×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: «The Stars of Olympus». Day 2


Sport Rhythmics Gymnastic
Event «The Stars of Olympus»
Date Start Mar 2, 2021, 8:00 AM

Broadcasts Price
08:00 КМС групп — 5 лент Stream 1Group
08:25 КМС групп — 5 лент Stream 2Group
08:50 КМС групп — 5 лент Stream 3Group
09:10 КМС групп — 5 лент Stream 4Group
09:30 1 разряд групп — 5 лент Stream 5Group
10:05 2 разряд групп — Вид 1 Stream 6Group
10:30 2 разряд групп — Вид 1 Stream 7Group
10:50 МС групп — 3 обруча 2 пары булав Stream 8Group
11:10 НаграждениеFree
11:40 3 разряд 2012 — Б/п Stream 9Group
12:00 3 разряд 2012 — Б/п Stream 10Group
12:20 3 разряд 2012 — Б/п Stream 11Group
12:40 3 разряд 2012 — Б/п Stream 12Group
13:00 1 разряд 2009-2010 — Б/п Stream 13Group
13:30 1 разряд 2009-2010 — Б/п Stream 14Group
14:00 1 разряд 2009-2010 — Б/п Stream 15Group
14:30 1 разряд 2009-2010 — Б/п Stream 16Group
15:00 1 разряд 2009-2010 — Б/п Stream 17Group
15:30 1 разряд 2009-2010 — Б/п Stream 18Group
16:10 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 19. Apparatus 1Group
16:10 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 19. Apparatus 2Group
16:45 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 20. Apparatus 1Group
16:45 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 20. Apparatus 2Group
17:20 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 21. Apparatus 1Group
17:20 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 21. Apparatus 2Group
18:00 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 22. Apparatus 1Group
18:35 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 23. Apparatus 1Group
18:35 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 23. Apparatus 2Group
19:10 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 24. Apparatus 1Group
19:10 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 24. Apparatus 2Group
19:50 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 25. Apparatus 1Group
19:50 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 25. Apparatus 2Group
20:25 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 26. Apparatus 1Group
20:25 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 26. Apparatus 2Group
21:00 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 27. Apparatus 1Group
21:00 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч Stream 27. Apparatus 2Group

Description

08:00 КМС групп — 5 лент
Созвездие / Москва
Феличита / Псков
Пенза / Пенза
Пируэт / Краснодар
Адреналин / Муром
Аврора / Иваново
Симфония / Архангельск
МГФСО Таганка-3 / Москва


08:25 КМС групп — 5 лент
В.Новгород / В.Новгород
Кошки / Щёлково
МГФСО Таганка-2 / Москва
Созвездие / Кострома
Драйв / Москва
Казань / Казань
Полет / Звездный городок
Санкт-Петербург / Санкт-Петербург


08:50 КМС групп — 5 лент
Девчата / Иваново
Эридан / Обнинск
ЦХГ 1 / Москва
Ника / Иваново
Подружки / Реутов
Звездочки / Иваново
Королёк / Звездный городок


09:10 КМС групп — 5 лент
Палитра / Каменск-Уральский
Спектр / Тула
Гармония / Иваново
Шармэль / Тула
МГФСО Таганка-1 / Москва
Стелла / Москва
Конфетти / Саров


09:30 1 разряд групп — 5 лент
Селена / Обнинск
Старт / Тула
ЦХГ 1 / Москва
Драйв / Муром
Маскарад / Санкт-Петербург
Улыбка / Краснодар
Сияние / Ярославль
Грация / Муром
Шпильки / Н.Новгород
Синеглазки / Реутов
ГБУ СШОР №25 Москомспорта / Москва


10:05 2 разряд групп — Вид 1
Фиеста / Ярославль
Звездочки / Тула
Импульс / Муром
Пенза / Пенза
ЦХГ 1 / Москва
Victory / Кострома
Азарт / Иваново
Фиеста / Ярославль


10:30 2 разряд групп — Вид 1
Созвездие / Звездный городок
Совершенство ВК / Хабаровск
Дрим Тим / Псков
Виктория / Выкса
В.Новгород / В.Новгород
Звездочки / Реутов
ГБУ СШОР №25 Москомспорта / Москва


10:50 МС групп — 3 обруча 2 пары булав
Арсенал / Тула
Стрела / Звездный городок
Пенза / Пенза
Реутов / Реутов
Серпантин / Саров
Красавицы / Иваново
Союз / Тула


11:10 Награждение


11:40 3 разряд 2012 — Б/п
Денисова Эллина / Сочи
Сушкевич Ульяна / Реутов
Якубова Ассель / Н.Новгород
Гайворонская Владислава / Воронеж
Лупенко Валерия / Липецк
Соляникова Полина / Сочи
Дроздова Виктория / Орехово-Зуево
Белоусова Анна / Саров
Кузнецова Валерия / Воронеж


12:00 3 разряд 2012 — Б/п
Крюкова Ксения / Н.Новгород
Сиголаева Дарья / Тула
Губанова София / Воронеж
Катютина Забава / Н.Новгород
Захарова Ульяна / В.Луки
Агеева Дарья / Тула
Шорина Полина / Москва
Павлова Полина / Жуковский
Люсювен Анастасия / Поронайск
Ионкина Арина / Хабаровск


12:20 3 разряд 2012 — Б/п
Никитенко Дарья / Рязань
Пайметова Арина / Москва
Калинина Анастасия / Жуковский
Заплаткина Варвара / Пенза
Фоминцева Диана / Санкт-Петербург
Соколова Олеся / Ковров
Смирнова Софья / Звездный городок
Кузнецова Полина / Пенза
Сахненко Лилия / Н.Новгород
Шашлова Ульяна / Саратов


12:40 3 разряд 2012 — Б/п
Андреева Лика / Липецк
Хорошилова Дарья / Сочи
Волкова Варвара / Н.Новгород
Гибадуллина Алия / Звездный городок
Широкова Ярослава / Санкт-Петербург
Ошина Полина / Ростов-на-Дону
Кислякова Валерия / Н.Новгород
Белецкая Арина / Ростов-на-Дону
Соколова Дарья / Москва
Куприянова Марина / Саров


13:00 1 разряд 2009-2010 — Б/п
Тихонова Елизавета / Ярославль
Арутюнян Мери / Воронеж
Данилкина Софья / Пенза
Фокина Валерия / В.Новгород
Першко Алина / Саратов
Катасонова София / Липецк
Харина Дарья / Пенза
Пантелеева Александра / Ярославль
Ибатулина Дарья / Хабаровск
Суздальцева Анастасия / Липецк
Шабаева Валерия / Пенза
Тимофеева Валерия / Ярославль
Спирина Марина / Н.Новгород
Портнягина Арина / Санкт-Петербург
Юсупова Камила / Пенза


13:30 1 разряд 2009-2010 — Б/п
Федан Вероника / Тверь
Стругалева Ульяна / Кострома
Кулиш Анжелика / Пенза
Каландарова Алина / Тверь
Прост Софья / Санкт-Петербург
Гусева Василиса / Тула
Селиверстова Алена / Звездный городок
Садкова Арина / Орехово-Зуево
Алексеева Елизавета / Тверь
Плешанова Мария / Санкт-Петербург
Беляева Ульяна / Апрелевка
Данданова Евгения / Ярославль
Калнина Василиса / В.Луки
Егорова Камилла / Тверь
Соколовская Софья / Пенза


14:00 1 разряд 2009-2010 — Б/п
Кузьмина Елизавета / Иваново
Баканова Кристина / Ковров
Петухова Злата / Н.Новгород
Сандальнева Мария / Череповец
Воробьева София / Киров
Кваскова Софья / Тула
Сергеева Милана / Н.Новгород
Ковалева Елизавета / Калининград
Иванова Мария / Ярославль
Упадышева Полина / Череповец
Горбунова Татьяна / Саратов
Уханкина Аксения / Н.Новгород
Кузьминская Дарья / Саратов
Хамидуллина София / Пенза
Петрова Таисия / Ярославль


14:30 1 разряд 2009-2010 — Б/п
Иванова Мария / Санкт-Петербург
Аверьянова Рита / Н.Новгород
Булгакова Элина / Тверь
Пфунд Елизавета / Санкт-Петербург
Камкина Анастасия / Каменск-Уральский
Ульянина Ярослава / Санкт-Петербург
Евдокимова Яна / Реутов
Михайлюк Владислава / Липецк
Мельникова Анастасия / Н.Новгород
Матвеева Софья / Санкт-Петербург
Нагаева Карина / Уфа
Шумайлова Екатерина / Краснодар
Ахмадуллина Алина / Каменск-Уральский
Мелихова Екатерина / Липецк
Солдатова Дарья / Муром


15:00 1 разряд 2009-2010 — Б/п
Данилина Алина / Ярославль
Шеленёва Арина / Орехово-Зуево
Михайлова Ксения / Ярославль
Козлова Вероника / Рязань
Лебедева Каролина / Калининград
Амирова Алия / Тверь
Амплеева Алина / Иваново
Гайнуллина Аделина / Санкт-Петербург
Цветкова Виктория / Галич
Андреева Вероника / Липецк
Гилемханова Аэлина / Казань
Голубева Мелисса / Саров
Гончарова Мария / Воронеж
Лузина Таисия / Казань
Семерник Владислава / Калининград


15:30 1 разряд 2009-2010 — Б/п
Шарапова Мария / Киров
Ерыкалова Полина / Каменск-Уральский
Зенюк Мария / Орехово-Зуево
Тагирова Индира / Уфа
Хазак Софья / Калининград
Пугачёва Виктория / Ярославль
Коптелова Полина / Каменск-Уральский
Кузнецова Анна / Муром
Тихонова Ксения / Санкт-Петербург
Алексеева Маргарита / Реутов
Стёпина Анна / Орехово-Зуево
Горшкова Ирина / Москва
Гринбарх Алиса / Иваново
Каруненко Елизавета / Воронеж
Зеркаева Мария / Орехово-Зуево
Гусина Кристина / Иваново
Дресвянина Анна / В.Новгород
Разуваева Ирина / Саров
Колпащикова Кристина / Киров


16:10 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч
Комаревцева Ульяна / Липецк
Федулова Варвара / Электросталь
Баева Дарья / Краснодар
Игнатова Ксения / Рязань
Шапина Владислава / Санкт-Петербург
Лисина Кристина / Орехово-Зуево
Девяткина Арина / Тверь
Белкина Кира / Москва
Харитонова Анастасия / Рязань


16:45 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч
Малышева Александрина / Н.Новгород
Грибовская Елизавета / Орехово-Зуево
Розова Анастасия / Москва
Аринина Ангелина / Тула
Афанасьева Арина / Москва
Митрофанова Мария / В.Новгород
Колпакова Екатерина / Москва
Кетурко Яна / В.Луки
Куликова Мария / Апрелевка


17:20 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч
Гаврилова Ксения / Саратов
Кульпина Ксения / Иваново
Каменская Анна / Обнинск
Травнова Дарья / Иваново
Артемьева Анна / Уфа
Годовицына Екатерина / Тверь
Райская Аделина / В.Новгород
Пришвина Юлия / Рязань
Бахтеева Анна / Москва


18:00 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч
Стрекачева Дарья / Тверь
Кондратова Татьяна / Москва
Катаева Юлия / Москва
Плотникова Софья / Киров
Воронцова Варвара / Москва
Шандурова Вероника / Пенза
Габдрахимова Екатерина / Москва
Закревская София / Санкт-Петербург
Иванова Екатерина / Обнинск


18:35 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч
Батулькина Анастасия / Рязань
Баннова Вероника / Саров
Булатова Соня / Коломна
Манойло Арина / Казань
Стукалова Алиса / Иваново
Гоцева Мария / Калининград
Рязанцева Анна / Липецк
Чеснокова Алла / Пенза
Хилько Вероника / Краснодар


19:10 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч
Идрисова Амина / Тула
Шаронова Владислава / Иваново
Каширина Ксения / Уфа
Лутинская Софья / Санкт-Петербург
Павлова Юлия / Королев
Неборако Мария / Москва
Федосеева Вероника / Москва
Птухина Алина / Краснодар
Ремзина Татьяна / Пенза


19:50 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч
Плотникова Виктория / Санкт-Петербург
Гаркавенко Варвара / Москва
Пустыльникова Варвара / Краснодар
Лебедева Полина / Иваново
Купрякова Валерия / Электросталь
Шувалова Арина / Ковров
Галеева Сафина / Москва
Харютина Виктория / Тула
Есенкина Алина / Москва


20:25 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч
Егоркина Варвара / Ковров
Алимова Амина / Коломна
Ковальская Кристина / Иваново
Никулина Ярослава / Москва
Рогожина Алёна / Электросталь
Белова Елизавета / Череповец
Симонова Дарья / Воронеж
Михалева Софья / Москва
Тютюнник Мария / Уфа
Влчек Сандра / Москва


21:00 КМС 2006-2008 — Обруч, Мяч
Ивкова Анна / Галич
Сысина Дарья / Н.Новгород
Епимахова Мария / Каменск-Уральский
Шакирова Айгиза / Уфа
Тян Альбина / Королев
Ермилова Дарья / Москва
Маликова Алина / Воронеж
Архипова Виктория / Апрелевка
Заплаткина Марина / Пенза
Пименова Карина / Санкт-Петербург