×For unregistered users default TimeZone on website is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Kerbez Cup 2019. Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event Kerbez Cup 2019
Date Start Jun 27, 2019, 5:00 AM

Broadcasts Price
08:00 2009 гр, C Stream 1. Apparatus 1Group
08:00 2009 гр, C Stream 1. Apparatus 2Group
08:35 2009 гр, C Stream 2. Apparatus 1Group
08:35 2009 гр, C Stream 2. Apparatus 2Group
09:10 2011 гр, групповые Stream 3Group
09:20 2009 гр, A, групповые Stream 4. Apparatus 1Group
09:20 2009 гр, A, групповые Stream 4. Apparatus 2Group
09:55 Награждение 2009С, 2011 и мл, 2010-2009АGroup
10:05 2014 гр, B Stream 5Group
0:25 2014 гр, A Stream 6Group
10:40 2013 гр, B Stream 7Group
10:55 2013 гр, B Stream 8Group
11:15 2013 гр, B Stream 9Group
11:35 Награждение 2014Б, 2014А, 2013БGroup
11:45 2013 гр, A Stream 10Group
12:00 2013 гр, A Stream 11Group
12:15 2012 гр, C Stream 12Group
12:35 2012 гр, C Stream 13Group
12:55 2012 гр, C Stream 14Group
13:15 Награждение 2013А, 2012СGroup
13:25 2012 гр, B Stream 15Group
13:40 2012 гр, B Stream 16Group
13:55 2012 гр, B Stream 17Group
14:15 2012 гр, B Stream 18Group
14:35 Награждение 2012БGroup
14:45 2012 гр, A Stream 19. Apparatus 1Group
14:45 2012 гр, A Stream 19. Apparatus 2Group
15:15 2012 гр, A Stream 20. Apparatus 1Group
15:15 2012 гр, A Stream 20. Apparatus 2Group
15:45 2011 гр, C Stream 21Group
16:05 2011 гр, C Stream 22Group
16:25 2011 гр, C Stream 23Group
16:45 Награждение 2012А, 2011СGroup
16:55 2011 гр, B Stream 24. Apparatus 1Group
16:55 2011 гр, B Stream 24. Apparatus 2Group
17:30 2011 гр, B Stream 25. Apparatus 1Group
17:30 2011 гр, B Stream 25. Apparatus 2Group
18:05 2011 гр, B Stream 26. Apparatus 1Group
18:05 2011 гр, B Stream 26. Apparatus 2Group
18:45 Награждение 2011БGroup
18:55 2011 гр, A Stream 27. Apparatus 1Group
18:55 2011 гр, A Stream 27. Apparatus 2Group
18:55 2011 гр, A Stream 28. Apparatus 1Group
18:55 2011 гр, A Stream 28. Apparatus 2Group
20:10 2008 гр, C Stream 29. Apparatus 1Group
20:10 2008 гр, C Stream 29. Apparatus 2Group
20:35 Награждение 2011А, 2008СGroup

Description

08:00 2009 гр, C
Булешова Лина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Алимжанова Адия / г.Алматы «Грация»
Сайдуллаева Мадина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Сержан Назгуль / Атырауская обл.
Китарова Эллина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Аманқұл Көркем / г.Шымкент СДЮШОР №9
Ван Амина / г.Шымкент СДЮШОР №9
08:35 2009 гр, C
Тлектесова Альбина / г.Павлодар СДЮШОР №1
Камалова Альмира / Атырауская обл.
Текенова Айару / г.Шымкент СДЮШОР №9
Болат Арухан / Атырауская обл.
Айдарбекова Эльнура / г.Шымкент СДЮШОР №9
Хасанова Данеля / г.Алматы «Грация»
Сарыбекова Дамели / г.Алматы СЦ «NIKA»
09:10 2011 гр, групповые
ШХГ «Элит» / г.Павлодар
СДЮШОР №9 / г.Шымкент
СДЮШОР №1 / г.Павлодар
09:20 2009 гр, A, групповые
ШГ «Кербез» №4 / г.Алматы
СДЮШОР №9 Ком. №4 / г.Шымкент
СДЮШОР №9 Ком. №3 / г.Шымкент
ШГ «Кербез» №3 / г.Алматы
RGA Aurora / г.Алматы
г.Павлодар / ДШ / г.Алматы
09:55 Награждение 2009С, 2011 и мл, 2010-2009А

10:05 2014 гр, B
Бауржанкызы Марьям / г.Алматы ШХГ «Алма-Ата»
Богданова Дарья / г.Алматы RGA Aurora
Син Мишель / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Бахыткызы Самира / г.Алматы «Феникс»
Алиева Стелла / г.Алматы СЦ «NIKA»
Юн Лин А / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Сагатова Айзара / г.Павлодар ШХГ «Элит»
Бейбутова Ханшайым / г.Павлодар ШХГ «Элит»
Кулумбаева Инкар / г.Алматы ШГ Кербез
Куат Айзере / г.Павлодар ШХГ «Элит»
0:25 2014 гр, A
Ким Таисия / Алматы ШГ Кербез
Уперенко Ульяна / Алматы Grace
Шмыгалёва Алина / Алматы ШХГ Менсулу
Савушкина Дарина / Алматы Force
Ли Амели / Алматы ШХГ Менсулу
Рахманина Анастасия / Алматы ШГ Кербез
10:40 2013 гр, B
Насирова Сафина / г.Павлодар СДЮШОР №1
Рыскелдинова Ясмин / г.Алматы СК Олимп
Қуантқан Ақбаян / г.Есик Impulse
Абдулова Аиша / г.Алматы ШГ «Кербез»
Жидкова Злата / г.Алматы ШХГ «Мадина»
Асматуллаева Сурия / г.Алматы «Феникс»
Смаилова Сафия / г.Алматы «Феникс»
Ивашева Дарья / г.Павлодар ШХГ «Элит»
Насыр Каусар / г.Алматы «Феникс»
10:55 2013 гр, B
Шамрина Екатерина / г.Алматы «Grace»
Хабарова Надэль / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Болаткан Айша / г.Павлодар СДЮШОР №1
Апсеметова Айгерим / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Тулеген Адина / г.Павлодар ШХГ «Элит»
Веселова Эмилия / г.Алматы ШГ «Кербез»
Нуркенова Диана / г.Павлодар СДЮШОР №1
Даниева Амина / г.Алматы ШХГ Менсулу
Мусабаева Амина / г.Павлодар СДЮШОР №1
11:15 2013 гр, B
Еремкина Анна / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Акпан Танаис / г.Павлодар ШХГ «Элит»
Ибадуллаева Алайа / г.Алматы «Force»
Тасбулат Аяулым / г.Павлодар СДЮШОР №1
Лян Лиен / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Калиева Фатима / г.Алматы ШХГ «BEST»
Темирболатова Роксана / г.Алматы СЦ «NIKA»
Мырзахмет Адель / г.Алматы «Феникс»
Рахманова Ажар / г.Алматы ШГ «Кербез»
11:35 Награждение 2014Б, 2014А, 2013Б

11:45 2013 гр, A
Кумакбаева Амира / г.Алматы СЦ «NIKA»
Данияр Адина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Тулкиева Баянсулу / г.Шымкент СДЮШОР №9
Алхутова Кира / г.Шымкент СДЮШОР №9
Баракова Линара / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Терехина Екатерина / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
12:00 2013 гр, A
Мурат Аяна / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Сидякина Имилия / г.Алматы «Grace»
Талалаева Таисия / г.Алматы «Force»
Смагулова Айлин / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Амантай Амина / г.Алматы «Grace»
12:15 2012 гр, C
Шабалина Таисия / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Левина Каролина / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Ашуова Анэля / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Слямхан Алина / г.Алматы ШХГ «Мадина»
Смирнова Сияна / г.Павлодар СДЮШОР №1
Бекжанқызы Айлин / г.Шымкент СДЮШОР №9
Серик Айару / г.Павлодар ШХГ «Элит»
Дарбабаева Сара / г.Алматы ШХГ «BEST»
Ахметжан Амани / г.Алматы RGA Aurora
Алдабергенова Амира / г.Алматы СК Олимп
12:35 2012 гр, C
Казанцева София / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Ли Ён-Хи / г.Алматы ШГ «Кербез»
Сагидолла Нұрдана / Атырауская обл.
Верченко Ирина / г.Алматы ШХГ «BEST»
Егеубаева Айару / Атырауская обл.
Нефедова Ксения / г.Алматы ШХГ «Мадина»
Саменова Айлана / г.Павлодар СДЮШОР №1
Куандык Инкар / г.Павлодар СДЮШОР №1
Дамитова Алия / г.Алматы «Force»
Рыскелдинова Айлин / г.Алматы СК Олимп
Шахметова Дария / г.Алматы СК Олимп
12:55 2012 гр, C
Увалиева Айсана / г.Павлодар ШХГ «Элит»
Избакиева Малика / г.Алматы «Грация»
Саутбаева Эсмина / г.Павлодар ШХГ «Элит»
Винц Эстер / г.Алматы «Force»
Бегахметова Дамели / г.Шымкент СДЮШОР №9
Абдыгалым Айзере / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Шаймерден Айганым / г.Алматы «Force»
Жолдасбек Адема / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Меледина Василиса / г.Алматы RGA Aurora
Ахматулина Айжан / г.Алматы ШХГ «Мадина»
Мухтар Дайана / Алматинская обл. ШХГ «Айсулу»
13:15 Награждение 2013А, 2012С

13:25 2012 гр, B
Сакен Аружан / г.Шымкент СДЮШОР №9
Сестреватовская Эрика / г.Алматы «Grace»
Нургалиева Наргиз / г.Павлодар СДЮШОР №1
Утегенова Амира / г.Алматы ШХГ «BEST»
Рыскельдинова Айлин / г.Алматы
Ертарғын Ален / г.Шымкент СДЮШОР №9
Темирболат Альфия / г.Алматы «Grace»
Шульц Алина / г.Павлодар СДЮШОР №1
13:40 2012 гр, B
Борисова Эвелина / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Жермаль Жанетта / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Низамова Рамина / г.Алматы ШХГ «BEST»
Габдуллина Адель / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Ким Амелия / г.Шымкент СДЮШОР №9
Чубенко Елизавета / г.Алматы «Grace»
Есимсеитова Адиля / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Каримова Амели / г.Алматы «Феникс»
13:55 2012 гр, B
Нуртас Аяна / г.Шымкент СДЮШОР №9
Кани Алуа / г.Павлодар
Цехоцкая Виталина / г.Алматы «Force»
Монсальви Микаэлла / г.Алматы «Грация»
Байсеитова Айлин / г.Алматы «Grace»
Жанабай Мейирим / г.Алматы «Grace»
Адонина Мирослава / г.Шымкент СДЮШОР №9
Раимбекова Сурья / г.Алматы СЦ «NIKA»
14:15 2012 гр, B
Иманбай Амина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Костина Дарья / г.Алматы «Grace»
Сейткан Дания / г.Павлодар СДЮШОР №1
Калдыбай Асма / г.Павлодар
Бауржанкызы Амина / г.Алматы ШХГ «Алма-Ата»
Марухина Виктория / г.Алматы СЦ «NIKA»
Эсеналиева Жасмин / г.Алматы ШГ «Кербез»
Даулет Адия / г.Алматы ШГ «Кербез»
Рахимова Дария / г.Павлодар СДЮШОР №1
14:35 Награждение 2012Б

14:45 2012 гр, A
Жетібай Аяна / г.Шымкент СДЮШОР №9
Нургазиева Дарина / г.Алматы СЦ «NIKA»
Абдыкасимова Адия / г.Шымкент СДЮШОР №9
Палмуратова Айри / г.Алматы СЦ «NIKA»
Друзина Полина / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Ассылбеккызы Жания / г.Павлодар СДЮШОР №1
Исмаилханова Жанель / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
15:15 2012 гр, A
Жумагулова Айша / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Анохина Мария / г.Алматы СЦ «NIKA»
Итегулова Зара / г.Актобе Grace
Абдисерик Аруана / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Ахметбек Амира / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Абирхан Адина / г.Алматы КазАСТ
15:45 2011 гр, C
Гончарова Екатерина / г.Павлодар СДЮШОР №1
Жалгасова Гаухар / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Блажен Альбина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Гимаденова Дидар / г.Алматы ШГ «Кербез»
Перналы Амина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Шмыгалёва Анна / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Сержан Адема / г.Алматы ШГ «Кербез»
Марат Алиша / г.Алматы ШХГ «Мадина»
Ануарбек Каусар / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Ильмалиева Аянат / г.Алматы ШГ «Кербез»
16:05 2011 гр, C
Кабасова Даяна / г.Павлодар СДЮШОР №1
Баранцева Арина / г.Павлодар СДЮШОР №1
Манахова Арина / г.Павлодар СДЮШОР №1
Басенко Дарья / г.Алматы ШГ «Кербез»
Огай Валерия / г.Алматы «Force»
Ильясова Фариде / г.Шымкент СДЮШОР №9
Тоқмырза Назерке / г.Шымкент СДЮШОР №9
Шалкаркызы Акниет / г.Алматы «Феникс»
Шутенкова Аделина / г.Алматы
Раимбек Фатима / Алматинская обл. ШХГ Айсулу
16:25 2011 гр, C
Пестерева Алина / г.Алматы «Grace»
Нурділә Далия / г.Алматы ШГ «Кербез»
Садирова Амира / г.Алматы «Grace»
Валиханова Камилла / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Безрукова Алиса / г.Павлодар СДЮШОР №1
Мухтар Жания / г.Шымкент СДЮШОР №9
Али Зейнеп / г.Шымкент СДЮШОР №9
Жомартбеккызы Жансел / г.Алматы «Grace»
Хабибулла Илина / г.Алматы RGA Aurora
Сайдагали Бекмай / г.Алматы СК Олимп
16:45 Награждение 2012А, 2011С

16:55 2011 гр, B
Ербол Амина / г.Актобе «Grace»
Муратбек Султанна / г.Павлодар СДЮШОР №1
Ерсін Сабина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Аймуханбет Азиза / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Адамова Жансая / г.Павлодар
Искулова Линара / г.Алматы ШГ «Кербез»
Мельниченко Валерия / г.Алматы ШГ «Кербез»
Азизходжаева Зухра / г.Алматы ШГ «Кербез»
Малик Сарра / г.Алматы ШГ «Кербез»
17:30 2011 гр, B
Тлектес Адия / г.Павлодар СДЮШОР №1
Сазазова Арина / г.Алматы Rakhat Fitness
Еркін Аруна / г.Шымкент СДЮШОР №9
Орынбасар Амина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Сарманова Дамели / г.Алматы «Grace»
Аажгали Каусар / Атырауская обл.
Жемчужникова Вероника / г.Алматы «Grace»
Серік Дария / г.Алматы «Grace»
Абенова Жанель / г.Алматы ШГ «Кербез»
Аркабаева Айлин / г.Алматы КазАСТ
18:05 2011 гр, B
Тимуркызы Аиша / Атырауская обл.
Сайдагали Бекмай / г.Алматы
Рзаева Жасмина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Бауырбекова Айзере / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Избасарова Алия / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Маратова Дамели / г.Алматы ШГ «Кербез»
Шырынбекқызы Ұлдана / г.Шымкент СДЮШОР №9
Мунтахаева Адель / г.Павлодар СДЮШОР №1
Фёдорова Эллина / г.Алматы ШГ «Кербез»
18:45 Награждение 2011Б

18:55 2011 гр, A
Захарова Милана / г.Алматы ШХГ «Мадина»
Шарипова Дарина / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Тербова София / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Кожахметова Фатима / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Волощенко Диана / г.Алматы ШГ «Кербез»
Асылбек Мерей / г.Алматы ШГ «Кербез»
Хан Анастасия / г.Алматы «Grace»
Кондакирова Ясмина / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
18:55 2011 гр, A
Мухтар Зере / г.Шымкент СДЮШОР №9
Нарбекова Аружан / г.Алматы «Grace»
Ли Елизавета / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Курбаналиева Амина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Дёмина Анна / г.Алматы «Grace»
Меделбекова Айару / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Алмасова Алуа / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Алдиярова Нурай / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Валиуллова Оливия / г.Алматы «Grace»
Жарылқап Мадина / г.Шымкент СДЮШОР №9
20:10 2008 гр, C
Жарылқасын Балару / г.Шымкент СДЮШОР №9
Керимбек Нурикамал / г.Шымкент СДЮШОР №9
Дюсенбаева Адина / Атырауская обл.
Алимханова Аружан / г.Алматы ШГ «Кербез»
Шарахмед Аяулым / г.Шымкент СДЮШОР №9
Гокчен Алейна / Атырауская обл.
20:35 Награждение 2011А, 2008С