×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: «The Stars of Olympus». Day 3


Sport Rhythmics Gymnastic
Event «The Stars of Olympus»
Date Start Mar 3, 2021, 8:00 AM

Broadcasts Price
08:00 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 1. Apparatus 1Group
08:00 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 1. Apparatus 2Group
08:40 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 2. Apparatus 1Group
08:40 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 2. Apparatus 2Group
09:20 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 3. Apparatus 1Group
09:20 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 3. Apparatus 2Group
10:00 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 4. Apparatus 1Group
10:00 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 4. Apparatus 2Group
10:40 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 5. Apparatus 1Group
10:40 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 5. Apparatus 2Group
11:20 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 6. Apparatus 1Group
11:20 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1 Stream 6. Apparatus 2Group
12:00 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 7. Apparatus 1Group
12:00 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 7. Apparatus 2Group
12:35 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 8. Apparatus 1Group
12:35 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 8. Apparatus 2Group
13:10 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 9. Apparatus 1Group
13:10 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 9. Apparatus 2Group
13:45 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 10. Apparatus 1Group
13:45 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 10. Apparatus 2Group
14:20 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 11. Apparatus 1Group
14:20 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 11. Apparatus 2Group
14:55 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 12. Apparatus 1Group
14:55 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 12. Apparatus 2Group
15:30 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 13. Apparatus 1Group
15:30 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 13. Apparatus 2Group
16:05 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 14. Apparatus 1Group
16:05 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 14. Apparatus 2Group
16:40 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 15. Apparatus 1Group
16:40 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 15. Apparatus 2Group
17:15 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 16. Apparatus 1Group
17:15 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 16. Apparatus 2Group
17:45 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 17. Apparatus 1Group
17:45 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2 Stream 17. Apparatus 2Group
18:15 - КМС 2006-2008 — Булавы Stream 18Group
18:35 - КМС 2006-2008 — Булавы Stream 19Group
18:55 - КМС 2006-2008 — Булавы Stream 20Group
19:15 - КМС 2006-2008 — Булавы Stream 21Group
19:35 - КМС 2006-2008 — Булавы Stream 22Group
19:55 - КМС 2006-2008 — Булавы Stream 23Group
20:15 - КМС 2006-2008 — Булавы Stream 24Group
20:35 - КМС 2006-2008 — Булавы Stream 25Group
21:05 - МС — Обруч, Мяч Stream 26. Apparatus 1Group
21:05 - МС — Обруч, Мяч Stream 26. Apparatus 2Group
21:45 - МС — Обруч, Мяч Stream 27. Apparatus 1Group
21:45 - МС — Обруч, Мяч Stream 27. Apparatus 2Group

Description

08:00 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1
Маркина Арина / Санкт-Петербург
Мишина Кристина / Воронеж
Сушкевич Ульяна / Реутов
Хотимская Дарья / Калининград
Татаринова Мария / Санкт-Петербург
Хазак Арина / Калининград
Салий Ксения / Москва
Рогалева Варвара / Н.Новгород
Евсеева Милана / Ростов-на-Дону
Самарина Милана / Муром


08:40 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1
Дягилева Юлия / Рязань
Лебедева Елизавета / Хабаровск
Эмир Анастасия / Тула
Шаталова Алёна / Хабаровск
Поверина Марина / Иваново
Клёцкина Алина / Хабаровск
Богданова Полина / Пенза
Курапова Виктория / Саров
Рычкова Татьяна / Обнинск
Реппо Мария / Москва


09:20 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1
Кубарева Анна / Звездный городок
Ольховская Александра / Калининград
Каримова Зарина / Уфа
Кручинина Ариана / Сочи
Пак Эвелина / Ярославль
Чуканина Дарья / Саров
Петрова Валерия / Москва
Фарваева Амина / Уфа
Табатчикова Таисия / Хабаровск
Дё Кира / Хабаровск


10:00 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1
Понамарева Анна / Воронеж
Овчинникова Зинаида / Санкт-Петербург
Терентьева Мария / Реутов
Кузнецова Ева / Москва
Каландарова Эмилия / Тверь
Пахарукова Арина / Сочи
Сазонова Дарья / Н.Новгород
Корсун Ксения / Ростов-на-Дону
Артюхова Мария / Каменск-Уральский
Комарова Рианна / Казань


10:40 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1
Данилочкина Варвара / Апрелевка
Константинова Виктория / Хабаровск
Красникова Анжелика / Ярославль
Гантимурова Нелли / Москва
Дункай Диана / Хабаровск
Давыдова Наталия / Воронеж
Муровцева Дарина / В.Новгород
Терещенко Агния / Хабаровск
Павликова Ольга / Апрелевка
Никульшина Анна / Липецк


11:20 - 2 разряд 2011 — Б/п, Вид 1
Макушкина Виктория / Санкт-Петербург
Ярмолюк Полина / Хабаровск
Колчина Анастасия / Н.Новгород
Бобровникова Яна / Тверь
Реквава Арина / Реутов
Сачук Нелли / Хабаровск
Цапаева Рината / Апрелевка
Палина Полина / Пенза
Шеина Дарья / Орехово-Зуево
Бурова Екатерина / Хабаровск
Белышева Ангелина / Реутов


12:00 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Федан Вероника / Тверь
Амплеева Алина / Иваново
Ерыкалова Полина / Каменск-Уральский
Беляева Ульяна / Апрелевка
Солдатова Дарья / Муром
Зеркаева Мария / Орехово-Зуево
Михайлюк Владислава / Липецк
Алексеева Елизавета / Тверь
Шумайлова Екатерина / Краснодар


12:35 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Аверьянова Рита / Н.Новгород
Ковалева Елизавета / Калининград
Стругалева Ульяна / Кострома
Зенюк Мария / Орехово-Зуево
Егорова Камилла / Тверь
Коптелова Полина / Каменск-Уральский
Горбунова Татьяна / Саратов
Хазак Софья / Калининград
Андреева Вероника / Липецк


13:10 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Тихонова Елизавета / Ярославль
Каруненко Елизавета / Воронеж
Калнина Василиса / В.Луки
Прост Софья / Санкт-Петербург
Лебедева Каролина / Калининград
Хамидуллина София / Пенза
Пугачёва Виктория / Ярославль
Семерник Владислава / Калининград
Данданова Евгения / Ярославль


13:45 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Колпащикова Кристина / Киров
Петухова Злата / Н.Новгород
Шеленёва Арина / Орехово-Зуево
Михайлова Ксения / Ярославль
Портнягина Арина / Санкт-Петербург
Харина Дарья / Пенза
Алексеева Маргарита / Реутов
Ахмадуллина Алина / Каменск-Уральский
Мелихова Екатерина / Липецк


14:20 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Голубева Мелисса / Саров
Камкина Анастасия / Каменск-Уральский
Кузнецова Анна / Муром
Тихонова Ксения / Санкт-Петербург
Першко Алина / Саратов
Суздальцева Анастасия / Липецк
Спирина Марина / Н.Новгород
Иванова Мария / Ярославль
Евдокимова Яна / Реутов


14:55 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Нагаева Карина / Уфа
Данилкина Софья / Пенза
Кваскова Софья / Тула
Матвеева Софья / Санкт-Петербург
Юсупова Камила / Пенза
Катасонова София / Липецк
Иванова Мария / Санкт-Петербург
Петрова Таисия / Ярославль


15:30 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Каландарова Алина / Тверь
Разуваева Ирина / Саров
Кузьмина Елизавета / Иваново
Ибатулина Дарья / Хабаровск
Пфунд Елизавета / Санкт-Петербург
Горшкова Ирина / Москва
Пантелеева Александра / Ярославль
Кулиш Анжелика / Пенза


16:05 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Стёпина Анна / Орехово-Зуево
Селиверстова Алена / Звездный городок
Гусева Василиса / Тула
Козлова Вероника / Рязань
Тимофеева Валерия / Ярославль
Арутюнян Мери / Воронеж
Шабаева Валерия / Пенза
Сергеева Милана / Н.Новгород


16:40 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Гусина Кристина / Иваново
Цветкова Виктория / Галич
Гринбарх Алиса / Иваново
Гайнуллина Аделина / Санкт-Петербург
Данилина Алина / Ярославль
Лузина Таисия / Казань
Мельникова Анастасия / Н.Новгород
Плешанова Мария / Санкт-Петербург


17:15 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Фокина Валерия / В.Новгород
Уханкина Аксения / Н.Новгород
Кузьминская Дарья / Саратов
Ульянина Ярослава / Санкт-Петербург
Баканова Кристина / Ковров
Садкова Арина / Орехово-Зуево
Воробьева София / Киров
Упадышева Полина / Череповец


17:45 - 1 разряд 2009-2010 — Вид 1, Вид 2
Красильникова Софья / Н.Новгород
Гилемханова Аэлина / Казань
Дресвянина Анна / В.Новгород
Булгакова Элина / Тверь
Соколовская Софья / Пенза
Гончарова Мария / Воронеж
Сандальнева Мария / Череповец
Амирова Алия / Тверь


18:15 - КМС 2006-2008 — Булавы
Комаревцева Ульяна / Липецк
Федулова Варвара / Электросталь
Баева Дарья / Краснодар
Игнатова Ксения / Рязань
Шапина Владислава / Санкт-Петербург
Лисина Кристина / Орехово-Зуево
Девяткина Арина / Тверь
Белкина Кира / Москва
Харитонова Анастасия / Рязань
Малышева Александрина / Н.Новгород


18:35 - КМС 2006-2008 — Булавы
Грибовская Елизавета / Орехово-Зуево
Розова Анастасия / Москва
Аринина Ангелина / Тула
Афанасьева Арина / Москва
Митрофанова Мария / В.Новгород
Колпакова Екатерина / Москва
Кетурко Яна / В.Луки
Куликова Мария / Апрелевка
Гаврилова Ксения / Саратов
Кульпина Ксения / Иваново


18:55 - КМС 2006-2008 — Булавы
Каменская Анна / Обнинск
Травнова Дарья / Иваново
Артемьева Анна / Уфа
Годовицына Екатерина / Тверь
Райская Аделина / В.Новгород
Пришвина Юлия / Рязань
Бахтеева Анна / Москва
Стрекачева Дарья / Тверь
Кондратова Татьяна / Москва
Катаева Юлия / Москва


19:15 - КМС 2006-2008 — Булавы
Плотникова Софья / Киров
Воронцова Варвара / Москва
Шандурова Вероника / Пенза
Габдрахимова Екатерина / Москва
Закревская София / Санкт-Петербург
Иванова Екатерина / Обнинск
Батулькина Анастасия / Рязань
Баннова Вероника / Саров
Булатова Соня / Коломна
Манойло Арина / Казань


19:35 - КМС 2006-2008 — Булавы
Стукалова Алиса / Иваново
Гоцева Мария / Калининград
Рязанцева Анна / Липецк
Чеснокова Алла / Пенза
Хилько Вероника / Краснодар
Ташес Мария / Москва
Идрисова Амина / Тула
Шаронова Владислава / Иваново
Каширина Ксения / Уфа
Лутинская Софья / Санкт-Петербург


19:55 - КМС 2006-2008 — Булавы
Павлова Юлия / Королев
Неборако Мария / Москва
Федосеева Вероника / Москва
Птухина Алина / Краснодар
Ремзина Татьяна / Пенза
Плотникова Виктория / Санкт-Петербург
Гаркавенко Варвара / Москва
Пустыльникова Варвара / Краснодар
Лебедева Полина / Иваново
Купрякова Валерия / Электросталь


20:15 - КМС 2006-2008 — Булавы
Шувалова Арина / Ковров
Галеева Сафина / Москва
Харютина Виктория / Тула
Есенкина Алина / Москва
Егоркина Варвара / Ковров
Алимова Амина / Коломна
Ковальская Кристина / Иваново
Никулина Ярослава / Москва
Рогожина Алёна / Электросталь
Белова Елизавета / Череповец


20:35 - КМС 2006-2008 — Булавы
Симонова Дарья / Воронеж
Михалева Софья / Москва
Тютюнник Мария / Уфа
Влчек Сандра / Москва
Ивкова Анна / Галич
Сысина Дарья / Н.Новгород
Епимахова Мария / Каменск-Уральский
Шакирова Айгиза / Уфа
Тян Альбина / Королев
Ермилова Дарья / Москва
Маликова Алина / Воронеж
Архипова Виктория / Ростов-на-Дону
Заплаткина Марина / Пенза
Пименова Карина / Санкт-Петербург


21:05 - МС — Обруч, Мяч
Денисова Ксения / Орехово-Зуево
Медведева Софья / Москва
Нестерова Анна / Саров
Попова Полина / Киров
Афанасьева Мария / Москва
Смирнова Анна / Санкт-Петербург
Луговских Елизавета / Пенза
Миронова Дарья / Иваново
Степанова Ульяна / В.Луки
Кузнецова Анастасия / Пенза


21:45 - МС — Обруч, Мяч
Кузьмина Алиса / Обнинск
Виноградова Виктория / Воронеж
Бахманевич Виктория / Орехово-Зуево
Канцевич Елизавета / Санкт-Петербург
Крылова Виктория / Орехово-Зуево
Смирнова Алина / Пенза
Смирнова Яна / Сочи
Корнишина Анна / Саратов
Сонина Рита / Щелково
Боровкова Карина / Галич