VKodnoklassnikifacebooktwitter

Episode: The path to the podium "Autumn melody". Day 2

Sport: Rhythmics Gymnastic

Event: The path to the podium "Autumn melody"

Date Start: Oct 11, 2015, 2:30 AM
Broadcasts Price
Stream 1 Group Free
Stream 2 Group Ex 1Free
Stream 2 Group Ex 2Free
Stream 3 GroupFree
Awarding ceremonyFree
Awarding ceremonyFree
Stream 4 Ex 1Free
Stream 4 Ex 2Free
Stream 5 Ex 1Free
Stream 5 Ex 2Free
Stream 6 Ex 1Free
Stream 6 Ex 2Free
ShowFree
Awarding ceremonyFree
Stream 7 Ex 1Free
Stream 7 Ex 2Free
Stream 8 Ex 1Free
Stream 8 Ex 2Free
Stream 9 Ex 1Free
Stream 9 Ex 2Free
Awarding ceremonyFree
Stream 10 Ex 1Free
Stream 10 Ex 2Free
Stream 11 Ex 1Free
Stream 11 Ex 2Free
Stream 12 Ex 1Free
Stream 12 Ex 2Free
Stream 13 Ex 1Free
Stream 13 Ex 2Free
Stream 14 Ex 1Free
Stream 14 Ex 2Free
Awarding ceremonyFree
No results found.

Description

The path to the podium "Autumn melody". Day 2

 

09.30 09.30 1 Поток

Мгфсо-2

Димитровград

"Маугли" - Школа Ольги Капрановой

Мгфсо -1

--------------------------------------------

09.45 10.15 2 Поток

Мгфсо -1

Саранск

Мгфсо-2

Хабаровск

"Кошки" - Школа Ольги Капрановой

Астана

Одинцово

--------------------------------------------

10.30 11.10 3 Поток

"Веселые Матрешки" - Казань

Хабаровск

Астана

Мгфсо-2

Димитровград

"Птички" - Казань

Мгфсо -3

Мгфсо -1

Калининград

"Буратино" - Школа Ольги Капрановой

--------------------------------------------

11.30 12.05 4 Поток

Арутюнян Рузанна - Мгфсо

Кенжеханова Дильназ - Астана

Башмаченко Варвара - Ника

Ильминская Виктория - Озеры

Широкова Элина - Раменское

Порядина Елизавета - Москва-98

Хасанович Алина - Пушкино

Хомчик Елизавета - Мгфсо

Дмитриева Юлия - Санкт-Петербург

--------------------------------------------

12.05 12.45 5 Поток

Габунова Эллина - Димитровград

Жукенова Ясмин - Астана

Мороз Анастасия - Мгфсо

Баранова Анастасия - Санкт - Петербург

Ким Виктория - Мгфсо

Чернова Виктория - Калининград

Давыдова Мария - Пенза

Михайлова Анастасия - Уор №1

Савушкина Дарья - Калининград

Павловская Мария - Санкт-Петербург

--------------------------------------------

12.45 13.25 6 Поток

Цибанова Анастасия - Мгфсо

Вороненко Екатерина - Мгфсо

Цокур София - Мгфсо

Кокряшкина Татьяна - Димитровград

Ширяева Варвара - Мгфсо

Капралова Мария - Фрязино

Смирнова Анна - Калининград

Щелкова Кристина - Мгфсо

Пащенко Елизавета - Цска

Баганова Дарья - Мгфсо

--------------------------------------------

13.25 14.00 7 Поток

Малышевская Наталья - Калининград

Клибышева Анна - "Школа Ольги Капрановой"

Шигапова Амина - Мгфсо

Енжаева Рената - Мгфсо

Ларина Анастасия - Мгфсо

Крылова Татьяна - Самбо -70

Буданова Анна - МГФСО

Афанасьева Софья - Одинцово

Рябова Екатерина - Москва-98

Иноземцева Даяна - Самбо-70

--------------------------------------------

14.45 15.30 8 Поток

Зайцева Евгения - Самбо -70

Френкель Полина - Ск "Ника"

Межуева Алина - Ск "Ника"

Плачинда Валерия - Пенза

Онуфриенко Анастасия - Хабаровск

Максимец Маргарита - Калининград

Логинова Арина - Мгфсо

Фабер Николь - Мгфсо

Дунаева Екатерина - Пенза

Горбачева Маруся - Ника

Вережников Дарья - Уор №1

--------------------------------------------

15.30 16.15 9 Поток

Митянова Бэлла - Димитровград

Денисова Анастасия - Калининград

Коник Алиса - Санкт - Петербург

Шабанова Мадина - Астана

Хрулева Алена - Фрязино

Мишанова Зинаида - Мгфсо

Михно Ксения - Железнодорожный

Зайцва Валерия - Мгфсо

Зайцева Елена - Санкт - Петербург

Рыбакова Екатерина - Одинцово

Вербицкая Анастасия - Юность Москвы "Олимп"

--------------------------------------------

16.15 17.00 10 Поток

Берловская Евгения - Цска

Егорова Алена - Мгфсо

Прокопчик Алиса - Мгфсо

Горшкова Екатерина - Мгфсо

Маханькова Василиса - Пушкино

Юсупова Алина - Самбо -70

Кудрик Диана - Самбо -70

Матвеева Злата - Мгфсо

Прохоренко Юлия - Калининград

Омарова Айшат - Мгфсо

Руденко Елизавета - Цска

--------------------------------------------

17.15 17.55 11 Поток

Попова Анна - Мгфсо

Петрова Анастасия - Уор №1

Кузнецова Юлия - Мгфсо

Иншакова Полина - Латвия

Полковникова Марина - Димитровград

Стефановская Мария - Мгфсо

Грачева Вера - Фрязино

Чжан Анелия - Мгфсо

Татар Мадина — Мгфсо

--------------------------------------------

17.55 18.30 12 Поток

Кантемирова Ирина - Пенза

Лях Мария - Москва - 98

Головко Дарья - Мгфсо

Ахмякова Анастасия - Самбо -70

Пахолкова Александра - Самбо -70

Вистякова Екатерина - Одинцово

Агрелкина Анастасия - Пушкино

Медведева Анастасия - Калининград

--------------------------------------------

18.30 19.30 13 Поток

Митяева Татьяна - Уор №1

Варыпаева Екатерина - Калининград

Быкова Виктория - Раменское

Чалкина Анастасия - Самбо -70

Мягкова Елизавета - Мгфсо

Севостьянова София - Уор №1

Шорохова Екатерина - Пушкино

Маевская Яна - Уор №1

Парфенова Татьяна - Самбо -70

Чмырева Маргарита - Калининград

Бобышева Екатерина - Пушкино

--------------------------------------------

19.30 20.10 14 Поток

Саратовская Мария - Одинцово

Алексахина Виктория - Москва - 98

Аствацарян Элла - МГФСО

Лифинцева Анастасия - "Жемчужина"

Саркисян Алиса - Мгфсо

Зырянова Анастасия - Самбо -70

Казарян Кристина - "Жемчужина"

Сахаватова Ума - Мгфсо

Ларичева Ольга - Фрязино

Мордакова Екатерина - Раменское

Сергеева Мария - МГФСО

--------------------------------------------

20.10 20.50 15 Поток

Рыжикова Елизавета -

Петрова Анна - Цска

Сергиенко Юлия - Санкт - Петербург

Ерицова Юлия - Пушкино

Телянер Олеся - Одинцово

Лебедева Ирина - Пушкино

Постникова Екатерина - Мгфсо

Мироненко Василиса - Москва -98

Хрулина Арина - Мгфсо

Николаева Александра - Цска

 

 

News

Турнир "Кубок Олимпийских чемпионок"

С 20 по 23 апреля 2017 года в Нижнем Новгороде состоится традиционный турнир "Кубок Олимпийских чемпионок".
Соревнования пройдут в ФОК «Мещерский» и увидеть их смогут все желающие – вход будет бесплатным, такова принципиальная позиция организаторов. 

Бессменные организаторы турнира: Олимпийская чемпионки по художественной гимнастике в групповых упражнениях Ирина Белова (2000, Сидней), Елена Посевина (2004, Афины и 2008, Пекин) и Дарья Шкурихина (2008, Пекин). View details

Mar 18, 2017, 3:09:00 AM

«Весенний кубок» «SPRING CUP»

В Красноярске со 2 по 4 марта в МВДЦ «Сибирь» состоятся всероссийские соревнования по художественной гимнастике «Весенний кубок-2017». Турнир пройдет в столице Красноярского края в пятый раз. View details

Mar 1, 2017, 12:21:00 PM

Championship of Russia 2017

The competition will be attended by athletes from all Federal districts of Russia. Including will participate gymnasts from the national team of Russia, Junior composition. The main judge of competitions - the Deserved master of sports of Russia, Honored coach of Russia, world and European champion in group exercises, the official judge of the international class-national team of Russia, member of the Russian Collegium of judges Victoria Anikina.
Tatarstan will be represented by three gymnasts from national team – the winner of the Championship of the Republic of Tatarstan Yanyshev Polina, Polina Smirnova and Diana Nemcova. View details

Feb 6, 2017, 6:23:00 AM

In Belgorod will pass championship of CFA of Russia in rhythmic gymnastics

From 19 to 22 January 2017 in the educational and sports complex of S. Khorkina will pass inter-regional competitions of the championship of the Central Federal district of Russia in rhythmic gymnastics. In competitions will take part more than 250 athletes from 15 regions of the Central Federal district of Russia, have informed in a press-service of the mayoralty of Belgorod. View details

Jan 12, 2017, 12:55:00 PM