VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: Preliminaries competition "Locomotive" "Young gymnasts" . Day 2

Description

Preliminaries competition "Locomotive" "Young gymnasts" . Day 2

08:30 08:50 1 поток

1 Федотова Наталья 2007 Северодвинск

2 Костина Дарья 2007 Великий Новгород

3 Егоркина Варвара 2007 Ковров

4 Яшина Анастасия 2007 Казань

5 Некрасова Мария 2007 Самара

6 Губайдуллина Риана 2007 Казань

7 Колокольцева Дарья 2007 Белгородская область

8 Бычкова Кристина 2007 Балашиха

9 Хильченко София 2007 Владикавказ

10 Погосова Кира 2007 Ростов-на-Дону

-------------------------------------------------------

08:50 09:10 2 поток

1 Сладкова Александра 2007 Забайкальский край

2 Романова София 2007 Белгородская область

3 Федоровцева Мария 2007 Москва 74

4 Горелик Эллина 2007 Саратов

5 Саркози Диана 2007 Екатеринбург

6 Брыкалина Екатерина 2007 Калининград

7 Пронякова София 2007 Москва 74

8 Малханова Александра 2007 Забайкальский край

9 Богданова Стефания 2007 Москва

-------------------------------------------------------

09:10 09:40 3 поток

1 Микишанина Мария 2007 Казань

2 Дандарон Елизавета 2007 Москва

3 Иванова Варвара 2007 Москва 74

4 Макарова Елизавета 2007 Нижняя Тура

5 Никулина Анна 2007 Тула

6 Кочеткова Елизавета 2007 Краснодар

7 Кузнецова Богдана 2007 Мытищи

8 Попова Лада 2007 Воронеж

9 Гаврилова София 2007 Москва 62

10 Корнеева Екатерина 2007 Саратов

11 Соколюк Арина 2007 Тула

-------------------------------------------------------

09:40 10:15 1 поток

1 Зудова Дарья 2006 Тюмень

2 Дьяченко Анастасия 2006 Москва

3 Гаврилова Таисия 2006 Северодвинск

4 Хасанова Лина 2006 Нижневартовск

5 Сулейманова Полина 2006 Москва

6 Шатрова Мария 2006 Красноярск

7 Грибанова Арина 2006 Великий Новгород

8 Кураева Алиса 2006 Самара

9 Фоменко Дарья 2006 Северодвинск

-------------------------------------------------------

10:15 10:50 2 поток

1 Чуманова Лиана 2006 Тверь

2 Павленко Дарья 2006 Екатеринбург

3 Кондратенко Анастасия 2006 Мытищи

4 Герасименко Анна 2006 Балашиха

5 Гамзатова Амина 2006 Москва

6 Рукосуева Екатерина 2006 Санкт-Петербург

7 Заверткина Сабрина 2006 Самара

8 Черных Анна 2006 Новокузнецк

9 Бережных Алиса 2006 Ковров

-------------------------------------------------------

10:50 11:25 3 поток

1 Черных Юлия 2006 Новокузнецк

2 Шкеда Полина 2006 Краснодар

3 Сорокина Дарья 2006 Белгородская область

4 Ревунова Арина 2006 Петрозаводск

5 Шахгельдиева Валерия 2006 Белгородская область

6 Карманова Соня 2006 Нижний Новгород

7 Гончарова Мария 2006 Белгородская область

8 Ступина Юлианна 2006 Казань

9 Маслова Алина 2006 Москва 74

-------------------------------------------------------

11:25 12:00 4 поток

1 Симонова Софья 2006 Тольятти

2 Федорова Валерия 2006 Саратов

3 Шелякина Дарья 2006 Москва 74

4 Фелепчук Кристина 2006 Белгородский район

5 Гончарова София 2006 Владимир

6 Свиридова Алена 2006 Новосибирск

7 Виноходова Кристина 2006 Тверь

8 Макарова Анастасия 2006 Тула

9 Лыткина София 2006 Воронеж

-------------------------------------------------------

12:00 12:35 5 поток

1 Скворцова Полина 2006 Новосибирск

2 Глянцева Евдокия 2006 Санкт-Петербург

3 Лозовская Аделина 2006 Северодвинск

4 Бадаева Ксения 2006 Саратов

5 Владющенкова Дана 2006 Москва 62

6 Клименко Анна 2006 Белгородский район

7 Дьяконова Мария 2006 Северодвинск

8 Базоева Алена 2006 Владикавказ

-------------------------------------------------------

12:40 13:15 1 поток

1 Куракина Владлена 2005 Одинцово

2 Кирнус Виктория 2005 Нижний Новгород

3 Красноченко Дарья 2005 Ростов-на-Дону

4 Шорикова Ярослава 2005 Красноярск

5 Когут Екатерина 2005 Тула

6 Инева Полина 2005 Волгоград

7 Литвинова Юлия 2005 Белгородский район

8 Ерофеева Екатерина 2005 Забайкальский край

9 Семенова Анастасия 2005 Ростов-на-Дону

-------------------------------------------------------

13:15 13:50 2 поток

1 Скубова Александра 2005 Москва 74

2 Вапенская Беатриса 2005 Саранск

3 Никулина Полина 2005 Санкт-Петербург

4 Познякова Вилена 2005 Ковров

5 Лузан Юлия 2005 Мытищи

6 Меркурьева Есения 2005 Нижний Новгород

7 Позднякова Анна 2005 Красноярск

8 Лобик Ксения 2005 Нижневартовск

9 Липтеева Анастасия 2005 Москва 62

-------------------------------------------------------

13:50 14:25 3 поток

1 Шимичева Алиса 2005 Екатеринбург

2 Иванова Валерия 2005 Нижняя Тура

3 Щеголева Полина 2005 Нижний Новгород

4 Ширяева Диана 2005 Петрозаводск

5 Кунакова Дарья 2005 Зерноград

6 Хазарьянцева Кристина 2005 Краснодар

7 Михайлицина Виктория 2005 Новокузнецк

8 Юдина Полина 2005 Сургут

9 Шарафутдинова Адель 2005 Ульяновск

-------------------------------------------------------

14:25 15:10 4 поток

1 Исакова Милана 2005 Москва 74

2 Романова Мария 2005 Саратов

3 Шугурова Олеся 2005 Москва 62

4 Минина Дина 2005 Москва 74

5 Сайко Софья 2005 Одинцово

6 Леонова Александра 2005 Новосибирск

7 Ситки Анна 2005 Ростов-на-Дону

8 Юхневич Ксения 2005 Новосибирск

9 Сидорова Ольга 2005 Красноярск

10 Павлова Арина 2005 Лыткарино

-------------------------------------------------------

15:10 15:55 5 поток

1 Дунаева Милена 2005 Самара

2 Старовая Вероника 2005 Владикавказ

3 Кукурик Яна 2005 Тюмень

4 Плотникова Аксиния 2005 Белгородский район

5 Светличная Вероника 2005 Белгородская область

6 Усова Злата 2005 Одинцово

7 Иваненко Дарья 2005 Омск

8 Беленчук Яна 2005 Москва 62

10 Чернышова Мария 2005 Екатеринбург

11 Белоногова Зоя 2005 Екатеринбург

-------------------------------------------------------

15:55 16:15 1 поток

1 Торопова Татьяна 2004 Сыктывкар

2 Прозорова Светлана 2004 Красноярск

3 Прошунина Елизавета 2004 Тюмень

4 Котова Дарья 2003 Лыткарино

5 Семенов Полина 2004 Тюмень

6 Шульгина Елизавета 2004 Забайкальский край

7 Максудова Адалия 2003 Петрозаводск

8 Черняева Александра 2004 Ярославль

9 Цзян Ксения 2004 Новосибирск

-------------------------------------------------------

16:15 16:35 2 поток

1 Семибратова Александра 2004 Сургут

2 Сафонова Лилия 2004 Одинцово

3 Юранева Полина 2003 Сыктывкар

4 Литвинова Полина 2003 Тверь

5 Рыжова Дарья 2003 Омск

6 Порошина Анна 2004 Нижний Тагил

7 Волошина Валерия 2003 Мытищи

8 Четина Полина 2004 Ростов-на-Дону

9 Алегберова Ангелина 2003 Ульяновск

10 Городецкая Елизавета 2003 Новосибирск

-------------------------------------------------------

16:35 16:55 3 поток

1 Шмулова Софья 2003 Реутов

2 Бобрик Дарья 2003 Калининград

3 Евстифеева Дарья 2004 Петрозаводск

4 Караванова Анна 2003 Москва 62

5 Белова Мария 2003 Москва 74

6 Тукаева Айгуль 2003 Казань

7 Науменко Милана 2003 Самара

8 Гавриленко Ксения 2003 Белгородская область

9 Зырянова Лилия 2003 Красноярск

-------------------------------------------------------

16:55 17:15 4 поток

1 Колетвинцева Дарья 2003 Самара

2 Бондаренко Диана 2004 Новокузнецк

3 Хамид Лина 2003 Санкт-Петербург

4 Зильбер София 2003 Екатеринбург

5 Войлошникова Дарья 2004 Омск

6 Нагорная Стефания 2003 Балашиха

7 Шабарина Виктория 2003 Владимир

8 Иванова Виктория 2004 Новосибирск

9 Черник Вероника 2004 Белгородский район

-------------------------------------------------------

17:15 17:35 5 поток

1 Расщупкина Камилла 2003 Москва 74

2 Уварова Ева 2004 Москва 74

3 Ханюкова Валерия 2004 Белгородская область

4 Гусева Евгения 2003 Нижний Новгород

5 Сабельникова София 2004 Белгородская область

6 Андреева Арина 2003 Балашиха

7 Семенова Александра 2003 Москва 74

8 Караванова София 2003 Москва 62

9 Белоногова Дарья 2003 Нижневартовск

-------------------------------------------------------

17:35 17:55 6 поток

1 Касмынина Мария 2004 Краснодар

2 Пронина Вероника 2004 Балашиха

3 Агафонова Ника 2004 Москва 74

4 Киселева Дарья 2003 Екатеринбург

5 Шабалова Анна 2004 Москва 74

6 Чирикова Полина 2003 Самара

7 Войнова София 2004 Тюмень

8 Гринишина Ксения 2003 Сургут

9 Пачина Злата 2004 Омск

-------------------------------------------------------

17:55 18:15 7 поток

1 Воронова Дарья 2003 Ковров

2 Сысоева Елизавета 2004 Нижний Тагил

3 Афанасьева Алена 2003 Владимир

4 Керчева Елена 2004 Нижний Новгород

5 Соколова Кристина 2004 Саратов

6 Никишина Виолетта 2004 Тула

7 Кондрат Анастасия 2004 Ростов-на-Дону

8 Сухорукова Эмилия 2004 Нижняя Тура

9 Страхова Полина 2004 Тюмень

-------------------------------------------------------

18:15 18:30 8 поток

1 Смирнова Татьяна 2004 Москва 74

2 Плотникова Полина 2003 Северодвинск

3 Нестерова Арина 2004 Петрозаводск

4 Гришко Елизавета 2004 Москва 62

5 Коткова Вероника 2003 Ярославль

6 Литвинова Ольга 2003 Санкт-Петербург

7 Перминова Мария 2004 Нижний Тагил

8 Пургина Валерия 2003 Северодвинск

9 Раянова Эльмира 2004 Можга

-------------------------------------------------------

18:30 18:45 9 поток

1 Булдакова Анна 2004 Северодвинск

2 Яковлева Яна 2003 Ярославль

3 Даудова Тамила 2004 Калининград

4 Гусева Юлия 2004 Петрозаводск

5 Миронова Влада 2003 Северодвинск

6 Моор Екатерина 2004 Тюмень

7 Черняева Валерия 2004 Северодвинск

8 Беляева Юлия 2004 Реутов

9 Хрусталева Яна 2003 Нижний Новгород

-------------------------------------------------------

18:45 19:00 10 поток

1 Беглецова Елена 2003 Владикавказ

2 Слободская Ангелина 2003 Омск

3 Данилевич Екатерина 2004 Саратов

4 Бачурина Алла 2003 Балашиха

5 Маткаримова Эльвира 2004 Владимир

6 Котовская Дарья 2003 Мытищи

7 Агеева Анастасия 2004 Ростов-на-Дону

8 Антонова Ульяна 2003 Тюмень

9 Балина Анастасия 2003 Сургут

-------------------------------------------------------

19:00 19:20 11 поток

1 Кулеш Анастасия 2004 Нижневартовск

2 Орлова Дарья 2003 Забайкальский край

3 Ильина Полина 2004 Петрозаводск

4 Осипова Дарья 2004 Северодвинск

5 Горохова Елизавета 2004 Ярославль

6 Егорова Арина 2004 Саранск

7 Кузнецова Анастасия 2004 Воронеж

8 Шемет Елизавета 2003 Одинцово

9 Лисина Арина 2004 Нижний Новгород

-------------------------------------------------------

19:20 19:40 12 поток

1 Чурилова Наталья 2003 Санкт-Петербург

2 Касоева Сабина 2003 Владикавказ

3 Алешихина Моника 2003 Сыктывкар

4 Астафьева Анна 2004 Воронеж

5 Анчугова Екатерина 2003 Челябинск

6 Галышева Карина 2004 Нижняя Тура

7 Лунькова Полина 2004 Тюмень

8 Зангирова Ирина 2004 Архангельск

9 Романова Кристина 2003 Москва 62

-------------------------------------------------------

19:40 20:05 1 поток КМС

1 Мансурова Лаура 2002 Нижневартовск

2 Тришкина Людмила 2001 Екатеринбург

3 Третьякова Маргарита 2000 Самара

4 Яковлева Алина 2001 Белгородская область

5 Сединкина Варвара 2000 Калининград

6 Мальчихина Валерия 2001 Тюмень

7 Краско Карина 2002 Петрозаводск

8 Паршукова Елизавета 2002 Красноярск

9 Маханькова Нина 2002 Тверь

10 Новикова Валерия 2002 Москва 74

11 Саргсян Сильва 2002 Белгородская область

-------------------------------------------------------

20:05 20:30 2 поток КМС

1 Ковтун Александра 2000 Челябинск

2 Сарнакова Валерия 2000 Нижневартовск

3 Цаллаева Александра 2002 Нижняя Тура

4 Сингатуллина Валерия 2002 Белгородская область

5 Поспехова Александра 2000 Нижневартовск

6 Алексанян Жанна 2002 Одинцово

7 Титова Юнна 2002 Петрозаводск

8 Илюхина Яна 2002 Самара

9 Горшкова Арина 2002 Санкт-Петербург

10 Шеломенцева Елена 2000 Челябинск

11 Друганина Валерия 2001 Петрозаводск

-------------------------------------------------------

20:30 20:55 3 поток КМС

1 Богданова Ольга 2001 Нижневартовск

2 Лутченко Мария 2002 Омск

3 Комарова Алена 2002 Екатеринбург

4 Красовская Софья 2001 Калининград

5 Попова Екатерина 2001 Екатеринбург

6 Волкова Виктория 2001 Белгородский район

7 Инчина Ульяна 2002 Санкт-Петербург

8 Иахтнешвили Марика 2001 Мытищи

9 Попова Дарина 2002 Москва

10 Геличук Диана 2001 Самара

11 Безбородько Ирина 2001 Балашиха

-------------------------------------------------------

20:55 21:20 4 поток КМС

1 Корытова Алина 2002 Архангельск

2 Семеняк Светлана 2001 Нижний Новгород

3 Карташова Вероника 2001 Санкт-Петербург

4 Галич Анастасия 2002 Одинцово

5 Горшкова Анастасия 2001 Самара

6 Соколова Алина 2000 Самара

7 Овчинникова Милена 2002 Волгоград

8 Рябова Кристина 2001 Ковров

9 Жураховская Алена 2001 Екатеринбург

10 Васильева Дарья 2002 Тула

11 Войщева Анастасия 2000 Москва

-------------------------------------------------------

21:20 21:40 5 поток КМС

1 Вершинова Евгения 2002 Тверь

2 Семина Екатерина 2001 Нижний Новгород

3 Коротаева Юлиана 2002 Белгородская область

4 Гвозденко Дарья 2001 Белгородская область

5 Конопелько Каролина 2001 Москва 62

6 Пичугина Мария 2001 Челябинск

7 Сафиулина Алия 2002 Нижняя Тура

8 Лысенко Екатерина 2001 Омск

9 Климова Эльвира 2001 Сургут

10 Мухаметшина Рената 2002 Можга

11 Кудряшова Анна 2001 Омск

-------------------------------------------------------

21:40 22:00 6 поток КМС

1 Тоболич Виктория 2001 Омск

2 Некрасова Полина 2002 Нижневартовск

3 Шорохова Таисия 2001 Самара

4 Бушуева Александра 2002 Екатеринбург

5 Чигасова Анастасия 2002 Владимир

6 Темникова Елизавета 2002 Краснодар

7 Ершова Ульяна 2000 Москва 74

8 Шерстюкова Вероника 2002 Воронеж

9 Степанова Елизавета 2001 Нижний Новгород

10 Яковлева Полина 1999 Мытищи

11 Просяник Нина 1999 Тюмень

12 Федорова Сабина 1999 Казань

13 Карасикова Елизавета 2001 Лыткарино

Partners

Insurance