Description

II stage V Summer Sports Contest of youth of Russia, Volga Federal District. Day 2


1 поток 12.00-12.45
Качурина Валерия / Пензенская область
Корнишина Анна / Саратовская область
Попова Полина / Кировская область
Зайцева Екатерина / Чувашская республики
Николаенко Владислава / Нижегородская область
Мурзайкина Дарья / Ульяновская область
Захарова Алёна / Пензенская область
Данилевич Екатерина / Саратовская область
Сидорова Анна / Республика Мордовия
2 поток 12.45-13.30
Кремнева Карина / Ульяновская область
Михайлова Полина / Республика Башкортостан
Баталеева Арина / Ульяновская область
Лобанова Марина / Нижегородская область
Абдюкова Диана / Республика Башкортостан
Потапова Виктория / Республика Башкортостан
Сусарова Полина / Саратовская область
Телятникова Кристина / Нижегородская область
Крестьянскова Алена / Республика Мордовия
3 поток 14.00-14.40
Казанцева Алина / Республика Мордовия
Фазлутдинова Амалия / Республика Башкортостан
Кантемирова Ирина / Пензенская область
Салимова Эльвина / Республика Башкортостан
Сергаева Дария / Нижегородская область
Романова Мария / Саратовская область
Пронина Елизавета / Пензенская область
Телятникова Кристина / Нижегородская область
Крестьянскова Алена / Республика Мордовия
4 поток 14.40-15.20
Чупина Валентина / Республика Мордовия
Нефедова Таисия / Ульяновская область
Балтаева Милана / Пермский край
Пищулина Надежда / Ульяновская область
Окамото Микако Регина / Удмуртская Республика
Плачинда Валерия / Пензенская область
Хохлова Ольга / Чувашская республики
Пронина Елизавета / Пензенская область
5 поток 15.20-16.00
Думлер Софи-Луиза / Пензенская область
Сергеева Диана / Чувашская республики
Александрова Сарра / Ульяновская область
Юдкина Юлия / Республика Мордовия
Мошкина Светлана / Кировская область
Котельникова Варвара / Саратовская область
Сулик Таис / Нижегородская область
Михайлова Екатерина / Чувашская республики
Смирнова Алина / Пензенская область
Пронина Елизавета / Пензенская область
Групповое упражнение 16.30-17.10
Пензенская область
Нижегородская область
Ульяновская область
Республика Башкортостан
Пермский край
Кировская область
Саратовская область
Республика Мордовия
1 поток 12.00-12.45
Качурина Валерия / Пензенская область
Корнишина Анна / Саратовская область
Попова Полина / Кировская область
Зайцева Екатерина / Чувашская республики
Николаенко Владислава / Нижегородская область
Мурзайкина Дарья / Ульяновская область
Захарова Алёна / Пензенская область
Данилевич Екатерина / Саратовская область
Сидорова Анна / Республика Мордовия
2 поток 12.45-13.30
Кремнева Карина / Ульяновская область
Михайлова Полина / Республика Башкортостан
Баталеева Арина / Ульяновская область
Лобанова Марина / Нижегородская область
Абдюкова Диана / Республика Башкортостан
Потапова Виктория / Республика Башкортостан
Сусарова Полина / Саратовская область
Телятникова Кристина / Нижегородская область
Крестьянскова Алена / Республика Мордовия
3 поток 14.00-14.40
Казанцева Алина / Республика Мордовия
Фазлутдинова Амалия / Республика Башкортостан
Кантемирова Ирина / Пензенская область
Салимова Эльвина / Республика Башкортостан
Сергаева Дария / Нижегородская область
Романова Мария / Саратовская область
Пронина Елизавета / Пензенская область
Телятникова Кристина / Нижегородская область
Крестьянскова Алена / Республика Мордовия
4 поток 14.40-15.20
Чупина Валентина / Республика Мордовия
Нефедова Таисия / Ульяновская область
Балтаева Милана / Пермский край
Пищулина Надежда / Ульяновская область
Окамото Микако Регина / Удмуртская Республика
Плачинда Валерия / Пензенская область
Хохлова Ольга / Чувашская республики
Пронина Елизавета / Пензенская область
5 поток 15.20-16.00
Думлер Софи-Луиза / Пензенская область
Сергеева Диана / Чувашская республики
Александрова Сарра / Ульяновская область
Юдкина Юлия / Республика Мордовия
Мошкина Светлана / Кировская область
Котельникова Варвара / Саратовская область
Сулик Таис / Нижегородская область
Михайлова Екатерина / Чувашская республики
Смирнова Алина / Пензенская область
Пронина Елизавета / Пензенская область
Групповое упражнение 16.30-17.10
Пензенская область
Нижегородская область
Ульяновская область
Республика Башкортостан
Пермский край
Кировская область
Саратовская область
Республика Мордовия
12.00 КМС-МС
Качурина Валерия / Пензенская область
Корнишина Анна / Саратовская область
Попова Полина / Кировская область
Зайцева Екатерина / Чувашская республики
Николаенко Владислава / Нижегородская область
Мурзайкина Дарья / Ульяновская область
Захарова Алёна / Пензенская область
Данилевич Екатерина / Саратовская область
Сидорова Анна / Республика Мордовия
12.45 КМС-МС
Кремнева Карина / Ульяновская область
Михайлова Полина / Республика Башкортостан
Баталеева Арина / Ульяновская область
Лобанова Марина / Нижегородская область
Абдюкова Диана / Республика Башкортостан
Потапова Виктория / Республика Башкортостан
Сусарова Полина / Саратовская область
Телятникова Кристина / Нижегородская область
Крестьянскова Алена / Республика Мордовия
3 поток 14.00 КМС-МС
Казанцева Алина / Республика Мордовия
Фазлутдинова Амалия / Республика Башкортостан
Кантемирова Ирина / Пензенская область
Салимова Эльвина / Республика Башкортостан
Сергаева Дария / Нижегородская область
Романова Мария / Саратовская область
Пронина Елизавета / Пензенская область
Телятникова Кристина / Нижегородская область
Крестьянскова Алена / Республика Мордовия
4 поток 14.40 КМС-МС
Чупина Валентина / Республика Мордовия
Нефедова Таисия / Ульяновская область
Балтаева Милана / Пермский край
Пищулина Надежда / Ульяновская область
Окамото Микако Регина / Удмуртская Республика
Плачинда Валерия / Пензенская область
Хохлова Ольга / Чувашская республики
Пронина Елизавета / Пензенская область
5 поток 15.20 КМС-МС
Думлер Софи-Луиза / Пензенская область
Сергеева Диана / Чувашская республики
Александрова Сарра / Ульяновская область
Юдкина Юлия / Республика Мордовия
Мошкина Светлана / Кировская область
Котельникова Варвара / Саратовская область
Сулик Таис / Нижегородская область
Михайлова Екатерина / Чувашская республики
Смирнова Алина / Пензенская область
Пронина Елизавета / Пензенская область
Групповое упражнение 16.30
Пензенская область
Нижегородская область
Ульяновская область
Республика Башкортостан
Пермский край
Кировская область
Саратовская область
Республика Мордовия