×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: «Pearls of sport». Day 1


Sport Rhythmics Gymnastic
Event «Pearls of sport»
Date Start Feb 7, 2020, 8:00 AM

Broadcasts Price
08.00 3 юношеский Stream 1Group
08.10 2 юношеский Stream 2Group
08.15 1 юношеский Stream 3Group
08.30 3 взрослый Stream 4. Apparatus 1Group
08.30 3 взрослый Stream 4. Apparatus 2Group
08.30 3 взрослый Stream 4. Apparatus 2 (Команда ЦХГ №1)Group
09.00 3 взрослый Stream 5. Apparatus 1Group
09.00 3 взрослый Stream 5. Apparatus 2Group
09.00 3 взрослый Stream 5. Apparatus 2Group
09.25 1 взрослый Stream 6. Apparatus 1Group
09.25 1 взрослый Stream 6. Apparatus 2Group
10.05 1 взрослый Stream 7. Apparatus 1Group
10.05 1 взрослый Stream 7. Apparatus 2Group
10.30 1 взрослый Stream 8. Apparatus 1Group
10.30 1 взрослый Stream 8. Apparatus 2Group
11.00 KMC Stream 9. Apparatus 1Group
11.00 KMC Stream 9. Apparatus 2Group
11.35 KMC Stream 10. Apparatus 1Group
11.35 KMC Stream 10. Apparatus 2Group
12.10 KMC Stream 11. Apparatus 1Group
12.10 KMC Stream 11. Apparatus 2Group
12.40 KMC Stream 12. Apparatus 1Group
12.40 KMC Stream 12. Apparatus 2Group
13.10 KMC Stream 13. Apparatus 1Group
13.10 KMC Stream 13. Apparatus 2Group
13.40 KMC Stream 14. Apparatus 1Group
13.40 KMC Stream 14. Apparatus 2Group
14.05 2013 Stream 15Group
14.30 Церемония награжденияGroup
15.00 2010 Stream 16Group
15.20 2010 Stream 17Group
15.40 2010 Stream 18Group
16.00 2010 Stream 19Group
16.20 2010 Stream 20Group
16.40 2008-09 Stream 21Group
17.00 2008-09 Stream 22Group
17.15 2008-09 Stream 23Group
17.35 2008-09 Stream 24Group
17.55 20008-09 Stream 25Group
18.15 2008-09 Stream 26Group
18.35 2008-09 Stream 27Group
18.55 2008-09 Stream 28Group
19.15 2008-09 Stream 29Group
19.30 2007 Stream 30Group
19.50 2007 Stream 31Group
20.10 2007 Stream 32Group
20.30 KMC Stream 33Group
20.50 KMC Stream 34Group
21.10 KMC Stream 35Group
21.25 KMC Stream 36Group

Description

08.00 3 юношеский
Краснодар
Люберцы
Саранск
08.10 2 юношеский
Владивосток
Екатеринбург
08.15 1 юношеский
Приморский край
Нижний Новгород
Лениногорск
Ярославль
Шахты
08.30 3 взрослый
Москва ЦХГ №1
Кингисепп Эники
Нижний Новгород
Казань Молния
Москва Форс
09.00 3 взрослый
Владивосток
Чиполлино
Выкса Жасмин
Краснодар
Люберцы
09.25 1 взрослый
Раменское
Одинцово
Фрязино
Москва ЦХГ №1
Нижний Новгород
Шахты Звездочки
Москва Крылья Советов
10.05 1 взрослый
Шахты
Выкса Грация
Киров / (Кряжевских Наталья)
Нижний Новгород
Симферополь
10.30 1 взрослый
Москва Форс
Владивосток
Киров (Зыкова Милана)
Казань Фортуна
Люберцы
11.00 KMC
Екатеринбург / Аврора
Краснознаменск
Раменское
Выкса / Бусинки
Киров / ВятСШОР Перетягина Алина
Мурманск / Фламинго
11.35 KMC
Новосибирск
Евпатория
Екатеринбург / Оливия
Шахты
Киров / Юность (Овчинникова Анна)
Нижний Тагил / Умницы
12.10 KMC
Нижний Новгород / (Сергеева Арина)
Краснодар
Казань / Волна
Лениногорск
Мытищи
Нижний Тагил / Блестящие
12.40 KMC
Симферополь
Казань / Виктория
Нижний Новгород / (Дронова Серафима)
Тверь
Киров / ВятСШОР(Ковырзина Анна)
13.10 KMC
Выкса / Красотки
Ярославль / Мандаринки
Киров Юность / (Макарова Ульяна)
Приморский край / Ника
Казань / Позитив
13.40 KMC
Мурманск / Весна
Киров / ВятСШОР / (Бурмагина Алиса)
Саранск
Одинцово
Екатеринбург / Радуга
14.05 2013
Марычева Мария / Саранск
Ортикхужаева Мадина / Одинцово
Бобрышева Светлана / Краснодар
Тюнина Софья / Одинцово
Шуляева Виктория / Саранск
Стативка Софья / Одинцово
Адушкина Валентина / Саранск
Пичугина Виктория / Шахты
Неледва Ванесса / Краснодар
Капустина Полина / Москва Форс
Лысенко Анна / Краснодар
Биушкина Яна / Саранск
Галахова Марта / Балашиха
Абрамчик Виктория / Санкт-Петербург
Понятова Полина / Саранск
14.30 Церемония награждения

15.00 2010
Шагеева Дана / Казань
Матвейчук Варвара / Екатеринбург
Пешкова Анастасия / Краснодар
Минина Екатерина / Шахты
Смирнова Мелания / Екатеринбург
Галавтина Полина / Шахты
Коваленко Елизавета / Краснодар
Ханина Вера / Химки
Ежова Маргарита / Люберцы
Зарипова Адиля / Казань
15.20 2010
Тютяева Кира / Кингисепп
Панина Анастасия / Шахты
Романович Арина / Краснодар
Залалдинова Софья / Екатеринбург
Тиликина Мария / Краснодар
Давлятерова София / Москва Форс
Карпова Валерия / Люберцы
Мадьярова Малика / Казань
Русакова Ульяна / Фрязино
Карасева Ксения / Калининград
15.40 2010
Ахметзянова Камилла / Казань
Тарадина Диана / Шахты
Пантелеева Анастасия / Санкт-Петербург
Бутакова Мария / Кингисепп
Денисенко Дарья / Шахты
Гаврилова Аделина / Казань
Двойных Вера / Москва, Троицк
Карелина Варвара / Рязань
Камалова Камилла / Казань
Сафронова Ника / Екатеринбург
16.00 2010
Плетнева Софья / Москва МССУОР №1
Балашова Елизавета / Кингисепп
Лесникова Анна / Екатеринбург
Шарова Екатерина / Люберцы Спарта
Протопопова Анастасия / Казань
Денисова Алина / Балашиха
Лядова Екатерина / Одинцово
Тарасенко Евгения / Ярославль
Панайотиди Элина / Краснодар
Степанова Ульяна / Кингисепп
16.20 2010
Вяккерева Валерия / Кингисепп
Лищенко Амелия / Люберцы
Новикова Полина / Москва Крылья Советов
Родина Анастасия / Москва Форс
Антошина Дарина / Кингисепп
Степанова Анастасия / Балашиха
Герус Валерия / Краснодар
Галкина Полина / Химки
Ухалова Мария / Лыткарино
Марфиани Таисия / Ярославль
Осипчук Мария / Калининград
16.40 2008-09
Степанова Светлана / Лениногорск
Евдокимова Алина / Екатеринбург
Махова София / Ярославль
Нечаева Дарья / Москва ЦХГ №1
Сафронкина Юлия / Мытищи
Лоренц Анжелика / Нижний Тагил
Голоулина Виктория / Тверь
Малыщик Варвара / Фрязино
Корсакова Елизавета / Москва МССУОР №1
Апциаури София / Реутов
17.00 2008-09
Федорова Василиса / Москва Крылья Советов
Городецкая Полина / Краснодар
Семакова Софья / Киров
Полякова Анисия / Фрязино
Алехина Александра / Москва Крылья Советов
Ковешникова Анна / Люберцы Спарта
Шевченко Анна / Симферополь
Дорофеева Софья / Москва, Троицк
17.15 2008-09
Ермолина Надежда / Киров
Быковская Ульяна / Одинцово
Копылова Софья / Шахты
Широкова Алиса / Екатеринбург
Торопогрецкая Кристина / Ярославль
Митель Мария / Екатеринбург
Сербиновская Вероника / Люберцы
Борисова Александра / Москва Крылья Советов
Колядина Виктория / Москва, Троицк
17.35 2008-09
Агафонова Мария / Шахты
Браун Джейси-Ивонн / Москва ЦХГ №1
Шилина Анна / Люберцы
Самунова Ольга / Фрязино
Куховец Милана / Шахты
Абрамова Устина / Москва Крылья Советов
Сапронова Наталия / Люберцы Спарта
Манюгина Милена / Рязань
Гаврилова София / Сергиев Посад
17.55 20008-09
Шарифуллина Яна / Казань
Хрящева Дарья / Ярославль
Фролова Вероника / Евпатория
Гончарова Ариадна / Москва ЦХГ №1
Турчина Ксения / Евпатория
Печенкина Анастасия / Екатеринбург
Годовицына Екатерина / Тверь
Головнева Дарья / Екатеринбург
Шакирова Азалия / Казань
Алюкова Валерия / Москва Крылья Советов
18.15 2008-09
Зыкова Милана / Киров
Крашенинникова Виктория / Балашиха
Лисова Евгения / Воронеж
Шушкевич Агата / Москва Крылья Советов
Завирюха Виктория / Санкт-Петербург
Плотникова Надежда / Краснодар
Большакова Ева / Нижний Тагил
Стахеева Диана / Тверь
Карапиреа Яна / Лыткарино
18.35 2008-09
Звездочкина Алена / Москва Крылья Советов
Чуваева Юлия / Одинцово
Карпенко Ульяна / Киров
Иванова Арина / Москва Крылья Советов
Докукина Ольга / Симферополь
Прошутинская Анна / Ярославль
Родионова Виктория / Раменское
Дмитришина Евгения / Балашиха
Августи Мария / Люберцы Спарта
Мержоева Кайла / Евпатория
18.55 2008-09
Коваленко Василиса / Москва Форс
Пономарева Алена / Шахты
Копенкова Александрина / Воронеж
Тимошина Ольга / Екатеринбург
Комарова Влада / Нижний Тагил
Закржевская Екатерина / Казань
Глушкова Мария / Москва Крылья Советов
Плаксина Валерия / Реутов
Попова Виктория / Люберцы
Алексеева Елизавета / Тверь
19.15 2008-09
Михеева Анастасия / Екатеринбург
Ильина Анастасия / Саранск
Кужелева Валерия / Симферополь
Пунтус Регина / Ярославль
Казаченкова Ксения / Шахты
Перепелкина Ульяна / Одинцово
Мелихова Елизавета / Люберцы
Кудряшова София / Балашиха
Чернышова Валерия / Москва Крылья Советов
19.30 2007
Габдрахимова Екатерина / Москва Экстрим
Кособуцкая Анастасия / Ярославль
Жигульская Луиза / Ярославль
Туктарева Алина / Екатеринбург
Яковлева Олеся / Ярославль
Макаркина Диана / Тверь
Абдурахманова Виктория / Нижний Тагил
Малышева Ева / Одинцово
Яшина Анастасия / Казань
Умерова Альбина / Воронеж
19.50 2007
Пискунова Мария / Лыткарино
Трифонова Юлия / Реутов
Кушева Ева / Евпатория
Микрюкова Полина / Нижний Тагил
Перминова Екатерина / Киров
Гришина Александра / Саранск
Тараканова Дарья / Ярославль
Мингазова Мелисса / Казань
Заведяева Софья / Ярославль
20.10 2007
Лабузова Вера / Одинцово
Хотулёва Алиса / Лыткарино
Сальникова Алина / Симферополь
Дегтярева Ксения / Евпатория
Слабикова Софья / Балашиха
Кономанина Алиса / Фрязино
Кривошеина Екатерина / Киров
Ямскова Дарья / Сергиев Посад
Булавина Мария / Реутов
Шайдуллина Диана / Казань
20.30 KMC
Федорова Анна / Тверь
Данилина Мария / Сергиев Посад
Семилетова Юлия / Воронеж
Гизбрехт Арина / Екатеринбург
Федотовская Диана / Ярославль
Илюнова Полина / Тверь
Теняева Вероника / Балашиха
Пирогова Дарья / Киров
Кузнецова Вероника / Раменское
Николаева Александра / Люберцы
20.50 KMC
Гончарова Виктория / Воронеж
Гаязутдинова Камилла / Казань
Николаева Ксения / Сергиев Посад
Попова Виктория / Воронеж
Мартова Анастасия / Калининград
Караваева Милана / Киров
Акамова Софья / Саранск
Арапочкина Мария / Екатеринбург
Богатырева Полина / Люберцы
Шайдурова Елизавета / Люберцы
21.10 KMC
Довкарева Самира / Москва Крылья Советов
Максарева Елизавета / Ярославль
Алонсо Мария / Тверь
Кириченко Мария / Москва, Троицк
Александрова Сарра / Москва МССУОР №1
Аверина Мария / Симферополь
Цикунова Анастасия / Владивосток
Жезлова Доминика / Воронеж
Оганнисян Карина / Раменское
21.25 KMC
Колотева Виктория / Шахты
Мотовилова Анжелика / Екатеринбург
Шинкевич Мария / Евпатория
Стасюк Екатерина / Евпатория
Сеитова Мавиле / Симферополь
Дроздова Элеонора / Тверь
Прусова Светлана / Раменское
Киселева Юлия / Фрязино
Потиенок Ангелина / Фрязино