VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: «Youth of Bashkortostan» and the Championship of the Republic of Bashkortostan. Day 1


Description

«Youth of Bashkortostan» and the Championship of the Republic of Bashkortostan. Day 1


10:00 2012-2013
Сияние / СШОР 26
Блеск / ЦГЮБ
10:05 2010-2012
Ягодки / СШОР 26
Краски / СШОР Спартак
Совершенство / СШОР 26
Красотки / СШ № 28
Акварельки / СШ № 28
Изумруд / СШОР 26
11:00 Награждение групп 2013-2010

11:15 2009 гр. А
Ермолаева Полина / СК ХГ «Авангард»
Яхина Валерия / Бирск
Лабутина Мария / СШОР 26
Тютюкова Дарья / СК ХГ «Авангард»
Исламова Таира / СК Гастелло
Шамсутдинова Дина / Октябрьский
Халилова София / СШ Батыр
Михридинова Елизавета / СК «Грациоза»
Ахмадеева Анастасия / Бирск
11:50 2008-2009 гр. А
Борисова Полина / СК ХГ «Авангард»
Шамшиева Есения / СК «Гастелло»
Шамыкаева Арина / СК «Гастелло»
Салимова Юлия / СК «Гастелло»
Адегамова Ева / СШ Батыр
Нагаева Карина / СШ Батыр
Белогрудова Виктория / СШ № 32
Дедова Кира / Туймазы
12:25 2008
Авакумова Анжелика / СШ Батыр
Курамшина Аделина / КХГ Ника
Салихова Маргарита / СШ Батыр
Шарипова Элона / Октябрьский
Соколова Анастасия / СШ № 28
Шарипова Лина / Октябрьский
Малышева Дарья / СШ № 28
Калямова Элина / Бирск
Долганова Ника / СШ Батыр
Карпова Елизавета / СК ХГ «Авангард»
Закирова Дарина / Туйммазы
Фаткулисламова Рамина / СК Гастелло
Игнатова Арина / Туйммазы
Дмитриева София / Туйммазы
13:00 2005-2007
Терегулова Алана / СК ХГ «Авангард»
Смирнова Карина / КХГ Ника
Салимова Эльвина / СК ХГ «Авангард»
Баязитова Дина / СК ХГ «Авангард»
Косихина Кристина / СК ХГ «Авангард»
Медведева Софья / СШ Батыр
Караваева Алёна / СКХГ «Авангард»
Баязитова Адель / СШ Батыр
Галиева Альвина / Туймазы
Гумерова Амалия / ЦДТ «Созвездие»
Плохотина Милана / СШ Батыр
Дементьева Ждана / ЦДТ «Созвездие»
Дорошко Дарья / СШ Батыр
Каширина Ксения / СШ Батыр
Гимранова Ализе / СШ Батыр
14:30 2009-2011
Девчата / СШОР № 26
Романтика / СШОР 26
Пандора / СШОР № 26
Мармелад / СШОР № 26
Сияние / СШОР №26
15:10 2007-2009
Айвори / СШОР № 26
Либерти / СШ № 28
Искорки / ЦДТ «Созвездие»
Гармония / ЦДТ «Созвездие»
Фантазия / ЦДТ «Созвездие»
Драйв / СШ 32 / СК «Грация»
Жемчужины / СШОР «Спартак»
Мечта / ЦДТ «Созвездие»
15:50 Награждение групп 2005-2009

16:05 2012 г.р. А
Юсупова Ясмин / СК ХГ «Авангард»
Дудина Сафия / СШОР № 26
Муллаяноава Карина / СШ № 28
Артемьева Богдана / СК «Грациоза»
Закирова Арина / Бирск
Аюпова Марьям / Октябрьский
Абзалетдинова Самира / СШ № 28
16:30 2012 г.р. А
Богрова Виктория / СШ Батыр
Бикбулатова Каролина / СШОР № 26
Зинурова Альмира / Бирск
Давлетшина Вера / ЦГЮБ
Махмутова Яна / СШОР «Спартак»
Идиатуллина Амина / СК «Грациоза»
17:00 2010-2011 г.р. А
Салимова Найля / СК ХГ «Авангард»
Султаншина Ульяна / СШОР № 26
Зиганшина Ангелина / ЦГЮБ
Багаутдинова Карина / Октябрьский
Бикбулатова Эвелина / СК «Грациоза»
Гоголева Ева / ЦГЮБ
Иосифова Софья / СШ Батыр
Солоницына Екатерина / СШ Батыр
Гайсина Лейла / СШ Батыр
Ахметзянова Виктория / Октябрьский
Сиражданова Варвара / СК «Гастелло»
Машковцева Амалия / СШ Батыр
Минибаева Эльвина / СШОР № 26
Сайфуллина Азалия / Октябрьский
18:30 2010-2011 г.р. А
Шахмина Милана / СШ Батыр
Хастеева Яна / Октябрьский
Алимпиева Арина / СШ Батыр
Мурзаханова Алсу / СК ХГ «Авангард»
Файрузова Анастасия / СК ХГ «Авангард»
Кудрявцева Екатерина / СШ Батыр
Мухаметова Дарина / Бирск
Халтурина Дарья / СШОР № 26
Жулина Екатерина / СК «Гастелло»
Климина Елена / Октябрьский
Степанец Милана / СШ Батыр
Валиахметова Камилла / СШ Батыр
Фарваева Амина / СШ Батыр
Танятова София / СШОР № 26
Матвеева София / СК ХГ «Авангард»
19:00 2010-2011 г.р. А
Антонова Элина / СШОР 26
Бадертдинова Алияна / Кушнаренково
Паканещикова Полина / СШ Батыр
Каримова Зарина / СШ Батыр
Ульданова Аиша / СШ Батыр
Петухова Анастасия / СК «Грациоза»
Рахимкулова Роксана / СК ХГ «Авангард»
Ульянова Анастасия / СК «Грациоза»
Кузьмина Эвелина / СШОР № 26
Нигматуллина Сафия / СК «Грациоза»
Горшкова Мария / СК «Гастелло»
Салимова София / СШ Батыр
Платонова Ярослава / СШОР № 26
Ганиева Аделина / СК «Гастелло»