VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Open tournament «Young gymnasts FSOP». Day 1


Sport Rhythmics Gymnastic
Event Open tournament «Young gymnasts FSOP»
Date Start Nov 9, 2020, 2:00 AM

Description

10.00 Групповые упражнения
СШОР Юность Москвы 2 р. / Москва
СШОР Юность Москвы 1 р. / Москва
СШОР Юность Москвы 1 юн. / Москва
10.10 2014-2013 г.р.
Гиёсова Амина / Москва С/К Блеск
Кулакова Ирина / Москва ЦХГ №1
Журавлева Агата / Москва МССУОР №1
Антонова Милана / Крылья Советов Москва
10.20 Групповые упражнения
СШОР Юность Москвы 2р. / Москва
СШОР Юность Москвы 1р. / Москва
10.30 2012 г.р.
Стамат Алиса / Москва МССУОР №1
Кравченко Есения / Крылья Советов Москва
Романенко София / Крылья Советов Москва
Королева Виктория / Крылья Советов Москва
Гиёсова Мадина / Москва С/К Блеск
Самошина Анастасия / Крылья Советов Москва
Лопатюк Анна / Крылья Советов Москва
Паршина Софья / Крылья Советов Москва
11.00 2011 г.р.
Галанова Ксения / Троицк
Березкина Мария / Москва МССУОР №1
Гебекова Камилла / Крылья Советов Москва
Кузнецова Ева / Москва ЦХГ №1
Вячина Таисия / Крылья Советов Москва
Самсонова Алиса / Москва С/К Блеск
Мартынова Софья / Крылья Советов Москва
Горленко Василиса / Москва Самбо-70
Духнич Мария / Крылья Советов Москва
Шагунина Дарья / Крылья Советов Москва
Егорова Евгения / Крылья Советов Москва
Награждение

12.30 2010 г.р.
Двойных Вера / Троицк
Шама Ярослава / Крылья Советов Москва
Сакович Яна / Москва Самбо-70
Иванова Екатерина / Крылья Советов Москва
Силаева Алина / Москва Самбо-70
Сеферян Виктория / Крылья Советов Москва
Голованова Виталина / Москва С/К Блеск
Новикова Полина / Крылья Советов Москва
Фролова Елизавета / Крылья Советов Москва
13.25 2010 г.р.
Шпейзер Валерия / Крылья Советов Москва
Чернова Арина / Крылья Советов Москва
Ведерникова Валерия / Крылья Советов Москва
Плетнева Софья / Москва МССУОР №1
Белова Полина / Крылья Советов Москва
Солодихина Варвара / Москва С/К Блеск
Романенко Варвара / Крылья Советов Москва
Пеняева Дарья / Москва ЦХГ №1
Устинова Арина / Крылья Советов Москва
14.20 2009 г.р.
Ремизович Ульяна / Москва С/К Блеск
Гончарова Ариадна / Москва ЦХГ №1
Черняева Алиса / Крылья Советов Москва
Нечаева Дарья / Москва МССУОР №1
Абрамова Устина / Крылья Советов Москва
Дорофеева Софья / Троицк
Борисова Александра / Крылья Советов Москва
Алюкова Валерия / Крылья Советов Москва
Барладян Анастасия / Москва МССУОР №1
Моржухина Глафира / Крылья Советов Москва
15.20 2008 г.р.
Звездочкина Алена / Крылья Советов Москва
Алехина Александра / Крылья Советов Москва
Жданова Варвара / Крылья Советов Москва
Глушкова Мария / Крылья Советов Москва
Петрова Арина / СОК «Лидер»
Туголукова Вера / ЦХГ И.Винер-Усмановой
15.50 2007 г.р. и старше
Титиой Дарья / Люберцы
Богатырева Полина / Люберцы
Новикова Яна / СОК «Лидер»
Федорова Ульяна / СШОР 24
Кулешова Анастасия / СШОР 24
Шайдурова Елизавета / Люберцы
Мелещенко Дарья / Люберцы
Александрова Сарра / Люберцы
Федотова Алена / Люберцы
Ребрина Елизавета / Крылья Советов Москва
Награждение