Description

08:50 Children 09 Silver (2009)
Vozarova Rebecca / KMG eS - ART Bratislava
Ligaj Olivia / Schwerter TS
Mikhmel Arina / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Scarfa Rebecca / Polisportiva Varese
Yarova Sofia / TTS Saarbrucken
Do Viktoriia / Grand Unior Saratov
Shabanova Kristina / Ritmica Rg Club
Dinger Daria / TSV Bayer 04 Leverkusen
Corti Sofia / Gimnasia Denia
Iasynovska Arina / Kyiv DYSSH Fenix
Stroh Anastasia / TTS Saarbrucken
Galstyan Kelejyan Stella / Gimnasia Denia
Jud Jasmin / RG Glarnerland Diachenko
Yelyzaveta / Kyiv DYSSH Fenix
Coquillard Elise / Rythmo-Cats Luxembourg
Bischofberger Nicole / RG Zurichsee/Zurich
Ligaj Olivia / Schwerter TS
Vozarova Rebecca / KMG eS - ART Bratislava
Scarfa Rebecca / Polisportiva Varese
Mikhmel Arina / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Do Viktoriia / Grand Unior Saratov
Yarova Sofia / TTS Saarbrucken
Dinger Daria / TSV Bayer 04 Leverkusen
Shabanova Kristina / Ritmica Rg Club
Iasynovska Arina / Kyiv DYSSH Fenix
Corti Sofia / Gimnasia Denia
Galstyan Kelejyan Stella / Gimnasia Denia
Stroh Anastasia / TTS Saarbrucken Diachenko
Yelyzaveta / Kyiv DYSSH Fenix
Jud Jasmin / RG Glarnerland
Bischofberger Nicole / RG Zurichsee/Zurich
Coquillard Elise / Rythmo-Cats Luxembourg
10:10 Children 09 Gold
Fedionin Anna / Maccabi Tel Aviv
Hryhorieva Arina / KYIV, Junior sport school #5
Grunmach Mascha / TSV Bayer 04 Leverkusen
Kowalczyk Nina / TB 1889 Oppau
Fovel Camille / Brussels GR
Pozova Marina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Rumanova Laura / KMG eS - ART Bratislava
Asenova Nesin / RG Center Eleganza
Stanger Nea - Sophie / TB 1889 Oppau
Bodrug Jasmin lonela / TSV Bayer 04 Leverkusen
Kluge Luisa / TSV Bayer 04 Leverkusen
Wotoszczuk Lena / UKS Irina Warshaw
Reinsonas Sofia / Gimnastikos akademija/VMSC
Golz Giulia / TV Eschborn
Khartchenkova Diana / TV Bochum-Brenschede 1911 e.V.
Tal Franco Alona / Maccabi Tel Aviv
Stinstra Lis / Ritmica Rg Club
Dudeva Raya / TV Nellingen
Arrago Ariana / Turnklubb zu Hannover
DIK Emily / TSV Schmiden
Hryhorieva Arina / KYIV, Junior sport school #5
Fedionin Anna / Maccabi Tel Aviv
Kowalczyk Nina / TB 1889 Oppau
Grunmach Mascha / TSV Bayer 04 Leverkusen
Pozova Marina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Fovel Camille / Brussels GR
Asenova Nesin / RG Center Eleganza
Rumanova Laura / KMG eS - ART Bratislava
Bodrug Jasmin lonela / TSV Bayer 04 Leverkusen
Stanger Nea - Sophie / TB 1889 Oppau
Wotoszczuk Lena / UKS Irina Warshaw
Kluge Luisa / TSV Bayer 04 Leverkusen
Gölz Giulia / TV Eschborn
Reinsonas Sofia Nikol / Gimnastikos akademija/VMSC
Tal Franco Alona / Maccabi Tel Aviv
Khartchenkova Diana / TV Bochum-Brenschede 1911 e.V.
Dudeva Raya / TV Nellingen
Stinstra Lis / Ritmica Rg Club
DIK Emily / TSV Schmiden
Arrago Ariana / Turnklubb zu Hannover
11:40 Pre-Junior Gold(2008)
Vucinec Myla / TSG Neu-Isenburg
Bershak Alexandra / TV Bochum-Brenschede 1911 e.V.
Gielis Laura / Brussels GR
Marchuk Svitlana / KYIV, Junior sport school #5
Yip Sze Wai Zofia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Linenko Leonie / TV St.Wendel
Aloni Goldblatt Yael / Maccabi Tel Aviv
Kar Melissa / SKG Sprendlingen
Schipper Britt / Ritmica Rg Club
Gerts Elinor / Maccabi Tel Aviv
Nemirovski Diana / TSV Bayer 04 Leverkusen
Delfino-Dubois Zoe / ATGRS Thionville
Gasanov Sabina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Rosenberg Sofia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Harms Anastasija / TSV Schmiden
Vucinec Myla / TSG Neu-Isenburg
Bershak Alexandra / TV Bochum-Brenschede 1911 e.V.
Gielis Laura / Brussels GR
Marchuk Svitlana / KYIV, Junior sport school #5
Yip Sze Wai Zofia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Linenko Leonie / TV St.Wendel
Aloni Goldblatt Yael / Maccabi Tel Aviv
Kar Melissa / SKG Sprendlingen
Gasanov Sabina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Gerts Elinor / Maccabi Tel Aviv
Harms Anastasija / TSV Schmiden
Delfino-Dubois Zoe / ATGRS Thionville
Schipper Britt / Ritmica Rg Club
Rosenberg Sofia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Nemirovski Diana / TSV Bayer 04 Leverkusen
13:00 Senior Gold
Panzone Alyssa / Ecole de GRS Luxembourg
Urso Candela / Club River Plate
Brambilla Martina / SAN GIORGIO 79 DESIO
URRUTIA Montserrat / Deportivo Claudia Huerta
Wahnke Kim Jessica / TV Eschborn
Smirnova Elena / Ecole de GRS Luxembourg
Zientek Pauline / TSV Bayer 04 Leverkusen
Maffeis Sofia / Polisportiva Varese
Laux Marie / TV Dahn
0stby Lisa / Skjeberg Turnforening, Norway
Crane Sophie / Jusco RGC
Kriebel Marlene / TV Dahn
Martin Jana / Schwerter TS
Uchida Katherine / Jusco RGC
IAMPOLSKAIA Elizaveta / Rythmo-Cats Luxembourg
Schultz Isabella Vejby / GymDanmark - National Federation of Denmark
URRUTIA Montserrat / Deportivo Claudia Huerta
Panzone Alyssa / Ecole de GRS Luxembourg
Urso Candela / Club River Plate
Brambilla Martina / SAN GIORGIO 79 DESIO 2002
Smirnova Elena / Ecole de GRS Luxembourg
Wahnke Kim Jessica / TV Eschborn
Lopatina Yelyzaveta / KYIV, Junior sport school #5
Laux Marie / TV Dahn
Maffeis Sofia / Polisportiva Varese IAMPOLSKAIA
Elizaveta / Rythmo-Cats Luxembourg
0stby Lisa / Skjeberg Turnforening, Norway
Crane Sophie / Jusco RGC
KRISTENSEN Emilie / GymDanmark - National Federation of Denmark
Martin Jana / Schwerter TS
Uchida Katherine / Jusco RGC
Urso Candela / Club River Plate
Kriebel Marlene / TV Dahn
URRUTIA Montserrat / Deportivo Claudia Huerta
Schultz Isabella Vejby / GymDanmark - National Federation of Denmark
IAMPOLSKAIA Elizaveta / Rythmo-Cats Luxembourg
Zientek Pauline / TSV Bayer 04 Leverkusen
Crane Sophie / Jusco RGC
Lopatina Yelyzaveta / KYIV, Junior sport school #5
KRISTENSEN Emilie / GymDanmark - National Federation of Denmark
Urso Candela / Club River Plate
URRUTIA Montserrat / Deportivo Claudia Huerta
Uchida Katherine / Jusco RGC
16:00 Olympic Hopes 2007
Nagel Aleksandra Viktoria / TV Eschborn
Werner Anne / RG Center Eleganza
valeanu Béatrice / Brussels GR
Dulkinate Rugile / Gimnastikos akademija/VMSC
Meysembourg Elena / Ecole de GRS Luxembourg
Tomashevsky Alisa / Maccaby Bnei-Aish
Riabova Anna / Saratov Sport school
Leiderdrut Julia / Jusco RGC
BANDIERA Rebecca / SAN GIORGIO 79 DESIO
Di Cataldo Veronica / Polisportiva Varese
Rashidova Muqaddas / TSV Bayer 04 Leverkusen
Lela Tarek Elgendy / Jusco RGC
Werner Anne / RG Center Eleganza
NENKOVA Sania / Rythmo-Cats Luxembourg
Huseynov Emily / Jusco RGC
Nagel Aleksandra Viktoria / TV Eschborn
Dulkinate Rugile / Gimnastikos akademija/VMSC
valeanu Béatrice / Brussels GR
Tomashevsky Alisa / Maccaby Bnei-Aish
Meysembourg Elena / Ecole de GRS Luxembourg
Leiderdrut Julia / Jusco RGC
Riabova Anna / Saratov Sport school
Di Cataldo Veronica / Polisportiva Varese
BANDIERA Rebecca / SAN GIORGIO 79 DESIO
Lela Tarek Elgendy / Jusco RGC
Huseynov Emily / Jusco RGC
NENKOVA Sania / Rythmo-Cats Luxembourg
Rashidova Muqaddas / TSV Bayer 04 Leverkusen
Polzin-Kvassova Elisabeth / TV St.Wendel
Kolodiazhna Mariia / KYIV, Junior sport school #5
Raviv Shiri / Maccabi Tel Aviv
Sirolli Sofia / Brussels GR
Battista Morena / SAN GIORGIO 79 DESIO
Shtivelman Shani / Maccabi Tel Aviv
Kar Meryem / SKG Sprendlingen
Schaack Michelle / Rythmo-Cats Luxembourg
Leonovich Polina / RG Center Eleganza
Frokou Emmanouela / Le Ray Academy
Meysembourg Alexandra / Ecole de GRS Luxembourg
KRIVOSEEV Regina / TV St.Wendel
Werner Isabell / TSV Bayer 04 Leverkusen
Fomina Viktoriia / Saratov Sport school
Kolodiazhna Mariia / KYIV, Junior sport school #5
Polzin-Kvassova Elisabeth / TV St.Wendel
Sirolli Sofia / Brussels GR
Raviv Shiri / Maccabi Tel Aviv
Shtivelman Shani / Maccabi Tel Aviv
Kar Meryem / SKG Sprendlingen
Schaack Michelle / Rythmo-Cats Luxembourg
Battista Morena / SAN GIORGIO 79 DESIO
Frokou Emmanouela / Le Ray Academy
Leiderdrut Julia / Jusco RGC
Leonovich Polina / RG Center Eleganza
KRIVOSEEV Regina / TV St.Wendel
Lela Tarek Elgendy / Jusco RGC
Werner Isabell / TSV Bayer 04 Leverkusen
Fomina Viktoriia / Saratov Sport school
Huseynov Emily / Jusco RGC
Meysembourg Alexandra / Ecole de GRS Luxembourg
18:20 Juniors Gold (2005-2006)
Varfolomeev Darja / BSP Schmiden
Köhler Pauline / TV St.Wendel
Wood Mathilde / Pole Montpellier
Emelianova Sofia / Saratov Sport school
Hillel Alona / Maccabi Tel Aviv
Malka Emili / Maccaby Bnei-Aish
Chakyr Malvina / TuG Leipzig
Pikhulya Stella / Pole Montpellier
Pedersen Alma Sofie / GymDanmark - National Federation of Denmark
Sguerra Eva / Rythmo-Cats Luxembourg
Stewens Inga / TV Eschborn
Varfolomeev Darja / BSP Schmiden
Köhler Pauline / TV St.Wendel
Wood Mathilde / Pole Montpellier
Emelianova Sofia / Saratov Sport school
Hillel Alona / Maccabi Tel Aviv
Malka Emili / Maccaby Bnei-Aish
Chakyr Malvina / TuG Leipzig
Pikhulya Stella / Pole Montpellier
Pedersen Alma Sofie / GymDanmark - National Federation of Denmark
Sguerra Eva / Rythmo-Cats Luxembourg
Stewens Inga / TV Eschborn
lacos Carina / Brussels GR
Geberovitch Sarah / TSV Bayer 04 Leverkusen
Christoffersen Anna Eker / Skjeberg Turnforening, Norway
Yulia Vysotska / Club Miralmar
Vester Hannah / TB 1889 Oppau
Przybylska Madoka / UKS Irina Warshaw
KLEIN Emma / TV St.Wendel
Lavit Justine / Pole Montpellier
BONNIER Alina / Rythmo-Cats Luxembourg
Semikina Alena / Saratov Sport school
Rudnik Simona / Maccabi Tel Aviv
Ramonatxo Lily / Pole Montpellier
Geberovitch Sarah / TSV Bayer 04 Leverkusen
lacos Carina / Brussels GR
Yulia Vysotska / Club Miralmar
Christoffersen Anna Eker / Skjeberg Turnforening, Norway
Przybylska Madoka / UKS Irina Warshaw
Vester Hannah / TB 1889 Oppau
Lavit Justine / Pole Montpellier
KLEIN Emma / TV St.Wendel
Semikina Alena / Saratov Sport school
BONNIER Alina / Rythmo-Cats Luxembourg
Ramonatxo Lily / Pole Montpellier
Rudnik Simona / Maccabi Tel Aviv
20:15 Senior Silver
Do Milena / Saratov Sport school
Mitzinger Anna Isabella / RSG Gundelfinger Turnerschaft 1976 e.V.
Urrutia Maite / Deportivo Claudia Huerta
Waibel Isabel Elena / BSP RSG Berlin
Rotaermel Lilly / BSP RSG Berlin
Miralles Bonilla Lourdes / Gimnasia Denia
Zamirska Adrianna / UKS Irina Warshaw
Gallo Gimenez Gal.la / Gimnasia Denia
BERTHELSEN Vilde / Skjeberg Turnforening, Norway
Romanova Valeriia / Saratov Sport school
Dumenko Yuliya / Kyiv, Junior sport school #5
Do Milena / Saratov Sport school
Mitzinger Anna Isabella / RSG GundelfingerTurnerschaft 1976 e.V.
Rotaermel Lilly / BSP RSG Berlin
Waibel Isabel Elena / BSP RSG Berlin
Zamirska Adrianna / UKS Irina Warshaw
Miralles Bonilla Lourdes / Gimnasia Denia
Urrutia Maite / Deportivo Claudia Huerta Gallo Gimenez
Gal.la / Gimnasia Denia
BERTHELSEN Vilde / Skjeberg Turnforening, Norway
Romanova Valeriia / Saratov Sport school
Dumenko Yuliya / Kyiv, Junior sport school #5
Reinhardt Nele / TV Ober-Ramstadt
Pinna Anna / TuS Ricklingen
Gomer Regina / TSG Neu-Isenburg
Szczygiet Anna / UKS Irina Warshaw
Shopova Elizabet / Velbujd Kyustendil
ARCINIEGA PAULA / SEDAVI
Hirsch Janna / TSG Neu-Isenburg
Hyrenko Kateryna / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Urrutia Maite / Deportivo Claudia Huerta
Reinhardt Nele / TV Ober-Ramstadt
Hofler Selina / TSG Neu-Isenburg
Gomer Regina / TSG Neu-Isenburg
Pinna Anna / TuS Ricklingen
Shopova Elizabet / Velbujd Kyustendil
Szczygiet Anna / UKS Irina Warshaw
ARCINIEGA PAULA / SEDAVI
Hirsch Janna / TSG Neu-Isenburg
Hyrenko Kateryna / Kyiv DYSSH №3 Spartak
AZNAR MARTA / SEDAVI
Hofler Selina / TSG Neu-Isenburg
08:50 Children 09 Silver (2009)
Vozarova Rebecca / KMG eS - ART Bratislava
Mikhmel Arina / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Scarfa Rebecca / Polisportiva Varese
Yarova Sofia / TTS Saarbrucken
Do Viktoriia / Grand Unior Saratov
Shabanova Kristina / Ritmica Rg Club
Dinger Daria / TSV Bayer 04 Leverkusen
Corti Sofia / Gimnasia Denia
Iasynovska Arina / Kyiv DYSSH Fenix
Stroh Anastasia / TTS Saarbrucken
Galstyan Kelejyan Stella / Gimnasia Denia
Jud Jasmin / RG Glarnerland Diachenko
Danchenko Yelyzaveta / Kyiv DYSSH Fenix
Bischofberger Nicole / RG Zurichsee/Zurich
Scarfa Rebecca / Polisportiva Varese
Vozarova Rebecca / KMG eS - ART Bratislava
Do Viktoriia / Grand Unior Saratov
Mikhmel Arina / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Dinger Daria / TSV Bayer 04 Leverkusen
Yarova Sofia / TTS Saarbrucken
Iasynovska Arina / Kyiv DYSSH Fenix
Shabanova Kristina / Ritmica Rg Club
Galstyan Kelejyan Stella / Gimnasia Denia
Corti Sofia / Gimnasia Denia
Diachenko Yelyzaveta / Kyiv DYSSH Fenix
Stroh Anastasia / TTS Saarbrucken Diachenko
Jud Jasmin / RG Glarnerland
Bischofberger Nicole / RG Zurichsee/Zurich
10:10 Children 09 Gold
Fedionin Anna / Maccabi Tel Aviv
Hryhorieva Arina / KYIV, Junior sport school #5
Grunmach Mascha / TSV Bayer 04 Leverkusen
Kowalczyk Nina / TB 1889 Oppau
Fovel Camille / Brussels GR
Pozova Marina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Rumanova Laura / KMG eS - ART Bratislava
Woloszczuk Lena / UKS Irina Warshaw
Stanger Nea - Sophie / TB 1889 Oppau
Bodrug Jasmin lonela / TSV Bayer 04 Leverkusen
Reinsonas Sofia / Gimnastikos akademija/VMSC
Golz Giulia / TV Eschborn
Kluge Luisa / TSV Bayer 04 Leverkusen
Tal Franco Alona / Maccabi Tel Aviv
Khartchenkova Diana / TV Bochum-Brenschede 1911 e.V.
Dudeva Raya / TV Nellingen
Stinstra Lis / Ritmica Rg Club
DIK Emily / TSV Schmiden
Arrago Ariana / Turnklubb zu Hannover
Fedionin Anna / Maccabi Tel Aviv
Hryhorieva Arina / KYIV, Junior sport school #5
Grunmach Mascha / TSV Bayer 04 Leverkusen
Kowalczyk Nina / TB 1889 Oppau
Fovel Camille / Brussels GR
Pozova Marina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Rumanova Laura / KMG eS - ART Bratislava
Wotoszczuk Lena / UKS Irina Warshaw
Stanger Nea - Sophie / TB 1889 Oppau
Bodrug Jasmin lonela / TSV Bayer 04 Leverkusen
Reinsonas Sofia Nikol / Gimnastikos akademija/VMSC
Gölz Giulia / TV Eschborn
Khartchenkova Diana / TV Bochum-Brenschede 1911 e.V.
Tal Franco Alona / Maccabi Tel Aviv
Kluge Luisa / TSV Bayer 04 Leverkusen
Dudeva Raya / TV Nellingen
Stinstra Lis / Ritmica Rg Club
DIK Emily / TSV Schmiden
Arrago Ariana / Turnklubb zu Hannover
11:40 Pre-Junior Gold(2008)
Vucinec Myla / TSG Neu-Isenburg
Harms Anastasija / TSV Schmiden
Gielis Laura / Brussels GR
Bershak Alexandra / TV Bochum-Brenschede 1911 e.V.
Yip Sze Wai Zofia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Marchuk Svitlana / KYIV, Junior sport school #5
Aloni Goldblatt Yael / Maccabi Tel Aviv
Linenko Leonie / TV St.Wendel
Van De Burgt Iza / RG Center Eleganza
Kar Melissa / SKG Sprendlingen
Nemirovski Diana / TSV Bayer 04 Leverkusen
Gerts Elinor / Maccabi Tel Aviv
Schipper Britt / Ritmica Rg Club
Rosenberg Sofia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Harms Anastasija / TSV Schmiden
Delfino-Dubois Zoe / ATGRS Thionville
Gasanov Sabina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Vucinec Myla / TSG Neu-Isenburg
Bershak Alexandra / TV Bochum-Brenschede 1911 e.V.
Gielis Laura / Brussels GR
Marchuk Svitlana / KYIV, Junior sport school #5
Yip Sze Wai Zofia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Linenko Leonie / TV St.Wendel
Aloni Goldblatt Yael / Maccabi Tel Aviv
Kar Melissa / SKG Sprendlingen
Nemirovski Diana / TSV Bayer 04 Leverkusen
Gasanov Sabina / TSV Bayer 04 Leverkusen
Gerts Elinor / Maccabi Tel Aviv
Van De Burgt Iza / RG Center Eleganza
Harms Anastasija / TSV Schmiden
Rosenberg Sofia / TSV Bayer 04 Leverkusen
Schipper Britt / Ritmica Rg Club
Delfino-Dubois Zoe / ATGRS Thionville
Gasanov Sabina / TSV Bayer 04 Leverkusen
13:00 Senior Gold
Panzone Alyssa / Ecole de GRS Luxembourg
Urso Candela / Club River Plate
URRUTIA Montserrat / Deportivo Claudia Huerta
Smirnova Elena / Ecole de GRS Luxembourg
Brambilla Martina / SAN GIORGIO 79 DESIO
Lopatina Yelyzaveta / KYIV, Junior sport school #5
Crane Sophie / Jusco RGC
Maffeis Sofia / Polisportiva Varese
Wahnke Kim Jessica / TV Eschborn
Ostby Lisa / Skjeberg Turnforening, Norway
Zientek Pauline / TSV Bayer 04 Leverkusen
KRISTENSEN Emilie / GymDanmark - National Federation of Denmark
IAMPOLSKAIA Elizaveta / Rythmo-Cats Luxembourg
Uchida Katherine / Jusco RGC
Laux Marie / TV Dahn
Kriebel Marlene / TV Dahn
Martin Jana / Schwerter TS
URRUTIA Montserrat / Deportivo Claudia Huerta
Urso Candela / Club River Plate
Schultz Isabella Vejby / GymDanmark - National Federation of Denmark
Smirnova Elena / Ecole de GRS Luxembourg
Panzone Alyssa / Ecole de GRS Luxembourg
Crane Sophie / Jusco RGC
Brambilla Martina / SAN GIORGIO 79 DESIO 2002
Lopatina Yelyzaveta / KYIV, Junior sport school #5
Wahnke Kim Jessica / TV Eschborn
Maffeis Sofia / Polisportiva Varese
Zientek Pauline / TSV Bayer 04 Leverkusen
IAMPOLSKAIA Elizaveta / Rythmo-Cats Luxembourg
URRUTIA Montserrat / Deportivo Claudia Huerta
Ostby Lisa / Skjeberg Turnforening, Norway
Urso Candela / Club River Plate
Uchida Katherine / Jusco RGC
Laux Marie / TV Dahn
KRISTENSEN Emilie / GymDanmark - National Federation of Denmark
Kriebel Marlene / TV Dahn
Martin Jana / Schwerter TS
Schultz Isabella Vejby / GymDanmark - National Federation of Denmark
URRUTIA Montserrat / Deportivo Claudia Huerta
Crane Sophie / Jusco RGC
Urso Candela / Club River Plate
Uchida Katherine / Jusco RGC
IAMPOLSKAIA Elizaveta / Rythmo-Cats Luxembourg
16:00 Olympic Hopes 2007
Nagel Aleksandra Viktoria / TV Eschborn
Werner Anne / RG Center Eleganza
Valeanu Béatrice / Brussels GR
Dulkinate Rugile / Gimnastikos akademija/VMSC
Meysembourg Elena / Ecole de GRS Luxembourg
Tomashevsky Alisa / Maccaby Bnei-Aish
Riabova Anna / Saratov Sport school
Leiderdrut Julia / Jusco RGC
BANDIERA Rebecca / SAN GIORGIO 79 DESIO
Di Cataldo Veronica / Polisportiva Varese
Rashidova Muqaddas / TSV Bayer 04 Leverkusen
Lela Tarek Elgendy / Jusco RGC
Werner Anne / RG Center Eleganza
NENKOVA Sania / Rythmo-Cats Luxembourg
Huseynov Emily / Jusco RGC
Nagel Aleksandra Viktoria / TV Eschborn
Dulkinate Rugile / Gimnastikos akademija/VMSC
Valeanu Béatrice / Brussels GR
Tomashevsky Alisa / Maccaby Bnei-Aish
Meysembourg Elena / Ecole de GRS Luxembourg
Leiderdrut Julia / Jusco RGC
Riabova Anna / Saratov Sport school
Di Cataldo Veronica / Polisportiva Varese
BANDIERA Rebecca / SAN GIORGIO 79 DESIO
Lela Tarek Elgendy / Jusco RGC
Huseynov Emily / Jusco RGC
NENKOVA Sania / Rythmo-Cats Luxembourg
Rashidova Muqaddas / TSV Bayer 04 Leverkusen
Polzin-Kvassova Elisabeth / TV St.Wendel
Kolodiazhna Mariia / KYIV, Junior sport school #5
Raviv Shiri / Maccabi Tel Aviv
Sirolli Sofia / Brussels GR
Battista Morena / SAN GIORGIO 79 DESIO
Shtivelman Shani / Maccabi Tel Aviv
Kar Meryem / SKG Sprendlingen
Schaack Michelle / Rythmo-Cats Luxembourg
Leonovich Polina / RG Center Eleganza
Frokou Emmanouela / Le Ray Academy
Meysembourg Alexandra / Ecole de GRS Luxembourg
KRIVOSEEV Regina / TV St.Wendel
Werner Isabell / TSV Bayer 04 Leverkusen
Fomina Viktoriia / Saratov Sport school
Kolodiazhna Mariia / KYIV, Junior sport school #5
Polzin-Kvassova Elisabeth / TV St.Wendel
Sirolli Sofia / Brussels GR
Raviv Shiri / Maccabi Tel Aviv
Shtivelman Shani / Maccabi Tel Aviv
Kar Meryem / SKG Sprendlingen
Schaack Michelle / Rythmo-Cats Luxembourg
Battista Morena / SAN GIORGIO 79 DESIO
Frokou Emmanouela / Le Ray Academy
Leiderdrut Julia / Jusco RGC
Leonovich Polina / RG Center Eleganza
KRIVOSEEV Regina / TV St.Wendel
Lela Tarek Elgendy / Jusco RGC
Werner Isabell / TSV Bayer 04 Leverkusen
Fomina Viktoriia / Saratov Sport school
Huseynov Emily / Jusco RGC
Meysembourg Alexandra / Ecole de GRS Luxembourg
18:20 Juniors Gold (2005-2006)
Varfolomeev Darja / BSP Schmiden
Köhler Pauline / TV St.Wendel
Wood Mathilde / Pole Montpellier
Emelianova Sofia / Saratov Sport school
Hillel Alona / Maccabi Tel Aviv
Malka Emili / Maccaby Bnei-Aish
Chakyr Malvina / TuG Leipzig
Pikhulya Stella / Pole Montpellier
Pedersen Alma Sofie / GymDanmark - National Federation of Denmark
Sguerra Eva / Rythmo-Cats Luxembourg
Stewens Inga / TV Eschborn
Varfolomeev Darja / BSP Schmiden
Köhler Pauline / TV St.Wendel
Wood Mathilde / Pole Montpellier
Emelianova Sofia / Saratov Sport school
Hillel Alona / Maccabi Tel Aviv
Malka Emili / Maccaby Bnei-Aish
Chakyr Malvina / TuG Leipzig
Pikhulya Stella / Pole Montpellier
Pedersen Alma Sofie / GymDanmark - National Federation of Denmark
Sguerra Eva / Rythmo-Cats Luxembourg
Stewens Inga / TV Eschborn
lacos Carina / Brussels GR
Geberovitch Sarah / TSV Bayer 04 Leverkusen
Christoffersen Anna Eker / Skjeberg Turnforening, Norway
Yulia Vysotska / Club Miralmar
Vester Hannah / TB 1889 Oppau
Przybylska Madoka / UKS Irina Warshaw
KLEIN Emma / TV St.Wendel
Lavit Justine / Pole Montpellier
BONNIER Alina / Rythmo-Cats Luxembourg
Semikina Alena / Saratov Sport school
Rudnik Simona / Maccabi Tel Aviv
Ramonatxo Lily / Pole Montpellier
Geberovitch Sarah / TSV Bayer 04 Leverkusen
lacos Carina / Brussels GR
Yulia Vysotska / Club Miralmar
Christoffersen Anna Eker / Skjeberg Turnforening, Norway
Przybylska Madoka / UKS Irina Warshaw
Vester Hannah / TB 1889 Oppau
Lavit Justine / Pole Montpellier
KLEIN Emma / TV St.Wendel
Semikina Alena / Saratov Sport school
BONNIER Alina / Rythmo-Cats Luxembourg
Ramonatxo Lily / Pole Montpellier
Rudnik Simona / Maccabi Tel Aviv
20:15 Senior Silver
Do Milena / Saratov Sport school
Mitzinger Anna Isabella / RSG Gundelfinger Turnerschaft 1976 e.V.
Urrutia Maite / Deportivo Claudia Huerta
Waibel Isabel Elena / BSP RSG Berlin
Rotaermel Lilly / BSP RSG Berlin
Miralles Bonilla Lourdes / Gimnasia Denia
Zamirska Adrianna / UKS Irina Warshaw
Gallo Gimenez Galla / Gimnasia Denia
BERTHELSEN Vilde / Skjeberg Turnforening, Norway
Romanova Valeriia / Saratov Sport school
Dumenko Yuliya / Kyiv, Junior sport school #5
Do Milena / Saratov Sport school
Mitzinger Anna Isabella / RSG GundelfingerTurnerschaft 1976 e.V.
Rotaermel Lilly / BSP RSG Berlin
Waibel Isabel Elena / BSP RSG Berlin
Zamirska Adrianna / UKS Irina Warshaw
Miralles Bonilla Lourdes / Gimnasia Denia
Urrutia Maite / Deportivo Claudia Huerta
Gallo Gimenez Galla / Gimnasia Denia
BERTHELSEN Vilde / Skjeberg Turnforening, Norway
Romanova Valeriia / Saratov Sport school
Dumenko Yuliya / Kyiv, Junior sport school #5
Reinhardt Nele / TV Ober-Ramstadt
Pinna Anna / TuS Ricklingen
Gomer Regina / TSG Neu-Isenburg
Szczygiet Anna / UKS Irina Warshaw
Shopova Elizabet / Velbujd Kyustendil
ARCINIEGA PAULA / SEDAVI
Hirsch Janna / TSG Neu-Isenburg
Hyrenko Kateryna / Kyiv DYSSH №3 Spartak
Urrutia Maite / Deportivo Claudia Huerta
Reinhardt Nele / TV Ober-Ramstadt
Höfler Selina / TSG Neu-Isenburg
Gomer Regina / TSG Neu-Isenburg
Pinna Anna / TuS Ricklingen
Shopova Elizabet / Velbujd Kyustendil
Szczygiet Anna / UKS Irina Warshaw
ARCINIEGA PAULA / SEDAVI
Hirsch Janna / TSG Neu-Isenburg
Hyrenko Kateryna / Kyiv DYSSH №3 Spartak
AZNAR MARTA / SEDAVI
Höfler Selina / TSG Neu-Isenburg