VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: "Freckles". Day 1

Sport: Rhythmics Gymnastic

Event: "Path to podium" Open tournament "Freckles"

Date Start: May 28, 2016, 2:00 AM
Broadcasts PhotoPrice
Group exercises Stream 1 Ex 1Free
Group exercises Stream 1 Ex 2Free
Awarding CeremonyFree
2010 Stream 1 АFree
2010 Stream 1 BFree
2009 Stream 1Free
2009 Stream 2Free
ShowFree
Awarding CeremonyFree
2008 B Stream 1Free
2008 B Stream 2Free
Awarding CeremonyFree
2008 A Stream 1 Ex 1Free
2008 A Stream 1 Ex 2Free
2008 A Stream 2 Ex 1Free
2008 A Stream 2 Ex 2Free
2008 A Stream 3 Ex 1Free
2008 A Stream 3 Ex 2Free
ShowFree
ShowFree
ShowFree
Awarding CeremonyFree
2007 B Stream 1Free
2007 A Stream 1 Ex 1Free
2007 A Stream 1 Ex 2Free
2007 A Stream 2 Ex 1Free
2007 A Stream 2 Ex 2Free
2007 A Stream 3 Ex 1Free
2007 A Stream 3 Ex 2Free
Awarding CeremonyFree

Description

"Freckles". Day 1

10:00-10:05 1 поток  2005 г.р

СШОР 74

10:05-10:20 1 поток  2005-2006 г.р

МГСФО
Хабаровск

10:20-10:25 1 поток 2006-2007 г.р

Ретро

10:25-10:35 1 поток  2007-2008 г.р

Барыни
Кадриль

10:35-10-50 1 поток  2008-2009 г.р

Птички
Строитель

11:20-11:45 1 поток 2010 г.р

Ковалева Диана;Строитель
Кудинова Кристина;Озеры
Гаврилова Вероника;МГСФО
Тельпова Лиана;Строитель
Адлейба Арина;МГСФО
Морозова Светлана;МГСФО
Игнатова Полина;Озеры
Егорова Анастасия;МГСФО
Скачкова Анна;Калибри
Сокрова Ева;МГСФО
Семенюк Арина;Озеры
Теплюкова София;МГСФО
Кривенко Людмила;МГСФО

11:45-12:10 1 поток 2009 г.р

Полякова Анисия;Фрязино
Силина Таисия;Строитель
Тютюнник Ксения;Строитель
Евсеева Анастасия;Калибри
Рыбалко Эмилия;МГСФО
Сенчукова Екатерина;Озеры
Малыщик Варвара;Фрязино
Кулагина Александра;МГСФО
Долгова Кристина;МГСФО
Мутовина Варвара;МГСФО
Быстрова Ольга;Озеры
Уварова Анна;Калибри

12:10-12:35 2 поток 2009 г.р

Гусейнова Эмилия;Сш 86
Пак Диана;МГСФО
Суслова Агата;Сш 86
Карайван Алина;МГСФО
Задорожная Алия;МГСФО
Морозова Екатерина;МГСФО
Ельничных София;МГСФО
Иванова Мария;МГСФО
Баранникова София;МГСФО
Талмацкая Анфиса;МГСФО
Выглазова Вероника;Строитель
Рехова Надежда;МГСФО
Филатова Дарья;Крылья Советов

12:35-12:55 Церемония награждения

12:55-13:20 1 поток 2008 Б

Сухарева Алиса;Фрязино
Нухаева Алина;МГСФО
Князева Надежда;Калибри
Ушакова Александра;МГСФО
Абрамова Злата;МГСФО
Гаврилова Анастасия;МГСФО
Морозова Алеся;МГСФО
Ибрагим Богдана;МГСФО
Голикова Елизавета;МГСФО
Юрченко Карина;Калибри
Осыко Анастасия;МГСФО

13:20-13:40 2 поток 2008 Б

Силаева Стефания;МГСФО
Зорина Арина;Озеры
Сабирова Алиса;МГСФО
Кривошеева Маргарита;МГСФО
Гасанова Амина;Сш 86
Борисова Алена;Фрязино
Горланова Полина;МГСФО
Яндоловская Ева;МГСФО
Киличева Юлиана;Озеры
Аниканова Юлия;МГСФО
Тегай София;МГСФО

13:40-13:55 Церемония награждения

14:30-15:10 1 поток 2008 А

Абрамова Мария;МГСФО
Хорошилова Полина;Строитель
Ивлева Анна-Мария;МГСФО
Харсиева Лилия;МГСФО
Ионова Ангелина;МГСФО
Азаматова Екатерина;МГСФО
Боборыкина Екатерина;МГСФО
Гудилина Карина;Сш 86
Матюхина Ксения;МГСФО
Чумакова Виктория;МГСФО

15:10-15:50 2 поток 2008 А

Лукина Нина;МГСФО
Арутюнян Нина;МГСФО
Набойщикова Полина;Сш 86
Ходайнатова София;Строитель
Константинова Дарья;МГСФО
Спека Милена;Хабаровск
Брагина Алина;Крылья Советов
Зимина Юлия;Сш 86
Рыбалко Алина;МГСФО
Чебоксарова Виктория;МГСФО

15:50-16:30  3 поток 2008 А

Васильченко Александра;Строитель
Миронова Анастасия;Сш 86
Старовойтова Юлия;Сш 86
Алехина Александра;МГСФО
Фомина Арина;МГСФО
Рожина Евгения;Сш 86
Бакотина Лейла;МГСФО
Шамайко Арина;Хабаровск
Васина Виктория;МГСФО
Овсянникова София;СШОР 24

16:30-16:45 Церемония награждения

16:45-17:10 1 поток  2007 Б

Кузнецова Ульяна;МГСФО
Калоева Милана;МГСФО
Моторова Анастасия;Калибри
Тесленко Елизавета;СШОР 24
Бахтеева Анна;СШОР 24
Богазова Любовь;Калибри
Фомина Александра;МГСФО
Сафронова Варвара;Озеры
Миронова Дарья;МГСФО
Скляднева Мария;Калибри
Шелест Варвара;МГСФО
Горбунова Ульяна;МГСФО
Стрельченко Ева;СШОР 24

17:10-17:55 1 поток  2007 А

Голикова Полина;МГСФО
Заводнова Виктория;СШОР 24
Максудова Мария;СШОР 24
Рогов Алина;МГСФО
Крючкова Мария;Калининград
Алешина Алиса;МГСФО
Кашеварова Екатерина;МГСФО
Кнутова Алена;МГСФО
Викторова Таисия;МГСФО
Орловская Александра;МГСФО

17:55-18:40  2 поток  2007 А

Юдина Полина;Хабаровск
Филиппова Татьяна;СШОР 24
Корнюшина Антонина;Строитель
Седлецкая Милана;МГСФО
Новикова Юлия;МГСФО
Кивгаева Юлиана;МГСФО
Гвозданная Карина;МГСФО
Косова Александра;Сш 86
Тайшина Арина;МГСФО
Хайрулина Алия;МГСФО
Цомартова Евгения;МГСФО

18:40-19:25  3 поток 2007 А

Максудова Анастасия;СШОР 24
Чистякова Злата;МГСФО
Попова Ульяна;МГСФО
Панарина Полина;МГСФО
Соловьева Анастасия;МГСФО
Мингалимова Розанна;МГСФО
Прохорова Ирина;СШОР 24
Миронова Матильда;Крылья Советов
Биргер Алиса;МГСФО

19:25-19:30 Церемония награждения

News

Турнир "Кубок Олимпийских чемпионок"

С 20 по 23 апреля 2017 года в Нижнем Новгороде состоится традиционный турнир "Кубок Олимпийских чемпионок".
Соревнования пройдут в ФОК «Мещерский» и увидеть их смогут все желающие – вход будет бесплатным, такова принципиальная позиция организаторов. 

Бессменные организаторы турнира: Олимпийская чемпионки по художественной гимнастике в групповых упражнениях Ирина Белова (2000, Сидней), Елена Посевина (2004, Афины и 2008, Пекин) и Дарья Шкурихина (2008, Пекин). View details

Mar 18, 2017, 3:09:00 AM

«Весенний кубок» «SPRING CUP»

В Красноярске со 2 по 4 марта в МВДЦ «Сибирь» состоятся всероссийские соревнования по художественной гимнастике «Весенний кубок-2017». Турнир пройдет в столице Красноярского края в пятый раз. View details

Mar 1, 2017, 12:21:00 PM

Championship of Russia 2017

The competition will be attended by athletes from all Federal districts of Russia. Including will participate gymnasts from the national team of Russia, Junior composition. The main judge of competitions - the Deserved master of sports of Russia, Honored coach of Russia, world and European champion in group exercises, the official judge of the international class-national team of Russia, member of the Russian Collegium of judges Victoria Anikina.
Tatarstan will be represented by three gymnasts from national team – the winner of the Championship of the Republic of Tatarstan Yanyshev Polina, Polina Smirnova and Diana Nemcova. View details

Feb 6, 2017, 6:23:00 AM

In Belgorod will pass championship of CFA of Russia in rhythmic gymnastics

From 19 to 22 January 2017 in the educational and sports complex of S. Khorkina will pass inter-regional competitions of the championship of the Central Federal district of Russia in rhythmic gymnastics. In competitions will take part more than 250 athletes from 15 regions of the Central Federal district of Russia, have informed in a press-service of the mayoralty of Belgorod. View details

Jan 12, 2017, 12:55:00 PM