×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Winter Open Competitions «RECORD». Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event Winter Open Competitions «RECORD»
Date Start Dec 19, 2020, 8:00 AM

Broadcasts Price
8:00 2012 C Stream 1Group
8:35 2012 B Stream 2. Apparatus 1Group
8:35 2012 B Stream 2. Apparatus 2Group
9:25 2012 B Stream 3. Apparatus 1Group
9:25 2012 B Stream 3. Apparatus 2Group
9:25 2012 B Stream 3. Apparatus 2Group
10:30 Церемония награжденияFree
10:50 2011 C Stream 4Group
10:55 2011 B Stream 5. Apparatus 1Group
10:55 2011 B Stream 5. Apparatus 2Group
11:50 2011 A Stream 6Group
12:10 2011 A Stream 7Group
12:30 Церемония награжденияFree
12:50 2013 B Stream 8Group
13:25 2013 A Stream 9. Apparatus 1Group
13:25 2013 A Stream 9. Apparatus 2Group
13:55 Церемония награжденияFree
14:10 2010 A Stream 10. Apparatus 1Group
14:10 2010 A Stream 10. Apparatus 2Group
14:45 2010 A Stream 11. Apparatus 1Group
14:45 2010 A Stream 11. Apparatus 2Group
15:20 2009 A Stream 12. Apparatus 1Group
15:20 2009 A Stream 12. Apparatus 2Group
16:05 2009 A Stream 13. Apparatus 1Group
16:05 2009 A Stream 13. Apparatus 2Group
16:40 2009 A Stream 14. Apparatus 1Group
16:40 2009 A Stream 14. Apparatus 2Group
17:20 Церемония награжденияFree
16:40 2009 A Stream 14. Apparatus 2Group
16:40 2009 A Stream 14. Apparatus 2Group
18:15 2008 A Stream 15. Apparatus 1Group
18:15 2008 A Stream 15. Apparatus 2Group
19:05 2008 A Stream 16Group
19:05 2008 A Stream 16Group
21:15 Церемония награжденияFree
19:55 2006-07 B Stream 17. Apparatus 1Group
19:55 2006-07 B Stream 17. Apparatus 2Group
20:10 2007A Stream 18. Apparatus 1Group
20:10 2007A Stream 18. Apparatus 2Group
20:55 2006 A Stream 19. Apparatus 1Group
20:55 2006 A Stream 19. Apparatus 2Group
21:10 2005 Stream 20. Apparatus 1Group
21:10 2005 Stream 20. Apparatus 2Group
21:15 Церемония награжденияFree

Description

8:00 2012 C
Ляпустина Мария / Цг Созвездие
Николаева Агриппина / Цхг
Подгорная Мирослава / Премьера
Аксенова Полина / Форс Москва
Михайлова Яна / Цг Созвездие
Егорова Надежда / Ск Starteam
Грузд Мария / Сшор Юность
Белова Маргарита / Форс Москва
Цымбал Мария / Цг Созвездие
Бахмутова Мария / Сшор Юность
Третьякова Маргарита / Сшор Юность
Ивушкина Анастасия / Сшор Метеор
Буравчикова Дана / Сшор Юность
Ивушкина Елизавета / Сшор Метеор
Шиманская Ева / Премьера
Ишматова Нодира / Сшор Метеор
Гурова Мария / Сшор Юность
8:35 2012 B
Кирокасян Ева / Сшор Юность
Иваненкова Екатерина / Вертикаль
Кузьмичева Алина / Цг Созвездие
Карпухина Кира / Форс Москва
Смотрова Анастасия / Новосибирск
Бирагова Алиса / Цхг
Лоскутова Алина / Ано Движение
Смолькова Анна / Сшор Юность
Кужелева Мария / Форс Москва
Колпакова Полина / Цхг
Почеховская Марианна / Сшор Юность
Парахнина Ульяна / Астрахань
9:25 2012 B
Пашенцева София / Цхг
Панкова Наталия / Цхг
Исайкина Елена / Ано Движение
Федосова Есения / Цхг
Юнусова Яна / Ск
Белякова Дарья / Астрахань
Альтапова Эмилия / Ск
Тришина Варвара / Форс Москва
Пантелеева София / Цхг
Хохлова Маргарита / Ано Движение
Вендель Екатерина / Ано Движение
Подлесных Мария / Цг Созвездие
10:50 2011 C
Боева Алиса / Сшор Метеор
Тарасенкова Арина / Сшор Метео
10:55 2011 B
Титова Дарья / Ск Ника
Дроздова Нонна / Астрахань
Волкова Виктория / Вертикаль
Прохорова Варвара / Сшор Метеор
Казаковцева Ксения / Астрахань
Колесникова Элина / Ано Движение
Ефошкина Елена / Форс Москва
Костюк Анна / Вертикаль
Белялова Александра / Москва Сш 86
Гатиятова Арина / Новокузнецк
Крищенко Полина / Астрахань
Есион Мария / Форс Москва
Крылова Руслана / Вертикаль
Коршина Сафина / Форс Москва
11:50 2011 A
Сафарова Риана / Калининград СШ
Ермолаева Екатерина / Цхг Алания
Васильева Дарья / Калининград Сш
Рассолова Алиса / Калининград Сш
Кириллова Владислава / Цхг
Сухина Вероника / Цхг
Яцкевич Ярослава / Премьера
Осипова Софья / Сш 86 Москва
Семенова Полина / Ск Ника
12:10 2011 A
Ермолаева Августина / Самара Сшор №3
Федорова Елизавета / Новосибирск
Литвинова Татьяна / Астрахань
Вакарюк Нелли / Цхг Алания
Ковалева Мария / Цхг Алания
Лебедовская Анастасия / Астрахань
Черникова Карина / Сшор Метеор
Банщикова Полина / Сшор Метеор
Рамонова Амина / Цхг Алания
12:30 Церемония награждения

12:50 2013 B
Филиппова Мария / Цхг
Петрова Варвара / Сшор Метеор
Гайдак Анна / Ск Ника
Баранова Арина / Астрахань
Аникиева Лина / Цг Созвездие
Латышева Арина / Астрахань
Якушевская Дарья / Цг Созвездие
Ботнева Анна / Ск Ника
Бочкарева Милена / Сшор Метеор
Овчинникова Алина / Цхг
Гудим Виктория / Сшор Юность
Ибрагимова Далия / Ск
Аширова Милана / Астрахань
Миронова Ульяна / Сшор Юность
Казакова Кристина / Сшор Метеор
Иванова Кира / Цг Созвездие
Тахтуева Варвара / Сшор Юность
13:25 2013 A
Титова Полина / Ск Ника
Боровикова Ксения / Ск Ника
Мишкурова Ульяна / Ск Ника
Гаража Анита / Сшор Метеор
Седакова Софья / Ск Ника
Афанасьева Анастасия / Новосибирск
Максимова Алена / Цхг Ильинка
13:55 Церемония награждения

14:10 2010 A
Смуток Александра / Цхг
Осипчук Мария / Калининград Сш
Савинова Варвара / Астрахань
Легконогих Екатерина / Ск Ника
Веневцева Ксения / Калининград Сш
Хуснутдинова Ангелина / Самара Сшор 3
Ильяшенко Дарья / Сшор Юность
Данилова Анна / Ск Ника
Спасенкова София / Астрахань
14:45 2010 A
Тимофеева Василиса / Москва Сш 86
Дугаева Елена / Дюсш №1
Бондарева Анастасия / Астрахань
Панина Анастасия / Шахты
Панченко Анна / Цхг
Белова Светлана / Москва Сшор 42
Коновалова Ульяна / Самара Сшор 3
Войтенко Кристина / Новосибирск
Селезнева Полина / Сш Весна
15:20 2009 A
Бикбулатова Амина / Астрахань
Шахова Татьяна / Дюсш №1
Шумайлова Екатерина / Юность
Ворожейкина Дарья / Самара
Орлова Софья / Юность
Филатова Дарья / Сшор Юность
Пашкевич Мария / Москва Сш 86
Левша Ника / Калининград Сш
Минаева Анна / Пермь
Яркина Вероника / Астрахань
Васильченко Варвара / Сш 112 Спутник
16:05 2009 A
Новикова Майя / Дюсш Воробьевы
Дёмина Яна / Калининград Сш
Нечаева Дарья / Мссуор №1 Москва
Федорова Анна / Жуковский
Душко Софья / Юность
Башмаченкова Марья / Москва Сш 86
Рябова Наталья / Москва Сш 86
Шевченко Анастасия / Калининград Сш
Рамонова Алана / Цхг Алания
16:40 2009 A
Удовиченко Алиса / Калининград Сш
Тищенко Полина / Москва Сш 86
Жемалетдинова Алсу / Сш 112 Спутник
Юревичуте Диана-Николь / Вертикаль
Илюхина Екатерина / Жуковский
Коч Селин / Жуковский
Токарева Полина / Дюсш №1
Супрунова Ксения / Юность
Федотова Ника / Сшор Юность
Козодерова Дарья / Астрахань
Черных Ольга / Новосибирск
17:20 Церемония награждения

18:15 2008 A
Копылова Софья / Шахты
Колымажная Екатерина / Астрахань
Коренькова Полина / Новосибирск
Рысь Варвара / Сшор Юность
Ворошилова Изабелла / Астрахань
Рожина Евгения / Москва Сш 86
Литвинова Евдокия / Астрахань
Уткина Анастасия / Самара
Смирнова Анастасия / ДЮСШ Воробьевы
Шевцова Мария / Цг Ирины
Аммосова Милена / Ск
Кардаш Анастасия / Цг Ирины
19:05 2008 A
Захарова Дарья / Астрахань
Сорока Наталья / Калининград Сш
Лозовая Елизавета / Новосибирск
Ремиханова Сабина / Самара
Пустыльникова Варвара / Краснодар
Булатова Ярослава / Новосибирск
Байковская Клеопатра / Цг Ирины
Райкова Мария / Калининград Сш
Ткаченко Елизавета / Сш 112 Спутник
Красильникова Анастасия / Самара
Калашникова Ксения / Калининград Сш
19:55 2006-07 B
Слухай Луиза / Краснодар
Болдырева Анна / Жуковский
Барчукова Алёна / Краснодар
Медведева Полина / Краснода
20:10 2007A
Саватеева Софья / Москва Сш 86
Махмудова Жанара / Астрахань
Рахимова Арина / Калининград Сш
Коваленко Ольга / Астрахань
Деревянко Анастасия / Жуковский
Барашкина Анна / Сш 112 Спутник
Веневцева Мария / Калининград Сш
Баева Дарья / Краснодар
Бакай Анфиса / Новокузнецк
Птухина Алина / Краснодар
Садыбакасова Камилла / Новосибирск
20:55 2006 A
Костенко Виолетта / Астрахань
Фахурдинова Александра / Новосибирск
Хилько Вероника / Краснодар
Арестович Светлана / Калининград Сш
21:10 2005
Габидова Камилла / Астрахань
21:15 Церемония награждения