VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Championship and Cup of the Moscow region. Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event Championship and Cup of the Moscow region
Date Start Feb 6, 2019, 1:00 AM

Broadcasts Price
9.00 2008 Stream 1. Apparatus 1Group
9.00 2008 Stream 1. Apparatus 2Group
9.45 2008 Stream 2. Apparatus 1Group
9.45 2008 Stream 2. Apparatus 2Group
10.35 2008 Stream 3. Apparatus 1Group
10.35 2008 Stream 3. Apparatus 2Group
11.05 2008 Stream 4. Apparatus 1Group
11.05 2008 Stream 4. Apparatus 2Group
11.40 2008 Stream 5. Apparatus 1Group
11.40 2008 Stream 5. Apparatus 2Group
КМС Stream 6. Apparatus 1Group
КМС Stream 6. Apparatus 2Group
13.10 2007 Stream 7Group
13.35 2007 Stream 8Group
13.55 2007 Stream 9Group
14.20 2007 Stream 10Group
14.45 2001-03 Stream 11. Apparatus 1Group
14.45 2001-03 Stream 11. Apparatus 2Group
15.30 2001-03 Stream 12. Apparatus 1Group
15.30 2001-03 Stream 12. Apparatus 2Group
16.10 2001-03 Stream 13. Apparatus 1Group
16.10 2001-03 Stream 13. Apparatus 2Group
16.50 2005 Stream 14. Apparatus 1Group
16.50 2005 Stream 14. Apparatus 2Group
17.30 2005 Stream 15. Apparatus 1Group
17.30 2005 Stream 15. Apparatus 2Group
18.20 2005 Stream 16. Apparatus 1Group
18.20 2005 Stream 16. Apparatus 2Group
19.10 2006 Stream 17. Apparatus 1Group
19.10 2006 Stream 17. Apparatus 2Group
19.55 2005 Stream 18. Apparatus 1Group
19.55 2005 Stream 18. Apparatus 2Group
20.35 2005 Stream 19. Apparatus 1Group
20.35 2005 Stream 19. Apparatus 2Group

Description

9.00 2008
Ларченко Анастасия / Королёв
Опольская Арина / Подольск СШ Весна
Грибовская Елизавета / Орехово-Зуево
Борвинок Виктория / Одинцово
Дороненкова Эвелина / Руза
Постика Анастасия / Селятино
Тюрикова Екатерина / Краснознаменск
Мишина Ксения / Руза
Теплова Маргарита / Одинцово
Бегунова Кира / Ступино
Маркова Анна / Звёздный городок


9.45 2008
Добрая Анна / Лобня
Демидова Валерия / Звёздный городок
Кулинич Александра / Люберцы
Вавоева Анна / Королёв
Васильченко Алина / Жуковский
Полюшкина Анна / Реутов
Голикова Елизавета / Люберцы
Парамонова Юлия / Реутов
Пивоварова Виктория / Звенигород
Ерохина Полина / Подольск Лидер
Белова Виктория / Жуковский


10.35 2008
Богдановская Арина / Звенигород
Раджабова Исли / Одинцово
Габриелян Мария / Краснознаменск
Григорьева Екатерина / Дзержинский
Логинова Доминика / Орехово-Зуево
Кондратова Елизавета / Щёлково
Шаманина Анна / Чехов
Евдокимова София / Жуковский
Белошицкая Арина / Видное СШОР Олимп


11.05 2008
Осипова Агния / Щёлково
Гаврилова Полина / Жуковский
Викулова Юлия / Дзержинский
Дубинина Валерия / Краснознаменск
Фурсова Анна / Балашиха Prestige
Полстянова Елизавета / Реутов
Романтеева Анастасия / Подольск Лидер
Павлова Юлия / Королёв
Сафронкина Ульяна / Мытищи


11.40 2008
Шляндина Дарья / Балашиха ДЮСШ Железнодорожный
Семешко Дарья / Орехово-Зуево
Гапеева Алина / Лыткарино
Фролова Полина / Королёв
Моисеева Милена / Ступино
Игнатьева Дарья / Жуковский
Тян Альбина / Королёв
Виденмайер Валерия / Орехово-Зуево
Рыбальченко Оливия / Звёздный городок
Шешминцева Елизавета / Орехово-Зуево


КМС
Московская обл. / Московская обл. - 2
Московская обл. / Московская обл.
Московская обл. / Московская обл. - 2
Московская обл. / Московская обл.


13.10 2007
Исакова Мария / Мытищи
Сысоева Елена / Реутов
Бушуева Алёна / Жуковский
Бажан Виктория / Дмитров
Мочалова Мария / Селятино
Дмитриева Анастасия / Дмитров
Чубурова Эля / Реутов
Дмитриева Ангелина / Жуковский
Бычкова Кристина / Королёв
Фролова Анастасия / Жуковский
Сергеева Майя / Люберцы
Пархоменко Татьяна / Реутов
Грачёва Ярослава / Пушкино


13.35 2007
Аксёнова Софья / Орехово-Зуево
Выдренкова Екатерина / Королёв
Вязова Полина / Дмитров
Костикова Маргарита / Одинцово
Семешко Александра / Орехово-Зуево
Кокорина Латина / Руза
Сокирко Арина / Руза
Рогожина Алёна / Электросталь
Паскаль Карина / Звёздный городок
Новикова Яна / Подольск Лидер
Болдырева Анна / Жуковский
Грачёва Ярослава / Пушкино


13.55 2007
Сандыкова Полина / Видное СШОР Олимп
Доронина Дарья / Руза
Перечили Мария / Одинцово
Бурич Инна / Лыткарино
Салова Анастасия / Дубна
Деревянко Анастасия / Жуковский
Бажан Вероника / Дмитров
Волкова Варвара / Лыткарино
Зуева Анастасия / Балашиха ДЮСШ Железнодорожный
Иванько Александра / Одинцово ЦСКА СШ комплексная
Пузанова Диана / Одинцово
Смирнова Варвара / Ступино


14.20 2007
Скрыпина Софья / Дубна
Сафронова Варвара / Дмитров
Артемова Марина / Чехов
Щербакова Александра / Подольск Лидер
Никитина Алиса / Бронницы
Огородник Полина / Королёв
Комкова Валерия / ДЮСШ Пушкино
Аникушина Ангелина / Ступино
Романова Полина / Одинцово
Косинкова Вероника / Одинцово
Жаркова Полина / ДЮСШ Пушкино
Рыщина Вероника / Луховицы


14.45 2001-03
Комолова Екатерина / Дмитров
Тукшумская Анна / Люберцы
Литвинова Анастасия / Королёв
Демирал Алина / Селятино
Павлова Ксения / Дмитров
Маскаева Оскана / Чехов
Дмитриева Алина / Дубна
Ильина Александра / Павловский Посад
Рахманова Зарина / Дзержинский
Березина Анастасия / Дмитров
Дорофеева Валерия / Раменское


15.30 2001-03
Матвеева Мария / Ступино
Бушуева Карина / Люберцы
Лебедева Ирина / ДЮСШ Пушкино
Фаракшина Айна / Орехово-Зуево
Самиева Карина / Химки
Зимина Ирина / Жуковский
Панцоне Алиса / Дмитров
Михайленко Соня / Орехово-Зуево
Грошева Елизавета / Ступино
Котова Дарья / Лыткарино


16.10 2001-03
Михеева София / ДЮСШ Пушкино
Безбородько Ирина / Королёв
Молчанова Анастасия / ДЮСШ Пушкино
Гавдифаттова Фаина / УОР
Климова Ольга / ДЮСШ Пушкино
Страшко Анна / Орехово-Зуево
Стрепкова Полина / Чехов
Озтюрк Аделя / ДЮСШ Пушкино
Галич Анастасия / Одинцово
Тизенгольт Юлия / ДЮСШ Пушкино
Орлова Полина / ДЮСШ Пушкино


16.50 2005
Киселева Юлия / Фрязино
Сахарова Алёна / Электросталь
Шайдурова Елизавета / Люберцы
Серова Олеся / Дзержинский
Веприцкая Валерия / Люберцы
Федорова Анна / Павловский Посад
Демина Вероника / Дубна
Крылова Виктория / Орехово-Зуево
Майорова Екатерина / Электросталь
Ананьева Анастасия / Люберцы
Приходько Елизавета / Ступино


17.30 2005
Кирилина Дарья / Павловский Посад
Ивойлова Полина / Подольск СШ Весна
Сутягина Софья / Подольск Лидер
Ионова Полина / Павловский Посад
Матвеева Софья / Люберцы
Куракина Владлена / Дмитров
Водопьян Анна / Чехов
Хербина Александра / ДЮСШ Пушкино
Баканова Вера / Химки
Петрова Александра / Химки
Булычева Мария / Луховицы
Хомчик Елизавета / Люберцы


18.20 2005
Игнатова Элина / Дмитров
Артеменко Виктория / Орехово-Зуево
Ромашова Мария / Бронницы
Скоморощенкова Полина / Руза
Силкина Анастасия / Орехово-Зуево
Черноусова Виктория / Бронницы
Самсонова Алена / Одинцово
Ролдугина Александра / Одинцово
Кузнецова Мария / Раменское
Иванова Надежда / Лобня
Васильчук Екатерина / Дубна
Удод Анна / Люберцы
Руськина Алина / Луховицы


19.10 2006
Ашихмина Василиса / Звенигород
Федорова Варвара / Жуковский
Тарасенко Елизавета / Звёздный городок
Богатырёва Полина / Руза
Калинина Марина / ДЮСШ Пушкино
Бледных Александра / Руза
Сорокина Станислава / Раменское
Клименко Анна / Дмитров
Кондратенко Анастасия / Королёв
Латонова Дарья / Королёв
Лоренц Анна / Люберцы
Ташес Мария / Орехово-Зуево


19.55 2005
Цепкова Николь / Дмитров
Солярик Мария / Подольск Лидер
Лобко Елизавета / ДЮСШ Пушкино
Кузнецова Ксения / Дзержинский
Иванова Ульяна / Мытищи
Богус Анастасия / Бронницы
Малахова Ксения / Черноголовка
Иванова Яна / ДЮСШ Пушкино
Белобородая Анастасия / Дзержинский
Виноградова Дарья / Чехов
Ан Милена / Дмитров


20.35 2005
Долгих Алиса / Бронницы
Бураковская Полина / Дмитров
Титова Арина / Ступино
Овчинникова Ксения / Звенигород
Бородина Ксения / Чехов
Мельникова Елизавета / Орехово-Зуево
Алимова Алина / Королёв
Ишеева Александра / Одинцово
Болотова Полина / Подольск Лидер
Октябрьская Анжелика / Дубна
Морозова София / Чехов