×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: «Pearls of sport». Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event «Pearls of sport»
Date Start Feb 8, 2020, 8:30 AM

Broadcasts Price
08.30 2012 Stream 1Group
08.50 2012 Stream 2Group
09.15 2012 Stream 3Group
09.35 2012 Stream 4Group
10.00 2009 Stream 5. Apparatus 1Group
10.00 2009 Stream 5. Apparatus 2Group
10.40 2009 Stream 6. Apparatus 1Group
10.40 2009 Stream 6. Apparatus 2Group
11.20 2009 Stream 7. Apparatus 1Group
11.20 2009 Stream 7. Apparatus 2Group
12.00 2009 Stream 8. Apparatus 1Group
12.00 2009 Stream 8. Apparatus 2Group
12.40 2008 Stream 9. Apparatus 1Group
12.40 2008 Stream 9. Apparatus 2Group
13.15 2008 Stream 10. Apparatus 1Group
13.15 2008 Stream 10. Apparatus 2Group
13.50 2008 Stream 11. Apparatus 1Group
13.50 2008 Stream 11. Apparatus 2Group
14.25 2008 Stream 12. Apparatus 1Group
14.25 2008 Stream 12. Apparatus 2Group
15.00 2008 Stream 13. Apparatus 1Group
15.00 2008 Stream 13. Apparatus 2Group
15.45 2010 Stream 14Group
16.05 2010 Stream 15Group
16.25 2010 Stream 16Group
16.50 2010 Stream 17Group
17.05 2010 Stream 18Group
17.25 KMC Stream 19 Apparatus 1Group
17.25 KMC Stream 19 Apparatus 2Group
18.05 KMC Stream 20. Apparatus 1Group
18.05 KMC Stream 20. Apparatus 2Group
18.45 KMC Stream 21. Apparatus 1Group
18.45 KMC Stream 21. Apparatus 2Group
19.15 KMC Stream 22. Apparatus 1Group
19.15 KMC Stream 22. Apparatus 2Group
19.45 KMC Stream 23. Apparatus 1Group
19.45 KMC Stream 23. Apparatus 2Group
20.15 KMC Stream 24. Apparatus 1Group
20.15 KMC Stream 24. Apparatus 2Group
20.45 KMC Stream 25. Apparatus 1Group
20.45 KMC Stream 25. Apparatus 2Group
21.10 KMC Stream 26. Apparatus 1Group
21.10 KMC Stream 26. Apparatus 2Group

Description

08.30 2012
Огородова Арина / Екатеринбург
Яковлева Кристина / Балашиха
Екимова Елена / Реутов
Корсакова Мария / Одинцово
Ёркина Надежда / Екатеринбург
Горькова Мария / Саранск
Горбунова Маргарита / Одинцово
Лазаревич Дарья / Люберцы Спарта
Юрзина Стефания / Екатеринбург
Колчина Вероника / Саранск
Любина Кристина / Лыткарино
08.50 2012
Головей Арина / Люберцы
Байбикова Ирина / Саранск
Чуфарова Елизавета / Екатеринбург
Воронина Александра / Ярославль
Кузьмина Полина / Екатеринбург
Дудко Оксана / Владивосток
Голомедова Елизавета / Люберцы Спарта
Репак Мария / Екатеринбург
Гундерич Виталина / Санкт-Петербург
Минаева Арина / Москва Форс
Кулагина Кристина / Балашиха
09.15 2012
Сыроватко Марианна / Рязань
Батакова Виктория / Екатеринбург
Барсукова Алёна / Казань
Кужелева Мария / Москва Форс
Пономарева Александра / Шахты
Коденева Джульетта / Екатеринбург
Фатыхова Арина / Лениногорск
Стамат Алиса / Москва МССУОР №1
Герасимова Елена / Москва Форс
Шарапова Мария / Екатеринбург
Захарова Евгения / Люберцы
09.35 2012
Рыбальченко Стефания / Екатеринбург
Ахантьева София / Артем
Карпухина Кира / Москва Форс
Володина Полина / Мытищи
Попова Майя / Екатеринбург
Цыганова Ангелина / Саранск
Тришина Варвара / Москва Форс
Деушева Аделия / Саранск
Старенкова Арина / Екатеринбург
Ворончихина Василиса / Балашиха
Черкасова Снежана / Калининград
10.00 2009
Печенкина Анастасия / Екатеринбург
Алюкова Валерия / Москва Крылья Советов
Головнева Дарья / Екатеринбург
Крашенинникова Виктория / Балашиха
Шушкевич Агата / Москва Крылья Советов
Плотникова Надежда / Краснодар
Стахеева Диана / Тверь
Чуваева Юлия / Одинцово
Прошутинская Анна / Ярославль
Дмитришина Евгения / Балашиха
10.40 2009
Мержоева Кайла / Евпатория
Пономарева Алена / Шахты
Тимошина Ольга / Екатеринбург
Закржевская Екатерина / Казань
Плаксина Валерия / Реутов
Алексеева Елизавета / Тверь
Ильина Анастасия / Саранск
Пунтус Регина / Ярославль
Перепелкина Ульяна / Одинцово
Кудряшова София / Балашиха
11.20 2009
Евдокимова Алина / Екатеринбург
Нечаева Дарья / Москва ЦХГ №1
Лоренц Анжелика / Нижний Тагил
Малыщик Варвара / Фрязино
Апциаури София / Реутов
Городецкая Полина / Краснодар
Полякова Анисия / Фрязино
Иванова Арина / Москва Крылья Советов
Дорофеева Софья / Москва, Троицк
Быковская Ульяна / Одинцово
12.00 2009
Широкова Алиса / Екатеринбург
Борисова Александра / Москва Крылья Советов
Митель Мария / Екатеринбург
Браун Джейси-Ивонн / Москва ЦХГ №1
Самунова Ольга / Фрязино
Абрамова Устина / Москва Крылья Советов
Манюгина Милена / Рязань
Ковешникова Анна / Люберцы Спарта
Хрящева Дарья / Ярославль
Гончарова Ариадна / Москва ЦХГ №1
12.40 2008
Турчина Ксения / Евпатория
Шакирова Азалия / Казань
Копенкова Александрина / Воронеж
Лисова Евгения / Воронеж
Завирюха Виктория / Санкт-Петербург
Гаврилова София / Сергиев Посад
Большакова Ева / Нижний Тагил
Карапиреа Яна / Лыткарино
Звездочкина Алена / Москва Крылья Советов
13.15 2008
Махова София / Ярославль
Докукина Ольга / Симферополь
Родионова Виктория / Раменское
Августи Мария / Люберцы Спарта
Коваленко Василиса / Москва Форс
Зыкова Милана / Киров
Комарова Влада / Нижний Тагил
Глушкова Мария / Москва Крылья Советов
Попова Виктория / Люберцы
13.50 2008
Годовицына Екатерина / Тверь
Михеева Анастасия / Екатеринбург
Кужелева Валерия / Симферополь
Казаченкова Ксения / Шахты
Мелихова Елизавета / Люберцы
Чернышова Валерия / Москва Крылья Советов
Степанова Светлана / Лениногорск
Карпенко Ульяна / Киров
Сафронкина Юлия / Мытищи
14.25 2008
Голоулина Виктория / Тверь
Корсакова Елизавета / Москва МССУОР №1
Семакова Софья / Киров
Алехина Александра / Москва Крылья Советов
Шевченко Анна / Симферополь
Федорова Василиса / Москва Крылья Советов
Ермолина Надежда / Киров
Копылова Софья / Шахты
Сербиновская Вероника / Люберцы
15.00 2008
Торопогрецкая Кристина / Ярославль
Колядина Виктория / Москва, Троицк
Агафонова Мария / Шахты
Шилина Анна / Люберцы
Куховец Милана / Шахты
Сапронова Наталия / Люберцы Спарта
Шарифуллина Яна / Казань
Фролова Вероника / Евпатория
15.45 2010
Карелина Варвара / Рязань
Камалова Камилла / Казань
Сафронова Ника / Екатеринбург
Плетнева Софья / Москва МССУОР №1
Балашова Елизавета / Кингисепп
Лесникова Анна / Екатеринбург
Шарова Екатерина / Люберцы Спарта
Протопопова Анастасия / Казань
Денисова Алина / Балашиха
Лядова Екатерина / Одинцово
16.05 2010
Тарасенко Евгения / Ярославль
Панайотиди Элина / Краснодар
Степанова Ульяна / Кингисепп
Галавтина Полина / Шахты
Тарадина Диана / Шахты
Вяккерева Валерия / Кингисепп
Карасева Ксения / Калининград
Лищенко Амелия / Люберцы
Новикова Полина / Москва Крылья Советов
Родина Анастасия / Москва Форс
16.25 2010
Антошина Дарина / Кингисепп
Степанова Анастасия / Балашиха
Герус Валерия / Краснодар
Галкина Полина / Химки
Ухалова Мария / Лыткарино
Марфиани Таисия / Ярославль
Осипчук Мария / Калининград
Шагеева Дана / Казань
Матвейчук Варвара / Екатеринбург
Пешкова Анастасия / Краснодар
16.50 2010
Минина Екатерина / Шахты
Смирнова Мелания / Екатеринбург
Коваленко Елизавета / Краснодар
Ханина Вера / Химки
Ежова Маргарита / Люберцы
Зарипова Адиля / Казань
Тютяева Кира / Кингисепп
Панина Анастасия / Шахты
Романович Арина / Краснодар
Залалдинова Софья / Екатеринбург
17.05 2010
Тиликина Мария / Краснодар
Давлятерова София / Москва Форс
Карпова Валерия / Люберцы
Мадьярова Малика / Казань
Русакова Ульяна / Фрязино
Ахметзянова Камилла / Казань
Пантелеева Анастасия / Санкт-Петербург
Бутакова Мария / Кингисепп
Денисенко Дарья / Шахты
Гаврилова Аделина / Казань
Двойных Вера / Москва, Троицк
17.25 KMC
Кушева Ева / Евпатория
Микрюкова Полина / Нижний Тагил
Перминова Екатерина / Киров
Тараканова Дарья / Ярославль
Мингазова Мелисса / Казань
Заведяева Софья / Ярославль
Лабузова Вера / Одинцово
Хотулёва Алиса / Лыткарино
Сальникова Алина / Симферополь
Дегтярева Ксения / Евпатория
18.05 KMC
Слабикова Софья / Балашиха
Кономанина Алиса / Фрязино
Кривошеина Екатерина / Киров
Ямскова Дарья / Сергиев Посад
Булавина Мария / Реутов
Шайдуллина Диана / Казань
Габдрахимова Екатерина / Москва Экстрим
Кособуцкая Анастасия / Ярославль
Макаркина Диана / Тверь
Жигульская Луиза / Ярославль
18.45 KMC
Туктарева Алина / Екатеринбург
Яковлева Олеся / Ярославль
Абдурахманова Виктория / Нижний Тагил
Малышева Ева / Одинцово
Яшина Анастасия / Казань
Умерова Альбина / Воронеж
Пискунова Мария / Лыткарино
Трифонова Юлия / Реутов
19.15 KMC
Аверина Мария / Симферополь
Жезлова Доминика / Воронеж
Потиенок Ангелина / Фрязино
Оганнисян Карина / Раменское
Пирогова Дарья / Киров
Шинкевич Мария / Евпатория
Федотовская Диана / Ярославль
Довкарева Самира / Москва Крылья Советов
19.45 KMC
Прусова Светлана / Раменское
Федорова Анна / Тверь
Караваева Милана / Киров
Сеитова Мавиле / Симферополь
Данилина Мария / Сергиев Посад
Николаева Александра / Люберцы
Теняева Вероника / Балашиха
Гизбрехт Арина / Екатеринбург
20.15 KMC
Гончарова Виктория / Воронеж
Мотовилова Анжелика / Екатеринбург
Гаязутдинова Камилла / Казань
Акамова Софья / Саранск
Попова Виктория / Воронеж
Богатырева Полина / Люберцы
Максарева Елизавета / Ярославль
Кириченко Мария / Москва, Троицк
20.45 KMC
Цикунова Анастасия / Владивосток
Колотева Виктория / Шахты
Стасюк Екатерина / Евпатория
Мартова Анастасия / Калининград
Дроздова Элеонора / Тверь
Киселева Юлия / Фрязино
Александрова Сарра / Москва МССУОР №1
21.10 KMC
Семилетова Юлия / Воронеж
Илюнова Полина / Тверь
Шайдурова Елизавета / Люберцы
Арапочкина Мария / Екатеринбург
Кузнецова Вероника / Раменское
Николаева Ксения / Сергиев Посад
Алонсо Мария / Тверь