
Разина Милена / Нижняя Тура
Зябликова София / Саратов
Ефремова Лилия / Петрозаводск
Владющенкова Дана / Москва
Сидорова Ольга / Красноярск
Киреева Карина / Москва, УОР №1
11.50 КМС А
Гришко Елизавета / Москва, УОР №1
Романова Мария / Саратов
Евстифеева Мария / Петрозаводск
Соколова Ольга / Рязань
Шабалова Анна / Москва, СШОР 74
Федорова Валерия / Саратов
Зангирова Ирина / Архангельск
Липтеева Анастасия / Москва, УОР №1
Минина Дина / Москва, СШОР 74
12.25 1 разряд 2007-08 А
Гаврилова София / Москва, УОР №1
Конькова Татьяна / Петрозаводск
Лобачева Ксения / Новосибирск
Огородник Полина / Королев
Луговая Надежда / Екатеринбург
Кэдисон Джессика / Краснодар
Рышкевич Софья / Петрозаводск
Саркози Диана / Екатеринбург
Макарова Елизавета / Нижняя Тура
Башкирцева Кира / Екатеринбург
12.45 1 разряд 2007-08 А
Лапаева Ирина / Краснодар
Фомиченко Вероника / Новосибирск
Дружкова Вероника / Архангельск
Скуратова Дарья / Краснодар
Данилова Ева / Ульяновск
Петрова Анастасия / Новосибирск
Высочкина Елизавета / Петрозаводск
Микулинская Василиса / Москва, СШОР 74
Полстянова Елизавета / Реутов
Сысоева Елена / Реутов
Лиясова София / Москва, СШОР 74
13.10 1 разряд 2007-08 А
Фомичева Дарья / Петрозаводск
Краева Варвара / Красноярск
Перелыгина София / Красноярск
Романенко Екатерина / Ленинградская область
Дандарон Елизавета / Москва, УОР №1
Пономарёва Маргарита / Екатеринбург
Бабенко Кристина / Москва, СШОР 74
Некрасова Мария / Пенза
Долганова Екатерина / Екатеринбург
Селиванова Агния / Москва, СШОР 74
Корнеева Екатерина / Москва, УОР №1
13.35 1 разряд 2007-08 А
Федоровцева Мария / Москва, СШОР 74
Михайлова Маргарита / Москва, СШОР 74
Пронякова София / Москва, СШОР 74
Иканина Алиса / Нижняя Тура
Чураева Мария / Новосибирск
Демшина Софья / Ульяновск
Исакова Мария / Мытищи
Пархоменко Александра / Москва, СШОР 74
Павлова Юлия / Королев
Галяпина Валерия / Новосибирск
Тостиашвили Мирабелла / Новосибирск
14.10 1 разряд 2007-08 А
Колесникова София / Самара
Красильникова Милана / Архангельск
Выдренкова Екатерина / Королев
Елизарова Кристина / Петрозаводск
Риттер Анна / Красноярск
Погосова Камилла / Краснодар
Яланская Яна / Реутов
Макуха Виктория / Курган
Воронова Анастасия / Красноярск
Бычкова Кристина / Королев
Полюшкина Анна / Реутов
15.00 2009 Б
Тихомирова Варвара / Ленинградская область
Берлева Диана / Ростов-на-Дону
Лобовикова Кира / Нижняя Тура
Краева Дарья / Архангельск
Тумайкина Кристина / Саранск
Кузоваткина Дарья / Ульяновск
Шипунова Яна / Самара
Волкодаева Арина / Самара
Панченко Валерия / Саранск
Ундозерова София / Архангельск
Коваленко Полина / Воронеж
Борисова Виктория / Нижняя Тура
Кондрат Дарья / Ростов-на-Дону
Коновалова Елизавета / Реутов
15.30 2009 А
Айрапетян Ариана / Краснодар
Лапина Полина / Королев
Ковшова Арина / Новосибирск
Симонова Варвара / Москва, СШОР 74
Скрипчук Полина / Ростов-на-Дону
Савчук Диана / Королев
Растворцева София / Москва, СШ № 62
Бубырь Кира / Москва, СШОР 74
Першина Карина / Воронеж
Терешина Ариана / Мытищи
Шарафутдинова Настасья / Ульяновск
Михайлова Алиса / Москва, СШОР 74
Грачева Арина / Москва, СШОР 74
Букитерова Алина / Москва, УОР №1
Платова Дарья / Рязань
Карпович Марина / Курган
Федорова Софья / Москва, СШОР 74
16.05 КМС В
Виноходова Кристина / Тверь
Алканова Владислава / Самара
Зиневич Полина / Ростов-на-Дону
Чуманова Лиана / Тверь
Лыткина София / Воронеж
Асметова Ильвина / Ульяновск
Толстова Виктория / Ульяновск
Латонова Дарья / Королев
Кузнецова Анастасия / Воронеж
Агеева Анастасия / Ростов-на-Дону
Алимова Алина / Королев
Семенова Анастасия / Ростов-на-Дону
16.30 МС
Безбородько Ирина / Королев
Расщупкина Камилла / Москва, СШОР 74
Свешникова Екатерина / Москва, МГФСО
Инчина Ульяна / Санкт-Петербург
Шерстюкова Вероника / Воронеж
Семенова Александра / Москва, СШОР 74
Константинова Алиса / Новосибирск
Бирюллина Карина / Нижний Тагил
17.05 МС
Литвинова Анастасия / Королев
Науменко Милана / Москва, СШОР 74
Марьясова Полина / Новосибирск
Цаллаева Александра / Нижняя Тура
Каплина Елизавета / Рязань
Литвинова Ольга / Санкт-Петербург
Городецкая Елизавета / Новосибирск
Корытова Алина / Архангельск
Сафиулина Алия / Нижняя Тура
17.45 ПАРАД НАГРАЖДЕНИЯ