×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Open Cup of «Locomotive». Day 1


Sport Rhythmics Gymnastic
Event Open Cup of «Locomotive»
Date Start Dec 4, 2019, 9:00 AM

Broadcasts Price
09:00 3юн. 2юн. 1юн. Stream 1Group
09:25 2009-2011 3 разряд Stream 2. Apparatus 1Group
09:25 2009-2011 3 разряд Stream 2. Apparatus 2Group
10:25 2008-2010 2 разряд Stream 3. Apparatus 1Group
10:25 2008-2010 2 разряд Stream 3. Apparatus 2Group
10:55 2007-2009 1 разряд Stream 4. Apparatus 1Group
10:55 2007-2009 1 разряд Stream 4. Apparatus 2Group
11:50 КМС Stream 5. Apparatus 1Group
11:50 КМС Stream 5. Apparatus 2Group
12:35 КМС и МС Stream 6. Apparatus 1Group
12:35 КМС и МС Stream 6. Apparatus 2Group
13:30 2012-2013 А Stream 7Group
13:50 2012-2013 А Stream 8Group
14:10 2011B Stream 9Group
14:25 Церемония награжденияFree
15:30 2007-2009 А Stream 10. Apparatus 1Group
15:30 2007-2009 А Stream 10. Apparatus 2Group
16:05 2007-2009 А Stream 11. Apparatus 1Group
16:05 2007-2009 А Stream 11. Apparatus 2Group
16:40 2007-2009 А Stream 12Group
16:40 2007-2009 А Stream 12Group
17:15 2007-2009 А Stream 13. Apparatus 1Group
17:15 2007-2009 А Stream 13. Apparatus 2Group
17:50 2007-2009 А Stream 14. Apparatus 1Group
17:50 2007-2009 А Stream 14. Apparatus 1Group
17:50 2007-2009 А Stream 14. Apparatus 2Group
18:25 2007-2009 А Stream 15. Apparatus 1Group
18:25 2007-2009 А Stream 15. Apparatus 2Group
19:10 2004-2007 А Stream 16Group
19:30 2004-2007 А Stream 17Group
19:50 2004-2007 А Stream 18Group
20:10 2004-2007 А Stream 19Group
20:30 2004-2007 А Stream 20Group

Description

09:00 3юн. 2юн. 1юн.
Мытищи
Ярославль / «Карамельки»
Калининград / «Карнавал»
Санкт-Петербург / СШОР №1
СШ №62
Новокузнецк / «Блеск»
Тольятти / «Подсолнышки»
Санкт-Петербург / СШОР №1
09:25 2009-2011 3 разряд
Рязань / Искра
Петрозаводск / Лада
Великий Новгород
Белгород
Реутов
СШ №62
СШОР №74
10:25 2008-2010 2 разряд
Санкт-Петербург / Астерия
Ярославль / Изумрудинки
Н.Новгород / УОР
Реутов
Санкт-Петербург / Аврелия
Петрозаводск / Задоринки
10:55 2007-2009 1 разряд
Екатеринбург / Росток-2009
Тольятти / Карамель
Екатеринбург / Росток-2008-09
СШ №62
Ярославль / Созвездие
Санкт-Петербург / Арабелла
Реутов
11:50 КМС
Новокузнецк / Элегия
СШОР №74-1
СШОР №74-5
Тольятти
СШОР №74-3
Калининград
СШОР №74-4
12:35 КМС и МС
Рязань / Ювента
Н.Новгород / УОР
СШОР №74-2
СШ №62
СШ №62
Санкт-Петербург / СШ
Ярославль / Сборная ЯО
13:30 2012-2013 А
Орлова Ольга / Новокузнецк
Черник Марика / СШ №62
Бородкина Арина / Калининград АНО
Орлова Мирослава / Дмитров
Антонова Евдокия / Санкт-Петербург
Галаева Елена / Тольятти
Авагимян Кристина / СШ №62
Кузьмина Маргарита / Дмитров
Меликян Маргарита / СШ №62
13:50 2012-2013 А
Лихман Александра / Новокузнецк
Авагимян Диана / СШ №62
Абдуллаева Камилла / Калининград АНО
Семёнова Ирина / Королёв
Щербакова Ольна / Калининград АНО
Антонова Анастасия / СШ №62
Кукушкина Виктория / Калининград АНО
Кондрашова Дарья / Королёв
Синица Полина / Калининград АНО
14:10 2011B
Арефьева Анна / Реутов
Тихонова Дарья / Мытищи
Борисенко Оксана / Тольятти
Волотко Лариса / ЦХГ Локомотив
Булыгина Лера / Великий Новгород
Баженова Арианна / Мытищи
Киреева Вика / Тольятти
Новикова Полина / СШ №62
14:25 Церемония награждения

15:30 2007-2009 А
Алимпиева Анастасия / Санкт-Петербург
Макарова Кристина / Санкт-Петербург
Лиясова София / СШОР №74
Демидова Арина / Петрозаводск
Костевич Ульяна / ЦХГ Локомотив
Максимович Екатерина / Калининград
Селиванова Агния / СШОР №74
Гонышева Ангелина / Белгород
16:05 2007-2009 А
Бабаева Анна / Петрозаводск
Садыгова София / Санкт-Петербург
Агеева Екатерина / Самара
Бубырь Кира / СШОР №74
Тарелкина Полина / Санкт-Петербург
Симонова Варвара / СШОР №74
Шарифуллина Софья / Санкт-Петербург
Скуратова Дарья / МССУОР №1
Лукина Анастасия / Петрозаводск
16:40 2007-2009 А
Павлова Юлия / Королёв
Постникова София / Самара
Шалюпа Арина / СШ №62
Щетинина Таисия / Петрозаводск
Щурова Мария / Санкт-Петербург
Силонова Анастасия / Дмитров
Бадзиева Влада / Калининград
Платова Дарья / Рязань
17:15 2007-2009 А
Савчук Диана / Королёв
Турчанинова Майя / Новокузнецк
Шарипова Элиза / СШОР №74
Савченко Анна / Санкт-Петербург
Конькова Татьяна / Петрозаводск
Печинина Ника / Санкт-Петербург
Полюшкина Анна / Реутов
Ушакова Ольга / Петрозаводск
Васильченко Елизавета / Самара
17:50 2007-2009 А
1 Голыбина Анна / Калининград
2 Иванова Варя / Петрозаводск
3 Бабенко Кристина / СШОР №74
4 Левченко Мария / Санкт-Петербург
5 Высочкина Елизавета / Петрозаводск
6 Кванталиани Нино / СШОР №74
7 Полстянова Елизавета / Реутов
18:25 2007-2009 А
Букитерова Алина / МССУОР №1
Самсонова Евгения / Петрозаводск
Пархоменко Александра / СШОР №74
Лапина Полина / Королёв
Балебина Олеся / Санкт-Петербург
Федорова София / СШОР №74
Лачинова Александра / Великий Новгород
19:10 2004-2007 А
Грибанова Анастасия / Курган
Райкова Кира / СШОР №74
Евстифеева Мария / Петрозаводск
Фефелова Валерия / СШОР №74
Михайлицина Виктория / Новокузнецк
Кондратенко Анастасия / Королёв
Корнеева Екатерина / МССУОР №1
Огородник Полина / Королёв
Шелякина Дарья / СШОР №74
19:30 2004-2007 А
Герасименко Анна / Королёв
Владющенкова Дана / СШ №62
Янковская Арина / МССУОР №1
Литвинова Юлия / Белгород
Елизарова Кристина / Петрозаводск
Бояринцева Мария / Калининград
Плотникова Аксиния / Белгород
Винтерголлер Кристина / Дмитров
Пыхтина Агния / МССУОР №1
19:50 2004-2007 А
Сысоева Елена / Реутов
Федулкина Милана / Новокузнецк
Белоногова Зоя / СШОР №74
Литвинова Арина / Самара
Пронякова София / СШОР №74
Бычкова Кристина / Королёв
Кожахметова Карина / Новокузнецк
Яланская Яна / Реутов
20:10 2004-2007 А
Назарова Полина / Самара
Колокольцева Дарья / Белгород
Латонова Дарья / Королёв
Федоровцева Мария / СШОР №74
Выдренкова Екатерина / Королёв
Иванова Варвара / СШОР №74
Боровкова Анна / Курган
Скварник Таисия / Дмитров
Соколова Ольга / Рязань
20:30 2004-2007 А
Тэн Софья / СШОР №74
Гайдук София / СШОР №74
Ютовец Мария / Калининград
Фомичева Дарья / Петрозаводск
Семенова Александра / СШОР №74
Дандарон Елизавета / МССУОР №1
Грязнова Анастасия / Калининград АНО
Баштынская Стефания / МССУОР №1