VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Championnat National Luxembourg. Day 2

Description

09:50 Groupes
Mini / Benjamines B
Ryhtmo-Cats Luxembourg / Minimes B
Ecole de GRS Luxembourg / Minimes B
GRS Differdange 1 / Minimes B
Ryhtmo-Cats Luxembourg / Minimes A
Aurore Oetrange / Minimes A
Ryhtmo-Cats Luxembourg / Espoirs B
Ecole de GRS Luxembourg / Espoirs B
Aurore Oetrange / Espoirs A
Ecole de GRS Luxembourg / Espoirs A
Ryhtmo-Cats Luxembourg / Juniors B
Aurore Oetrange / Juniors A
Mini GRS Differdange / Benjamines B
Ryhtmo-Cats Luxembourg / Minimes B
Ecole de GRS Luxembourg / Minimes B
GRS Differdange 1 / Minimes B
Ryhtmo-Cats Luxembourg / Minimes A
Aurore Oetrange / Minimes A
Ryhtmo-Cats Luxembourg / Espoirs B
Ecole de GRS Luxembourg / Espoirs B
Aurore Oetrange / Espoirs A
Ecole de GRS Luxembourg / Espoirs A
Ryhtmo-Cats Luxembourg / Juniors B
Aurore Oetrange / Juniors A


11:30 Cat C - 2012, 2011, 2010
Victoria Lecheva / GRS Differdange
Brianna GOODRICH / Passion GR
Paula Garcia De Miguel / Rythmica Lux Schuttrange
Cindy Gomes / GRS Differdange
Alba Dellantoni / Aspelt Gym Academy
Alexandra Simon / Rythmo-Cats Luxembourg
Valentina Fabregas Engels / Ecole de GRS Luxembourg
Chloé Bartholmé / Aurore Oetrange
Greta Grohs / Dolfin Gym Frisange
Elisa Simon / Rythmo-Cats Luxembourg
Caroline Marques / GRS Differdange
Darina Janeckova / Ecole de GRS Luxembourg
Chiara Colapietro / Aurore Oetrange
Sara De Reggi / Dolfin Gym Frisange
Alyssa TASSONE / Passion GR
Milla Welter / GRS Differdange
Mia Schiltz / Aurore Oetrange
Jane Alves Rodrigues / Aurore Oetrange
Laura Martinez Nogalska / Rythmo-Cats Luxembourg
Joyce Ferriter / Dolfin Gym Frisange
Lea Clerici / Ecole de GRS Luxembourg
Natalia Kostetzer / Rythmo-Cats Luxembourg
Amira Alleg / Aurore Oetrange
Adela Daurel / Aurore Oetrange
Beatričė Vanglovskaja / Aspelt Gym Academy
Natasha Arthaud / Ecole de GRS Luxembourg
Jiayi Zhao / GRS Differdange
Sophia Regukh / Ecole de GRS Luxembourg


13:00 Gala and Awards ceremony Cat C and Groupes