VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Open Cup of «Locomotive». Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event Open Cup of «Locomotive»
Date Start Dec 11, 2020, 12:30 AM

Broadcasts Price
8:30 2011 Stream 1. Apparatus 1Group
8:30 2011 Stream 1. Apparatus 2Group
9:10 2011 Stream 2. Apparatus 1Group
9:10 2011 Stream 2. Apparatus 2Group
9:45 2011-12 Stream 3Group
10:05 2010 Stream 4. Apparatus 1Group
10:05 2010 Stream 4. Apparatus 2Group
10:45 2010 Stream 5. Apparatus 1Group
10:45 2010 Stream 5. Apparatus 2Group
11:25 2008-09 Stream 6. Apparatus 1Group
11:25 2008-09 Stream 6. Apparatus 2Group
12:00 2008-09 Stream 7. Apparatus 1Group
12:00 2008-09 Stream 7. Apparatus 2Group
12:30 2005-07 Stream 8. Apparatus 1Group
12:30 2005-07 Stream 8. Apparatus 2Group
13:05 НаграждениеFree
13:50 2009-10 Stream 9. Apparatus 1Group
13:50 2009-10 Stream 9. Apparatus 2Group
14:30 2009-10 Stream 10. Apparatus 1Group
14:30 2009-10 Stream 10. Apparatus 2Group
15:10 2009-10 Stream 11. Apparatus 1Group
15:10 2009-10 Stream 11. Apparatus 2Group
15:45 2009-10 Stream 12. Apparatus 1Group
15:45 2009-10 Stream 12. Apparatus 2Group
16:25 2006-08 Stream 13. Apparatus 1Group
16:25 2006-08 Stream 13. Apparatus 2Group
17:00 2006-08 Stream 14. Apparatus 1Group
17:00 2006-08 Stream 14. Apparatus 2Group
17:30 2006-08 Stream 15. Apparatus 1Group
17:30 2006-08 Stream 15. Apparatus 2Group
18:00 2006-08 Stream 16. Apparatus 1Group
18:00 2006-08 Stream 16. Apparatus 2Group
18:35 МС Stream 17Group
19:05 НаграждениеFree

Description

8:30 2011
Дукаева Милана / Самара
Баклюкова Елизавета / СШ №62
Черняева Полина / Белгород - МАУ ДО
Ларькина Мария / СШОР
Черникова Лилия / Калининград
Шумахер Елизавета / Новокузнецк
Березкина Мария / МССУОР №1
Кутьева Екатерина / Новокузнецк
Кабарина Анна / СШОР
Тарасова Анна / СШОР №74


9:10 2011
Тихонова Дарья / Мытищи - СК Start
Баженова Мария / СШОР №74
Кузелева Дарья / Реутов
Жукова Ксения / Санкт-Петербур
Костенко Виктория / Новокузнецк
Пронкина Виктория / СШОР №74
Курбатова Елена / Тула - СК Алина
Букаткина Анастасия / СШОР
Бутерус Милана / Калининград


9:45 2011-12
Нишанбаева Алия / Санкт-Петербург
Васильева Милана / СШ №62
Арефьева Анна / Реутов
Николаева Юлия / Санкт-Петербург
Тихонова Злата / СШ №62
Маршалюк Валерия / Санкт-Петербург
Касьянова Валерия / Реутов
Потапова Олеся / Мытищи СК Start
Колупатина Дарья / СШ №62
Подолян Варвара / Самара


10:05 2010
Лисиченко Елизавета / Реутов
Завроцкая Эвелина / Тюмень - ДЮСШ
Медведева Ульяна / ЦХГ №1
Гор Василиса / СШ №62
Полина Милана / Тюмень - ДЮСШ
Кораблева Любовь / Санкт-Петербург
Бондарева Майя / СШ №62
Бесчерова Полина / Тюмень - ДЮСШ
Колесникова Анжелика / Тюмень - ДЮСШ
Акинина Яна / Реутов


10:45 2010
Галиос София / Тюмень - ДЮСШ
Понятова Ника / Новосибирск
Шпет Каролина / Санкт-Петербург
Овчинская Илана / СШОР №74
Клячкина Софья / Тюмень - ДЮСШ
Грибуш Василиса / СШ №62
Бородина Полина / Новокузнецк - СШ
Петракова Милана / Тюмень - ДЮСШ
Герасимова Виктория / Санкт-Петербург
Ефимова Валерия / Саратов


11:25 2008-09
Кожевникова Софья / Тюмень - ДЮСШ
Тымченко Таисия / ЦХГ №1
Шамсутдинова Полина / Тюмень - ДЮСШ
Черникова Алиса / Калининград -
Пипич Милена / Реутов
Растворцева София / ЦХГ №1
Грачева Арина / СШОР №74
Мамлеева Ариана / ЦХГ №1


12:00 2008-09
Щинова Дарья / Реутов
Фадеева Мария / СШОР №74
Силонова Анастасия / СШОР
Филатова Дарья / Тюмень - ДЮСШ
Капустина Анастасия / Саратов
Курафеева Анна / Тюмень - ДЮСШ
Макоева Мария / СШ №62


12:30 2005-07
Водопьянова Алена / Краснодар
Новичкова Полина / Реутов
Воронцова Анастасия / СШОР №74
Гусева Юлия / СШОР
Полстянова Елизавета / Реутов
Семенова Александра / СШОР №74
Погосова Камилла / Улан-Удэ
Березина Олеся / Краснодар


13:05 Награждение


13:50 2009-10
Сторожик Анна / Санкт-Петербург
Малышева Алёна / Калининград
Постникова Арина / СШ №62
Букитерова Алина / МССУОР №1
Дейнека Маргарита / СШ №62
Денисова Любовь / Реутов
Фролова Милана / СШОР №74
Фролова Ева / Тюмень - ДЮСШ
Шалюпа Арина / СШ №62
Шибанова Марьяна / СШОР №74


14:30 2009-10
Печинина Ника / Санкт-Петербург
Давыденко София / Белгород - СШОР
Турчанинова Майя / Новокузнецк - СШ
Попова Анастасия / Санкт-Петербург
Фефилова Вероника / СШОР
Бобрик София / Калининград
Гонышева Ангелина / Белгород - МАУ ДО
Матвеева Полина / Тула - СК Алина
Ли София / СШОР №74


15:10 2009-10
Устинова Софья / Санкт-Петербург
Голыбина Анна / Калининград
Музыка Арина / СШОР 74
Бегунова Софья / Санкт-Петербург
Ковшова Арина / Новосибирск
Плетнева Софья / МССУОР №1
Бондаренко Злата / Новокузнецк - СШ
Воротнева Анастасия / СШОР №74
Нечаева Дарья / МССУОР №1


15:45 2009-10
Власенко Анастасия / Тула - СК Алина
Арефьева Кира / Тюмень - ДЮСШ
Василенко Алина / СШОР №74
Савчук Диана / Королев
Максимович Екатерина / Калининград
Головчук Олеся / СШОР №74
Жукова Дарья / Санкт-Петербург
Бубырь Кира / СШОР №74
Забродина Дарья / Тюмень - ДЮСШ


16:25 2006-08
Зайцева Ксения / Калининград
Моргунова Кристина / Королев
Полюшкина Анна / Реутов
Пронякова София / СШОР №74
Шибанова Екатерина / СШОР
Яланская Яна / Реутов
Коротовских Маргарита / Тюмень - ДЮСШ
Бабенко Кристина / СШОР №74


17:00 2006-08
Сысоева Елена / Реутов
Попкова Ирина / Тюмень - ДЮСШ
Бадзиева Влада / Калининград
Лиясова София / СШОР №74
Егорова Дарья / Санкт-Петербург
Пархоменко Александра / СШОР №74
Пыхтина Агния / МССУОР №1
Неботова Екатерина / Белгород - СШОР


17:30 2006-08
Пищаева Алиса / Белгород - СШОР
Кванталиани Нино / СШОР №74
Лебедева Полина / Тюмень - ДЮСШ
Баштынская Стефания / Новосибирск
Скуратова Дарья / МССУОР №1
Федулкина Милана / Новокузнецк - СШ
Бояринцева Мария / Калининград
Ютовец Мария / Калининград


18:00 2006-08
Герасименко Анна / Королев
Сиразетдинова Милана / Тюмень - ДЮСШ
Ченцова Анастасия / СШОР №74
Зарина Ксения / Тюмень - ДЮСШ
Колокольцева Дарья / Белгород - СШОР
Фролова Таисия / Тюмень - ДЮСШ
Гайдук София / СШОР №74
Владющенкова Дана / СШ №62


18:35 МС
Таганова Ангелина / Новокузнецк - СШ
Клименко Ксения / СШОР №74
Бондаренко Диана / Новокузнецк - СШ
Литвинова Юлия / Белгород - СШОР
Шабалова Анна / СШОР №74
Саргсян Сильва / Белгород - СШОР
Михно Ксения / Королев
Козлова Ксения / Санкт-Петербург -
Васильева Полина / Тюмень - ДЮСШ
Юхневич Ксения / Новосибирск
Расщупкина Камилла / СШОР №74
Плотникова Аксиния / Белгород - СШОР
Киреева Карина / МССУОР №1


19:05 Награждение