Description

09.15 Babies 2012-2013 & 2011 Silver
Melis Lucie / GRS Differdange
KOZHINA ALEKSANDRA / SSHOR Akademia
Gladun Sophia / TV Hechtsheim 1882 e.V.,
Mainz Castellanos Vázquez Kaori / Gimnasia Calpe
Jung Emelie Vitalina / RSG Trier
Tesic Leana Gabriela / RG Glarnerland
Shishkina Alesiia / Ritmica Rg Club
Kopteva Valeriia / Grand Unior Saratov
Molitor Milena / RSG Trier
Soares Alyssia / GRS Differdange
Lazarevica Daria / Athletic club Sparta
Kovalenko Diana / TTS Saarbrücken
Coban Irem / TTS Ludwigshafen-Oppau
KRAVTSOVA ELIZAVETA / SSHOR Akademia
Vorobeva Varvara / Grand Unior Saratov
Némethová Kristína / KMG eS - ART Bratislava
Jiang Karolina Kyiv / DSTSH Fenix
Brunner Raissa / RG Zürichsee/Zürich
Coban Rana / TTS Ludwigshafen-Oppau
Li Evgenia / Grand Unior Saratov
Zvezdina Olga / RG Zug
Holz Angelina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Chukalin Juliana / RSG Trier
Dergacheva Zlata / Grand Unior Saratov
Giesteira Yara / GRS Differdange
Vanglovskaja Beatrice / Aspelt Gym Academy
Wyrsch Natalia / RG Zug
Sokolis Melina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Eckhardt Emily / RSG Trier
Rumanová Lujza / KMG eS - ART Bratislava
Justus Emilia / Turnklubb zu Hannover
Sashilina Sophia / TV Hechtsheim 1882 e.V.,Mainz
Shmatko Ada / Gimnasia Calpe
Wyrsch Maria / RG Zug
Günzel Ariane / TTS Saarbrücken
Ivanova Kira Viktoria / RSG Trier
Leo Alissa / RG Zug
Nick Elina / Turnklubb zu Hannover
Starikov Sofia / TV Nellingen
MEEREVICH EVGENIIA / SSHOR Akademia
Blyndova Nika / Boryspil Dyssh Fenix
Dukart Alexandra / RSG-Ballet Wiesloch
Ralph Nina / RG Zug
Keller Alina / TTS Ludwigshafen-Oppau
Steinbeck Mila / TV Hechtsheim 1882 e.V., Mainz
Bodrug Melissa / TSV Bayer 04 Leverkusen
Jadwiszczak Isabella / Eintracht Frankfurt
Stesko Sofia / Gimnastikos akademija/VMSC
11.00 Babies 2011 Gold
Schimmelpfennig Karolina / TV Hechtsheim 1882 e.V., Mainz
Balzhyk Anastasia / Одесса СК Advance
Stangowitz Maria Lara / TSV Bayer 04 Leverkusen
Kormann Tatjana / Charlottenburger TSV
Molnárová Linda / KMG eS - ART Bratislava
Franz Nelli / TV Hechtsheim 1882e.V., Mainz
Moskalenko Sofiia / Kyiv DSTSH Fenix
Panchenko Yelizavieta / Kyiv DSTSH Fenix
Faktorov Aleksandra / TSV Bayer 04 Leverkusen
Napalkova Vira / Kyiv, Junior sport school
Melis Sara / GRS Differdange
Graas Paris / Rythmo-Cats Luxembourg
Misterek Olivia Minnie / TSV Bayer 04 Leverkusen
Amira Jamhili / Club Miralmar
Nurumbetova Adel / TV Eschborn
Schimmelpfennig Karolina / TV Hechtsheim 1882 e.V., Mainz
Prokopetz Lillith / TV Nellingen
Molnárová Linda / KMG eS - ART Bratislava
Hyatt Liliana Mae / KMG eS - ART Bratislava
Stangowitz Maria Lara / TSV Bayer 04 Leverkusen
Balzhyk Anastasia / Одесса СК Advance
Moskalenko Sofiia / Kyiv DSTSH Fenix
Kormann Tatjana / Charlottenburger TSV
Faktorov Aleksandra / TSV Bayer 04 Leverkusen
Franz Nelli / TV Hechtsheim 1882 e.V., Mainz
Melis Sara / GRS Differdange
Panchenko Yelizavieta / Kyiv DSTSH Fenix
Misterek Olivia Minnie / TSV Bayer 04 Leverkusen
Napalkova Vira / Kyiv, Junior sport school #5
Nurumbetova Adel / TV Eschborn
Graas Paris / Rythmo-Cats Luxembourg
Prokopetz Lillith / TV Nellingen
Amira Jamhili / Club Miralmar
Hyatt Liliana Mae / KMG eS - ART Bratislava
12.20 Children 2010 Silver
Kheienko Olha / Kyiv DYSSH Fenix
Degtiareva Alena / Athletic club Sparta
Bystrova Anna / SSHOR Akademia
NASONOVA IULIIA / SSHOR Akademia
Ivars Soria / Ruth Gimnasia Calpe
Aleksejevaite Ksenija / Gimnastikos akademija/VMSC
Starykh Kristina / TTS Saarbrücken
Kubli Kristina Vera / RG Glarnerland
Merva Izabella / Gimnasia Calpe
Kuzyk Viktoriia / Kyiv DSTSH Fenix
Giesteira Joyce / GRS Differdange
Tollis Tiara / GRS Differdange
Dambacher Emma / RG Glarnerland
Bucknell Maya / RG Zürichsee/Zürich
Bonnier Angelina / Rythmo-Cats Luxembourg
Zaitseva Varvara / Grand Unior Saratov
Mishra Alisha / Kyiv DSTSH Fenix
Safronova Iana / Grand UniorSaratov
Koptiukh Anna / Kyiv DYSSH Fenix
Wolf Lia TTS / Saarbrücken
Degtiareva Alena / Athletic club Sparta
Kheienko Olha / Kyiv DYSSH Fenix
NASONOVA IULIIA / SSHOR Akademia
Bystrova Anna / SSHOR Akademia
Aleksejevaite Ksenija / Gimnastikos akademija/VMSC
Ivars Soria Ruth / Gimnasia Calpe
Kubli Kristina Vera / RG Glarnerland
Starykh Kristina / TTS Saarbrücken
Kuzyk Viktoriia / Kyiv DSTSH Fenix
Merva Izabella / Gimnasia Calpe
Tollis Tiara / GRS Differdange
Giesteira Joyce / GRS Differdange
Bucknell Maya / RG Zürichsee/Zürich
Dambacher Emma / RG Glarnerland
Zaitseva Varvara / Grand Unior Saratov
Bonnier Angelina / Rythmo-Cats Luxembourg
Safronova Iana / Grand Unior Saratov
Mishra Alisha / Kyiv DSTSH Fenix
Wolf Lia / TTS Saarbrücken
Koptiukh Anna / Kyiv DYSSH Fenix
14.45 Children 2010 Gold
Malka Melani / Maccaby Bnei-Aish
Statsenko Sofia / Charlottenburger TSV
Holz Alicia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Tibi Maya / Maccabi Tel Aviv
Linak Dominyka / Gimnastikos akademija/VMSC
Biesinger Salome / TTS Ludwigshafen-Oppau
Helfrich Dominique / TB 1889 Oppau
MAGEL Victoria — Antonia / TV Nellingen
Valdina Ksenia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Lee Lilly Yena / TTS Sprendlingen
Daniela Cisneros / Club Miralmar
15.29 Children 2010 Gold
Jantsky Amanda / KMG eS - ART Bratislava
Tutas Anastasia / TBG Neulussheim
Komarov Elizabeth / Maccabi Tel Aviv
Bozhoglo Kseniia / Ritmica Rg Club
Zilionyte Kotryna / Dalia Kutkaite Academy
Mikhmel Veronika / Kyiv DYSSH Fenix
Boas Daniella / RG Center Eleganza
Veltman Indy / Ritmica Rg Club
Giro Margarita / Grand Unior Saratov
Stasane Emilia / Rythmica-Lux Schuttrange
Stesko Taisija / Gimnastikos akademija/VMSC
16.25 Pre-Junior (2007-2008) Silver
Bisbal Osuna Nicole / Gimnasia Denia
Sobocan Larisa / Rythmo-Cats Luxembourg
Gassib Martina / Kyiv, Junior sport school #5
Ak Daria / Grand Unior Saratov
Szczygiel Joanna / UKS Irina Warshaw
Polakovsky Ilanit / Maccaby Bnei-Aish
Mena Ernst Laura / Gimnasia Denia
Dzon Olesia / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Saracino Ayla / Polisportiva Varese
Ivanenko Elizaveta / TSV Bayer 04 Leverkusen
Ositnianko Valeriia / Junior sport school #5
Bisbal Osuna Nicole / Gimnasia Denia
Meyer Diana / TSV Bayer 04 Leverkusen
Gassib Martina / Kyiv, Junior sport school #5
Marquardt Alexandra / Schwerter TS
Szczygiel Joanna / UKS Irina Warshaw
Sobocan Larisa / Rythmo-Cats Luxembourg
Mena Ernst Laura / Gimnasia Denia
Ak Daria / Grand Unior Saratov
Saracino Ayla / Polisportiva Varese
Polakovsky Ilanit / Maccaby Bnei-Aish
Ositnianko Valeriia / Junior sport school #
Dzon Olesia / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Meyer Diana / TSV Bayer 04 Leverkusen
Ivanenko Elizaveta / TSV Bayer 04 Leverkusen
Sereda Yaroslava / TSV Bayer 04 Leverkusen
ARAQUE PAULA / SEDAVI
Izbash Daniela / RG Zürichsee/Zürich
Burenina Iulia / Gimnasia Calpe
Fedele Sofia / Polisportiva Varese
Seledtsova Marharyta / Athletic Club Sparta
Gubanova Elina / Saratov Sport school
Burenina Mira / Gimnasia Calpe
YOSEF SHAHAF ESTER / Maccaby Bnei-Aish
Degtiareva Tatiana / Athletic club Sparta
Simon Amandine / Rythmo-Cats Luxembourg
Bal Karina / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Burenina / Iulia Gimnasia Calpe
SABARIEGO NEREA / SEDAVI
Seledtsova Marharyta / Athletic Club Sparta
Perederiy Alina / Rythmo-Cats Luxembourg
Burenina Mira / Gimnasia Calpe
Sereda Yaroslava / TSV Bayer 04 Leverkusen
Degtiareva Tatiana / Athletic club Sparta
Izbash Daniela / RG Zürichsee/Zürich
Bal Karina / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Fedele Sofia / Polisportiva Varese
SABARIEGO NEREA / SEDAVI
Gubanova Elina / Saratov Sport school
Perederiy Alina / Rythmo-Cats Luxembourg
YOSEF SHAHAF ESTER / Maccaby Bnei-Aish
Marquardt Alexandra / Schwerter TS
Simon Amandine / Rythmo-Cats Luxembourg
18.25 Juniors (2004-2006) Silver
Granero Lara / Club River Plate
Abubakerova Adeliia / Saratov Sport school
Dinger Ana Ina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Amsler Sofia Malvina / RG Holbein Basel Switzerland
Dzon Anastasіia / Kyiv DYSSH №3 Spartak
BAEZA PERALES NURIA / Gimnasia Denia
Ebel Margarita / Schwerter TS
Bischot Lauren / Ksenia Ritmica Rg Club
Epicoco Giorgia / Polisportiva Varese
Boza Telles Lucia / GR HUELVA
Gruschwitz Caroline / BSP RSG Berlin
Bran Oana / BSP RSG Berlin
HAREL NAAMA / Maccaby Bnei-Aish
Dinger Ana / Ina TSV Bayer 04 Leverkusen
VENANCIO ANGELS / SEDAVI
Granero Lara / Club River Plate
Abubakerova Adeliia / Saratov Sport school
Dzon Anastasіia / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Amsler Sofia Malvina / RG Holbein Basel Switzerland
Ebel Margarita / Schwerter TS
ARTÉS NOELIA / SEDAVI
Epicoco Giorgia / Polisportiva Varese
BAEZA PERALES NURIA / Gimnasia Denia
Gruschwitz Caroline / BSP RSG Berlin
Bischot Lauren Ksenia / Ritmica Rg Club
HAREL NAAMA / Maccaby Bnei-Aish
Boza Telles Lucia / GR HUELVA
Aleksandrova Mihaela / TSV Bayer 04 Leverkusen
Bran Oana / BSP RSG Berlin
Jaeckel Luisa / Turnklubb zu Hannover
SHMATKO Eva / Gimnasia Calpe
Lycke Cecilie / Skjeberg Turnforening, Norway
Granero Lara / Club River Plate
Maria Elizabeth Leiva / Club Miralmar
SHVORAK Diana / KYIV, Junior sport school #5
Palacin Gonzalez Aldana Ximena / BSP RSG Berlin
Spyroglou Maria / RG Center Eleganza
Renner Leonie / TV Ober-Ramstadt
Thingnæs Ildrid / Skjeberg Turnforening, Norway
SHMATKO Eva / Gimnasia Calpe
TORRES MAR / SEDAVI
SHVORAK Diana / KYIV, Junior sport school #5
Van Gils Julia / RG Center Eleganza
Spyroglou Maria / RG Center Eleganza
Zerr Emilia / Turnklubb zu Hannover
Aleksandrova Mihaela / TSV Bayer 04 Leverkusen
Thingnæs Ildrid / Skjeberg Turnforening, Norway
Jaeckel Luisa / Turnklubb zu Hannover
Lycke Cecilie / Skjeberg Turnforening, Norway
TORRES MAR / SEDAVI
Maria Elizabeth Leiva / Club Miralmar
NAVARRO SARHAY / Rítmica Ciutat de Carlet
Van Gils Julia / RG Center Eleganza
Palacin Gonzalez Aldana Ximena / BSP RSG Berlin
Renner Leonie / TV Ober-Ramstadt
Zerr Emilia / Turnklubb zu Hannover
20.30 Senior Gold II (2004)
Morash Eva / Charlottenburger TSV
Kuznetsova Mariia / Saratov Sport school
ILIEVA Krasimira Krasimirova / Levski Iliana
Mirumian Lilit / Saratov Sport school
Delalic Ena / TSV Bayer 04 Leverkusen
Millet Maelle / Pole Montpellier
Kolosov Margarita / SC Potsdam
Caburet Eleonore / Pole Montpellier
Geberovitch Sophia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Volodko Tatjana / Charlottenburger TSV
Mauer Xenia / TV St.Wendel