×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.

Description

09.00 Category C(2011) / Category C(2010) / Category C(2008) / Category C(2009)
Yaroslavtseva Eva / Little Stars Gymnastics Abu Dhabi
Smirnova Arina / SSHOR Tihomirovoi
Al Fodari Lamar / Quick Steps
Trunova Polina / RGS Aktau
YESSENGELDY YESSENIYA / CRG Zhuldyz
Vuros Galina / SRG MENSULU Almaty
Popandopulo Marika / SRG MENSULU Almaty
Abdelhalim Layan / Quick steps
Kalugina Anna / DUSEK Kaskad Toliati
Abdul Samad Julie / NATALIA GYMNASTICS CLUB
Blinova Ksenia / Gymnastika,Moscow
Ergeshova Aibiike / Dastan
Abilkaiyr Shynar / DINAMO
Akhmatova Altynai / Dastan
Weder Seraphina / RLZ RG Ost
Nessibeli Malibek / SRG MENSULU Almaty
Hashemi Samira / NATALIA GYMNASTICS CLUB
Ilina Safina / NUR-SULTAN Alan
Li Yelizaveta / SRG MENSULU Almaty
Lantsman Maria / SSHOR Tihomirovoi
Alsahen Louna / NATALIA GYMNASTICS CLUB
Darwish Shaam / Aspire Gymnastics Dubai
Semaan Lynn / Quick Steps
Ferdinandova Katherine / Super Sports Academy
Makki Hana / Quick steps
Kassab Noura / Quick steps
Atrin Jahangirian / Super Sports Academy
Abdul Samad Lea / NATALIA GYMNASTICS CLUB
Janzakova Alua / SRG MENSULU Almaty
Khidzhi Milana / SSHOR Tihomirovoi
Otarova Amira / RGS Aktau
Tokaeva Jasmin / NATALIA GYMNASTICS CLUB
Dzagurova Diana / DUSEK Kaskad Toliati
Sejlokhanova Safiya / DINAMO


10.06 MINI(2015) / Category B(2013) / Category A(2014)
Trubina Amelia / Dastan
Abikhanova Russalina / DINAMO
Farrakhova Emiliia / GC Julia Barsukova (Ufa)
Al Kharfi Nabila / Quick Steps
Rud Alexandra / Double D sports
Bekmukhambet / Adiya SRG MENSULU Almaty
Petrenko Anisia / Gymnastika, Moscow
Rakhmatova Aruuke / Dastan
Farhoud Milana / All stars academy
Timofeeva Oliviia / ROO SC Violetta
Mamadalieava Azalia / Dastan
Serkina Alisia / Gymnastika,Moscow
Sheaito Scarlett / Aspire Gymnastics Dubai
Botneva Anna / SK Nika
Marat Asima / NATALIA GYMNASTICS CLUB
Al Khandari Ameena / Quick Steps
Sinatra Anabelle / NATALIA GYMNASTICS CLUB
Nikolayenko Alissa / SRG MENSULU Almaty
Tag El Dein Dalida / Aspire Gymnastics Dubai
Kolchina Elizaveta / SSHOR Tihomirovoi
Karimova Mika / Double D sports
Michelle Sin / SRG MENSULU Almaty
Karabayeva Zhaniya / СRG Zhuldyz
Vasilyeva Kira / SK Nika


10.55 Category A(2012)
Stella-Rose Joly / Stryx Sports
Mamadalieva Alfinaz / Dastan
Aksenova Vasilisa / Nijnevartovsk City Fed. of RG
Kuldasova Kira / DYUSK Kamchatka
Sultankerimova Nuraim / Dastan
Demidova Arina / DINAMO
Mamadalieva Alfinaz / Dastan
MAMATAYEVA AYALA / CRG Zhuldyz
Kuldasova Kira / DYUSK Kamchatka
Stella-Rose Joly / Stryx Sports
Demidova Arina / DINAMO
Aksenova Vasilisa / Nijnevartovsk City Fed. of RG
MAMATAYEVA AYALA / CRG Zhuldyz
Sultankerimova Nuraim / Dastan


11.30 Category A(2008)
AYAPOVA NAZARI / CRG Zhuldyz
Dovzhenko Anastasia / Krylya sovetov (MOSCOW)
Ovsiannikova Sofiia / Krylya sovetov (MOSCOW)
BHUSHAN MHASKAR RIDDHI / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Cherkashina Andzhelina / ROO SC Violetta
Pusch Lada / TSV Schmiden
Mordvinova Arina / RG Federation (Murmansk)
Gorelova Ivetta / NUR-SULTAN Alan
Ponomareva Violetta / ROO SC Violetta
Alekseeva Arina / ROO SC Violetta
Berezhnaia Sofiia / Krylya sovetov (MOSCOW)
BHUSHAN BANDEKAR VISWA / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
RAJIV KASLE MAITREYEE / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
NIKHIL BHENDE RUHIKA / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Gareeva Kristina / Krylya sovetov (MOSCOW)
Abdelhamid Zeina / Heliopolis sporting
GHANASHYAM PRABHU MIHIRA / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
RAHUL MADANPOTRA PARINA / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Rezakova Varvara / MEGION Vimpel
Mokhnachevskaia Dariia / ROO SC Violetta
Pohozhih Sofia / NATALIA GYMNASTICS CLUB


13.10 Category A Candidates of Master sport(2006-2004) / Category A(2007)
Stetie Priscilla / Gymbo School Of Gymnastics
NILESH PATIL SHARAYU / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Egorova Varvara / SDUSHOR № 12 (Murmansk)
HIMANSHU BARVE KETAKI / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
GIRISH BHISE SHRAVANI / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Zeina Khater / Heliopolis sporting club
Melnikova Aleksandra / Krylya sovetov (MOSCOW)
Sopova Ekaterina / Krylya sovetov (MOSCOW)
SUBODH MAHAJAN SNEHA / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
SANDEEP GAIKWAD SUHANI / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Zeller Marija / RLZ RG Ost
Sabet Dana / Heliopolis sporting club
Kukushkina Polina / School MGFSO (Moscow)
PRAMOD JOSHI ROOJUTA / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Sokoliuk Kira / MBU SSH№ 2 (Kaliningrad)
UDAY DESHPANDE CHINMAYEE / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
MAHESH DESHPANDE JUI / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Tala Sorour / Heliopolis sporting club
Abou Khaled Michelle / Gymbo School Of Gymnastics
Saied Salma / Heliopolis sporting club
EL DAMAA CHRISTINA / Gymbo School Of Gymnastics
Gvozdannaya Karina / MGFSO
VERSTAPPEN Alessia / MGFSO
SUNAY MATHURE ARUNIMA / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
ABOUELMAATY Sara / Wadi Degla Sports Club — Cairo


15.45 Category A(2009) / Category B(2008)
Lozovaia Diana / Krylya sovetov (MOSCOW)
Klenskaya Viktoriia / MEGION Vimpel
VLASENKO EKATERINA / MGFSO
Allau Miriiam / Gymbo School Of Gymnastics
BNAIAT SALMA / MGFSO
Pushilina Kira / SDUSHOR Spartak
Semenova Kira / Sport club Kometa
Sleptsova Anastasiia / RG Federation (Murmansk)
DOMARATSKAIA ELIZAVETA / MGFSO
Perfilyeva Taisiya / DUSEK Kaskad Toliati
Lozovaia Diana / Krylya sovetov (MOSCOW)
Mukhamediya Aiganym / NUR-SULTAN Alan
VLASENKO EKATERINA / MGFSO
Kamaldinova Tomiris / SRG MENSULU Almaty
BNAIAT SALMA / MGFSO
Novak Anastasiia / Nijnevartovsk City Fed. of RG
Semenova Kira / Sport club Kometa
Lunina Lana / Sport club Kometa
DOMARATSKAIA ELIZAVETA / MGFSO
Mardini Yasmeena / Gymbo School Of Gymnastics


16.30 Category B(2011)
Ramy Liana / El Zohour club
Lepeshkina Alisa / SK Nika
Alshamsi Annabell / Aspire Gymnastics Dubai
Khimchak Iana / DUSEK Kaskad Toliati
Evstafeva Ekaterina / SDUSHOR № 12 (Murmansk)
Vasileva Sofia / Sport club Kometa
YERKEN AYAULYM / CRG Zhuldyz
Yakubovskaia Eva / Elena Marso School
MUSSAKHAN INKAR / CRG Zhuldyz
Mursaliyeva Madina / Grasiya Sport Club
Mylnikova Anastasiia / Little Stars Gymnastics Abu Dhabi
Baibotayeva Assem / DINAMO
Kseniia Nemtsova / Sport School No.1 Kislovodsk
Elbahrawy Karima / NATALIA GYMNASTICS CLUB(DUBAI)
Lepeshkina Alisa / SK Nika
Nurmatova Odina / SC Dordoi
Khimchak Iana / DUSEK Kaskad Toliati
Teplyukova Sofiya / SRG MENSULU Almaty
Vasileva Sofia / Sport club Kometa
Antonova Anna / DUSEK Kaskad Toliati
Yakubovskaia Eva / Elena Marso School
Arafa Laila / Wadi Degla Sports Club - Cairo
Mursaliyeva Madina / Grasiya Sport Club
Ramy Liana / El Zohour club
Baibotayeva Assem / DINAMO
Alshamsi Annabell / Aspire Gymnastics Dubai
Elbahrawy Karima / NATALIA GYMNASTICS CLUB(DUBAI)
Evstafeva Ekaterina / SDUSHOR № 12 (Murmansk)
Nurmatova Odina / SC Dordoi
YERKEN AYAULYM / CRG Zhuldyz
Teplyukova Sofiya / SRG MENSULU Almaty
MUSSAKHAN INKAR / CRG Zhuldyz
Antonova Anna / DUSEK Kaskad Toliati
Mylnikova Anastasiia / Little Stars Gymnastics Abu Dhabi
Arafa Laila / Wadi Degla Sports Club — Cairo
Kseniia Nemtsova / Sport School No.1 Kislovodsk


18.00 Category B Candidates of Master sport(2006-2004) / Category B(2007) / Category A Master sport(2003 and above)
Morozova Vlada / SSHOR Tihomirovoi
Posmetykhova Olesia / Sport club Kometa
Amanzhol Aknur / RGS Aktau
Nikolayenko Diana / SRG MENSULU Almaty
Maksimiuk Iulianna / MEGION Vimpel
Kolyusheva Olga / Sport club Kometa
Bagdaulet Aruzhan / RGS Aktau
Vasileva Olga / Sport club Kometa
Bekbulatova Zhyldiz / RGS Aktau
Qamhieh Taleen / Quick steps
Agrafenina Viktoriia / Sport club Kometa
Bugaenko Eva / Sport club Kometa
Quilien Alia / Quick steps
Pak Yevgeniya / SRG MENSULU Almaty
Mammedzade Reyhan / Grasiya Sport Club
Sheaito Sofya / Aspire Gymnastics Dubai
Diachenko Anastasia / DUSEK Kaskad Toliati
Vanyaeva Viktoria / RG Federation (Murmansk)
Weder Anastasia / RLZ RG Ost
Tikhonova Daria / RG Federation (Murmansk)
Kliuchnikova Sofia / Sport club Kometa
AJIT DANDKEAR ADITEE / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Abdivayeva Medina / NUR-SULTAN Alan
Naydenova Anastasia / RG Federation (Murmansk)
Morozova Vlada / SSHOR Tihomirovoi
Kutlaeva Yulia / MEGION Vimpel
Amanzhol Aknur / RGS Aktau
Posmetykhova Olesia / Sport club Kometa
Maksimiuk Iulianna / MEGION Vimpel
Nikolayenko Diana / SRG MENSULU Almaty
Bagdaulet Aruzhan / RGS Aktau
Kolyusheva Olga / Sport club Kometa
Bekbulatova Zhyldiz / RGS Aktau
Vasileva Olga / Sport club Kometa
Agrafenina Viktoriia / Sport club Kometa
Qamhieh Taleen / Quick steps
Quilien Alia / Quick steps
Bugaenko Eva / Sport club Kometa
Mammedzade Reyhan / Grasiya Sport Club
Pak Yevgeniya / SRG MENSULU Almaty
Diachenko Anastasia / DUSEK Kaskad Toliati
Sheaito Sofya / Aspire Gymnastics Dubai
Weder Anastasia / RLZ RG Ost
Vanyaeva Viktoria / RG Federation (Murmansk)
Kliuchnikova Sofia / Sport club Kometa
Tikhonova Daria / RG Federation (Murmansk)
Abdivayeva Medina / NUR-SULTAN Alan
AJIT DANDKEAR ADITEE / PREMIER RHYTHMIC GYMNASTICS ACADEMY
Naydenova Anastasia / RG Federation (Murmansk)
Kutlaeva Yulia / MEGION Vimpel