VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: All-Russian competitions in memory of Natalia Lavrov. Day 3


Sport Rhythmics Gymnastic
Event All-Russian competitions in memory of Natalia Lavrov
Date Start Dec 14, 2019, 12:30 AM

Broadcasts Price
8.30 разряд 1, 2007-2009 г.р. Stream 1Group
9.00 Многоборье КМС, 2007 г.р. Stream 2. Apparatus 1Group
9.00 Многоборье КМС, 2007 г.р. Stream 2. Apparatus 2Group
9.55 МС, 2004-2006 г.р. Stream 3. Apparatus 1Group
9.55 МС, 2004-2006 г.р. Stream 3. Apparatus 2Group
10.40 МС, 2004-2006 г.р. Stream 4. Apparatus 1Group
10.40 МС, 2004-2006 г.р. Stream 4. Apparatus 2Group
11.25 МС, 2004-2006 г.р. Stream 5. Apparatus 1Group
11.25 МС, 2004-2006 г.р. Stream 5. Apparatus 2Group
12.05 МС, 2005-2006 г.р. Stream 6. Apparatus 1Group
12.05 МС, 2005-2006 г.р. Stream 6. Apparatus 2Group
12.45 МС, 2004-2006 г.р. Stream 7. Apparatus 1Group
12.45 МС, 2004-2006 г.р. Stream 7. Apparatus 2Group
13.35 МС, 2004-2006 г.р. Stream 8. Apparatus 1Group
13.35 МС, 2004-2006 г.р. Stream 8. Apparatus 2Group
14.25 МС, 2005-2006 г.р. Stream 9. Apparatus 1Group
14.25 МС, 2005-2006 г.р. Stream 9. Apparatus 2Group
15.00 МС, 2004-2006 г.р. Stream 10. Apparatus 1Group
15.00 МС, 2004-2006 г.р. Stream 10. Apparatus 2Group
15.35 МС, 2005-2006 г.р. Stream 11. Apparatus 1Group
15.35 МС, 2005-2006 г.р. Stream 11. Apparatus 2Group
16.10 МС, 2005-2006 г.р. Stream 12. Apparatus 1Group
16.10 МС, 2005-2006 г.р. Stream 12. Apparatus 2Group
17.00 Индивидуальная программ МС, обруч Stream 13Group
17.18 Индивидуальная программ МС, мяч Stream 14Group
17.36 Индивидуальная программ МС, булавы Stream 15Group
17.54 Индивидуальная программ МС, лента Stream 16Group
18.20 Многоборье МС, 2004 г.р. Stream 17Group
18.40 МС, 2004 г.р. Stream 18Group
Парад награжденияFree
Парад награжденияFree
Парад награжденияFree
Total 10 results.

Description

8.30 разряд 1, 2007-2009 г.р.
Уланова Ирина / Пенза
Сиротинина Янина / Нижний Новгород
ХилаеваКамила / Пенза
Смирнова Юлия / Казань
Фимушкина Алиса / Пенза
Калякина Виктория / Нижний Новгород
Лагутина Евгения / Пенза
Екимова Дарья / Пенза
Кирасирова Камиля / Пенза
Томарова Агата / Санкт-Петербург
Васильева София / Пенза
ШрамковаЕвангелина / Казань
Еремкина Юлия / Казань
Аксенова Алина / Пермь
9.00 Многоборье КМС, 2007 г.р.
Митина Варвара / Пенза
Гаврилова Анастасия / Кировск
Тимирянова Жасмин / Уфа
Кузнецова Милана / Пермь
Шалолашвили Ксения / Пенза
Буланова Елена / Астрахань
Некрасова Мария / Пенза
Боцу Олеся / Пермь
Цыденова Алтана / Чита
Бажан Вероника / Дмитров
Шеховцова Карина / Дмитров
Дмитриева Анастасия / Дмитров
Бажан Виктория / Дмитров
9.55 МС, 2004-2006 г.р.
Турецкова Инесса / Заволжье
Герцева Ирина / Тверь
Чепурных Милена / Москва
Горлова Софья / Казань
Чекменева Юлия / Чита
Пасеко Дарья / Москва
Степанова Анастасия / Москва
Козлова Марина / Чита
Королева Елизавета / Москва
Селютина Анжелика / Нижний Новгород
Агафонова Елизавета / Чита
Шульгина Елизавета / Чита
10.40 МС, 2004-2006 г.р.
Воеводина Дарьяна / Петрозаводск
Ларюхина Варвара / Тамбов
Чулкова Миляуша / Ахтубинск
Дузькрятченко Анастасия / Тамбов
Морозова Ульяна / Астрахань
Губайдуллина Айгуль / Уфа
Федотова Татьяна / Самара
Романова Мария / Саратов
Чен Александра / Хабаровск
Карманова София / Нижний Новгород
Предит Анастасия / Чита
11.25 МС, 2004-2006 г.р.
Акамова Софья / Саранск
Суховеркова Мария / Воронеж
Шомирзоева Елизавета / Москва
Гришина Алина / Тольятти
Зуева София / Химки
Махонина Ксения / Моршанск
Козлова Полина / Заволжье
Черкасова Мария / Пермь
Просылова Дарья / Самара
Рязанова Дарья / Самара
Королева Полина / Дмитров
12.05 МС, 2005-2006 г.р.
Красильникова Алена / Пермь
Абина Мария / Балахна
Сулик Таис / Нижний Новгород
Осьмакова Елизавета / Липецк
Сизых Полина / Дмитров
Ермишина Валерия / Самара
Батищева Виктория / Краснодар
Гарскова Екатерина / Краснодар
Волынец Нина / Сургут
Мошкова Арина / Нижний Новгород
12.45 МС, 2004-2006 г.р.
Федянина Елена / Липецк
Байтурина Карина / Уфа
Калугина Анастасия / Ижевск
Ивко Василиса / Дмитров
Иванова Яна / Пушкино
Маймина Мария / Йошкар-Ола
Чуфырина Алена / Заволжье
Кужавская Екатерина / Тамбов
Магомедова Малика / Москва
13.35 МС, 2004-2006 г.р.
Симонова Анастасия / Нижний Новгород
Шевцова Александра / Пушкино
Сарбалаева Полина / Астрахань
Силантьева Виктория / Сургут
Захарова Алена / Пенза
Полевщикова Милана / Химки
Чернова Ирина / Пенза
Соснина Анастасия / Тольятти
Карасева Ольга / Москва
Быкова Александра / Пенза
Паршева Ольга / Мирный
Варламова Ольга / Москва
14.25 МС, 2005-2006 г.р.
Фомина Ксения / Москва
Мырова Яна / Заволжье
Веклич Полина / Тамбов
Харисова Виолетта / Пенза
Спиренкова Мария / Москва
Фазлутдинова Амалия / Уфа
Федорова Валерия / Саратов
Лебедева Анна / Москва
Нехорошева Арина / Сургут
15.00 МС, 2004-2006 г.р.
Клементьева Луиза / Нижний Новгород
Ильина Полина / Петрозаводск
Романова Ульяна / Москва
Симонова Софья / Тольятти
Иолоб Алена / Москва
Серебрякова Елизавета / Пенза
Голубова Кристина / Пенза
Сущенок Марина / Самара
Булгакова Софья / Пенза
15.35 МС, 2005-2006 г.р.
Зябликова София / Саратов
Дружинина Мария / Нижний Новгород
Пустовар Александра / Самара
Рякина Анна / Нижний Новгород
Шамсутдинова Мадина / Казань
Мурамцева Ольга / Пермь
Сергеева Александра / Москва
Гридина Валерия / Москва
Неталиева Дана / Астрахань
16.10 МС, 2005-2006 г.р.
Викулова Виктория / Пермь
Васильева Яна / Нижний Новгород
Шайхеева Алина / Казань
Зайцева Елизавета / Краснодар
Дмитриева Дарья / Уфа
Пономарева Алиса / Пенза
Азыркина Алина / Самара
Марусина Мария / Заволжье
Доценко Софья / Пенза
Сидорова Ольга / Пенза
17.00 Индивидуальная программ МС, обруч
Попова Мария / Нижний Новгород
Сараева Дарья / Москва
Кантемирова Ирина / Пенза
Зайцева Дарья / Пенза
Агагулян Ясмина / Нижний Новгород
Полстяная Елизавета / Москва
Фукалова Наталья / Кировск
Красикова Татьяна / Санкт-Петербург
17.18 Индивидуальная программ МС, мяч
Харитонова Анастасия / Москва
Красикова Татьяна / Санкт-Петербург
Зайцева Дарья / Пенза
Попова Мария / Нижний Новгород
Полстяная Елизавета / Москва
Пронина Елизавета / Пенза
Кантемирова Ирина / Пенза
Аюпова Екатерина / Санкт-Петербург
17.36 Индивидуальная программ МС, булавы
Сараева Дарья / Москва
Зайцева Дарья / Пенза
Фукалова Наталья / Кировск
Красикова Татьяна / Санкт-Петербург
Белова Мария / Москва
Полстяная Елизавета / Москва
Харитонова Анастасия / Москва
Агагулян Ясмина / Нижний Новгород
17.54 Индивидуальная программ МС, лента
Иванова Анастасия / Санкт-Петербург
Сараева Дарья / Москва
Полстяная Елизавета / Москва
Белова Мария / Москва
Зайцева Дарья / Пенза
Фукалова Наталья / Кировск
Кантемирова Ирина / Пенза
Красикова Татьяна / Санкт-Петербург
18.20 Многоборье МС, 2004 г.р.
Андреева Дарья / Тверь
Марущак Анна / Кировск
Лысова Вероника / Пенза
Яковлева Алина / Магадан
Сидорова Анна / Саранск
Кобылина Елизавета / Москва
Салангина Анастасия / Ижевск
Карелина Дарья / Самара
Данилевич Екатерина / Саратов
Ахмадуллина Диляра / Казань
Ли Ирина / Хабаровск
18.40 МС, 2004 г.р.
Качурина Валерия / Пенза
Давыдова Элина / Саранск
Соколова Кристина / Саратов
Сабирова Дина / Казань
Филиппова Дарья / Саратов
Бирюкова Виктория / Хабаровск
Кубарская Анастасия / Санкт-Петербург
Олещук Людмила / Кировск
Кудряшкина Регина / Самара
Парад награждения