×For unregistered users default TimeZone on website is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Kerbez Cup 2019. Day 3


Sport Rhythmics Gymnastic
Event Kerbez Cup 2019
Date Start Jun 28, 2019, 6:00 AM

Broadcasts Price
09:00 2007-2008 гр, групповые Stream 1. Apparatus 1Group
09:00 2007-2008 гр, групповые Stream 1. Apparatus 2Group
09:15 2004-2006 гр, групповые Stream 2. Apparatus 1Group
09:15 2004-2006 гр, групповые Stream 2. Apparatus 2Group
09:35 2010 гр, C Stream 3. Apparatus 1Group
09:35 2010 гр, C Stream 3. Apparatus 2Group
10:10 2010 гр, C Stream 4. Apparatus 1Group
10:10 2010 гр, C Stream 4. Apparatus 2Group
10:45 Награждение групповые 2008-2007, 2006-2004, 2010СGroup
11:00 2010 гр, B Stream 5. Apparatus 1Group
11:00 2010 гр, B Stream 5. Apparatus 2Group
11:35 2010 гр, B Stream 6. Apparatus 1Group
11:35 2010 гр, B Stream 6. Apparatus 2Group
12:10 2010 гр, B Stream 7. Apparatus 1Group
12:10 2010 гр, B Stream 7. Apparatus 2Group
12:45 2010 гр, B Stream 8. Apparatus 1Group
12:45 2010 гр, B Stream 8. Apparatus 2Group
13:20 2009 гр, B Stream 9. Apparatus 1Group
13:20 2009 гр, B Stream 9. Apparatus 2Group
13:55 2009 гр, B Stream 10. Apparatus 1Group
13:55 2009 гр, B Stream 10. Apparatus 2Group
14:30 Награждение 2010Б, 2009БGroup
14:40 2010 гр, A Stream 11Group
14:55 2010 гр, A Stream 12Group
15:10 2010 гр, A Stream 13Group
15:25 2009 гр, A Stream 14Group
15:40 2009 гр, A Stream 15Group
15:55 2008 гр, B Stream 16. Apparatus 1Group
15:55 2008 гр, B Stream 16. Apparatus 2Group
16:10 2008 гр, B Stream 17. Apparatus 1Group
16:10 2008 гр, B Stream 17. Apparatus 2Group
17:15 Награждение 2008БGroup
17:25 2008 гр, A Stream 18Group
17:40 Stream 19Group
17:55 2007 гр, B Stream 20Group
18:15 2007 гр, B Stream 21Group
18:35 2007 гр, A Stream 22Group
18:50 2007 гр, A Stream 23Group
19:05 2007 гр, A Stream 24Group
19:20 2006 гр Stream 25Group
19:35 2006 гр Stream 26Group
19:55 2005 гр Stream 27Group

Description

09:00 2007-2008 гр, групповые
г.Павлодар
ШГ «Кербез» №1 / г.Алматы
09:15 2004-2006 гр, групповые
СДЮШОР №9 Команда №2 / г.Шымкент
ШГ «Кербез» №2 / г.Алматы
СДЮШОР №9 Команда №1 / г.Шымкент
09:35 2010 гр, C
Мануленко Милана / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Сарсенова Амина / г.Алматы СК «Олимп»
Тастанбек Айару / г.Шымкент СДЮШОР №9
Диаконошвили Александра / г.Алматы RGA Aurora
Бекжанова Аймира / г.Актобе «Grace»
Бакытжанова Асемай / г.Актобе «Grace»
Оралбек Шугыла / Атырауская обл.
Кариполла Мариям / г.Павлодар СДЮШОР №1
Бейбосын Майя / г.Шымкент СДЮШОР №9
Захарова Милана / г.Алматы ШГ «Мадина»
10:10 2010 гр, C
Абдрахман Райиан / г.Шымкент СДЮШОР №9
Амангельдиева Жасмин / г.Алматы ШХГ «BEST»
Минаева Арина / г.Алматы КазАСТ
Атнабаева Алина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Куаныш Адель / г.Алматы RGA Aurora
Айсина Хорлан / г.Алматы RGA Aurora
Беркімбай Айша / г.Алматы RGA Aurora
Асан Адия / г.Шымкент СДЮШОР №9
Кариполла Марьям / г.Павлодар СДЮШОР №1
10:45 Награждение групповые 2008-2007, 2006-2004, 2010С

11:00 2010 гр, B
Бейсенбай Акерке / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Каржаубай Инжу / г.Шымкент СДЮШОР №9
Решетникова Виолетта / г.Алматы «Grace»
Скицко Надежда / г.Алматы КазАСТ
Мадали Медина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Бакытбекова Алиша / г.Алматы ШХГ «Алма-Ата»
Сарсенова Амина / г.Алматы
Гайнеденова Диана / Атырауская обл.
11:35 2010 гр, B
Султан Дария / Атырауская обл.
Оразбаева Садина / Атырауская обл.
Умарова Адема / г.Актобе «Grace»
Ульянова Лидия / Атырауская обл.
Алдиярова Томирис / Атырауская обл.
Шарипхан Адина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Каипова Рамина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Архипкина Мария / г.Алматы RGA Aurora
12:10 2010 гр, B
Омарова Ясмин / г.Алматы ШГ «Кербез»
Сейталиева Карина / Атырауская обл.
Тучанфа Кира / г.Алматы СЦ «NIKA»
Иванова Александра / г.Алматы ШГ «Кербез»
Аманкоскызы Дильназ / Атырауская обл.
Маратова Айла / г.Алматы ШГ «Кербез»
Сагидолла Мерейлим / Атырауская обл.
Елемес Айша / Атырауская обл.
Тенизбай Айнель / Атырауская обл.
12:45 2010 гр, B
Меледина Мария / г.Алматы RGA Aurora
Темирбай Альбина / г.Актобе «Grace»
Ушкара Мадина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Сеилова Тамина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Миненкова Ясмина / г.Алматы СЦ «NIKA»
Каирбекова Томирис / г.Алматы ШГ «Кербез»
Юнусходжаева Ажар / г.Алматы RGA Aurora
Тен Евгения / г.Алматы «Грация»
13:20 2009 гр, B
Шихова Ляйсан / г.Павлодар
Аскар Адия / г.Шымкент СДЮШОР №9
Хайрутдинова Эмилия / г.Алматы «Grace»
Наумова Софья / г.Алматы СЦ «NIKA»
Гетман Вероника / г.Павлодар
Дюсембаева Айим / г.Алматы ШГ «Кербез»
Белозерова София / г.Алматы ШХГ «Менсулу»
Сеилова Данира / г.Алматы ШГ «Кербез»
Илиева Ламис / г.Алматы
13:55 2009 гр, B
Самбетова Алуа / г.Алматы ШГ «Кербез»
Савазова Алима / г.Алматы «Grace»
Дюсембаева Адия / г.Алматы ШГ «Кербез»
Толеугаликызы Айым / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Ким Милана / г.Алматы «Грация»
Нурмухамбетова Мерей / г.Алматы RGA Aurora
Амандык Асемай / Атырауская обл.
Лескано Лаура / г.Алматы СЦ «NIKA»
14:30 Награждение 2010Б, 2009Б

14:40 2010 гр, A
Аманкос Рабия / г.Шымкент СДЮШОР №9
Рахова Айнура / г.Алматы ШХГ «Мадина»
Бауыржан Айсель / г.Алматы СЦ «NIKA»
Ярлова Ярослава / г.Алматы «Grace»
Султанходжаева Жасмин / г.Шымкент СДЮШОР №9
Мамыркул Айсана / г.Алматы
Аскаркызы Аирим / г.Шымкент СДЮШОР №9
14:55 2010 гр, A
Адаева Жибек / г.Алматы СЦ «NIKA»
Аришева Айсулу / г.Алматы
Цхай Натаия / г.Алматы ШГ «Кербез»
Канапия Надия / г.Шымкент СДЮШОР №9
Легеньчук Валерия / г.Алматы ШГ «Кербез»
Искалиева Лаура / г.Алматы ШГ «Кербез»
Шаймерденова Юнай / г.Павлодар
15:10 2010 гр, A
Омар Меірім / г.Шымкент СДЮШОР №9
Полатбек Аянат / г.Шымкент СДЮШОР №10
Болат Амали / г.Алматы СЦ «NIKA»
Абдулжанова Амина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Калжанова Инкар / г.Алматы ШГ «Кербез»
Кенжебек Арубике / г.Шымкент СДЮШОР №9
Әбділахап Айтолқын / г.Шымкент СДЮШОР №9
15:25 2009 гр, A
Романова Мария / г.Алматы КазАСТ
Данилова Регина / г.Алматы СЦ «NIKA»
Нуртаева Нурсая / г.Актобе Grace
Атекеева Милена / г.Павлодар
Исаева Милена / г.Павлодар
Мащенко Ксения / ВКО СДЮШОР №2
15:40 2009 гр, A
Карпушенко Маша / г.Алматы
Завальная Эвелина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Надточий Ариана / г.Алматы ШГ «Кербез»
Сейсембаева Аруна / г.Алматы ШГ «Кербез»
Саматова Рената / г.Алматы Grace
Абдылхан Перизат / г.Шымкент СДЮШОР №9
Баянова Карина / г.Шымкент СДЮШОР №9
15:55 2008 гр, B
Есенжанова Адия / Атырауская обл.
Валиева Азиза / г.Алматы «Grace»
Ибрагимова Жанар / г.Алматы ШГ Кербез
Рысымбет Аяулым / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Кунанбаева Амиля / г.Алматы ШХГ Алма-Ата
Орынбек Даяна / г.Шымкент СДЮШОР №9
Михайлова Дарья / г.Алматы СЦ «Nika»
Акижанова Азиза / г.Павлодар
16:10 2008 гр, B
Кенжетаева Айнур / г.Павлодар
Турсынкожа Аделия / г.Алматы ШХГ Алма-Ата
Думанова Елизавета / г.Алматы ШХГ BEST
Сварова Лейла / г.Алматы Грация
Ауесхан Альмира / г.Алматы ШХГ Мадина
Потшахан Инкар / г.Шымкент СДЮШОР №9
Свинцова Руслана / г.Алматы СЦ «Nika»
Маратова София / г.Алматы ШГ Кербез
17:15 Награждение 2008Б

17:25 2008 гр, A
Бекметова Альфия / г.Шымкент СДЮШОР №9
Карашашева Мадина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Тихонова Ульяна / г.Шымкент СДЮШОР №9
Талгаткызы Инкарим / г.Алматы «Grace»
Ахметжанова Алима / г.Алматы ШГ «Кербез»
Давильбекова Жамиля / г.Алматы «Grace»
Амангельды Динара / г.Шымкент СДЮШОР №9
17:40
Атабаева Асия / г.Алматы ШГ «Кербез»
Пономаренко Серафима / г.Алматы СЦ «NIKA»
Пинская Алиса / г.Алматы ШГ «Кербез»
Ериккызы Сабина / г.Алматы «Grace»
Сулейменова Аруна / г.Шымкент СДЮШОР №9
Бахытжанкызы Зере / г.Шымкент СДЮШОР №10
Санарбек Болжан / г.Шымкент СДЮШОР №11
17:55 2007 гр, B
Марденова Тогжан / г.Алматы ШГ Кербез
Аукен Раушан / г.Алматы КазАСТ
Куватова Камилла / г.Алматы СЦ «NIKA»
Бухинская Доминика / г.Павлодар
Аймуканова Ясмин / г.Актобе «Grace»
Андас Айгул / г.Шымкент СДЮШОР №9
Султанова Малика / г.Алматы ШГ Кербез
Жакып Мерей / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Жолдас Амира / Атырауская обл.
18:15 2007 гр, B
Ережепалиева Дарина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Потшахан Саида / г.Шымкент СДЮШОР №9
Абаева Жулдыз / Атырауская обл.
Сургутанова Милана / г.Павлодар
Трегубова Мария / г.Шымкент СДЮШОР №9
Хаткулиева Камилла / г.Алматы СЦ «NIKA»
Дубинина Кристина / г.Павлодар
Мартынюк Маргарита / г.Павлодар
Асылбек Аяулым / г.Алматы ШГ Кербез
Куватова Камилла / г.Алматы СЦ «NIKA»
18:35 2007 гр, A
Калсаева Аружан / г.Шымкент СДЮШОР №9
Абдрашитова Ангелина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Жаксыбаева Алтынай / г.Шымкент СДЮШОР №9
Шаймуханбет Асем / г.Алматы ШГ «Кербез»
Акимжанова Амина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Веретина София / г.Алматы СЦ «NIKA»
Муканова Амина / г.Алматы ШГ «Кербез»
18:50 2007 гр, A
Анненкова Марина / г.Алматы «Grace»
Акежанова Алина / г.Павлодар
Найманбаева Арина / г.Алматы ШГ «Кербез»
Максутова Айлин / г.Алматы ШХГ Алма-Ата
Касьянова Аружан / Атырауская обл.
Новикова Ирина / г.Алматы «Grace»
Дёмина Мария / г.Алматы «Grace»
19:05 2007 гр, A
Абдирахман Аксункар / г.Шымкент СДЮШОР №9
Бейганова Амина / г.Алматы ШХГ Алма-Ата
Суховецкая Виктория / г.Павлодар
Цой Алина / Атырауская обл.
Токарева Регина / г.Алматы «Grace»
Парфилова Милана / г.Шымкент СДЮШОР №9
Ли Алина / г.Алматы ШХГ Алма-Ата
19:20 2006 гр
Шукирбай Асель / г.Шымкент СДЮШОР №9
Торыбаева Алина / г.Шымкент СДЮШОР №9
Абибулла Саним / г.Алматы «Грация»
Раимкул Адия / г.Шымкент СДЮШОР №9
Хаджиева Милана / г.Алматы СЦ «NIKA»
Шадиева Сурая / г.Алматы
Дуйсен Аймекен / г.Алматы ШГ «Кербез»
Досмаханбет Жанель / г.Шымкент СДЮШОР №9
Кан Элина / г.Шымкент СДЮШОР №10
19:35 2006 гр
Кадир Аяулым / г.Шымкент СДЮШОР №9
Раченкова Мария / г.Алматы СДЮШОР №11
Нарбай Алуа / г.Шымкент СДЮШОР №9
Жанат Амина / г.Талдыкорган СДЮШОР №1
Абдимуталипова Аруна / г.Алматы ШГ «Кербез»
Турсунгалиева Найля / г.Алматы СЦ «NIKA»
Михалева Дарья / г.Алматы «Grace»
Аскербекова Согдиана / г.Шымкент СДЮШОР №9
Жуманова Сандугаш / г.Шымкент СДЮШОР №9
19:55 2005 гр
Абдухаликова Согдиана / г.Шымкент СДЮШОР №9
Булатова Елизавета / г.Алматы
Самуратова Раушан / г.Шымкент СДЮШОР №9
Аманжол Айша / Атырауская обл.
Аубакирова Камиля / г.Алматы КазАСТ
Свинцова Милана / г.Алматы СЦ «NIKA»
Борисова Виктория / г.Шымкент СДЮШОР №9