×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: The prizes of the Olympic champion HMS Natalia Zueva. Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event The prizes of the Olympic champion HMS Natalia Zueva
Date Start Sep 23, 2019, 8:30 AM

Broadcasts Price
8.30 2011 г.р., категория А Stream 1Group
9.05 2009 г.р., категория А Stream 2. Apparatus 1Group
9.05 2009 г.р., категория А Stream 2. Apparatus 2Group
9.50 2009 г.р., категория А Stream 3. Apparatus 1Group
9.50 2009 г.р., категория А Stream 3. Apparatus 2Group
10.35 2009 г.р., категория А Stream 4. Apparatus 1Group
10.35 2009 г.р., категория А Stream 4. Apparatus 2Group
11.25 2007-2008 г.р. Stream 5. Apparatus 1Group
11.25 2007-2008 г.р. Stream 5. Apparatus 2Group
12.10 2007-2008 г.р. Stream 6. Apparatus 1Group
12.10 2007-2008 г.р. Stream 6. Apparatus 2Group
12.45 2007-2008 г.р. Stream 7. Apparatus 1Group
12.45 2007-2008 г.р. Stream 7. Apparatus 2Group
13.30 2007-2008 г.р. Stream 8. Apparatus 1Group
13.30 2007-2008 г.р. Stream 8. Apparatus 2Group
14.10 2007-2008 г.р. Stream 9. Apparatus 1Group
14.10 2007-2008 г.р. Stream 9. Apparatus 2Group
14.55 2007-2008 г.р. Stream 10. Apparatus 1Group
14.55 2007-2008 г.р. Stream 10. Apparatus 2Group
15.35 2007-2008 г.р. Stream 11. Apparatus 1Group
15.35 2007-2008 г.р. Stream 11. Apparatus 2Group
16.10- 2007-2008 г.р. Stream 12. Apparatus 1Group
16.10- 2007-2008 г.р. Stream 12. Apparatus 2Group
17.10 КМС, категория А Stream 13. Apparatus 1Group
17.10 КМС, категория А Stream 13. Apparatus 2Group
17.55 КМС, категория А Stream 14. Apparatus 1Group
17.55 КМС, категория А Stream 14. Apparatus 2Group
18.40 КМС, категория А Stream 15. Apparatus 1Group
18.40 КМС, категория А Stream 15. Apparatus 2Group
19.25 КМС, категория А Stream 16. Apparatus 1Group
19.25 КМС, категория А Stream 16. Apparatus 2Group
20.10 КМС, категория А Stream 17. Apparatus 1Group
20.10 КМС, категория А Stream 17. Apparatus 2Group

Description

8.30 2011 г.р., категория А
Сибирякова Ксения / Новосибирск
Кузелева Дарья / Реутов
Черняева Полина / Белгородский район
Баклюкова Елизавета / Москва, СШ №62
Склярова Кира / Белгородский район
Курбатова Елена / Тула
Демахина Велина / Рязань
Тихонова Дарья / Мытищи
Вельмакова Ксения / Самара
Неруш Ксения / Ханты-Мансийск
Комиссарова Кристина / Самара
Шульга Ева / Самара
Ефименко Кира / Барнаул
Храмова Иляна / Новосибирск
Синицина София / Санкт-Петербург
Плявских Елизавета / Сургут
Волохова Кристина / Самара


9.05 2009 г.р., категория А
Гонышева Ангелина / Белгород
Кузоваткина Дарья / Ульяновск
Ковшова Арина / Новосибирск
Щетинина Таисия / Петрозаводск
Шестакова Виктория / Северодвинск
Турчанинова Майя / Новокузнецк
Печинина Ника / Санкт-Петербург
Федорова Софья / Москва, СШОР №74
Склянова Анастасия / Нижний Новгрод
Букитерова Алина / Москва, УОР №1
Шарафутдинова Настасья / Ульяновск


9.50 2009 г.р., категория А
Давлятбаева Алия / Нижний Новгрод
Платонова Дарья / Рязань
Забродина Дарья / Тюмень
Арефьева Кира / Тюмень
Бубырь Кира / Москва, СШОР №74
Лапина Полина / Королев
Самсонова Евгения / Петрозаводск
Балебина Олеся / Санкт-Петербург
Кочерыгина Юлия / Самара
Каскевич Анна / Красноярск
Матвеева Полина / Тула


10.35 2009 г.р., категория А
Мичковская Анастасия / Нижний Новгрод
Шаповалова Екатерина / Барнаул
Кожевникова Софья / Тюмень
Щурова Мария / Санкт-Петербург
Миронова София / Нижний Новгрод
Скрипчук Полина / Ростов-на-Дону
Ушакова Ольга / Петрозаводск
Савчук Диана / Королев
Власенко Анастасия / Тула
Демидова Арина / Петрозаводск
Симонова Варвара / Москва, СШОР №74
Колодезнова Мирра / Ярославль


11.25 2007-2008 г.р.
Зотова Алина / Барабинск
Бабенко Кристина / Москва, СШОР №74
Постникова София / Самара
Раджабова Исли / Одинцово
Винокурова Елизавета / Курган
Цал Ксения / Санкт-Петербург
Павлова Юлия / Королев
Федулкина Милана / Новокузнецк
Жукова Анастасия / Барнаул
Макарова Кристина / Санкт-Петербург
Коротовских Маргарита / Тюмень


12.10 2007-2008 г.р.
Конькова Татьяна / Петрозаводск
Колокольцева Дарья / Белгород
Кодзасова Злата / Владикавказ
Высочкина Елизавета / Петрозаводск
Лиясова София / Москва, СШОР №74
Садыгова София / Санкт-Петербург
Гайнуллина Карина / Сургут
Жданова Дина / Барнаул
Пичугина Полина / Москва, СШОР №74


12.45 2007-2008 г.р.
Лейченко Мария / Красноярск
Башкирцева Кира / Екатеринбург
Кожахметова Карина / Новокузнецк
Цирихова Дзерасса / Владикавказ
Батурина София / Северодвинск
Дандарон Елизавета / Москва, УОР №1
Постникова Валерия / Санкт-Петербург
Пронякова София / Москва, СШОР №74
Выдренкова Екатерина / Королев
Федоровцева Мария / Москва, СШОР №74
Красильникова Милана / Архангельск


13.30 2007-2008 г.р.
Литвинова Арина / Самара
Долганова Екатерина / Екатеринбург
Гуляева Ульяна / Санкт-Петербург
Огородник Полина / Королев
Федосеева Анастасия / Ханты-Мансийск
Федотова Наталья / Северодвинск
Журавлева Ксения / Курган
Николаева Ольга / Санкт-Петербург
Рыбина Дарья / Барнаул


14.10 2007-2008 г.р.
Перелыгина София / Красноярск
Полстянова Елизавета / Реутов
Кванталиани Нино / Москва, СШОР №74
Бакай Анфиса / Кемеровская обл.
Краева Варвара / Красноярск
Макарова Елизавета / Нижняя Тура
Скуратова Дарья / Москва, УОР №1
Витакова Виктория / Ярославль
Корнеева Екатерина / Москва, УОР №1
Трунова Екатерина / Нижний Новгород
Лобачева Ксения / Новосибирск


14.55 2007-2008 г.р.
Галяпина Валерия / Новосибирск
Васильченко Елизавета / Самара
Пономарёва Маргарита / Екатеринбург
Мазурова Элиза / Красноярск
Бабаева Анна / Петрозаводск
Фомиченко Вероника / Новосибирск
Селиванова Агния / Москва, СШОР №74
Ленкина Ксения / Ростов-на-Дону
Чураева Мария / Новосибирск


15.35 2007-2008 г.р.
Бычкова Кристина / Королев
Назарова Полина / Самара
Пархоменко Александра / Москва, СШОР №74
Некрасова Мария / Пенза
Широкая Вероника / Северодвинск
Попкова Ирина / Тюмень
Яланская Яна / Реутов
Дружкова Вероника / Архангельск
Калашникова Александра / Петрозаводск


16.10- 2007-2008 г.р.
Агеева Екатерина / Самара
Дыдыкина Алиса / Нижний Новгород
Захарова Виктория / Владикавказ
Винокурова Екатерина / Курган
Тепляшина Анна / Красноярск
Фомичева Дарья / Петрозаводск
Пищаева Алиса / Белгород
Елизарова Кристина / Петрозаводск
Сысоева Елена / Реутов


17.10 КМС, категория А
Аверкина Мария / Тюмень
Разина Милена / Нижняя Тура
Лозовская Аделина / Северодвинск
Сиразетдинова Милана / Тюмень
Баштынская Стефания / Москва-Новосибирск
Гаврилова Таисия / Северодвинск
Кондратенко Анастасия / Королев
Ступина Юлиана / Казань
Головкина Лада / Новосибирск
Семенова Александра / Москва, СШОР №74
Белоногова Зоя / Москва, СШОР №74


17.55 КМС, категория А
Литвинова Юлия / Белгород
Зябликова София / Саратов
Скубова Александра / Москва, СШОР №74
Щербакова Богдана / Архангельск
Куракина Владлена / Дмитров
Шелякина Дарья / Москва, СШОР №74
Сидорова Ольга / Пенза
Янковская Арина / Москва, УОР №1
Немкова Диана / Казань
Пальгуева Дарья / Нижняя Тура
Плотникова Аксиния / Белгород


18.40 КМС, категория А
Юдина Полина / Сургут
Шатрова Мария / Красноярск
Машадиева Севда / Новосибирск
Латонова Дарья / Королев
Юхневич Ксения / Новосибирск
Евстифеева Мария / Петрозаводск
Винтерголлер Кристина / Дмитров
Романова Мария / Саратов
Соколова Ольга / Рязань
Асметова Ильвина / Ульяновск
Неботова Екатерина / Белгород


19.25 КМС, категория А
Герасименко Анна / Королев
Федорова Валерия / Саратов
Тяхти София / Петрозаводск
Грибанова Анастасия / Курган
Свиткина София / Санкт-Петербург
Евстифеева Дарья / Петрозаводск
Максимова Софья / Омск
Моисеева Валерия / Саратов
Чепура Виктория / Северодвинск
Ефремова Лилия / Петрозаводск
Фефелова Валерия / Москва, СШОР №74


20.10 КМС, категория А
Билько Мария / Петрозаводск
Боровкова Анна / Курган
Чебыкина Эмилия / Курган
Зубова Виталина / Северодвинск
Чернова Ирина / Пенза
Тюрина Дарья / Москва, УОР №1
Рузанова Карина / Ульяновск
Чуманова Лиана / Тверь
Толстых Ирина / Самара
Кирнус Виктория / Нижний Новгород