×You haven't changed a TimeZone on the website. Default TimeZone is Europe/Moscow.
VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: «The Stars of Olympus». Day 4


Sport Rhythmics Gymnastic
Event «The Stars of Olympus»
Date Start Mar 4, 2021, 8:00 AM

Broadcasts Price
08:00 - КМС 2006-2008 — Лента Stream 1Group
08:25 - КМС 2006-2008 — Лента Stream 2Group
08:45 - КМС 2006-2008 — Лента Stream 3Group
09:05 - КМС 2006-2008 — Лента Stream 4Group
9:25 - 1 разряд 2009-2010 — Лента Stream 5Group
9:45 - 1 разряд 2009-2010 — Лента Stream 6Group
10:05 - 1 разряд 2009-2010 — Лента Stream 7Group
10:25 - 1 разряд 2009-2010 — Лента Stream 8Group
10:45 - 2 юн. 2014 и моложе — Б/п, Вид 1 Stream 9. Apparatus 1Group
10:45 - 2 юн. 2014 и моложе — Б/п, Вид 1 Stream 9. Apparatus 2Group
11:25 - 2 юн. 2014 и моложе — Б/п, Вид 1 Stream 10. Apparatus 1Group
11:25 - 2 юн. 2014 и моложе — Б/п, Вид 1 Stream 10. Apparatus 2Group
12:20 - юн.р 2013 — Б/п, Вид 1 Stream 11. Apparatus 1Group
12:20 - юн.р 2013 — Б/п, Вид 1 Stream 11. Apparatus 2Group
13:00 - юн.р 2013 — Б/п, Вид 1 Stream 12. Apparatus 1Group
13:00 - юн.р 2013 — Б/п, Вид 1 Stream 12. Apparatus 2Group
13:40 - юн.р 2013 — Б/п, Вид 1 Stream 13. Apparatus 1Group
13:40 - юн.р 2013 — Б/п, Вид 1 Stream 13. Apparatus 2Group
14:15 - 3 разряд 2012 — Мяч Stream 14Group
14:45 - 3 разряд 2012 — Мяч Stream 15Group
15:15 - 3 разряд 2012 — Мяч Stream 16Group
15:30 - Награждение 2014, 2013, 2012Free
15:40 - 2 разряд 2011 — Булавы Stream 17Group
16:10 - 2 разряд 2011 — Булавы Stream 18Group
16:40 - 2 разряд 2011 — Булавы Stream 19Group
17:10 - 2 разряд 2011 — Булавы Stream 20Group
17:40 - МС — Булавы, Лента Stream 21. Apparatus 1Group
17:40 - МС — Булавы, Лента Stream 21. Apparatus 2Group
18:15 - МС — Булавы, Лента Stream 22. Apparatus 1Group
18:15 - МС — Булавы, Лента Stream 22. Apparatus 2Group
18:55 - Награждение 2011 г.р., МСGroup

Description

08:00 - КМС 2006-2008 — Лента
Травнова Дарья / Иваново
Белкина Кира / Москва
Каменская Анна / Обнинск
Артемьева Анна / Уфа
Рязанцева Анна / Липецк
Пришвина Юлия / Рязань
Шувалова Арина / Ковров
Лебедева Полина / Иваново
Пустыльникова Варвара / Краснодар
Сысина Дарья / Н.Новгород
Катаева Юлия / Москва
08:25 - КМС 2006-2008 — Лента
Харютина Виктория / Тула
Каширина Ксения / Уфа
Есенкина Алина / Москва
Егоркина Варвара / Ковров
Грибовская Елизавета / Орехово-Зуево
Пименова Карина / Санкт-Петербург
Игнатова Ксения / Рязань
Епимахова Мария / Каменск-Уральский
Иванова Екатерина / Обнинск
Манойло Арина / Казань
Ташес Мария / Дмитров
08:45 - КМС 2006-2008 — Лента
Митрофанова Мария / В.Новгород
Ивкова Анна / Галич
Шандурова Вероника / Пенза
Габдрахимова Екатерина / Москва
Идрисова Амина / Тула
Кетурко Яна / В.Луки
Симонова Дарья / Воронеж
Ковальская Кристина / Иваново
Тютюнник Мария / Уфа
Плотникова Софья / Киров
09:05 - КМС 2006-2008 — Лента
Чеснокова Алла / Пенза
Стрекачева Дарья / Тверь
Харитонова Анастасия / Рязань
Маликова Алина / Воронеж
Шаронова Владислава / Иваново
Годовицына Екатерина / Тверь
Белова Елизавета / Череповец
Ремзина Татьяна / Пенза
Стукалова Алиса / Иваново
Аринина Ангелина / Тула
9:25 - 1 разряд 2009-2010 — Лента
Солдатова Дарья / Муром
Кулиш Анжелика / Пенза
Селиверстова Алена / Звездный городок
Петрова Татьяна / Ярославль
Зенюк Мария / Орехово-Зуево
Матвеева Софья / Санкт-Петербург
Воробьева София / Киров
Хамидуллина София / Пенза
Юсупова Камила / Пенза
Пугачёва Виктория / Ярославль
9:45 - 1 разряд 2009-2010 — Лента
Горшкова Ирина / Москва
Стёпина Анна / Орехово-Зуево
Данилина Алина / Ярославль
Катасонова София / Липецк
Каландарова Алина / Тверь
Портнягина Арина / Санкт-Петербург
Колпащикова Кристина / Киров
Соколовская Софья / Пенза
Амплеева Алина / Иваново
Зеркаева Мария / Орехово-Зуево
10:05 - 1 разряд 2009-2010 — Лента
Кузьминская Дарья / Саратов
Шабаева Валерия / Пенза
Тихонова Елизавета / Ярославль
Гилемханова Аэлина / Казань
Гусина Кристина / Иваново
Калнина Василиса / В.Луки
Лузина Таисия / Казань
Красильникова Софья / Н.Новгород
Каруненко Елизавета / Воронеж
Баканова Кристина / Ковров
10:25 - 1 разряд 2009-2010 — Лента
Пеняева Дарья / Москва
Семерник Владислава / Калининград
Мелихова Екатерина / Липецк
Михайлова Ксения / Ярославль
Гайнуллина Аделина / Санкт-Петербург
Харина Дарья / Пенза
Стругалева Ульяна / Кострома
Першко Алина / Саратов
Андреева Вероника / Липецк
Алексеева Елизавета / Тверь
10:45 - 2 юн. 2014 и моложе — Б/п, Вид 1
Кулакова Ирина / Москва
Боровских Елизавета / В.Луки
Леоненко Екатерина / Орехово-Зуево
Полякова София / Апрелевка
Эмирханова Виктория / Звездный городок
Бондаренко Маргарита / Москва
Плотникова Варвара / Санкт-Петербург
Кулик Валерия / Апрелевка
Баженова Арина / Тверь
Шугайлова Ева / Москва
11:25 - 2 юн. 2014 и моложе — Б/п, Вид 1
Школьникова Екатерина / Тверь
Попова Яна / Орехово-Зуево
Шевлягина Милана / Апрелевка
Девяткина Алиса / Тверь
Дроздова Марта / Москва
Осетрова Василиса / Апрелевка
Камишкирцева Вероника / Саратов
Степанцова Ева / Орехово-Зуево
Кулик Виктория / Апрелевка
Ан Милана / Обнинск
Самило Кира / Апрелевка
12:10 - Награждение КМС, 1 разряд

12:20 - юн.р 2013 — Б/п, Вид 1
Стрешнева Ирина / Тула
Стефан Анна / Москва
Степанова Эвелина / Калининград
Васина Валерия / Ковров
Давыдова Диана / Орехово-Зуево
Плешкова Наталья / Липецк
Зелинская Яна / Санкт-Петербург
Фролова Варвара / Саров
Можаева Алина / Орехово-Зуево
Краскова Кира / Ковров
13:00 - юн.р 2013 — Б/п, Вид 1
Моисеева Маргарита / Орехово-Зуево
Ибрагимова Виктория / Звездный городок
Дёмина Элина / Тула
Вербенко Элина / Ростов-на-Дону
Кузнецова Анастасия / Иваново
Гончарова Александра / Воронеж
Филиппова Виталина / Казань
Чепак Карина / Череповец
Лосева Полина / Обнинск
Фейтуллаева Дарья / Кострома
13:40 - юн.р 2013 — Б/п, Вид 1
Карнишина Анастастасия / Ростов-на-Дону
Коноваленко Маргарита / Реутов
Писарева Анна / Орехово-Зуево
Понамарева Майя / Воронеж
Богданова Ясмина / Пенза
Проняева Екатерина / Апрелевка
Пустоветова Валерия / Ростов-на-Дону
Нестерова Ангелина / Орехово-Зуево
Кулакова Диана / Кострома
14:15 - 3 разряд 2012 — Мяч
Калинина Анастасия / Жуковский
Губанова София / Воронеж
Белоусова Анна / Саров
Смирнова Софья / Звездный городок
Якубова Ассель / Н.Новгород
Шашлова Ульяна / Саратов
Лупенко Валерия / Липецк
Пайметова Арина / Москва
Гибадуллина Алия / Звездный городок
Куприянова Марина / Саров
Катютина Забава / Н.Новгород
Андреева Лика / Липецк
Соколова Дарья / Москва
Захарова Ульяна / В.Луки
Ошина Полина / Ростов-на-Дону
14:45 - 3 разряд 2012 — Мяч
Заплаткина Варвара / Пенза
Гайворонская Владислава / Воронеж
Никитенко Дарья / Рязань
Люсювен Анастасия / Поронайск
Дроздова Виктория / Орехово-Зуево
Крюкова Ксения / Н.Новгород
Хорошилова Дарья / Сочи
Белецкая Арина / Ростов-на-Дону
Соколова Олеся / Ковров
Кузнецова Полина / Пенза
Агеева Дарья / Тула
Широкова Ярослава / Санкт-Петербург
Ионкина Арина / Хабаровск
Волкова Варвара / Н.Новгород
Фоминцева Диана / Санкт-Петербург
15:15 - 3 разряд 2012 — Мяч
Денисова Эллина / Сочи
Сахненко Лилия / Н.Новгород
Павлова Полина / Жуковский
Сиголаева Дарья / Тула
Кузнецова Валерия / Воронеж
Шорина Полина / Москва
Кислякова Валерия / Н.Новгород
Соляникова Полина / Сочи
15:30 - Награждение 2014, 2013, 2012

15:40 - 2 разряд 2011 — Булавы
Макушкина Виктория / Санкт-Петербург
Терещенко Агния / Хабаровск
Богданова Полина / Пенза
Бурова Екатерина / Хабаровск
Хотимская Дарья / Калининград
Павликова Ольга / Апрелевка
Корсун Ксения / Ростов-на-Дону
Цапаева Рината / Апрелевка
Эмир Анастасия / Тула
Евсеева Милана / Ростов-на-Дону
Овчинникова Зинаида / Санкт-Петербург
Лебедева Елизавета / Хабаровск
Комарова Рианна / Казань
Кузнецова Ева / Москва
Белышева Ангелина / Реутов
16:10 - 2 разряд 2011 — Булавы
Никульшина Анна / Липецк
Чуканина Дарья / Саров
Сазонова Дарья / Н.Новгород
Шаталова Алёна / Хабаровск
Шеина Дарья / Орехово-Зуево
Кручинина Ариана / Сочи
Салий Ксения / Москва
Клёцкина Алина / Хабаровск
Гантимурова Нелли / Москва
Хазак Арина / Калининград
Маркина Арина / Санкт-Петербург
Пахарукова Арина / Сочи
Дягилева Юлия / Рязань
Сачук Нелли / Хабаровск
Муровцева Дарина / В.Новгород
16:40 - 2 разряд 2011 — Булавы
Бобровникова Яна / Тверь
Фарваева Амина / Уфа
Самарина Милана / Муром
Кубарева Анна / Звездный городок
Мишина Кристина / Воронеж
Константинова Виктория / Хабаровск
Реппо Мария / Москва
Каландарова Эмилия / Тверь
Понамарева Анна / Воронеж
Палина Полина / Пенза
Рогалева Варвара / Н.Новгород
Ярмолюк Полина / Хабаровск
Артюхова Мария / Каменск-Уральский
Колчина Анастасия / Н.Новгород
Ольховская Александра / Калининград
17:10 - 2 разряд 2011 — Булавы
Данилочкина Варвара / Апрелевка
Поверина Марина / Иваново
Табатчикова Таисия / Хабаровск
Терентьева Мария / Реутов
Каримова Зарина / Уфа
Рычкова Татьяна / Обнинск
Дё Кира / Хабаровск
Сушкевич Ульяна / Реутов
Петрова Валерия / Москва
Красникова Анжелика / Ярославль
Давыдова Наталия / Воронеж
Курапова Виктория / Саров
Татаринова Мария / Санкт-Петербург
Дункай Диана / Хабаровск
Реквава Арина / Реутов
17:40 - МС — Булавы, Лента
Крылова Виктория / Орехово-Зуево
Кузнецова Анастасия / Пенза
Канцевич Елизавета / Санкт-Петербург
Корнишина Анна / Саратов
Смирнова Яна / Сочи
Бахманевич Виктория / Орехово-Зуево
Медведева Софья / Москва
Боровкова Карина / Галич
Кузьмина Алиса / Обнинск
18:15 - МС — Булавы, Лента
Миронова Дарья / Иваново
Смирнова Алина / Пенза
Сонина Рита / Щелково
Денисова Ксения / Орехово-Зуево
Смирнова Анна / Санкт-Петербург
Афанасьева Мария / Москва
Виноградова Виктория / Воронеж
Нестерова Анна / Саров
Попова Полина / Киров
Степанова Ульяна / В.Луки
18:55 - Награждение 2011 г.р., МС