×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: «Olympic hope». Day 3


Sport Rhythmics Gymnastic
Event «Olympic hope»
Date Start Dec 24, 2020, 9:00 AM

Broadcasts Price
09.00 2004-2005 Stream 1. Apparatus 1, 2Group
09.30 2004-2005 Stream 2. Apparatus 1Group
09.30 2004-2005 Stream 2. Apparatus 2Group
10.00 2004-2005 Stream 3. Apparatus 1Group
10.00 2004-2005 Stream 3. Apparatus 2Group
10.30 НаграждениеFree
10.40 2005-2006 Stream 4. Apparatus 1Group
10.40 2005-2006 Stream 4. Apparatus 2Group
11.10 2005-2006 Stream 5. Apparatus 1Group
11.10 2005-2006 Stream 5. Apparatus 2Group
11.40 2011, 2010 и 2007-2008 Stream 6Group
12.00 2011, 2010 и 2007-2008 Stream 7Group
12.20 2011, 2010 и 2007-2008 Stream 8Group
12.40 2011, 2010 и 2007-2008 Stream 9Group
13.00 2011, 2010 и 2007-2008 Stream 10Group
13.20 2011, 2010 и 2007-2008 . Stream 11Group
13.40 2011, 2010 и 2007-2008 Stream 12Group
14.00 2011, 2010 и 2007-2008 Stream 13Group
14.20 2011, 2010 и 2007-2008 Stream 14Group
14.40 НаграждениеFree
15.20 2009 Stream 15. Apparatus 1Group
15.20 2009 Stream 15. Apparatus 2Group
15.55 2009 Stream 16. Apparatus 1Group
15.55 2009 Stream 16. Apparatus 2Group
16.40 2009 Stream 17. Apparatus 1Group
16.40 2009 Stream 17. Apparatus 2Group
17.20 2008 Stream 18. Apparatus 1Group
17.20 2008 Stream 18. Apparatus 2Group
17.55 2008 Stream 19. Apparatus 1Group
17.55 2008 Stream 19. Apparatus 2Group
18.30 НаграждениеFree

Description

09.00 2004-2005
Андрианова Анастасия / Великий Новгород
Праздничных Алёна / Ростов -на-Дону
Фраймович Ангелина / Владимир
Царёва Софья / Великий Новгород
Соловьёва Екатерина / Вологда
Донец Алиса / Дубна
Ожаровская Татьяна / Кирово-Чепецк
09.30 2004-2005
Поспелова Ольга / Тверь
Горбачева Ева / Великий Новгород
Ананова Пелагея / Ростов -на-Дону
Щенятская Милена / Ростов -на-Дону
Маткаримова Эльвира / Владимир
Данилова Евгения / Магнитогорск
Полянская Екатерина / Курск
10.00 2004-2005
Эссерт Кристина / Пушкин
Дондик Ирина / Ростов -на-Дону
Тихиня Ева / Курчатов
Короткова Александра / Великий Новгород
Овчинникова Анастасия / Ростов -на Дону
Савинова Софья / Тверь
Семёнова Александра / Великий Новгород
Павлова Ксения / Сочи
Лукьянчикова Мария / Курск
10.30 Награждение

10.40 2005-2006
Водопьянова Мария / Владимир
Трапезникова Елизавета / Магнитогорск
Октябрьская Анжелика / Дубна
Сабаева Валерия / Дубна
Волосникова Анастасия / Курск
Шерстенникова Елизавета / Кирово-Чепецк
Захарова Марина / Дзержинск
Кудашева Виктория / Курск
11.10 2005-2006
Гарина Виктория / Омск
Медведева Софья / Москва
Ким Алексия / Ростов-на-Дону
Ядрихинская Дарья / Череповец
Коростина Елизавета / Омск
Титаренко Кристина / Омск
Скварник Таисия / Дмитров
11.40 2011, 2010 и 2007-2008
Артамонова Камилла / Москва
Дронова Виктория / Магнитогорск
Степанова Есения / Уфа
Гамзова Владислава / Пушкин
Иванникова Алина / Саратов
Кухар Алина / Мирный
Исакова Дарья / Кстово
Локтионова Дарья / Курск
Самышко Эльмира / Ростов-на-Дону
Шаповалова Екатерина / Курск
12.00 2011, 2010 и 2007-2008
Кислюк Настасья / Мирный
Грушевская Анастасия / Санкт - Петербург
Мурыкина Софья / Димитровград
Заводовская Софья / Ижевск
Максидова Елизавета / Москва
Скрыпина Софья / Дубна
Смелянская Серафима / Ростов-на-Дону
Фаткулисламова Рамина / Уфа
12.20 2011, 2010 и 2007-2008
Дмитриева Агата / Казань
Павлова Анна / Курск
Хабло София / Димитровград
Овсянникова Дарья / Москва
Сагеева Ясмина / Казань
Голубцова Вера / Великий Новгород
Комарова Ярослава / Щекино
Рогова Анастасия / Вологда
Скробина Екатерина / Великий Новгород
Гусарова Ольга / Дзержинск
12.40 2011, 2010 и 2007-2008
Артамонова Кристина / Арзамас
Ханявина Вероника / Вологда
Нерсесян Милана / Сочи
Фролова Екатерина / Курск
Завозина Василиса / Великий Новгород
Круглова София / Вологда
Ткаченко Елизавета / Санкт-Петербург
Савченко Анна / Иваново
Комаричева Ева / Москва
Никулина Ярослава / Москва
13.00 2011, 2010 и 2007-2008
Царёва Варвара / Великий Новгород
Девятых Софья / Ижевск
Кудим Елизавета / Владимир
Маркелова Алина / Саратов
Ильина Мила / Кирово-Чепецк
Симонян Софина / Сочи
Гнеушева Екатерина / Москва
Матюхина Диана / Владимир
Серкова Кристина / Гусь-Хрустальный
Богачёва Мария / Орёл
13.20 2011, 2010 и 2007-2008 .
Матиос Алина / Мирный
Горячева Милена / Димитровград
Вербицкая Миробелла / Великий Новгород
Мошкина Мария / Омск
Никуличева Милана / Великий Новгород
Оборина Милана / Великий Новгород
Колышницына Анастасия / Кирово-Чепецк
Савцова Варвара / Сочи
Морозова Таисия / Череповец
Романова Диана / Великий Новгород
13.40 2011, 2010 и 2007-2008
Короткова Анастасия / Саратов
Ларионова Татьяна / Владимир
Алсуфьева София / Москва
Порватова Анна / Саранск
Баева Мария / Кирово-Чепецк
Прокашева София / Кирово-Чепецк
Баймашева Наталья / Иваново
Майер Эва / Ростов-на-Дону
Заритовская Анастасия / Ростов-на-Дону
Новойдарская Дарья / Каменск-Шахтинский
14.00 2011, 2010 и 2007-2008
Климова Виктория / Владимир
Селюкова Марина / Великий Новгород
Новаева Арина / Кстово
Урсу Мария / Ростов-на-Дону
Слепова Екатерина / Гусь-Хрустальный
Федорова Василиса / Пушкин
Ганиева Аделина / Уфа
Шибанова Екатерина / Дмитров
Зейналова Эмилия / Щекино
Морозова Полина / Дмитров
14.20 2011, 2010 и 2007-2008
Рогожина Кира / Ростов-на-Дону
Чугунихина Диана / Ростов-на-Дону
Гончарова Дарья / Москва
Клячева Валерия / Кстово
Павлюкова Дарина / Ростов-на-Дону
Даминова Диляра / Казань
Коренюгина София / Ростов-на-Дону
Мутенкова Мария / Ростов-на-Дону
Лысенко Анна / Ростов-на-Дону
14.40 Награждение

15.20 2009
Иванчикова Алёна / Вологда
Горбатова Софья / Курск
Лисенкова Татьяна / Арзамас
Грибанова Екатерина / Орёл
Нечепуренко Мария / Ростов-на-Дону
Дмитриева Алена / Дмитров
Болотова Дарина / Вологда
Фролова Алёна / Иваново
Ананьина Дарья / Москва
15.55 2009
Паканещикова Элиза / Уфа
Екимова Кристина / Великий Новгород
Щербакова Елизавета / Санкт-Петербург
Новикова Мария / Великий Новгород
Иванова Екатерина / Иваново
Гольцова Ульяна / Арзамас
Марковина Елизавета / Кирово-Чепецк
Сеина Ксения / Великий Новгород
Лопатина Эмилия / Пушкин
Шамшиева Есения / Уфа
Симонова Виолетта / Ростов-на-Дону
16.40 2009
Сухинина Мирослава / Сочи
Глухова Арина / Нижний Новгород
Мингалеева Диана / Казань
Дерюгина Ника / Каменск-Шахтинский
Галиева Наталья / Владимир
Москаленко Софья / Пушкин
Пономарева Мария / Дмитров
Купреева Арина / Каменск-Шахтинский
Коровкина Элина / Сочи
Саяпина Валерия / Пушкин
Велитченко Арина / Ростов-на-Дону
17.20 2008
Мордина Мария / Магнитогорск
Сидорова Дарья / Магнитогорск
Дмитриенко Валерия / Магнитогорск
Данилова Екатерина / Арзамас
Фёдорова Лада / Иваново
Черномашенцева Полина / Каменск-Шахтинский
Лузик Диана / Курск
Кабанова Ксения / Иваново
17.55 2008
Лялина Элина / Димитровград
Зелепукина София / Курчатов
Розова Анастасия / Москва
Хабибулова Арина / Димитровград
Новикова Александра / Каменск-Шахтинский
Микаелян Марьяна / Ростов-на-Дону
Петросян Елизавета / Пушкин
Проскурова Таисия / Пушкин
Дороднова Алиса / Санкт-Петербург
18.30 Награждение