VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: All-Russian open competition "Young graces". Day 1

Sport: Rhythmics Gymnastic

Event: All-Russian open competition "Young graces"

Date Start: Sep 21, 2016, 2:00 AM
Broadcasts PhotoPrice
9.00 – 9.25 Stream 1. GroupsFree
9.30 2004-2005 Stream 2. Apparatus 1Free
9.30 2004-2005 Stream 2. Apparatus 2Free
10.00 2004-2005 Stream 3. Apparatus 1Free
10.00 2004-2005 Stream 3. Apparatus 2Free
10.25 2004-2005 Stream 4. Apparatus 1, 2Free
10.50 2004-2005 Stream 5. Apparatus 1, 2Free
11.20 2004-2005 Stream 6. Apparatus 1Free
11.20 2004-2005 Stream 6, 7. Apparatus 2/1Free
11.45 2004-2005 Stream 7. Apparatus 2Free
12.15 2004-2005 Stream 8. Apparatus 1Free
12.15 2004-2005 Stream 8. Apparatus 2Free
12.50 2004-2005 Stream 9. Apparatus 1Free
12.50 2004-2005 Stream 9. Apparatus 2Free
13.20 2004-2005 Stream 10. Apparatus 1Free
13.20 2004-2005 Stream 10. Apparatus 2Free
13.45 2004-2005 Stream 11. Apparatus 1Free
13.45 2004-2005 Stream 11. Apparatus 2Free
14.10 2004-2005 Stream 12. Apparatus 1Free
14.10 2004-2005 Stream 12. Apparatus 2Free
14.40 2004-2005 Stream 13. Apparatus 1, 2Free
15.05 2004-2005 Stream 14. Apparatus 1Free
15.05 2004-2005 Stream 14. Apparatus 2Free
15.30 2004-2005 Stream 15. Apparatus 1Free
15.30 2004-2005 Stream 15. Apparatus 2Free
17.00 2006-2007 Stream 16. Apparatus 1Free
17.30 2006-2007 Stream 17. Apparatus 1Free
17.30 2006-2007 Stream 17. Apparatus 2Free
17.55 2006-2007 Stream 18. Apparatus 1Free
17.55 2006-2007 Stream 18. Apparatus 2Free
18.20 2006-2007 Stream 19. Apparatus 1Free
18.20 2006-2007 Stream 19. Apparatus 2Free
18.50 2006-2007 Stream 20. Apparatus 1Free
18.50 2006-2007 Stream 20. Apparatus 2Free
19.15 2006-2007 Stream 21. Apparatus 1Free
19.15 2006-2007 Stream 21. Apparatus 2Free
19.40 2006-2007 Stream 22. Apparatus 1Free
19.40 2006-2007 Stream 22. Apparatus 2Free
20.10 2002-2003 Stream 23. Apparatus 1Free
20.10 2002-2003 Stream 23. Apparatus 2Free

Description

All-Russian open competition "Young graces". Day 1

/* 9.00 – 9.25; 9.00 – 9.25 
Ростовская область;
Кемеровская область;
Республика Калмыкия;
Астраханская область;
Пензенская область;
Республика Калмыкия;

/* 9.30 2004-2005; 9.30 2004-2005 
Сидорова Анна; Саранск
Боваева Александра; Элиста
Митенкова Дарья; Пенза
Ширшова Милана; Ростов-на-Дону
Захарова Алена; Пенза
Хадарцева Амина; Владикавказ
Кондратьева Кристина; Астрахань

/* 10.00 2004-2005; 10.00 2004-2005 
Голубова Кристина; Саратов
Ивлева Ксения; Астрахань
Иванова Виктория; Тверь
Волкова Алиса; Волгоград
Курдяева Полина; Новосибирск
Яковлева Ярослава; Новосибирск
Новикова Анжелика; Иркутск

/* 10.25 2004-2005; 10.25 2004-2005 
Туаева Аделина; Владикавказ
Баталеева Арина; Ульяновск
Грыгрышева Мария; Астрахань
Бесолова Амина    ; Владикавказ
Колосовская Дарья; Волгоград
Шабурова Олеся; Краснодар
Шевцова Арина; Волгоград

/* 10.50 2004-2005; 10.50 2004-2005 
Баранова Александра; Ульяновск
Звыкова Ангелина; Волгоград
Богданова Алина; Элиста
Ким Яна; Екатеринбург
Битюшкова Алиса; Волгоград
Бахаева Стефания; Волгоград
Микиткеева Даяна; Элиста

/* 11.20 2004-2005; 11.20 2004-2005 
Цепернят Милана; Екатеринбург
Туякова Ляйсан; Астрахань
Гетман Анастасия; Саратов
Барышникова Анастасия; Волгоград
Андреева Дарья; Тверь
Лузанова Мадина; Элиста
Яловая Светлана; Новосибирск

/* 11.45 2004-2005; 11.45 2004-2005 
Косинова Елена; Астрахань
Моисеенко Дарья; Тула
Никонова Алина; Тверь
Давыдова Элина; Саранск
Баранаускас Анна; Краснодар
Иванова Екатерина; Волгоград
Воробьева Валерия; Волгоград

/* 12.15 2004-2005; 12.15 2004-2005 
Коновалова Евгения; Кемерово
Мурзайкина Дарья; Ульяновск
Белонучкина Елизавета; Пенза
Юдина Катерина; Тверь
Морозова Влада; Астрахань
Илясова Дарья; Кемерово
Харченко Олеся; Новосибирск

/* 12.50 2004-2005; 12.50 2004-2005 
Белева Екатерина; Нижний Новгород
Буклина Виктория; Пенза
Гарина Елизавета; Тульская обл. г.Щекино
Каюмова Аделия; Уфа
Пономарева Ксения; Ростов- на-Дону
Варакина Александра; Волгоград
Никитенко Анна; Иркутск

/* 13.20 2004-2005; 13.20 2004-2005 
Домашева Валерия; Иркутск
Шеленберг Варвара; Иркутск
Пищулина Надежда; Ульяновск
Мальмакова Яна; Элиста
Носачева Алена; Волжский
Попенко Виктория; Элиста
Тараева Иляна; Элиста

/* 13.45 2004-2005; 13.45 2004-2005 
Мартынова Юнона; Краснодар
Храмова Елизавета; Нижний Новгород
Беднова Александра; Волжский
Кимуржи Ангелина; Астрахань
Плачинда Валерия; Пенза
Солоницына Саида; Уфа    
Сухова Елена; Волгоград

/* 14.10 2004-2005; 14.10 2004-2005 
Карпенко Анастасия; Пенза
Иртуганова Диана; Пенза
Коновалова Полина; Краснодар
Прокопенко Милана; Ульяновск
Василенко Мария; Краснодар
Лазарева Дарья; Волгоград
Глущенко Виолетта; Саратов

/* 14.40 2004-2005; 14.40 2004-2005 
Арушанова Алина; Мурманск
Чернова Ирина; Пенза
Лыкова Анастасия; Краснодар
Поповцева Елена; Волжский
Куликова Екатерина; Екатеринбург
Поспелова Ольга; Тверь
Хам Анна; Новосибирск

/* 15.05 2004-2005; 15.05 2004-2005 
Доржиева Иляна; Элиста
Шимичева Алиса; Екатеринбург
Махошвили Елизавета; Астрахань
Лысова Вероника; Пенза
Вагабова Арина; Астрахань
Силантьева Анастасия; Екатеринбург
Шитова Софья; Саратов

/* 15.30 2004-2005; 15.30 2004-2005 
Маштанова Екатерина; Элиста
Болданова Амуланга; Элиста
Иванова Ксения; Пенза
Земляная Влада; Волгоград
Корякина Анастасия; Новосибирск
Ивлева Лариса; Астрахань

/* 17.00 2006-2007; 17.00 2006-2007 
Имбро Виктория; Екатеринбург
Егорова Варвара; Мурманск
Лукьяненко Алина; Волгоград
Вдовина Валерия; Тульская обл. г. Щекино
Корендович Алина; Новосибирск
Булгакова Софья; Пенза
Волкова Александра; Нижний Новгород

/* 17.30 2006-2007; 17.30 2006-2007 
Манджиева Айтана; Элиста
Ермоленко Юлия; Нижний Новгород
Серебрякова Елизавета; Пенза
Жиркова Ирина; Волжский
Клипова Дарья; Астрахань
Ахметжанова Айсэль; Нижний Новгород    
Шаповалова Витория; Кемерово

/* 17.55 2006-2007; 17.55 2006-2007 
Шандурова Вероника; Пенза
Каракетова София; Краснодар
Смурыгина Маргарита; Волгоград
Горшкова  Мария; Кемерово
Вавилова Софья    ; Волгоград
Анохина Виктория; Омск
Однораленко Эвелина; Екатеринбург

/* 18.20 2006-2007; 18.20 2006-2007 
Татаева Елизавета; Пенза
Вяткина Кристина; Кемерово
Кузьменя Варвара; Новосибирск
Савченко Арина    ; Новосибирск
Ушанова Полина; Саратов
Зуева Кристина; Тверь
Вадбольская Анна; Элиста

/* 18.50 2006-2007; 18.50 2006-2007 
Захарина Арина; Волгоград
Матвеева Дарья; Волгоград
Сумина Ксения; Новосибирск
Гайдук Софья; Кемерово
Пономарева Алиса; Пенза
Бадикова Дарья; Уфа
Лукина Диана; Новосибирск

/* 19.15 2006-2007; 19.15 2006-2007 
Шадрина Диана; Тула
Петрухина Анна; Тула
Шанаева Иляна; Элиста
Зейналова Алина; Тульская область г. Щекино
Доценко Софья; Пенза
Митина Варвара; Пенза
Наливкина Анна; Краснодар

/* 19.40 2006-2007; 19.40 2006-2007 
Федина Екатерина; Тула
Осипова Ксения; Нижний Новгород
Дулина Александра; Астрахань
Прокофьева Валерия; Тверь
Соколова Виктория; Тверь
Кравченко Светлана; Екатеринбург
Долгова Арина; Новосибирск
Васильева Полина; Волгоград

/*2 20.10 2002-2003; 20.10 2002-2003             
Малякина Полина; Пенза
Рафикова Амина; Пенза
Журавлева Валерия; Пенза
Шматковская Ольга; Екатеринбург
Пронина Елизавета; Пенза
Суслова Александра; Пенза
Игошина Валерия; Пенза
Кирасирова Дания; Пенза
Безрукова Анастасия; Пенза
Прозорова Анастасия; Пенза

News

Турнир "Кубок Олимпийских чемпионок"

С 20 по 23 апреля 2017 года в Нижнем Новгороде состоится традиционный турнир "Кубок Олимпийских чемпионок".
Соревнования пройдут в ФОК «Мещерский» и увидеть их смогут все желающие – вход будет бесплатным, такова принципиальная позиция организаторов. 

Бессменные организаторы турнира: Олимпийская чемпионки по художественной гимнастике в групповых упражнениях Ирина Белова (2000, Сидней), Елена Посевина (2004, Афины и 2008, Пекин) и Дарья Шкурихина (2008, Пекин). View details

Mar 18, 2017, 3:09:00 AM

«Весенний кубок» «SPRING CUP»

В Красноярске со 2 по 4 марта в МВДЦ «Сибирь» состоятся всероссийские соревнования по художественной гимнастике «Весенний кубок-2017». Турнир пройдет в столице Красноярского края в пятый раз. View details

Mar 1, 2017, 12:21:00 PM

Championship of Russia 2017

The competition will be attended by athletes from all Federal districts of Russia. Including will participate gymnasts from the national team of Russia, Junior composition. The main judge of competitions - the Deserved master of sports of Russia, Honored coach of Russia, world and European champion in group exercises, the official judge of the international class-national team of Russia, member of the Russian Collegium of judges Victoria Anikina.
Tatarstan will be represented by three gymnasts from national team – the winner of the Championship of the Republic of Tatarstan Yanyshev Polina, Polina Smirnova and Diana Nemcova. View details

Feb 6, 2017, 6:23:00 AM

In Belgorod will pass championship of CFA of Russia in rhythmic gymnastics

From 19 to 22 January 2017 in the educational and sports complex of S. Khorkina will pass inter-regional competitions of the championship of the Central Federal district of Russia in rhythmic gymnastics. In competitions will take part more than 250 athletes from 15 regions of the Central Federal district of Russia, have informed in a press-service of the mayoralty of Belgorod. View details

Jan 12, 2017, 12:55:00 PM