×For unregistered users default TimeZone on website is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: «Метелица». Day 2


Broadcasts Price
08:00 2011 гр С БП Stream 1Group
08:35 2011 гр С БП Stream 2Group
09:10 2011 гр С БП Stream 3Group
09:45 2011 гр С БП Stream 4Group
10:20 2011 гр В Stream 5Group
10:55 2013 гр БП Stream 6Group
Парад 2011 СFree
11:20 2013 гр БП Stream 7Group
11:50 2013 гр БП Stream 8Group
12:20 2014 гр БП Stream 9Group
13:00 Парад НагражденияFree
13:10 2011 гр А Stream 10. Apparatus 1Group
13:10 2011 гр А Stream 10. Apparatus 2Group
13:50 2011 гр А Stream 11. Apparatus 1Group
13:50 2011 гр А Stream 11. Apparatus 2Group
14:25 2011 гр А Stream 12. Apparatus 1Group
14:25 2011 гр А Stream 12. Apparatus 2Group
15:00 2011 гр А Stream 13. Apparatus 1Group
15:00 2011 гр А Stream 13. Apparatus 2Group
15:30 2011 гр А Stream 14. Apparatus 1Group
15:30 2011 гр А Stream 14. Apparatus 2Group
16:00 2011 гр А Stream 15. Apparatus 1Group
16:00 2011 гр А Stream 15. Apparatus 2Group
16:30 2012 гр А Stream 16. Apparatus 1Group
16:30 2012 гр А Stream 16. Apparatus 2Group
17:10 2012 гр А Stream 17. Apparatus 1Group
17:10 2012 гр А Stream 17. Apparatus 2Group
17:50 2012 гр В Stream 18Group
Парад НагражденияFree
18:10 2012 гр С Stream 19Group
18:30 2012 гр С Stream 20Group
19:00 2012 гр С Stream 21Group
19:40 2010 гр С Stream 22Group
Парад НагражденияFree
20:00 2010 гр С Stream 23Group
20:25 2010 гр В Stream 24Group
21-40 Парад НагражденияFree

Description

08:00 2011 гр С БП
Саяпова Алина / Новосибирск, СШ Заря
Зинченко Екатерина / Красноярск, КРОО ЦСР№1
Гололобова Елизавета / Новосибирск, ДЮСШ 6
Безрукова Алиса / Павлодар, СДЮШОР № 4
Писарева Ева / Чита, СКХГ Вдохновение
Бородавко Дарья / Барнаул, СШ № 6
Седунова Лидия / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Герасимова Виктория / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Таракановская Диана / Чита, СКХГ Вдохновение
Курцева Дарья / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Кадаева Валерия / Криводановка, ДЮСШ Чемпион
Чуркина Анастасия / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Лешнева Ульяна / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Семенкова Валерия / Красноярск, КРОО ЦСР№1
Прошунина Ольга / Криводановка, ДЮСШ Чемпион
Матыненко Софья / Новосибирск, СК Грация
Кунгурцева Евгения / Бердск, СК Кристалл
Казакова Анастасия / Криводановка, ДЮСШ Чемпион
Самохина Алиса / Новосибирск, СК Грация
Климова Алина / Новосибирск, СШ Заря


08:35 2011 гр С БП
Курилова Елизавета / Краснообск, ДЮСШ Академия
Дэулетканова Юлжан / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Иванченко Анастасия / Барнаул, СШ № 6
Моор Эмилия / Бердск, СК Кристалл
Ботова Александра / Новосибирск, СК Грация
Семенова Мария / Новосибирск, ДЮСШ 6
Перловская Евгения / Бердск, СК Кристалл
Никитина Елизавета / Новосибирск, СШ Заря
Яборова Мария / Краснообск, ДЮСШ Академия
Казанцева Арина / Барнаул, КДЮСШ
Прошина Ева / Бердск, СК Кристалл
Тюленева Полина / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Круглова София / Иркутская обл., Шелехов
Бубнова Дарья / Иркутская обл., Шелехов
Козлова Анна / Новосибирск, СХЦ NRG
Юрина Полина / Краснообск, ДЮСШ Академия
Биттер Виктория / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Шрейдер Дарина / Сосновоборск, КРОО СК ЦСР№ 3
Семенова Моника / Новосибирск, СК Грация
Шакало Мария / Чита, СКХГ Вдохновение


09:10 2011 гр С БП
Фалилеева Анна / Новосибирск, СШ Заря
Табачная Софья / Бердск, СК Кристалл
Москвина Агния / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Шайзолданова Айлана / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Дмитриева Элеонора / Бердск, СК Кристалл
Воронина Анна / Куйбышев
Крупа Вероника / Краснообск, ДЮСШ Академия
Данилова Василиса / Чита, СКХГ Вдохновение
Кондраткова Варвара / Барнаул, КДЮСШ
Третьякова Анна / Красноярск, КРОО ЦСР№1
Якутёнок Арина / Сосновоборск, КРОО СК ЦСР№ 2
Шемелова Екатерина / Новосибирск, СК Грация
Соколова Ева / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Непомнящая Кристина / Бердск, СК Кристалл
Чугайнова Елизавета / Красноярск, КРОО ЦСР№1
Фабриченко Мария / Сосновоборск, КРОО СК ЦСР№ 2
Якимович Валерия / Новосибирск, СШ Заря
Морогова Мария / Новосибирск, СШ Заря
Букреева Софья / Краснообск, ДЮСШ Академия
Ахметова Анна / Новосибирск, СШ Заря


09:45 2011 гр С БП
Семеринова София / Новосибирск, СШ Заря
Юдина Валерия / Куйбышев
Селедцова Лилия / Новосибирск, АкадемСпорт
Кузьмина Евгения / Новосибирск, СХЦ NRG
Быкова Ксения / Новосибирск, СК Грация
Ульянова София / Новосибирск, СК Перспектива
Лепихова Ева / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Головина Виктория / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Назарова Елизавета / Краснообск, ДЮСШ Академия
Ведерникова Дарья / Новосибирск, СК Грация
Самусенко Алина / Барнаул, КДЮСШ
Кузницова Елизавета / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Малыгина Олеся / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Крысова Мелана / Новосибирск, СШ Заря
Якубовская Ксения / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Подкорытова Елизавета / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Пак Дарья / Краснообск, ДЮСШ Академия
Золотухина Виктория / Барнаул, КДЮСШ
Дерябина Анна / Чита, СКХГ Вдохновение


10:20 2011 гр В
Абрамова Маргарита / Барнаул, СШ № 6
Кудлаева Мария / Новосибирск, СК Грация
Журавлева Валерия / Новосибирск, СХЦ NRG
Берлина Алиса / Новосибирск, СШ Заря
Евдокимова Софья / Куйбышев
Шугарова София / Новосибирск, СК Грация
Мартинкевич Милана / Барнаул, СШ № 6
Артемова Елена / Новосибирск, СШ Заря
Субботина Алена / Бердск, СК Кристалл
Долинина Полина / Новосибирск, СШ Заря
Егорова Диана / Новосибирск, СШ Заря
Сердюкова Нелли / Барнаул, КДЮСШ
Малахова Анна / Новосибирск, СШ Заря
Шугарова Диана / Новосибирск, СК Грация
Стельцова Варвара / Новосибирск, СК Грация
Дедульская Ярослава / Барнаул, КДЮСШ
Ложникова Ульяна / Новосибирск, СШ Заря
Маслова Полина / Барнаул, КДЮСШ
Корнилова Элина / Новосибирск, СШ Заря
Пивинских София / Новосибирск, СШ Заря
Швец Дарья / Новосибирск, СШ Заря
Смавжова София / Иркутская обл., Шелехов


10-30 Парад 2011 С


10:55 2013 гр БП
Галданова Сахьяна / Чита, СКХГ Вдохновение
Науменко Алина / Новосибирск, АкадемСпорт
Рунге Дарина / Новосибирск, СШ Заря
Коношенко Вероника / Новосибирск, АкадемСпорт
Болаткан Айша / Павлодар, СДЮШОР № 4
Зотова Варвара / Барабинск, ДЮСШ Локомотив
Сунгатова Есения / Новосибирск, АкадемСпорт
Ярцева Елизавета / Новосибирск, АкадемСпорт
Алябьева Алиса / Новосибирск, СШ Заря
Колядина Валерия / Новосибирск, СК Грация
Колотова Арина / Барабинск, ДЮСШ Локомотив
Саможенова Варвара / Новосибирск, СК Грация
Дронова Алина / Новосибирск, СК Грация
Садовская Вероника / Новосибирск, АкадемСпорт


11:20 2013 гр БП
Бердникова Вероника / Новосибирск, СК Грация
Петькова Арина / Красноярск, КРОО ЦСР№1
Стрельцова Алиса / Новосибирск, СК Грация
Шаяхметова Элина / Новосибирск, АкадемСпорт
Ворошилова Вероника / Новосибирск, СК Грация
Каркавина Мария / Новосибирск, АкадемСпорт
Мишина Виктория / Новосибирск, АкадемСпорт
Байбородина Софья / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Таланина Елизавета / Новосибирск, АкадемСпорт
Царева Милана / Новосибирск, СТК STRAZY
Кузнецова Полина / Новосибирск, АкадемСпорт
Наркевич Ксения / Новосибирск, СХЦ NRG
Новикова Анастасия / Новосибирск, АкадемСпорт
Циклина Василиса / Новосибирск, СК Грация
Рыннова Илария / Новосибирск, СТК STRAZY


11:50 2013 гр БП
Филипкова Таисия / Новосибирск, АкадемСпорт
Карасева Элина / Новосибирск, СК Грация
Цурпал Алиса / Новосибирск, СТК STRAZY
Попова Анна / Новосибирск, СК Грация
Антипова Дарья / Новосибирск, АкадемСпорт
Пузырькова Милана / Красноярск, КРОО ЦСР№1
Пуртова Мария / Новосибирск, АкадемСпорт
Патиевец Анастасия / Новосибирск, СТК STRAZY
Шевченко Полина / Новосибирск, СШ Заря
Аллажар Амира / Павлодар, СДЮШОР № 4
Байдужа Арина / Новосибирск, АкадемСпорт
Губайдулина Алена / Новосибирск, СХЦ NRG
Вазетдинова Аделина / Барабинск, ДЮСШ Локомотив
Шебзухова Яна / Новосибирск, СК Грация
Минченко Алина / Новосибирск, СШ Заря
Мельничук Кристина / Новосибирск, АкадемСпорт


12:20 2014 гр БП
Жданова Александра / Новосибирск, АкадемСпорт
Кофанова Арина / Новосибирск, СК Грация
Бердникова Марьяна / Новосибирск, СК Грация
Перешивко Альвина / Новосибирск, СШ Заря
Слуцкер Екатерина / Новосибирск, АкадемСпорт
Мамлеева Дарина / Новосибирск, СК Грация
Чеверда Надежда / Новосибирск, АкадемСпорт
Реймер Ксения / Новосибирск, СК Грация
Принц Анастасия / Новосибирск, АкадемСпорт
Токарева Софья / Новосибирск, СК Грация
Гладышева Таисия / Новосибирск, АкадемСпорт
Баженова Варвара / Новосибирск, СК Грация
Сергеева Мария / Новосибирск, АкадемСпорт
Лошкарева Александра / Новосибирск, АкадемСпорт
Мельникова Анастасия / Новосибирск, АкадемСпорт
Свидина Дарья / Новосибирск, СК Грация
Дудинская Милана / Новосибирск, СТК STRAZY
Скрябина Дарья / Новосибирск, Центр Пантера
Арзамасова Мария / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Галёва Алена / Новосибирск, АкадемСпорт
Коваленко Ксения / Новосибирск, Центр Пантера
Семенова Ксения / Новосибирск, СК Перспектива
Соколова Агния / Новосибирск, СК Грация
Лалетина Милана / Новосибирск, СК Грация
Криволапова Мария / Новосибирск, СШ Заря
Галау Злата / Барабинск, ДЮСШ Локомотив
Захарова Александра / Новосибирск, Центр Пантера
Созыкина Ксения / Новосибирск, СК Грация
Соловьева Мария / Новосибирск, СК Грация


13:00 Парад Награждения


13:10 2011 гр А
Емельянова София / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Батаева Варвара / Новосибирск, СШ Заря
Шмакова Виктория / Барабинск, ДЮСШ Локомотив
Андреева Кристина / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Кудреватых Алиса / Барабинск, ДЮСШ Локомотив
Амангали Дамеля / Павлодар, СДЮШОР № 4
Смирнова Софья / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Зарембо Дарья / Куйбышев
Дементьева Юстина / Новосибирск, СШ Заря
Багметова Полина / Новосибирск, СК ГимСтарТ
Киселева Анастасия / Новосибирск, СШ Заря


13:50 2011 гр А
Симонова Дарья / Новосибирск, СШ Заря
Тарасенко Анастасия / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Сурова Таисия / Новосибирск, СШ Заря
Звездкина Кристина / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Сажина Маргарита / Новосибирск, СШ Заря
Муратбек Султанна / Павлодар, СДЮШОР № 4
Керносенко Валерия / Барнаул, СШ № 6
Санкина Анастасия / Барнаул, СШ № 6
Зарва Полина / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Ковалева Антонина / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Алипова Милана / Павлодар, СДЮШОР № 4


14:25 2011 гр А
Нестеренко Кира / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Яковенко Елизавета / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Зверева София / Новосибирск, СШ Заря
Иванова Полина / Томск, ДЮСШ 15
Дворяшина Мария / Иркутская обл., Шелехов
Охонина Елизавета / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Адутова Полина / Барабинск, ДЮСШ Локомотив
Кайнова Александра / Новосибирск, СШ Заря
Колесникова Элина / Томск, ДЮСШ 15
Субботина Мария / Томск, ДЮСШ 15
Тлектес Алия / Павлодар, СДЮШОР № 4


15:00 2011 гр А
Бочарникова Алиса / Новосибирск, СК ГимСтарТ
Качуганова Екатерина / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Мамонова Алиса / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Кипа Дарья / Новосибирск, СК ГимСтарТ
Заволокина Влада / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Вересова Кира / Бердск, СШ Авангард
Труфанова Екатерина / Новосибирск, СК ГимСтарТ
Горяева Ульяна / Новосибирск, СШ Заря
Чернова Евгения / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды


15:30 2011 гр А
Акулова Валерия / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Вагнер Анастасия / Иркутская обл., Шелехов
Шумахер Елизавета / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Мызенко София / Томск, ДЮСШ 15
Исайкина Влада / Томск, ДЮСШ 15
Гоберник Полина / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Кутьева Екатерина / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Нынь Полина / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Трифонова Варвара / Новосибирск, ЦВР Пашинский


16:00 2011 гр А
Чевтаева Ева / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Харитонова Арина / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Коровина Таисия / Иркутская обл., Шелехов
Ульянова Анна / Омск, СДЮСАШОР ЛВ Лебедевой
Баранова Елизавета / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Камерова София / Томск, ДЮСШ 15
Мунтахаева Адель / Павлодар, СДЮШОР № 4
Костенко Виктория / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Поздеева Юлия / Новосибирск, СК ГимСтарТ
Ишутина Виктория / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Безрукова Алиса / Павлодар, СДЮШОР № 4
Толмачева Милена / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Подколзина Ульяна / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1


16:30 2012 гр А
Шефнер София / Новосибирск, СТК STRAZY
Якимова Анна / Чита, СКХГ Вдохновение
Зайцева Мария / Новосибирск, СШ Заря
Лопатина Валерия / Усолье-Сибирское, СК Колибри
Высоких Анна / Усолье-Сибирское, СК Колибри
Асылбеккызы Жания / Павлодар, СДЮШОР № 4
Бабикова Анастасия / Новосибирск, Центр Пантера
Извекова Ирина / Новосибирск, СХЦ NRG
Генкель София / Омск, СДЮСАШОР ЛВ Лебедевой
Шульц Алина / Павлодар, СДЮШОР № 4
Смалис Дарья / Новосибирск, ДЮСШ Кольцовские Надежды
Сейткан Дания / Павлодар, СДЮШОР № 4
Черевко София / Новосибирск, СХЦ NRG


17:10 2012 гр А
Наумова Кристина / Новосибирск, Центр Пантера
Лихман Александра / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Нургалиева Наргиз / Павлодар, СДЮШОР № 4
Полуэктова Мария / Новосибирск, СШ Заря
Рахимова Амира / Павлодар, СДЮШОР № 4
Иванова Елизавета / Бердск, СК Кристалл
Шельменкова Ангелина / Иркутская обл., Шелехов
Исайкина Елена / Томск, ДЮСШ 15
Менькова Олеся / Омск, СДЮСАШОР ЛВ Лебедевой
Акулинушкина Мария / Московская область
Жукова Анастасия / Новосибирск, СТК STRAZY
Мурашова Элина / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Бегимбетова Арина / Павлодар, СДЮШОР № 4
Ворона Элина / Чита


17:50 2012 гр В
Резникова София / Новосибирск, СК Грация
Кокорина Ульяна / Новосибирск, СК Грация
Гребнева Ева / Барнаул, КДЮСШ
Григошина Ольга / Новосибирск, СК Грация
Белик Кира / Новосибирск, СК Грация
Якушева Дарья / Барнаул, КДЮСШ


18-00 Парад Награждения


18:10 2012 гр С
Кудинова Таисия / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Маценко Алена / Новосибирск, СК Грация
Оралханова Амина / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Ермолаева Таисия / Барнаул, КДЮСШ
Злыгостева Марина / Новосибирск, АкадемСпорт
Черноусова Евдокия / Сосновоборск, КРОО СК ЦСР№ 1
Молибог Маргарита / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Богатырева Кристина / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Казакова Алена / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Гончаренко Василиса / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Серпенёва Варвара / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Коростелева Екатерина / Сосновоборск, КРОО СК ЦСР№ 1
Турова Влада / Новосибирск, АкадемСпорт
Колопецина Виктория / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Видикер Элина / Новосибирск, СШ Заря
Куандык Инкара / Павлодар, СДЮШОР № 4
Грязнова Полина / Иркутская обл., Шелехов
Варченко Алина / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Павлова Виктория / Новосибирск, АкадемСпорт
Чуднова Милана / Иркутская обл., Шелехов


18:30 2012 гр С
Михайлова Дарья / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Девяткина Виктория / Новосибирск, СХЦ NRG
Куртакова Дарья / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Мальчик Дарья / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Макарова Вероника / Чита, СКХГ Вдохновение
Старицкая Диана / Новосибирск, СТК STRAZY
Юсубова Нармин / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Миронова Екатерина / Новосибирск, СШ Заря
Пономарева Таисия / Новосибирск, СК «Грация»
Лысикова Алена / Новосибирск, СШ Заря
Пилипенко Елизавета / Новосибирск, СХЦ NRG
Емельянова Елена / Барнаул, СШ № 6
Голушко Алина / Новосибирск, АкадемСпорт
Хохлова Мария / Новосибирск, СШ Заря
Кривец Юлия / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Алексеевских Анастасия / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Михайленко Тая / Новосибирск, АкадемСпорт


19:00 2012 гр С
Гредасова Кира / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Слепенкова Софья / Чита, СКХГ Вдохновение
Плайлер Лилия / Новосибирск, АкадемСпорт
Аксёнова Софья / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Иванова Злата / Барнаул, КДЮСШ
Тачалова Мария / Усолье-Сибирское, СК Колибри
Евтушенко Кристина / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Ложникова Елизавета / Новосибирск, СК Грация
Смирнова Сияна / Павлодар, СДЮШОР № 4
Невзорова Полина / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Ярославцева Таисия / Новосибирск, ДЮСШ 6
Пашковская Татьяна / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Орлова Ольга / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Шеховцова Мелания / Новосибирск, СШ Заря
Сурнина Амелия / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Мамаева Лилия / Новосибирск, СШ Заря
Жирнова Ярослава / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Луговая Елизавета / Чита, СКХГ Вдохновение
Буяновская Кира / Новосибирск, СХЦ NRG


19-30 Парад Награждения


19:40 2010 гр С
Григоренко Софья / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Равкина Екатерина / Новосибирск, СК Грация
Ан Маргарита / Новосибирск, СК Грация
Рахметханова Айзере / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Кафтан Софья / Новосибирск, СШ Заря
Воронова Аливия / Новосибирск, СК Грация
Акулова Софья / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Ногай Елизавета / Новосибирск, СШ Заря
Пузанова Дарья / Новосибирск, СК Грация
Оконешникова Дарья / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Кравцева Ева / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Никифорова Милана / Новосибирск, СК Грация
Хромовских Екатерина / Новосибирск, СК Перспектива
Климова Дарья / Новосибирск, СК Грация
Родикова Дарья / Новосибирск, СШ Заря
Васюкова София / Новосибирск, СК Грация


20:00 2010 гр С
Гнусина Надежда / Новосибирск, СШ Заря
Ергазыева Алина / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Барахтенко Алена / Иркутская обл., Шелехов
Вишневская Анна / Новосибирск, АкадемСпорт
Литвинова Софья / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Каранкевич Ева / Барнаул, КДЮСШ
Болат Дильназ / Усть-Каменогорск, ВКО КСДЮСШОР
Чебекова Арина / Краснообск, ДЮСШ Академия
Безрядина Екатерина / Новосибирск, СШ Заря
Багдасарьянц Дарья / Новосибирск, СК Грация
Беседина Ульяна / Новосибирск, СШ Заря
Дюкова Екатерина / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Сутурина Софья / Новосибирск, СК Грация
Григошина Мария / Новосибирск, СШ Заря
Кармаенкова Екатерина / Краснообск, ДЮСШ Академия
Болат Даяна / Новосибирск, СШ Заря


20:25 2010 гр В
Бачурина Маргарита / Новосибирск, СШ Заря
Таловская Вероника / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Пузикова Полина / Криводановка, ДЮСШ Чемпион
Бадажкова Мария / Ангарск
Сарсембек Махинур / Павлодар, СДЮШОР № 4
Федорченко Анастасия / Новосибирск, СШ Заря
Шишкина Дарья / Сосновоборск, КРОО СК ЦСР№ 1
Манкулиева Альбина / Новосибирск, СШ Заря
Витовтова Алина / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Новикова Элеонора / Ангарск
Рыжкова Милена / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Каменева Екатерина / Новосибирск, СШ Заря
Николаева Диана / Новосибирск, СШ ХГ
Бородина Полина / Новокузнецк, СШ №6 им.Манеева ВП
Назина Елизавета / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Жален Асия / Новосибирск, ДЮСШ 6
Козлова Александра / Бердск, СК Кристалл
Копысова Екатерина / Новосибирск, СШ ХГ
Распопова Анна / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Гаврилова Мария / Новосибирск, СШ Заря
Гусева Екатерина / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Скрипко Валерия / Барнаул, КГБУ СП КДЮСШ
Полуяктова Анастасия / Новосибирск, СШ Заря
Виноградова Варвара / Новосибирск, СШ Заря
Лесовая Полина / Новосибирск, СШ ХГ
Квятковская Юлия / Иркутская обл., Шелехов
Игнатик Дарья / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Киселева Софья / Омск, СДЮСАШОР ЛВ Лебедевой
Себелева Милана / Иркутская обл., Шелехов
Тютрина Ника / Ангарск
Бойко Елизавета / Ангарск
Артюхова Кира / Красноярск, КРОО СК ЦСР№ 1
Ермоленко Александра / Новосибирск, СШ Заря
Белик Милана / Краснообск, ДЮСШ Академия
Выступова Юлия / Новосибирск, Центр Пантера
Голубовская Милана / Новосибирск, СШ Заря
Сорокина Анастасия / Новосибирск, ЦВР Пашинский
Полякова Валерия / Новосибирск, СШ ХГ


21-40 Парад Награждения