×For unregistered users default TimeZone on website is Europe/Moscow.

Description

10.15 2014 year I
Wang Ziyi / UAE
Boiko Snejanna / UAE
Raymond Clarissa / UAE
Alshyn Zhasmin / KAZ
Kassem Kira / UAE


10.30 Category A I (2013)
Kamaletdinova Safia / UAE
Melnikova Darya / KAZ
Kirichenko Kira / RUS
Arbuzova Ivanna / BLR
Dana Aref / UAE
Sherif Laila / UAE
Alkhandari Ameena / KUW
Ahmed Deif Talya / UAE


10.47 Category A 2012 / B 2012
Uvarova Valeria / RUS
Kasjan Emily / UAE
Leker Angsaganym / KAZ
Dmitrieva Anastasia / RUS
Tishina Daria / UAE
Elotafi Malak / UAE
Berdybekova Aisha / KAZ
Krisitina Cain / UAE
Chen Shihan / UAE


11.06 Category A I (2011)
Niegas Haifa / UAE
Kazartseva Daria / UAE
Lásková Viktorie / CZE
Bapiyeva Adel / KAZ
Šebelová Sabina / CZE
Marwan Soliman Thalia / UAE
Shtengelova Eva / RUS
Elbahrawy Karima / UAE
Abolela Saja / UAE


11.45 Category C (2012) / Category C (2011) / Category B (2011)
Tyncherova Evelina / RUS
Joly Stella Rose / UAE
Battalova Diana / KAZ
Albannai Sara / KUW
Kostic Yana / UAE
El Midany Farida / UAE
Mostafa Karmah / UAE
Nassar Maya / UAE
Pulatjonova Lola / UZB
Yakubovskaya Eva / RUS
Mylnikova Anastasiia / UAE
Fitousi Lilou / UAE
Zhunusbekova Marianna / KAZ
Ahmed Noursin / UAE
Khairallah Lana / UAE
Loseva Serafima / RUS
Soldatov Milana / KAZ
Pranevskaya Alexandra / UAE
Gaskarova Sofiya / UZB
Alshamsi Annabell / UAE
Alsahen Louna / UAE


14:25 OPENING CEREMONY + AWARD CEREMONY


14.30 Candidates of Mast.Sp. A (2006-2004)
Travkina Uliana / RUS
Shikhova Amaliya / RUS
Young Evin / UAE
Burakovskaya Polina / RUS
Tyrtyshnaya Viktoriya / RUS
Kukushkina Polina / RUS
TARAN Eva / RUS
Prazdnichnikh Alena / RUS
Arkhipova Anna / RUS
Helmy Maya / EGY
Sevastyanova Kseniya / RUS


15.20 Category A (2010) / Category B (2009) / Category A (2009)
Murtuzalieva Kamila / RUS
Dobrosotskih Greta / RUS
Battalova Liya / KAZ
Yevchenko Yekaterina / RUS
Sabry Rizk Karma / UAE
Abey Dana / KAZ
Tomilina Karolina / RUS
Fathy Lina / EGY
Konstantinova Sofiya / RUS
Artuhova Anastasia / RUS


16.00 Category B (2008) / Category C (2008) / Category A (2008)
Constance Boyer / UAE
Mikulskaya Yanina / RUS
Estelle Van Izendoorn Broen / UAE
Sodikova Robiyakhon / UZB
Darwish Shaam / UAE
Tokaeva Jasmin / UAE
Shumakova Sofya / RUS
Starostina Anna / RUS
Shabanova Elvina / UAE
Constance Boyer / UAE
Mikulskaya Yanina / RUS
Estelle Van Izendoorn Broen / UAE


16.45 Candidates of Mast.Sp. B (2006-2004) / Master Sport A(2003 and above)
Slicher Antigoni / UAE
Nejura Olesia / RUS
Kasimova Tatuv / UAE
Toktamuratova Mariya / UZB
Anant Kaur / UAE
Briantseva Sofia / RUS
Vagizova Alina / UZB
Uttam Kaur / UAE
Nagornaya Stefania / RUS
Kour Bijral Palak / IND
Kutlaeva Yulia / RUS
Barathi Vandhana / IND
VAN HEERDEN Kaylin / UAE
Bavleen Kaur / IND


17.50 Group (2012-2011)
Girls Madina / KAZ
NATALIA GYMNASTICS CLUB / UAE


18:30 AWARD CEREMONY