×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: All-Russian competitions in memory of Natalia Lavrov. Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event All-Russian competitions in memory of Natalia Lavrov
Date Start Dec 13, 2019, 8:00 AM

Broadcasts Price
8.00 2007-2009 гр, разряд 1 Stream 1Group
8.30 КМС 2007 гр Stream 2. Apparatus 1Group
8.30 КМС 2007 гр Stream 2. Apparatus 2Group
9.30 КМС 2004-2006 гр Stream 3. Apparatus 1Group
9.30 КМС 2004-2006 гр Stream 3. Apparatus 2Group
10.15 КМС 2004-2006 гр Stream 4. Apparatus 1Group
10.15 КМС 2004-2006 гр Stream 4. Apparatus 2Group
11.00 КМС 2005-2006 гр Stream 5. Apparatus 1Group
11.00 КМС 2005-2006 гр Stream 5. Apparatus 2Group
11.40 КМС 2005-2006 гр Stream 6. Apparatus 1Group
11.40 КМС 2005-2006 гр Stream 6. Apparatus 2Group
12.25 КМС 2004-2006 гр Stream 7. Apparatus 1Group
12.25 КМС 2004-2006 гр Stream 7. Apparatus 2Group
13.10 КМС 2004-2006 гр Stream 8. Apparatus 1Group
13.10 КМС 2004-2006 гр Stream 8. Apparatus 2Group
13.55 КМС 2005-2006 гр Stream 9. Apparatus 1Group
13.55 КМС 2005-2006 гр Stream 9. Apparatus 2Group
14.35 КМС 2004-2006 гр Stream 10. Apparatus 1Group
14.35 КМС 2004-2006 гр Stream 10. Apparatus 2Group
15.10 КМС 2005-2006 гр Stream 11. Apparatus 1Group
15.10 КМС 2005-2006 гр Stream 11. Apparatus 2Group
15.50 КМС 2005-2006 гр Stream 12. Apparatus 1Group
15.50 КМС 2005-2006 гр Stream 12. Apparatus 2Group
16.45 Групповые Stream 13. Apparatus 1Group
16.45 Групповые Stream 13. Apparatus 2Group
17.15 Групповые Stream 14. Apparatus 1Group
17.15 Групповые Stream 14. Apparatus 2Group
18.00 МС 2000-2003 гр Stream 15. Apparatus 1Group
18.00 МС 2000-2003 гр Stream 15. Apparatus 2Group
18.40 МС 2000-2003 гр Stream 16. Apparatus 1Group
18.40 МС 2000-2003 гр Stream 16. Apparatus 2Group
19.25 МС 1999-2003 гр Stream 17. Apparatus 1Group
19.25 МС 1999-2003 гр Stream 17. Apparatus 2Group
20.05 МС 2001-2003 гр Stream 18. Apparatus 1Group
20.05 МС 2001-2003 гр Stream 18. Apparatus 2Group
20.45 МС 2004 гр Stream 19Group
21.10 МС 2004 гр Stream 20Group
Парад награждения Free
Парад награждения Free
Total 3 results.

Description

8.00 2007-2009 гр, разряд 1
Уланова Ирина / Пенза
Сиротинина Янина / Нижний Новгород
Хилаева Камила / Пенза
Смирнова Юлия / Казань
Фимушкина Алиса / Пенза
Калякина Виктория / Нижний Новгород
Лагутина Евгения / Пенза
Екимова Дарья / Пенза
Кирасирова Камиля / Пенза
Томарова Агата / Санкт-Петербург
Васильева София / Пенза
Шрамкова Евангелина / Казань
Еремкина Юлия / Казань
Аксенова Алина / Пермь
8.30 КМС 2007 гр
Митина Варвара / Пенза
Гаврилова Анастасия / Кировск
Тимирянова Жасмин / Уфа
Кузнецова Милана / Пермь
Шалолашвили Ксения / Пенза
Буланова Елена / Астрахань
Некрасова Мария / Пенза
Боцу Олеся / Пермь
Асфина Софья / Пенза
Цыденова Алтана / Чита
Бажан Вероника / Дмитров
Шеховцова Карина / Дмитров
Дмитриева Анастасия / Дмитров
Богомолова Злата / Пенза
Бажан Виктория / Дмитров
9.30 КМС 2004-2006 гр
Турецкова Инесса / Заволжье
Герцева Ирина / Тверь
Чепурных Милена / Москва
Горлова Софья / Казань
Голубова Кристина / Пенза
Пасеко Дарья / Москва
Просылова Дарья / Самара
Козлова Марина / Чита
Королева Елизавета / Москва
Селютина Анжелика / Нижний Новгород
Фомина Ксения / Москва
10.15 КМС 2004-2006 гр
Шамсутдинова Мадина / Казань
Кан Анастасия / Пенза
Ларюхина Варвара / Тамбов
Чулкова Миляуша / Ахтубинск
Дузькрятченко Анастасия / Тамбов
Морозова Ульяна / Астрахань
Доценко Софья / Пенза
Федотова Татьяна / Самара
Романова Мария / Саратов
Чен Александра / Хабаровск
Карманова София / Нижний Новгород
11.00 КМС 2005-2006 гр
Акамова Софья / Саранск
Суховеркова Мария / Воронеж
Шомирзоева Елизавета / Москва
Гришина Алина / Тольятти
Зуева София / Химки
Махонина Ксения / Моршанск
Козлова Полина / Заволжье
Черкасова Мария / Пермь
Агафонова Елизавета / Чита
Малышева Аксинья / Волгоград
Рязанова Дарья / Самара
11.40 КМС 2005-2006 гр
Красильникова Алена / Пермь
Абина Мария / Балахна
Сулик Таис / Нижний Новгород
Осьмакова Елизавета / Липецк
Сизых Полина / Дмитров
Горяева Диана / Казань
Ермишина Валерия / Самара
Батищева Виктория / Краснодар
Гарскова Екатерина / Краснодар
Волынец Нина / Сургут
Мошкова Арина / Нижний Новгород
12.25 КМС 2004-2006 гр
Федянина Елена / Липецк
Байтурина Карина / Уфа
Калугина Анастасия / Ижевск
Булгакова Софья / Пенза
Иванова Яна / Пушкино
Маймина Мария / Йошкар-Ола
Соколова Ольга / Рязань
Чуфырина Алена / Заволжье
Кужавская Екатерина / Тамбов
Магамедова Малека / Москва
13.10 КМС 2004-2006 гр
Симонова Анастасия / Нижний Новгород
Шевцова Александра / Пушкино
Сарбалаева Полина / Астрахань
Силантьева Виктория / Сургут
Захарова Алена / Пенза
Полевщикова Милана / Химки
Чернова Ирина / Пенза
Соснина Анастасия / Тольятти
Карасева Ольга / Москва
Быкова Александра / Пенза
Паршева Ольга / Мирный
Варламова Ольга / Москва
13.55 КМС 2005-2006 гр
Чекменева Юлия / Чита
Соколова Алена / Казань
Мырова Яна / Заволжье
Веклич Полина / Тамбов
Харисова Виолетта / Пенза
Спиренкова Мария / Москва
Фазлутдинова Амалия / Уфа
Федорова Валерия / Саратов
Лебедева Анна / Москва
Нехорошева Арина / Сургут
14.35 КМС 2004-2006 гр
Клементьева Луиза / Нижний Новгород
Ильина Полина / Петрозаводск
Романова Ульяна / Москва
Симонова Софья / Тольятти
Иолоб Алена / Москва
Серебрякова Елизавета / Пенза
Степанова Анастасия / Москва
Сгущенок Марина / Самара
Ивко Василиса / Дмитров
15.10 КМС 2005-2006 гр
Зябликова София / Саратов
Дружинина Мария / Нижний Новгород
Пустовар Александра / Самара
Рякина Анна / Нижний Новгород
Мурамцева Ольга / Пермь
Воеводина Дарьяна / Петрозаводск
Сергеева Александра / Москва
Гридина Валерия / Москва
Неталиева Дана / Астрахань
Пешкова Полина / Волгоград
15.50 КМС 2005-2006 гр
Викулова Виктория / Пермь
Васильева Яна / Нижний Новгород
Шайхеева Алина / Казань
Зайцева Елизавета / Краснодар
Дмитриева Дарья / Уфа
Пономарева Алиса / Пенза
Азыркина Алина / Самара
Марусина Мария / Заволжье
Губайдуллина Айгуль / Уфа
Сидорова Ольга / Пенза
16.45 Групповые
Нижегородская область
Москва / СШОР № 24
Нижний Новгород / СШОР № 16
Москва
Краснодарский край
Пензенская область
Кировская область
Москва / СШОР № 74
17.15 Групповые
Краснодарский край
Москва № 24
кировская область
Нижегородская область
Пензенская область
Москва
Санкт-Петербург
Москва СШОР№ 74
18.00 МС 2000-2003 гр
Егорова Валерия / Кировск
Пронина Елизавета / Пенза
Цветкова Анастасия / Петрозаводск
Холкина Анастасия / Энгельс
Братсберг Ингрид / Нижний Новгород
Кирпичева Дарья / Москва
Карболакова Алина / Тамбов
Серова Ирина / Энгельс
Цуран Екатерина / Пермь
Сараева Дарья / Москва
18.40 МС 2000-2003 гр
Гурулева Алена / Чита
Самиева Карина / Химки
Ахтямова Эвелина / Казань
Жолобова Ксения / Магадан
Кантемирова Ирина / Пенза
Полстяная Елизавета / Москва
Фукалова Наталья / Кировск
Орлова Полина / Ижевск
Широкова Диана / Москва
Попова Мария / Нижний Новгород
Зайцева Дарья / Пенза
19.25 МС 1999-2003 гр
Исаченкова Полина / Кировск
Булаева Анастасия / Краснодар
Харитонова Анастасия / Москва
Афанасьева Кристина / Магадан
Самойленко Мария / Магадан
Красикова Татьяна / Санкт-Петербург
АгагулянЯсмина / Нижний Новгород
Аюпова Екатерина / Санкт-Петербург
Малякина Полина / Пенза
20.05 МС 2001-2003 гр
Юдкина Юлия / Саранск
Кокорева Маргарита / Самара
Исаева Софья / Челябинск
Белова Мария / Москва
Широкшина Мария / Хабаровск
Маслова Арина / Воронеж
Иванова Анастасия / Санкт-Петербург
Суслова Юлия / Липецк
Просылова Ульяна / Самара
Гаврилюк Татьяна / Сосновый Бор
20.45 МС 2004 гр
Андреева Дарья / Тверь
Марущак Анна / Кировск
Лысова Вероника / Пенза
Яковлева Алина / Магадан
Сидорова Анна / Саранск
Кобылина Елизавета / Москва
Салангина Анастасия / Ижевск
Карелина Дарья / Самара
Данилевич Екатерина / Саратов
Ахмадуллина Диляра / Казань
Ли Ирина / Хабаровск
Предит Анастасия / Чита
Давыдова Элина / Саранск
21.10 МС 2004 гр
Королева Полина / Дмитров
Качурина Валерия / Пенза
Шульгина Елизавета / Чита
Соколова Кристина / Саратов
Сабирова Дина / Казань
Филиппова Дарья / Саратов
Бирюкова Виктория / Хабаровск
Кубарская Анастасия / Санкт-Петербург
Олещук Людмила / Кировск
Кудряшкина Регина / Самара
Ивашкина Софья / Пермь